HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 7 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 7 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
PLAVI GROM
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 27.12.2007

SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Empty
PostajNaslov: SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA   SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Emptyčet pro 27, 2007 4:42 pm

Kao prvo da poželim svima SRETAN BOŽIĆ i imam jedno pitanje.
Zašto se cjelokupna pratnja u Osijeku "morala" iščlaniti iz sindikata?
A na to pitanje ja mislim da bi nam najbolje mogao odgovoriti GOSP. PRAVDA koji je sposoban da to odgovori i mislim da donekle obnaša tu funkciju u Sokolu.
Hvala
[Vrh] Go down
prtuljko
Početnik
Početnik



Broj postova : 22
Registration date : 27.12.2007

SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Empty
PostajNaslov: Re: SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA   SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Emptyčet pro 27, 2007 6:05 pm

zato jer bi zavrsili na porti u najboljem slucaju Mad Mad
[Vrh] Go down
Gost
Gost




SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Empty
PostajNaslov: Re: SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA   SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Emptyčet pro 27, 2007 8:15 pm

PLAVI GROM je napisao/la:
Kao prvo da poželim svima SRETAN BOŽIĆ i imam jedno pitanje.
Zašto se cjelokupna pratnja u Osijeku "morala" iščlaniti iz sindikata?
A na to pitanje ja mislim da bi nam najbolje mogao odgovoriti GOSP. PRAVDA koji je sposoban da to odgovori i mislim da donekle obnaša tu funkciju u Sokolu.
Hvala

Prvo: nije mi nitko javio da se to od njih zahtijeva
Drugo: kad sam za to saznao i nazvao pojedine kolege,rekli su mi da im se nije dalo više plaćati članarina,pa na osnovu čega da prijavim to.

To je prouzakonito i ja sam to prijavio u Zagrebu u firmi,no nažalost još nisam dobio povratnu informaciju.Također bih trebao znati tko je od voditelja to tražio(po imenu),jer kad sam se raspitivao o tome svi su slijegali ramenima.U Zagrebu također traže da se imenuje taj ili ti pojedinci,jer ni oni nemogu nešto poduzeti ako se nezna o kome se to radi.O tome stalno raspravljamo da se takve stvari moraju prijaviti,jer je to protuzakonito,članstvo u sindikatu ti po zakonu nesmije niko nametnuti i niko te nesmije natjerati da se isčlaniš,to isključivo mora biti tvoja volja(pojednostavljeno rečeno).Stoga da se takve stvari nebi dešavale i dalje,javi mi na mail o kome se radi,pa da se nešto konkretno poduzme protiv toga,ovako kad ja nazovem u Zagreb u firmu ili sindikat ispada da je sve rekla - kazala.Nema više Drage Zborila u Osijeku pa da vrši prirtisak na ljude i govori im da sutra dođu po radne knjižice u firmu.

Što se toga slučaja tiče žalosno je to što sam sazno za taj slučaj od kolega iz AKD-a i naših dečki koji rade na bankama,a ne od dečki koji su u pratnji i od kojih je to zahtijevano,pa molim još jednom da prijavite o kome se radi,pa da se to više ne dešava.Slične su se stvari dešavale u nekim drugim podružnicama i ti pojedinci koji su tražili od ljudi da se isčlane,sankcionirani su i to se više ne dešava,stoga nemojte se bojati i prijavite takve stvari,ne samo su Sokolu,nego i u svih drugim firmama.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Empty
PostajNaslov: Re: SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA   SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Emptyčet pro 27, 2007 8:18 pm

Drago mi je da se neko još osim mene iz sokola u Osijeku pojavio na forumu.
[Vrh] Go down
PLAVI GROM
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 27.12.2007

SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Empty
PostajNaslov: Re: SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA   SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Emptypet pro 28, 2007 4:56 am

Kao prvo ovaj drugi ZBORIL(DAMJANOVIĆ) nemase knjizicama ispred nosa jel nije u toj mogucnosti posto fali ljudi u firmi,a da moze sto nebi jel on nije ni za ovce cuvati pocevsi od oblacenja pa do ponasanja,al to nije bitno.A sto se tice pratnje zasto se(citiram) NISU TEBI JAVILI?,ti kao sindikalni povjerenik koliko sam ja upoznat da kao i u ostalim firmama bar u nekima sind. povjerenici su duzni obilaziti porte,pitati ljude kako se diše a ne ocekivati da se tebi jave.A sto se tice pratnje to nije moglo samo svanuti preko noci da se silom isteraju iz sindikata,NETKO MORA BITI ZA TO ODGOVORAN.Ja tebe osobnoiz videnja poznam ali se neviđamo na onim osiguranjima(kao sto su utakmice u vinkovcima,osijeku i drugim vanrednim) na kojima kad izbjegnem koju utakmicu mislim i kada padne noc s koje ce strane sunce svanuti i na kojima viđam uvijek ista lica iste face kao da su potpisali dozivotni ugovor sa vragom.Dok pojedinci(znaci uvlakaci,dupelizci i ostali neradnici) navlace..... i u godini imaju jedno a mozda ni jedno osiguranje.Normalno takvi dobro prolaze u firmi.Damjanović je svoju nesposobnost prebacio na svoga bujtara(bug mir)koji je dosao na tvoj objekat da radi pa je otisao(pametan covjek) ali isto od onih sto je mahao knjizicama pa ga je to i samo dostiglo,a sto se tice ovih ostalih sefica to je tako bolesno u glavu da nisu jedan raspored u stanju napraviti.Prije su sve prebacivali na Zeca da je glup,tup i neupotrebljiv al ovi ostali sto nam rade raspored su jos gori.Dosta dugo radim u Sokolu da mi je svega dosta.Jos koji mjesec i odoh jel u ovoj firmi da bi dobio dobar objekat moras ici duboko u rupe a ja nisam takve naravi.Dok je svijeta i vijeka u nasoj firmi nikada na bolje(pojedincima)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Empty
PostajNaslov: Re: SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA   SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Emptypet pro 28, 2007 12:25 pm

Takvi se traže,istina da neobiđem sve porte,jer nestignem i kako si sam napisao radim na objektu,a druga stvar je i to što nisam iz Osijeka,pa sam ograničen sa prijevozom,jer kao većina nas imam stari auto,koji je već tjednima u defektu,a i trenutno sam na bolovanju jer sam se poskliznuo na poslu u noćnoj.Često kad dođem u Osijek,mnogi po bankama više nerade ili kad spomenem sindikat ježe se.Tome dosta pridonosi i izjava Damjanovića od prošle godine na jednom osiguranju,da ako se neko želi učlanit nek se učlani,ali on to ne preporuča.I što da ljudi tada zaključe?!?

"A sto se tice pratnje to nije moglo samo svanuti preko noci da se silom isteraju iz sindikata,NETKO MORA BITI ZA TO ODGOVORAN."

Što se tiče ovoga slažem se i to sam prijavio,ali kao što sam već prije napisao,kad se to dogodilo
kolege su rekle da im se nije više plaćala članarina i u koga da ja kao povjerenik uprem prstom i kažem ko vrši pritisak.

Neznam da li ti je poznato proljetos kad su mi gospoda spakovali,također su počekli zvati ljude da se isčlane i na žalost pojedinci su poslušali.Čim se za to doznalo,ti pozivi su odmah prestali.Da bi prestali zauvijek potrebno je neko ime i prezime.

Što se tiče bug mira,rekao si da je došao na moj objekat i otišao,e sad ovo sa otišao mi nije jasno,jer mi je 23. došao u smjenu,ako je poslje toga otišao neznam za to,jer sam tu noćnu(sa 22. na 23.12. uganio koljeno) ozljedio se i na bolovanju sam do daljnjeg.Iskreno nije zaslužio da dođe na Siemens,no Damjanović mu je dao mogućnost izbora,po meni bi išao u Slavonski Brod radit.Što se tiče osiguranja,kad me pozovu ja idem,a molim se bogu da me što manje zovu,jer kad dođem onda volontiram,kao i većina drugih koji su izvan Osijeka ili Vinkovaca.

Drago mi je da napuštaš zaštitarstvo i da si našo izlaz iz ovoga,jer ja radim u sokolu već 10 godina i svaki mjesec pošaljem po nekoliko zamolbi za druge poslove,upisao sam i završio jesenas tečaj za java programera,a planiram i za zaštitara tehničara na godinu.No u Slavoniji je malo teže do bilo kakvog posla,a kamoli do normalno plaćenog i gdje imaš osijećaj da te cijene i gdje vrijediš.
[Vrh] Go down
007
Ozbiljan član
Ozbiljan član
007


Broj postova : 86
Location : Hrvatska
Registration date : 06.12.2007

SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Empty
PostajNaslov: dečki,dečki   SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Emptyned pro 30, 2007 12:17 am

Tko je zahtijevao da se isčlane iz sindikata,pa da li netko može nešto napraviti bez poslodavca u tim kazamatima u kojim mi radimo.
Drage moje kolege,nitko od tih dupelizaca nesmije napraviti ništa na svoju ruku.
Ponekad kada skupim primjedbi ,koje nemogu odbiti, odem u firmu i tada mi bude žao gledati naše nadzornike koji stoje pred organizatorom posla u stavu mirno a on se dere kao na djecu i kaže da idu prošetati da se sjete što se dogodilo tijekom noći, jer on već sve zna jer ima svoje ljude koji referiraju mobitelom čim se nešto napravi.
Istina da ih žalim jako kratko jer mi padne na pamet njihovo bahato ponašanje kada se dovuku poput špijuna da bi nas uhvatili kako čitamo novine u nedjelju popodne,dok na ulicama nema ni psa na 40 stupnjeva.
Kako je napisao kolega Plavi grom koji izgleda puno toga zna,istina je da ja NIKADA DO DANAS nisam vidio povjerenika nigdje u akciji a Bogami ni na objektu s kolegama.
Kako ne pripadam Vašoj firmi nemogu govoriti da li je tako i kod Vas,medjutim imam osjećaj da je svuda isto.
Isto tako bit ću slobodan da kažem i ovo,koliko god neki povjerenik bio dobar on ipak radi u istoj firmi te automatski nije u stanju puno se suprotstavljati poslodavcu .
Možda griješim ali ni kolega, pravda ,koji i sam piše kako pokušava sve da ode iz ove profesije,nesmije puno talasati,a vjerujem da mu je i dosta napada od nas kolega,kako ništa ne rade i kako su svi isti.
Nažalost to je naša zbilja.
Ja ipak ne bih sebi dao slobodu da napadam nekoga ,nazivao ga ovim ili onim imenima,kritizirao nečiji rad,ako nisam probao to sam raditi.
Zašto je teško naći osobu koja će se prihvatiti sindikata u svim firmama u privatnom vlasništvu.Valjda stoga što samim tim činom stavljaš sebe i svoju egzistenciju na panj.
Bilo bi interesantno kada bi predložili ,recimo plavog groma, da bude povjerenik,da li bi prihvatio čast i što bi i kako napravio da svi budu zadovoljni.Eto ako netko zna koji je to način, neka slobodno napiše,možda mi ostali neznamo.
Ipak,ako se odlučim i prihvatim se toga,onda ću to odraditi časno ,makar mi pokušali raditi o glavi.
Ova opravdanja tipa ,nemam vremena,nemam prijevoza ili slično odraz su zasićenosti osoba ,poslom u kome nema pohvala,već samo krititke i prigovaranja.
Zato je naše da im bar pružimo podršku,ako već sami nismo u stanju stati na njihove pozicije.
Zato dosta prigovaranja,homogenizirajmo se i pokušajmo naše probleme rješavati bez svadje,a ako netko nije za povjerenika ,smijenimo ga.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Empty
PostajNaslov: Re: SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA   SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Emptyned pro 30, 2007 1:08 am

To sa zamjenom će biti prilika na proljeće,svako ima pravo na kandidaturu za povjerenika,a ako se nevaram postoji i opcija da se svi članovi sindikata izjasne za zamjenu povjerenika i daju svoj potpis,pa ako ste nezadovoljni potpisi i peticija,pa sve to skupa u Zagreb proslijediti Mijaču,ali kao što sam rekao članovi.No dobro,činjenica je da bi trebao profesionalni povjerenik koji će tada moći sve obilaziti,ovako dok je god netko sa objekta to je malo teže.S obzirom da nisam profesionalni povjerenik sa punim radnim vremenom,nemam sve ovlasti pa neke stvari nemogu sam riješavati,a da bih bio profesionalni treba biti određeni broj članova,a to je kod nas proces koji se otegao.Govorim općenito za zaštitarstvo,naša nesloga po meni velikim dijelom leži u raštrkanosti objekata gdje nerijetko radi samo jedan ili dva čovjeka,pa nekom je dobro,a nekome na drugom objektu truba,ljudi
tako neznaju što se događa.U nekim drugim branšama,npr. tvornice i slično,gdje u smjeni radi nekoliko desetaka ili stotina ljudi i koji su zajedno u istim nedaćama,postiže se sloga.Mi se slažemo većinom samo kad su u pitanju osiguranja i gdje bude puno zaštitara na jednom mjestu i na koja niko nevoli ići,jer nemaju često ni za gorivo,a većinom su vikendima.
[Vrh] Go down
007
Ozbiljan član
Ozbiljan član
007


Broj postova : 86
Location : Hrvatska
Registration date : 06.12.2007

SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Empty
PostajNaslov: Re: SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA   SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Emptyned pro 30, 2007 2:00 am

Jedino sloga svih zaštitara bez obzira na tvrtku.Jedino tada će nas saslušati i eventualno uvažiti naše opravdane zahtjeve.
[Vrh] Go down
PLAVI GROM
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 27.12.2007

SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Empty
PostajNaslov: Re: SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA   SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Emptyned pro 30, 2007 11:55 pm

Kao prvo ja nisam kritizirao niciji rad a pogotovo ne od Pravde,on bi se sam trebao zapitati dali je odradio svoj posao kako treba(fer i korektno)ili nije.Ja sam samo postavio pitanje na koje sam ocekivao odgovor,sada jel odgovor bio onakav kakav sam ja i mislio da ce dati to je vec nesto drugo.Ja i nisam rekao da on stigne sve ali kao sindikalni povjerenik trebao bi obilaziti ljude bar 3 sata u godini po ugovoru kao sind.povjerenik(koliko sam ja bar upoznat sa time),a on neka sam prizna koliko je puta obisao porte ili pratnju ili bilo koga u firmi.Ja znam da se ni on ne smije puno buniti,svako treba cuvati svoje radno mjesto,ali se moze bar nesto malo u granicama normale postici ali da ni on nebude ugrozen.Sindikat treba biti za radnika a ne za poslodavca.
A u tvojoj firmi AKD-u koliko sam upoznat po pricama ni vasi sindikalisti nisu aktivni bar u Osijeku(pap i brdaric) ali su bili aktivni za svoje guzice(pratnju) pa su nesto bar za sebe postigli.
To je samo moje misljenje,ja sada govorim samo u svoje ime a ne u ime svih.
Zato me nemojte krivo shvacati
[Vrh] Go down
Gost
Gost




SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Empty
PostajNaslov: Re: SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA   SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Emptypon pro 31, 2007 12:57 am

Istina je da sam zadnjih nekoliko mjeseci slabije obilazio ljude,to jest otkad mi se mali rodio i otkad imam problema s autom,također bi trebalo otići u druge gradove,bilo je interesanata,ali nikako nismo uspili stupiti u pravi kontakt,to jest da ugovorimo kad je najzgodnije se naći i ko pozna većinu objekata.To je bitno da se ne luta bez veze okolo,nego da se ciljano ide na objekte,a zadnji put sam bio na t-mobile dućanu,prije nego sam se obogaljio.Ako znaš(PLAVI GROME) kako se tamo radi,pa onda i nisam uspio puno s kolegom pričati s obzirom na gužvu.S obzirom da su se neke kolege žalile pomalo na šeficu,pokušao sam preko kolega iz t-coma malo olabaviti,ali baš i nije išlo jer u t-mobileu nemamo članova(barem u tada) u RSRH.U nekoliko navrata sam pokušao u Zagrebu
pokrenuti da dobivamo na osiguranjima napitke ili ako su neka duža da se dobije hrana.Ako radiš duže kao ja(10 godina),onda bi trebao znati kakva je truba kad si cijeli dan na zračnim sendvičima.Dosta toga je traženo,ali samo neke stvari su se ispunile.Zadnje sam tražio da se ispita tko je natjerao pratnju da se isčlani,s obzirom da meni kolege nisu htjele reći pravi razlog isčlanjenja,a da bi se taj neko kaznio potrebno je ime i prezime.Iako nestignem obići sve i svakoga,ipak saznam puno toga.Ali evo jednog pitanja za sve: "Što se učinili sami za sebe?"
[Vrh] Go down
PLAVI GROM
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 27.12.2007

SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Empty
PostajNaslov: Re: SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA   SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Emptypon pro 31, 2007 1:32 am

Pa pratnja u AKD ZAŠTITI je jedina i krenula i bila u štrajku(osim tebe iz sokola koji si isto prisustvoao s njima) i izborili se koliko je meni poznato za nesto vecu placu,ne puno ali su imali muda da krenu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Empty
PostajNaslov: Re: SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA   SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Emptypon pro 31, 2007 12:22 pm

PLAVI GROM je napisao/la:
Pa pratnja u AKD ZAŠTITI je jedina i krenula i bila u štrajku(osim tebe iz sokola koji si isto prisustvoao s njima) i izborili se koliko je meni poznato za nesto vecu placu,ne puno ali su imali muda da krenu.

Tu sam bio jedini iz sokola,a trebalo je biti više ljudi iz naše firme.Za taj dan je dogovoreno preko 200 ljudi da će doći iz različitih firmi i to su ljudi potvrdili,ali nas je bilo oko 60. Većina se nije odazvala koji su rekli da će doći.Poslje toga je bio još jedan prosvjed ispred HUP-a(Hrvatska udruga poslodavaca) i gdje su bili dečki iz pratnje sokola sa blindom,ako se nevaram.
[Vrh] Go down
mikula29
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 17.01.2008

SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Empty
PostajNaslov: Re: SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA   SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Emptypet sij 18, 2008 9:44 am

ovo neće nikom pomoći.kriviti druge za naša sranja. affraid affraid
[Vrh] Go down
nocni ćuk
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 54
Registration date : 11.09.2007

SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Empty
PostajNaslov: Re: SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA   SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Emptypet sij 18, 2008 12:16 pm

kakvo povecanje place u AKD-u to su gluposti ljudi pa nasa uprava je svima smanjila place osim sebi to su takvi lopovi kojih se nebi posramio ni sir oliver iz alan frda
[Vrh] Go down
mikula29
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 17.01.2008

SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Empty
PostajNaslov: Re: SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA   SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Emptysub sij 19, 2008 11:29 pm

g.PRAVDA nemoj sam se dizat u visine kad nisi u mogučnosti ništa napravit.Disi momćino bijo kad se obi čuvo prošle godine u SB.A ovo rekla kazala kad su ti isti iz pratnje šta su bili u sindikatu kao djelatnic na objektu postavljali laminate određinima voditeljima zato ljepo morate izaći sa imenima jel ovo je veliko ništa.Da ne bilo nesporazuma i ja ima neki 10g. u sokolu staža affraid affraid
[Vrh] Go down
Gost
Gost




SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Empty
PostajNaslov: Re: SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA   SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Emptyned sij 20, 2008 12:53 am

mikula29 je napisao/la:
g.PRAVDA nemoj sam se dizat u visine kad nisi u mogučnosti ništa napravit.Disi momćino bijo kad se obi čuvo prošle godine u SB.A ovo rekla kazala kad su ti isti iz pratnje šta su bili u sindikatu kao djelatnic na objektu postavljali laminate određinima voditeljima zato ljepo morate izaći sa imenima jel ovo je veliko ništa.Da ne bilo nesporazuma i ja ima neki 10g. u sokolu staža affraid affraid

Neznam samo di si pročito da se busam u prsa i dižem u visine,naravno da nemogu ništa sam napraviti nikad nisam ni tvrdio,a što se tiče pratnje kao što sam i rekao,niko nije htio reći(barem oni koje sam zvao), koje od njih tražio da se isčlane,jer da bi se nešto učinilo treba konkretno ime,pa miklula29 ako znaš koje to zahtijevao,došapni mi pa da se nešto poduzme,barem možemo spriječiti da se u buduće takve stvari dešavaju.A nije samo bio laminat u pitanju,nego i rigips koliko sam čuo.
[Vrh] Go down
mikula29
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 17.01.2008

SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Empty
PostajNaslov: Re: SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA   SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Emptyned sij 20, 2008 3:13 pm

pa napisosi da ti se kolega smijo kad si išo na prosvjed.a šta se tiće ovih veseljaka iz pratnje šta odlaze iz sindikata to su svi ti majstori šta su im radili kod kuća nekome pa sad glume žrtve.ja osobno nisam imo namjeru tebe ocrnit niti bilo koga ali neke stvari nisu uredu pa j...ga. Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
mikula29
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 17.01.2008

SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Empty
PostajNaslov: Re: SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA   SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Emptyned sij 20, 2008 3:24 pm

i plavi grome mirkov brat je da otkaz,a ne mirko :suspect:
[Vrh] Go down
PLAVI GROM
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 27.12.2007

SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Empty
PostajNaslov: Re: SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA   SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Emptyčet sij 24, 2008 1:17 am

mikula29 je napisao/la:
i plavi grome mirkov brat je da otkaz,a ne mirko :suspect:
Nisam ja ni mislio da je dao otkaz nego da je otisao u kur... tako pametan čovjek.Znam da je drugi bugarin otisao koliko znam sa pionera,tamo je zadnje radio koliko mislim.
A sto se tice ovih sto zbukaju po kucama i alat nose sa sobom to si potpuno u pravu ali mislim da to nije bilo nikakve veze sa time da su se oni isclanili iz sindikata.Nasa pratnja je hrpa napuhanih teletabisa koji misle da su nezamjenjivi(cast pojedincima koji su sasvim ok).
Ovo sto pisemo na ovom forumu je tako bez veze ali mislimo da sebi olaksavamo svoje probleme tako sto mozemo reci sto nas boli al bar meni nije nista bolje ni lakse
[Vrh] Go down
Sponsored content





SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Empty
PostajNaslov: Re: SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA   SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA Empty

[Vrh] Go down
 
SOKOL MARIĆ,OSIJEK-PRATNJA
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» pratnja Ina
» Osijek

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: SOKOL MARIĆ-
Forum(o)Bir: