HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 11 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 11 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
pitanje u vezi AKD-a Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
pitanje u vezi AKD-a Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
pitanje u vezi AKD-a Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
pitanje u vezi AKD-a Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
pitanje u vezi AKD-a Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
pitanje u vezi AKD-a Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
pitanje u vezi AKD-a Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
pitanje u vezi AKD-a Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
pitanje u vezi AKD-a Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 pitanje u vezi AKD-a

Go down 
+12
Pannonius
pčelica
S.t.a.l.k.e.r
Lumen
Mučko Đubre
Zaleks
la.dervis
matrix
drax
maxzg1
mata1
plavusa25
16 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
plavusa25
Početnik
Početnik
plavusa25


Broj postova : 6
Registration date : 10.02.2012

pitanje u vezi AKD-a Empty
PostajNaslov: pitanje u vezi AKD-a   pitanje u vezi AKD-a Emptypet vel 10, 2012 5:07 pm

pozzzz...

nova sam na forumu pa mi treba malo da se ufuram....

naime, zavrsila sam Visoku policijsku skolu, jos daleke 2006. Evil or Very Mad i od onda posla u struci ni ko crnog ispod nokta....znate kak to ide danas....

predala sam papire za polaganje za licencu i totalno sam u nedoumici glede firme u kojoj da se POKUSAM zaposlit...jedino mi je ova AKD donekle razumna kaj se tice place vs. satnice....

trebala bi friska iskustva glede odnosa unutar firme, makar budala ima svugdje, kakve poslove daju zenama i kolike su place, prekovremeni i sl...

thx
[Vrh] Go down
mata1
Početnik
Početnik



Broj postova : 12
Registration date : 19.01.2011

pitanje u vezi AKD-a Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi AKD-a   pitanje u vezi AKD-a Emptypet vel 10, 2012 6:03 pm

u ovoj državi je takva situacija da prvo prihvatiš posao, a onda kako bude. nema biranja. inaće, AKD i Protect su ćini mi se najpošteniji prema radnicima, što se tiče obaveza ( plaća, regres, dar za Božić ). Plaća za zaštitara ti je svuda ista, oko 3000 kn i manje, muško - žensko nema veze.
[Vrh] Go down
plavusa25
Početnik
Početnik
plavusa25


Broj postova : 6
Registration date : 10.02.2012

pitanje u vezi AKD-a Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi AKD-a   pitanje u vezi AKD-a Emptypet vel 10, 2012 9:28 pm

istina, nazalost je takva situacija kad nema biranja, ali gledam zbog tone kredita koji mi vise na vratu....ipak mi treba neka sigurnija i ozbiljnija firma....

koja je literatura za polaganje ispita i gdje nabaviti....receno mi je da se snadem misli

za privatnu zastitu mi treba...
[Vrh] Go down
maxzg1
Član
Član
maxzg1


Broj postova : 48
Location : Zagreb
Registration date : 26.01.2012

pitanje u vezi AKD-a Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi AKD-a   pitanje u vezi AKD-a Emptypet vel 10, 2012 10:27 pm

Sto se tice place u Akd je uvijek 10tog u mjesecu,kasni jedino ako je 10ti u nedelju onda je 11tog,placeno ti je sve sto odradis,fer su i korektni..Bozicnica,paket za uskrs,regres redovni vec godinama...
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

pitanje u vezi AKD-a Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi AKD-a   pitanje u vezi AKD-a Emptysub vel 11, 2012 3:29 am

maxzg1 je napisao/la:
Sto se tice place u Akd je uvijek 10tog u mjesecu,kasni jedino ako je 10ti u nedelju onda je 11tog,placeno ti je sve sto odradis,fer su i korektni..Bozicnica,paket za uskrs,regres redovni vec godinama...


Slažem se da je AKD korektan oko plačanja svega i plača je redovita a to je najbitnije ovih dana beerchug
[Vrh] Go down
plavusa25
Početnik
Početnik
plavusa25


Broj postova : 6
Registration date : 10.02.2012

pitanje u vezi AKD-a Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi AKD-a   pitanje u vezi AKD-a Emptysub vel 11, 2012 6:18 pm

hvala na odgovorima cheer1

kaj se tice literature za polaganje....gdje nabaviti i kaj????
[Vrh] Go down
mata1
Početnik
Početnik



Broj postova : 12
Registration date : 19.01.2011

pitanje u vezi AKD-a Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi AKD-a   pitanje u vezi AKD-a Emptysub vel 11, 2012 6:30 pm

prijavi se u policiju i čekaj da se skupi grupa za tečaj. na tečaju ćeš dobiti sve, cijena oko 4300 kn. 15 dana obuka, oko 2 mjeseca do licence
[Vrh] Go down
maxzg1
Član
Član
maxzg1


Broj postova : 48
Location : Zagreb
Registration date : 26.01.2012

pitanje u vezi AKD-a Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi AKD-a   pitanje u vezi AKD-a Emptysub vel 11, 2012 6:58 pm

Mislim da ti je najbolje da nazoves u Akd
http://www.akd-zastita.hr/stranice.php?stranica=uciliste
i o svemu porazgovaras sa njima..Jer potpises ugovor i zavrsis tecaj na njihovoj akademiji i radis 3 godine za njih..
[Vrh] Go down
matrix
Početnik
Početnik



Broj postova : 20
Registration date : 25.10.2011

pitanje u vezi AKD-a Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi AKD-a   pitanje u vezi AKD-a Emptysub vel 11, 2012 7:14 pm

Pozdrav!

Radim u Akd-u.Kolko vidim vise manje su ti ovi gore odgovorili na sva pitanja i sve je istina sto su ti rekli.Dobra stvar je isto sto te stavljaju na objekat koji ti je najblizi po mjestu boravista.Problem je jedino sto sada ima dosta ljudi viska i ne zaposljavaju momentalno nikoga ali prati njihovu web stranicu i nazovi ih povremeno jer bi se to uskoro moglo promijeniti...Oni isto imaju svoju skolu za zastitare pa bi ti bilo najbolje da odes direkt u firmu i tamo ih sve pitas.
Sto se tice literature ja ti imam ovu knjigu i u njoj imas sve o polaganju za zastitara.
http://zastitari.dvotocka.hr/ Ako hoces prodam ti knjigu jer meni vise netreba...Za cjenu me mozes kontaktirati na pm...
Knjiga je kupljena kao nova i stara je 3 ili 4 mjeseca, sve stranice su na broju, nije sarana - uglavnom knjiga je bila par puta u mojim rukama...
[Vrh] Go down
plavusa25
Početnik
Početnik
plavusa25


Broj postova : 6
Registration date : 10.02.2012

pitanje u vezi AKD-a Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi AKD-a   pitanje u vezi AKD-a Emptysub vel 11, 2012 11:51 pm

HVALA EKIPA beerchug

vec sam poslala CV u AKD i zvala me zena pa je rekla da ne moram na obuku jer sam zavrsila Visoku policijsku skolu, vec treba polozit samo za licencu....otkaze nitko nije spominjao....valjda necu i ovdje spusit....


matrix
-cujemo se za knjigu....
[Vrh] Go down
plavusa25
Početnik
Početnik
plavusa25


Broj postova : 6
Registration date : 10.02.2012

pitanje u vezi AKD-a Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi AKD-a   pitanje u vezi AKD-a Emptysri vel 15, 2012 5:24 pm

imam jos pitanjce....

od cega se sastoji ispit...pisemo/usmeno ili oboje????

jel cjepidlace, gdje se polaze?? geek
[Vrh] Go down
mata1
Početnik
Početnik



Broj postova : 12
Registration date : 19.01.2011

pitanje u vezi AKD-a Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi AKD-a   pitanje u vezi AKD-a Emptysri vel 15, 2012 5:28 pm

polaže se usmeno u policijskoj upravi kojoj pripadaš po mjestu prebivališta. malo pogledaj forum, SVE ti piše
[Vrh] Go down
la.dervis
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 21.02.2012

pitanje u vezi AKD-a Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi AKD-a   pitanje u vezi AKD-a Emptyuto vel 21, 2012 2:56 pm

mata1 je napisao/la:
u ovoj državi je takva situacija da prvo prihvatiš posao, a onda kako bude. nema biranja. inaće, AKD i Protect su ćini mi se najpošteniji prema radnicima, što se tiče obaveza ( plaća, regres, dar za Božić ). Plaća za zaštitara ti je svuda ista, oko 3000 kn i manje, muško - žensko nema veze.
Molim te lijepo,o čemu ti pišeš?
U AKD-eu Regresa za ovu godinu nema,a ŠTO SE TIČE PLAĆE-plaća je redovna ali bezobrazno niska-MINIMALAC!
[Vrh] Go down
maxzg1
Član
Član
maxzg1


Broj postova : 48
Location : Zagreb
Registration date : 26.01.2012

pitanje u vezi AKD-a Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi AKD-a   pitanje u vezi AKD-a Emptyuto vel 21, 2012 5:45 pm

la.dervis je napisao/la:
mata1 je napisao/la:
u ovoj državi je takva situacija da prvo prihvatiš posao, a onda kako bude. nema biranja. inaće, AKD i Protect su ćini mi se najpošteniji prema radnicima, što se tiče obaveza ( plaća, regres, dar za Božić ). Plaća za zaštitara ti je svuda ista, oko 3000 kn i manje, muško - žensko nema veze.
Molim te lijepo,o čemu ti pišeš?
U AKD-eu Regresa za ovu godinu nema,a ŠTO SE TIČE PLAĆE-plaća je redovna ali bezobrazno niska-MINIMALAC!

Pa ako ti je placa tako bezobrazno niska sto nepotrazis drugi posao??
[Vrh] Go down
Zaleks
Početnik
Početnik



Broj postova : 2
Registration date : 22.02.2012

pitanje u vezi AKD-a Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi AKD-a   pitanje u vezi AKD-a Emptysri vel 22, 2012 11:14 am

Radim u Zastiti Zagreb, nekad najvecoj zastitarskoj firmi zvanoj Sigurnost, danas najvecem jadu u poslovima zastite.

Za fond sati dobivam:

2600 kn zajedno sa prijevozom vanjskim (210kn) kao i zetom (290kn) te naknadi za regres (105kn).

Moja placa bez toga iznosi 1950 kn ako cemo gledati samo rad bez dodataka.

Placa je u 2 dijela (bolesno) od cega 1. dio za protekli mjesec sjeda tek 20. u mjesecu, a 2. dio sjeda tek u 5. onog sljedeceg mjeseca (zakasnjenje od 35 dana, a po zakonu je 15 dana dozvoljeno).

Danas je 22. i jos nisam dobio placu, kazu nema se novaca.

Ukinuli nam ovih 105kn od sljedeceg mjeseca tako da se placa umanjuje za to.

Ukinuli nam vanjski prijevoz za vrijeme provedeno na bolovanju ili na godisnjem, a direktor dobio novi auto vrijedan cca 200 000kn.

Razmisljam o podizanju tuzbe, povrede pravilnika u radu jer je istekao kolektivni pa sad gledam dal nema neki granski koji vrijedi ili sl.

Sve firme su vise-manje iste, ali ova je najgora tako da je izbjegavajte u sirokom luku!

[Vrh] Go down
mata1
Početnik
Početnik



Broj postova : 12
Registration date : 19.01.2011

pitanje u vezi AKD-a Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi AKD-a   pitanje u vezi AKD-a Emptyčet vel 23, 2012 12:51 pm

maxzg1 je napisao/la:
la.dervis je napisao/la:
mata1 je napisao/la:
u ovoj državi je takva situacija da prvo prihvatiš posao, a onda kako bude. nema biranja. inaće, AKD i Protect su ćini mi se najpošteniji prema radnicima, što se tiče obaveza ( plaća, regres, dar za Božić ). Plaća za zaštitara ti je svuda ista, oko 3000 kn i manje, muško - žensko nema veze.
Molim te lijepo,o čemu ti pišeš?
U AKD-eu Regresa za ovu godinu nema,a ŠTO SE TIČE PLAĆE-plaća je redovna ali bezobrazno niska-MINIMALAC!

Pa ako ti je placa tako bezobrazno niska sto nepotrazis drugi posao??

pa dobili smo prošle godine 600 kn regresa, a za ovu godinu je još rano, jeli tako
[Vrh] Go down
la.dervis
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 21.02.2012

pitanje u vezi AKD-a Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi AKD-a   pitanje u vezi AKD-a Emptyčet vel 23, 2012 2:29 pm

maxzg1 je napisao/la:
la.dervis je napisao/la:
mata1 je napisao/la:
u ovoj državi je takva situacija da prvo prihvatiš posao, a onda kako bude. nema biranja. inaće, AKD i Protect su ćini mi se najpošteniji prema radnicima, što se tiče obaveza ( plaća, regres, dar za Božić ). Plaća za zaštitara ti je svuda ista, oko 3000 kn i manje, muško - žensko nema veze.
Molim te lijepo,o čemu ti pišeš?
U AKD-eu Regresa za ovu godinu nema,a ŠTO SE TIČE PLAĆE-plaća je redovna ali bezobrazno niska-MINIMALAC!

Pa ako ti je placa tako bezobrazno niska sto nepotrazis drugi posao??
Da preformuliramo pitanje,pa zar ti misliš čovječe ,da je nekome od radnika u zaštitarstvu dobro???
Velika većina radi za minimalac jako odgovoran posao i to je žalosno.
Jel ti smatraš da je minimalac adekvatana nagrada za posao koji ZAŠTITAR obavlja???INAČE,
Radi se smjenski,radi se praznikom,blagdanom,nedjeljom,vanredna osiguranja se delaju, a isto tako veliki je broj i noćnih smjena,no međutim kada pogledaš na kraju mjeseca plaću-vidiš k.... od ovce.NARAVNO- RADI SE I U NOVČARSKIM INSTITUCIJAMA UZ VATRENO ORUŽJE!
A zašto je radim ovaj posao i do kada ću ga raditi te dali ću tražiti novi-to je moja stvar-ja samo progovaram o trenutnom stanju-koje traje već predugo,a ono je katastrofalno za radnike u zaštitarstvu.
Samo IDIOT- MOŽE BITI ZADOVOLJAN SA OVAKVIM MATERIJALNIM UVJETIMA ili ...
Blago poslodavcima Sa ovakvim zaštitarima i sindikatima-njihova je budućnost ružičasta!
[Vrh] Go down
la.dervis
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 21.02.2012

pitanje u vezi AKD-a Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi AKD-a   pitanje u vezi AKD-a Emptyčet vel 23, 2012 2:35 pm

maxzg1 je napisao/la:
la.dervis je napisao/la:
mata1 je napisao/la:
u ovoj državi je takva situacija da prvo prihvatiš posao, a onda kako bude. nema biranja. inaće, AKD i Protect su ćini mi se najpošteniji prema radnicima, što se tiče obaveza ( plaća, regres, dar za Božić ). Plaća za zaštitara ti je svuda ista, oko 3000 kn i manje, muško - žensko nema veze.
Molim te lijepo,o čemu ti pišeš?
U AKD-eu Regresa za ovu godinu nema,a ŠTO SE TIČE PLAĆE-plaća je redovna ali bezobrazno niska-MINIMALAC!

Pa ako ti je placa tako bezobrazno niska sto nepotrazis drugi posao??
Još nešto,pa tko ima tj. koja je to firma u zaštitarstvu najpoštenija prema svojiim radnicima.AKD-e i Protect???
Malo morgen!
Tu se radi samo o tome da ove dvije tvrtke za razliku od drugih ponude radniku mrvicu od MINIMUMA!
[Vrh] Go down
maxzg1
Član
Član
maxzg1


Broj postova : 48
Location : Zagreb
Registration date : 26.01.2012

pitanje u vezi AKD-a Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi AKD-a   pitanje u vezi AKD-a Emptyčet vel 23, 2012 11:25 pm

Ja se slazem da je placa u zastitarstvu u banani,al ako mislis da je bas u AKD-eu toliko lose odi radi u neku drugu zastitarsku dirmu gdje se placa isplacuje u dva djela,kasni i tome slicno,jer u AKD placa nikad nekasni i u jednom komadu je..
Sto se tice regresa koliko znam ove godine ga nece biti..
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

pitanje u vezi AKD-a Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi AKD-a   pitanje u vezi AKD-a Emptypon svi 28, 2012 3:29 pm

Koliko u AKD-u plaćaju prijevoz?
[Vrh] Go down
maxzg1
Član
Član
maxzg1


Broj postova : 48
Location : Zagreb
Registration date : 26.01.2012

pitanje u vezi AKD-a Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi AKD-a   pitanje u vezi AKD-a Emptypon svi 28, 2012 3:34 pm

Mučko Đubre je napisao/la:
Koliko u AKD-u plaćaju prijevoz?

Zagreb 360kn,van Zagreba 500kn
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

pitanje u vezi AKD-a Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi AKD-a   pitanje u vezi AKD-a Emptypon svi 28, 2012 5:19 pm

Hvala na odgovoru Max baj_baj
[Vrh] Go down
mata1
Početnik
Početnik



Broj postova : 12
Registration date : 19.01.2011

pitanje u vezi AKD-a Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi AKD-a   pitanje u vezi AKD-a Emptyned lip 10, 2012 7:45 am

maxzg1 je napisao/la:
Mučko Đubre je napisao/la:
Koliko u AKD-u plaćaju prijevoz?

Zagreb 360kn,van Zagreba 500kn

u Istri do 800
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

pitanje u vezi AKD-a Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi AKD-a   pitanje u vezi AKD-a Emptyned lip 10, 2012 10:26 pm

mata1 je napisao/la:
maxzg1 je napisao/la:
Mučko Đubre je napisao/la:
Koliko u AKD-u plaćaju prijevoz?

Zagreb 360kn,van Zagreba 500kn

u Istri do 800

Na koji način oni određuju iznos prijevoza to mi nikako nije jasno misli
[Vrh] Go down
Lumen
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lumen


Broj postova : 104
Registration date : 06.03.2010

pitanje u vezi AKD-a Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi AKD-a   pitanje u vezi AKD-a Emptyuto lip 12, 2012 12:07 am

Pa na osnovu mjesečnog pokaza lokalnog prijevoza.

Znači uslugu gradskog prijevoza u Zagrebu obavlja ZET, a po njegovom cjeniku opći mjesečni pokaza iznosi 360 kuna. A onima koji su izvan Zagreba prijevoz se naplaćuje do iznosa 500 kuna.

A ovo za Istru, po istoj logici, gdje mjesečne usluge prijevoza iznose 800 kuna.
[Vrh] Go down
Sponsored content





pitanje u vezi AKD-a Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi AKD-a   pitanje u vezi AKD-a Empty

[Vrh] Go down
 
pitanje u vezi AKD-a
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» AKD pitanje
» pitanje
» Pitanje
» pitanje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: AKD-ZAŠTITA-
Forum(o)Bir: