HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 7 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 7 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Umirovljeni policajci rade na crno kao čuvari Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Umirovljeni policajci rade na crno kao čuvari Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Umirovljeni policajci rade na crno kao čuvari Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Umirovljeni policajci rade na crno kao čuvari Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Umirovljeni policajci rade na crno kao čuvari Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Umirovljeni policajci rade na crno kao čuvari Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Umirovljeni policajci rade na crno kao čuvari Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Umirovljeni policajci rade na crno kao čuvari Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Umirovljeni policajci rade na crno kao čuvari Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Umirovljeni policajci rade na crno kao čuvari

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
007
Ozbiljan član
Ozbiljan član
007


Broj postova : 86
Location : Hrvatska
Registration date : 06.12.2007

Umirovljeni policajci rade na crno kao čuvari Empty
PostajNaslov: Umirovljeni policajci rade na crno kao čuvari   Umirovljeni policajci rade na crno kao čuvari Emptysri pro 19, 2007 12:47 am

U Osijeku u tvrtci Pevec u njihovom skladištu pored carine trojica umirovljenih policajaca rade kao čuvari za 15 kn po satu.
Kome i kako prijaviti to što se dogadja?
Tko iz Sindikata zna kako i kome prijaviti i da ih se zatekne na radu.
Nakon zadnje provale uprava se dosjetila da je jeftinije zaposliti žandare ,koji su u dobrim mirovinama,da im čuvaju objekte.Toliko se ide daleko da iz policije ide i preporuka koji su ljudi spremni raditi i koji su pouzdani da neće lajati okolo.
Tko je u ovoj državi lud?
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 175
Age : 43
Registration date : 09.09.2007

Umirovljeni policajci rade na crno kao čuvari Empty
PostajNaslov: NIŠTA NOVO !   Umirovljeni policajci rade na crno kao čuvari Emptysri pro 19, 2007 12:59 am

007 je napisao/la:
U Osijeku u tvrtci Pevec u njihovom skladištu pored carine trojica umirovljenih policajaca rade kao čuvari za 15 kn po satu.
Kome i kako prijaviti to što se dogadja?
Tko iz Sindikata zna kako i kome prijaviti i da ih se zatekne na radu.
Nakon zadnje provale uprava se dosjetila da je jeftinije zaposliti žandare ,koji su u dobrim mirovinama,da im čuvaju objekte.Toliko se ide daleko da iz policije ide i preporuka koji su ljudi spremni raditi i koji su pouzdani da neće lajati okolo.
Tko je u ovoj državi lud?

To nije ništa novo jer postoji rupa u zakonu gdje se nočni čuvari prijavljuju kao domari a momke na ulazu u npr. trgovački centar prijavljuju kao kontrolore ulaza ! Pošto se u tvom slučaju radi o umirovljenicima tu bi se i moglo nešto poduzeti ali riječ prepuštamo stručnjacima iz sindikata !
[Vrh] Go down
007
Ozbiljan član
Ozbiljan član
007


Broj postova : 86
Location : Hrvatska
Registration date : 06.12.2007

Umirovljeni policajci rade na crno kao čuvari Empty
PostajNaslov: Re: Umirovljeni policajci rade na crno kao čuvari   Umirovljeni policajci rade na crno kao čuvari Emptysri pro 19, 2007 1:08 am

Neznam da li po zakonu oni mogu raditi uopće.Gotovo svi koji su otišli u mirovinu su si naštimali ptsp ,invalidnost tako da nemoraju olaćati porez na oporezivi dio.
Pošto sam pripadao postrojbama osobno znam kako i što su sve radili.
Sada ispada osim što su u mirovini još su i psihički bolesnici pa tu ima elemenata za prijavu.
Ovi o kojima govorim rade na CRNO bez ikakve prijave.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 175
Age : 43
Registration date : 09.09.2007

Umirovljeni policajci rade na crno kao čuvari Empty
PostajNaslov: Bravo 007   Umirovljeni policajci rade na crno kao čuvari Emptysri pro 19, 2007 1:23 am

007 je napisao/la:
Neznam da li po zakonu oni mogu raditi uopće.Gotovo svi koji su otišli u mirovinu su si naštimali ptsp ,invalidnost tako da nemoraju olaćati porez na oporezivi dio.
Pošto sam pripadao postrojbama osobno znam kako i što su sve radili.
Sada ispada osim što su u mirovini još su i psihički bolesnici pa tu ima elemenata za prijavu.
Ovi o kojima govorim rade na CRNO bez ikakve prijave.

Eto bilo bi dobro da Sindikalist kad ovo pročita reagira tj prijavi slučaj MUP-ovom odjelu za zaštitare pa da gospoda malo izađu iz fotelja (ali čisto sumljamo prošli su izbori ) i da ekipa iz sindikata postavi na forum šta je učinjeno po tom pitanju ,čisto da vidimo dali funkcioniramo kao tim i izvan foruma i dali se može na ovakav način djelovati iako mi ne sumnjamo u to ! Twisted Evil


Zadnja promjena: Admin; pon svi 29, 2017 9:27 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
007
Ozbiljan član
Ozbiljan član
007


Broj postova : 86
Location : Hrvatska
Registration date : 06.12.2007

Umirovljeni policajci rade na crno kao čuvari Empty
PostajNaslov: Re: Umirovljeni policajci rade na crno kao čuvari   Umirovljeni policajci rade na crno kao čuvari Emptyned pro 30, 2007 1:51 am

Eto kolko nam je stalo do nas samih i naših poslova.
Mjerodavni su na Božičnim blagdanima trajno jer je bolje ništa ne raditi.
Kada god se sjetim Sindikata pred očima mi je Kunst i kako dolazi na pregovore u Mercedesu od 100.000€
Ako nikoga nije briga i ako to nije ništa,zašto onda to mene nervira i zamara.
Pa gospodo oni su nama oteli posao,varaju Državu zajedno s onima koji ih angažiraju i to je normalno za vas.
Oprostite ,ovo je Hrvatska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
[Vrh] Go down
corky
Početnik
Početnik
corky


Broj postova : 17
Registration date : 23.12.2007

Umirovljeni policajci rade na crno kao čuvari Empty
PostajNaslov: Re: Umirovljeni policajci rade na crno kao čuvari   Umirovljeni policajci rade na crno kao čuvari Emptyned pro 30, 2007 2:00 pm

Takvih primjera gdje rade umirovljeni policajci ima jako ,jako puno! Ali šta kad oni koji ih zapošljavaju,imaju ljude na određenim mjestima,pa ih nitko ništa i ne pita! Pa i ako dođe neka kontrola ,policija npr. taj dotični prokomentira na upit policajca,"da je došao posjetiti prijatelja na porti ,a jel taj prijatelj je šef operative koji je za pet minuta na dotićnoj lokaciji,sa valjanim radnim nalogom koji si je sam napisao i potpisao,i nekim čudom bio u obilasku!!!! Ma da molim te ,i to je ok! Aima i zaštitara ,kojemu je zbog nasilja u obitelji oduzeto privatno oružje,ali radi kao zaštitar s oružjem,a prije par dana su ženi prislanjao affraid affraid affraid pištolj na čelo.ZAKONI SU NAM KATASTROFA,A KORUPCIJA SI JE UZELA MAHA POŠTENIH RAZMJERA!!! Ali vlasnik te dotične firme ,zaštitarske naravno ,ima iza sebe jednog od najutjecajnijih ljudi u hrvatskoj ,pa tako da novac sve trpi!! i tako u nedogled!!!
Ta firma ima više prijava na inspekciji rada nego ja kose na glavi,a da i ne pričam od prijava s policije,prtužbe sindikata zaštitara,i sad stvarno mislim da je dosta rečeno!!! to je jedna ,samo jedna !! Ašto se tek događa u drugim firmama!!! affraid affraid affraid afro
[Vrh] Go down
Tito
Član
Član
Tito


Broj postova : 25
Registration date : 10.09.2007

Umirovljeni policajci rade na crno kao čuvari Empty
PostajNaslov: Re: Umirovljeni policajci rade na crno kao čuvari   Umirovljeni policajci rade na crno kao čuvari Emptyned pro 30, 2007 4:43 pm

007 je napisao/la:
Eto kolko nam je stalo do nas samih i naših poslova.
Mjerodavni su na Božičnim blagdanima trajno jer je bolje ništa ne raditi.
Kada god se sjetim Sindikata pred očima mi je Kunst i kako dolazi na pregovore u Mercedesu od 100.000€
Ako nikoga nije briga i ako to nije ništa,zašto onda to mene nervira i zamara.
Pa gospodo oni su nama oteli posao,varaju Državu zajedno s onima koji ih angažiraju i to je normalno za vas.
Oprostite ,ovo je Hrvatska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

To ti je to 007 nitko ništa ne radi a očekuju da ih se cjeni ! Sindikat je nemočan je...ga i samo prodaju priće,nemogu ništa
[Vrh] Go down
Sponsored content





Umirovljeni policajci rade na crno kao čuvari Empty
PostajNaslov: Re: Umirovljeni policajci rade na crno kao čuvari   Umirovljeni policajci rade na crno kao čuvari Empty

[Vrh] Go down
 
Umirovljeni policajci rade na crno kao čuvari
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» rad na crno

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Općenito o zaštitarstvu-
Forum(o)Bir: