HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 8 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 8 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Srednja škola za svakoga Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Srednja škola za svakoga Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Srednja škola za svakoga Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Srednja škola za svakoga Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Srednja škola za svakoga Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Srednja škola za svakoga Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Srednja škola za svakoga Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Srednja škola za svakoga Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Srednja škola za svakoga Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Srednja škola za svakoga

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Nick Moor
Početnik
Početnik
Nick Moor


Broj postova : 14
Location : Zagreb
Registration date : 27.09.2007

Srednja škola za svakoga Empty
PostajNaslov: Srednja škola za svakoga   Srednja škola za svakoga Emptyčet sij 10, 2008 10:14 pm

Ispred ministarstva prosvjete piše srednja škola za svakoga,a naša draga tvrtka zapošljava osmoškolce.Nije da imam nešto protiv tih novih kolega ali...Kada sam se ja zapošljavao prije puno godina tražilo se da smo je.... specijalci s srednjom školom,zdravi poput pilota i s zavidnim povješču Mupovca ili branitelja.A sad nekome kome se nije dalo učiti i iči u školu daje mogučnost rada u renomiranoj zaštitarskoj tvrtci.[b]LJUDI ČINE RAZLIKU ,[i]parola naše tvrtke (ako netko nije znao).
[Vrh] Go down
patrikv_0
Član
Član
patrikv_0


Broj postova : 38
Age : 55
Location : osijek
Registration date : 10.01.2008

Srednja škola za svakoga Empty
PostajNaslov: eto i mene   Srednja škola za svakoga Emptypet sij 11, 2008 12:16 am

sto se tice osnovno-skolaca nemam nista protiv njih svatko je zavrsio sto i koliko je htio,al bas i nije posteno prema nama kojima je srednja bila uvjet.smatram da je bolje da rade sa osnovnom nego da zavrsavaju osnovnu i srednju kao prije nekoliko godina nasi ovlasteni policajci koji sad sa zavrsenom skolom i placom od 4000hrk ubijaju mladice.(prije se moglo govorit za takve slucajeve da ih ubija i mlati srpska milicija) a kad dodjes na tekmu nema ih nidje a ti se znoji os se vratit u komadu ili u komadima-sefovima to nije bitno kao ni sindikalistima,jos ti daju onu predivnu narancastu jaknu da te bolje vide gdje si i sta radis.malo sam se vise raspisao jer do sada nisam znao za ovaj forum
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 175
Age : 43
Registration date : 09.09.2007

Srednja škola za svakoga Empty
PostajNaslov: Samo ti piši !   Srednja škola za svakoga Emptypet sij 11, 2008 1:38 am

patrikv_0 je napisao/la:
sto se tice osnovno-skolaca nemam nista protiv njih svatko je zavrsio sto i koliko je htio,al bas i nije posteno prema nama kojima je srednja bila uvjet.smatram da je bolje da rade sa osnovnom nego da zavrsavaju osnovnu i srednju kao prije nekoliko godina nasi ovlasteni policajci koji sad sa zavrsenom skolom i placom od 4000hrk ubijaju mladice.(prije se moglo govorit za takve slucajeve da ih ubija i mlati srpska milicija) a kad dodjes na tekmu nema ih nidje a ti se znoji os se vratit u komadu ili u komadima-sefovima to nije bitno kao ni sindikalistima,jos ti daju onu predivnu narancastu jaknu da te bolje vide gdje si i sta radis.malo sam se vise raspisao jer do sada nisam znao za ovaj forum

Samo ti piši kolega zato forum i služi ! Twisted Evil
[Vrh] Go down
nocni ćuk
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 54
Registration date : 11.09.2007

Srednja škola za svakoga Empty
PostajNaslov: Re: Srednja škola za svakoga   Srednja škola za svakoga Emptypet sij 11, 2008 3:10 pm

e dragi moji kolege i prije su zastitarski posao radili ljudi sa osnovnom skolom al su po sili zakona morali napravit srednju 3 stupanj inace nece moc radit i naravno svi su zavrsili "vecernju skolu" platili neku sic i svi zadovoljni i sad su oni isto toliko obrazovani i isto toliko "vrijede" kolko i ja koji sam isao u srednju 4 godine i potrosio brdo love od starci zasto se tu nas vrli sindikat ne izbori za neke "povlastice" za nas koji imamo redovnu srednju a ne nekakvu vecernju skolu kod pervana
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Srednja škola za svakoga Empty
PostajNaslov: Re: Srednja škola za svakoga   Srednja škola za svakoga Emptypet sij 11, 2008 3:41 pm

nocni ćuk je napisao/la:
e dragi moji kolege i prije su zastitarski posao radili ljudi sa osnovnom skolom al su po sili zakona morali napravit srednju 3 stupanj inace nece moc radit i naravno svi su zavrsili "vecernju skolu" platili neku sic i svi zadovoljni i sad su oni isto toliko obrazovani i isto toliko "vrijede" kolko i ja koji sam isao u srednju 4 godine i potrosio brdo love od starci zasto se tu nas vrli sindikat ne izbori za neke "povlastice" za nas koji imamo redovnu srednju a ne nekakvu vecernju skolu kod pervana

a zamisli tek ako netko "pametan" (što je već čini mi se odlučeno) provede odluku da je srednja škola obavezna, kao što je bila osnovna, pa nitko neće moći pasti i poslije će cijela zemlja imati "školovani" kadar, zamisli onda razliku između svih koji su se trudili da završe srednju i ovih novih...
pa već sada je veliki broj onih, koji sa srednjom školom znaju manje, nego netko tko nema školu,ili ima samo osnovnu...
postat ćemo zemlja visokoobrazovanih glupana, uskoro će se i nama smijati kao amerikancima koji misle da je Italija npr. nešto što se jede i čemu se svi ismijavamo po različitim net stranicama i video isječcima... užas...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Srednja škola za svakoga Empty
PostajNaslov: Re: Srednja škola za svakoga   Srednja škola za svakoga Empty

[Vrh] Go down
 
Srednja škola za svakoga
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: AKD-ZAŠTITA-
Forum(o)Bir: