HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 9 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 9 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Preuzimanje PBZ Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Preuzimanje PBZ Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Preuzimanje PBZ Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Preuzimanje PBZ Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Preuzimanje PBZ Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Preuzimanje PBZ Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Preuzimanje PBZ Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Preuzimanje PBZ Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Preuzimanje PBZ Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Preuzimanje PBZ

Go down 
+8
damir1970
akademac
kiklop
S.t.a.l.k.e.r
pancer
maxzg1
VIKING
Gunner
12 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gunner
Član
Član



Broj postova : 46
Registration date : 05.11.2013

Preuzimanje PBZ Empty
PostajNaslov: Preuzimanje PBZ   Preuzimanje PBZ Emptysri stu 05, 2014 8:16 pm

Dali ima ko saznanja o preuzimanju svih poslovnica PBZ-a ??I dali je dosad sokol radio sve poslovnice? ako neko nešto zna o tome svaki info dobrodošao Smile
[Vrh] Go down
VIKING
Član
Član
VIKING


Broj postova : 29
Registration date : 19.09.2011

Preuzimanje PBZ Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje PBZ   Preuzimanje PBZ Emptyčet stu 20, 2014 10:22 pm

Gunner je napisao/la:
Dali ima ko saznanja o preuzimanju svih poslovnica PBZ-a ??I dali je dosad sokol radio sve poslovnice? ako neko nešto zna o tome svaki info dobrodošao Smile

POZDRAV!
Radim kao zaštitar(sokol) u jednoj poslovnici PBZ-a više od 5 godina i nisam čuo AMA BAŠ NIŠTA O PREUZIMANJU PBZ poslovnica !
Večinu poslovnica u Hrvatskoj drži AKD dok Sokol drži nekolicinu!
Ni riječi!!!
[Vrh] Go down
Gunner
Član
Član



Broj postova : 46
Registration date : 05.11.2013

Preuzimanje PBZ Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje PBZ   Preuzimanje PBZ Emptypet stu 21, 2014 3:15 pm

Hvala na infu Wink
[Vrh] Go down
maxzg1
Član
Član
maxzg1


Broj postova : 48
Location : Zagreb
Registration date : 26.01.2012

Preuzimanje PBZ Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje PBZ   Preuzimanje PBZ Emptypon pro 01, 2014 10:07 pm

Nema nikakvog preuzimanja poslovnica PBZ-ea od AKD
[Vrh] Go down
pancer
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 02.08.2012

Preuzimanje PBZ Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje PBZ   Preuzimanje PBZ Emptyčet pro 04, 2014 7:40 pm

maxzg1 je napisao/la:
Nema nikakvog preuzimanja poslovnica PBZ-ea od AKD

Nema možda od AKD - a, ali neslužbeno se sve više priča (a što su potvrdili i neki dečki iz "Fina gs") da od 01.04.2015 sve PBZ poslovnice pa i one od Akd - a preuzima "securitas" a pratnju vrijednosti "Fina gs" što bi sigurno značilo teška vremena za sokol, pogotovo za zaštitare van Zagreba jer isto tako kažu da u pravilu "Fina gs" ne "presvlači" zaštitare nego uzima "svoje" ljude. Živi bili pa vidjeli, ali kako kaže narodna poslovica "Gdje ima dima ima i vatre"! Možda se to trebalo već i dogoditi 01.01.2015 kad počinje kalendarska godina, ali se čeka procedura, odnosno žalbeni rok za one tvrtke koje nisu prošle na natječaju, a koji se opet obično kreće od trideset do devedeset dana.
[Vrh] Go down
VIKING
Član
Član
VIKING


Broj postova : 29
Registration date : 19.09.2011

Preuzimanje PBZ Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje PBZ   Preuzimanje PBZ Emptyčet pro 04, 2014 10:05 pm

Kao i do sada, a već sam poduže u zaštitarstvu, živi bili pa vidjeli!
Osobno, ne bi me iznenadilo,ali za preuzimanje tako velikog posla(što se tiče pratnje) fina-GS bi trebala povečati vozni park za barem pet puta!Zatim,gdje naći "svoje ljude" koji znaju puniti bankomate itd. ...
Ima dosta posla za Fina gs-ove trezoriste jer ako preuzimaju sve poslove oko gotovog novca ne treba im trezor PBZ-a a nisam čuo da je neko dobio papire o otkazu ili premješaju na neko drugo radno mjesto(mislim na radnike PBZ-a) ili da fina GS zapošljava nove ljude( u pratnji i u trezoru)!!!
Bilo kako bilo , vidjećemo!!!

[Vrh] Go down
S.t.a.l.k.e.r
Član
Član



Broj postova : 48
Registration date : 12.05.2012

Preuzimanje PBZ Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje PBZ   Preuzimanje PBZ Emptyčet pro 04, 2014 10:57 pm

Baš super vijesti za nas uz FINE GS ako to prođe. Još ću na kraju i nenadano i u pratnji završiti za 4000-4500 kn ako budem imao sreće i ako mi to potrefimo. FINA GS sve više raste i jača. Definitivno smo najuređenija zaštitarska tvrtka u Hrvatskoj, radnici dobivaju Uskrsnicu i Božičnicu 400 i 800 kuna, poštuje se fond sati i izbjegavaju se prekovremeni, uzimaju se uglavnom čiste i fine porte, a ne neka smetlišta, gradilišta itd i mislim da bi mi to najviše zaslužili.

Zato sam ja reko, bože nas sačuvaj da nas spoje sa AKD-om, onda slobodno svi možemo dati otkaz jer onda nemamo više budućnosti, baš kao što je ni oni sada nemaju jer očito gube sve žive poslove koje mogu gubiti...

Ja mislim da su budućnost hrvatskog zaštitarstva FINA GS i Securitas...Securitas je još uvijek u banani zbog bivše uprave, ali vjerujem da će njih Šveđani dovesti na još veću razinu reda nego sad.

AKD, MARIĆ i kompanija su prošlost...propast će prije ili poslije i tek slijedi masovno gubljenje poslova od strane tih firmi. Ali ko im je kriv kad se kao prema stoci odnose prema svojim zaštitarima i daju im crkavicu za brutalno radno vrijeme, a ne dobivaju nikakve Božičnice ili Uskrsnice, baš ništa.
[Vrh] Go down
VIKING
Član
Član
VIKING


Broj postova : 29
Registration date : 19.09.2011

Preuzimanje PBZ Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje PBZ   Preuzimanje PBZ Emptysub pro 06, 2014 2:05 am

Sjećam se vremena kad smo mi(sokoli) imali plaće o kojima govoriš(pratnja;4300-4800kn)!
Naravno da Će Vas spojiti sa AKD-om jer AKD jedino što ima je PBZ i ništa vise( možda još neke objekte ali većina ih je u PBZ-u i pratnji za PBZ)!
Jer ako AKD ode iz PBZ-a oni mogu staviti ključu bravu!!!
Zato će najvjerojatnije spojiti FINA GS i AKD (tako će AKD ostati prisutan u PBZ-u).
Kao što rekoh "Živi bili pa vidjeli" (Možda pošaljem životopis u FINA GS, nikad se nezna)
Ako se obistini ova moja pretpostavka i spojite se "piši kući propalo je" sa plaćama jer ko može zdovoljiti apetite "NAŠIH" menađera!
Ja Vam želim sve najbolje!
[Vrh] Go down
maxzg1
Član
Član
maxzg1


Broj postova : 48
Location : Zagreb
Registration date : 26.01.2012

Preuzimanje PBZ Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje PBZ   Preuzimanje PBZ Emptyned pro 07, 2014 3:57 pm

Super su mi ove informacije koje idu medju zastitarima kak Securitas i Fina gs preuzimaju posao od Akd-ea,a mi u sjedistu Akd-ea neznamo nista o tome,jer se o tome naravno ni prica,a kamoli da ce nesto o toga i biti.. Druga stvar Securitas i ono sto bi trebao preuzeti od Akd-zastite nemoze preuzeti jer nisu to u mogucnosti tehnicki provesti jer nisu jos toliko razvijeni,
[Vrh] Go down
VIKING
Član
Član
VIKING


Broj postova : 29
Registration date : 19.09.2011

Preuzimanje PBZ Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje PBZ   Preuzimanje PBZ Emptyned pro 07, 2014 4:22 pm

maxzg1 je napisao/la:
Super su mi ove informacije koje idu medju zastitarima kak Securitas i Fina gs preuzimaju posao od Akd-ea,a mi u sjedistu Akd-ea neznamo nista o tome,jer se o tome naravno ni prica,a kamoli da ce nesto o toga i biti.. Druga stvar Securitas i ono sto bi trebao preuzeti od Akd-zastite nemoze preuzeti jer nisu to u mogucnosti tehnicki provesti jer nisu jos toliko razvijeni,

Naravno da ne znaš ništa kao ni mi u sokolu ali nešto se sigurno kuha!
Niko ne želi , barem od nas sokola da izgubimo objekte i pratnju, ali budemo vidjeli!
Što se tiče tehničke pripremljenosti securitasa možemo samo nagađati.
[Vrh] Go down
S.t.a.l.k.e.r
Član
Član



Broj postova : 48
Registration date : 12.05.2012

Preuzimanje PBZ Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje PBZ   Preuzimanje PBZ Emptypon pro 08, 2014 10:58 pm

VIKING je napisao/la:
maxzg1 je napisao/la:
Super su mi ove informacije koje idu medju zastitarima kak Securitas i Fina gs preuzimaju posao od Akd-ea,a mi u sjedistu Akd-ea neznamo nista o tome,jer se o tome naravno ni prica,a kamoli da ce nesto o toga i biti.. Druga stvar Securitas i ono sto bi trebao preuzeti od Akd-zastite nemoze preuzeti jer nisu to u mogucnosti tehnicki provesti jer nisu jos toliko razvijeni,

Naravno da ne znaš ništa kao ni mi u sokolu ali nešto se sigurno kuha!
Niko ne želi , barem od nas sokola da izgubimo objekte i pratnju, ali budemo vidjeli!
Što se tiče tehničke pripremljenosti securitasa možemo samo nagađati.


Nemam namjeru ovdje biti advokat Securitasa jer sam već iznio svoje negativno mišljenje o njima. Odnosno ne o njima, nego o ex-zvonimir gardi koja tamo i dalje vlada i koja nije ništa radikalnog promijenila nakon preuzimanja. Međutim, Securitas je budućnost, ako dovedu svoje menađere i počnu uzimat kapitalne poslove poput pratnje i aerodroma (a to već i rade, PLESO ti je prvi primjer) onda Marić i AKD mogu staviti ključ u bravu.

Pa halo momčine, pa jeste vi svjesni da jedan Securitas ima više para nego AKD, MARIĆ i svi ostali zaštitar u RH zajedno ? on vas može uništiti dopinšking cijenama, on si može dozvoliti da uništi konkurenciju tako što će poslovat s minusom 2-3 godine dok vas sve ne uništi.

Securitas će naprosto pomesti većinu hrvatskih zaštitarskih tvrtki ako ne dobije konkurenciju.

Jedini spas za AKD ?? da se ostvari ono o čemu se pričalo, a to je da ih kupi najveći zaštitarski gigant na svijetu, a to je G4S iz Britanije. E onda mogu da se tuku sa Securitasom, do tad - AKD MOŽE STAVITI KLJUČ U BRAVU! samostalno nemaju šanse ko ni Marić.

Bez kupovine od strane giganta poput G4S ili međusobnog spajanja npr Marića, AKD i ostalih firmi nitko se neće moći suprostaviti Securitasu na RH tržištu u budućnosti.

Čuo sam da je SECURITAS počeo isplaćivati božičnice svojim radnicima i da im je povećao satnice u pratnji i objektima di se radi sa oružjem.

Šta je napravio AKD I MARIĆ za svoje zaštitare ? ukinili su vam i Božičnicu, i Uskrsnicu i putne i sve...

Naprosto AKD I MARIĆ su dno dna Hrvatskog zaštitarstva, izrabljivanje jadnih zaštitara ,ništa više i daj bože da ih Securitas i Švedski menađeri potamane što će se i desiti. Bojim se da je PBZ samo prvi u nizu onog što vam tek slijedi.


Samo da znate, imam informaciju da je Securitas krenuo sa 5 kuna manjom satnicom od AKD I MARIĆ-a da bi dobio posao od PBZ-a. Šta vam to govori ???

Za sad, ja u FINI GS nemam informacija o tome da bi mi dobili išta u PBZ-u, no nikad se ne zna. Možda fakat dobijemo porte, jer je očigledno da će pratnje uzeti Securitas.


Dečki iz AKD-a i Marića, ili počnite štovati svoje radnike i dajte im dostojanstvo i kakvu takvu plaću, božičnicu, putne itd ili stavite ključ u bravu i dajte radnike u ruke FINE GS i ostalih nekoliko kolko-tolko uređenih firmi u kojima se kolko-tolko poštuje dostojanstvo radnika , radni sati, fond sati, božičnica, putni troškovi, nove uniforme itd.


Sramota da vas bude, i vas AKD-ovce i vas Mariće, radnici vam rade za 2500kn, sa 200-300 kuna putnih troškova bez obzira koliko km radiš + nedajete božičnice radnicima, uskrsnice, ništa...samo puki minimalac za puno sati i rizika. Zaštitar bi vam trebao biti na mjestu broj1.

Ja ću u FINI GS sada barem dobiti 800 kuna BOžičnice, dobio sam već 450 kuna Uskrsnice...168 sati fond se poštuje i to je u FINI GS zakon. Tako treba funkcionirat...

Ako već radim za 2800 kuna, barem znam da radim 168 sati da imam Božičnicu, Uskrsnicu i kakvo-takvo dostojanstvo.
[Vrh] Go down
VIKING
Član
Član
VIKING


Broj postova : 29
Registration date : 19.09.2011

Preuzimanje PBZ Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje PBZ   Preuzimanje PBZ Emptyuto pro 09, 2014 1:32 am

Lijepo rečeno,ali još uvijek su tu "naši menađeri" a ne švedski... Imam dojam da znaš puno više nego što si napisao ali nema veze, vidjet ćemo!
Nadam se da će biti mjesta u vašim firmama i za nas "bivše sokole".
Predajem zamolbu i životopis u Finu GS...
[Vrh] Go down
VIKING
Član
Član
VIKING


Broj postova : 29
Registration date : 19.09.2011

Preuzimanje PBZ Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje PBZ   Preuzimanje PBZ Emptysri sij 14, 2015 12:34 pm

Zatišje!? Alo kolege iz sekuritasa , šta se događa? Ima li šta novo u svezi Pbz-a? Daj se javite!
Jel da predajem zamolbu u sekuritas ili ne?
Question
[Vrh] Go down
kiklop
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 54
Registration date : 14.01.2015

Preuzimanje PBZ Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje PBZ   Preuzimanje PBZ Emptysri sij 14, 2015 7:05 pm

kako bilo da bilo mi u sokolu smo naje.....
[Vrh] Go down
kiklop
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 54
Registration date : 14.01.2015

Preuzimanje PBZ Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje PBZ   Preuzimanje PBZ Emptysri sij 14, 2015 7:09 pm

securitas nece ljude iz sokola,a da upadnes u finu gs treba velika veza.u vecim sredinama sokol ce naci mjesta za visak ljudi,ali sto ce biti u manjim sredinama
[Vrh] Go down
kiklop
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 54
Registration date : 14.01.2015

Preuzimanje PBZ Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje PBZ   Preuzimanje PBZ Emptyčet sij 15, 2015 2:24 pm

Ima li itko još kakvih informacija
[Vrh] Go down
kiklop
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 54
Registration date : 14.01.2015

Preuzimanje PBZ Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje PBZ   Preuzimanje PBZ Emptyčet sij 15, 2015 6:19 pm

Na koliko godina je potpisan ugovor između fine gs i pbz-a
[Vrh] Go down
akademac
Početnik
Početnik



Broj postova : 13
Registration date : 02.01.2014

Preuzimanje PBZ Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje PBZ   Preuzimanje PBZ Emptypet sij 23, 2015 8:44 pm

kiklop je napisao/la:
Ima li itko još kakvih informacija

01.02.2015. god. AKD-ZAŠTITA odlazi sa PBZ porti ne sa svih navodno Zagreb i Split ostaju za sada...pratnja ostaje do daljnjega ali do kada nezna se...tehnička zaštita prešla u Sekuritas
[Vrh] Go down
damir1970
Početnik
Početnik



Broj postova : 24
Registration date : 26.01.2015

Preuzimanje PBZ Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje PBZ   Preuzimanje PBZ Emptypon sij 26, 2015 1:39 am

Ovdje u dubrovniku i okolini pbz drži sokol. Sekuritas preuzima od 01.04.tako mi je rekao kolega iz sokola. Sekuritas preuzima i aerodrom dubrovnik.
[Vrh] Go down
VIKING
Član
Član
VIKING


Broj postova : 29
Registration date : 19.09.2011

Preuzimanje PBZ Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje PBZ   Preuzimanje PBZ Emptysub sij 31, 2015 7:53 pm

U petak(jučer) sekuritas počeo preuzimati poslovnice PBZ-a u Osijeku.
[Vrh] Go down
VIKING
Član
Član
VIKING


Broj postova : 29
Registration date : 19.09.2011

Preuzimanje PBZ Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje PBZ   Preuzimanje PBZ Emptysub sij 31, 2015 7:54 pm

Pratnju od sokola preuzima FINA GS 01.03. ...
[Vrh] Go down
bokinjo...
Početnik
Početnik



Broj postova : 4
Registration date : 12.02.2015

Preuzimanje PBZ Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje PBZ   Preuzimanje PBZ Emptyčet vel 12, 2015 12:21 pm

Kakve su sitnice u securitasu
[Vrh] Go down
kiklop
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 54
Registration date : 14.01.2015

Preuzimanje PBZ Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje PBZ   Preuzimanje PBZ Emptyčet vel 12, 2015 2:57 pm

Luda kuća
[Vrh] Go down
modern talking
Početnik
Početnik



Broj postova : 2
Registration date : 07.01.2015

Preuzimanje PBZ Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje PBZ   Preuzimanje PBZ Emptysub tra 04, 2015 5:36 pm

sad iza uskrsa bi trebao na tecaj ako hocu i posao me ceka u securitasu.. sad nemam nikakvog iskustva u tome... sta bi mi bio maksimalni doseg cuvanja za pocetak i u kakvim uvjetima i koja placa?
[Vrh] Go down
Babo
Početnik
Početnik



Broj postova : 19
Location : Split
Registration date : 17.09.2014

Preuzimanje PBZ Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje PBZ   Preuzimanje PBZ Emptysub tra 04, 2015 9:28 pm

Par prijatelja mi radi u Securitasu, i čujem da su uredne plaće i otprilike 3000 kn, a za ostalo ovisi di te stavi, u uniformi ili civil.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Preuzimanje PBZ Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje PBZ   Preuzimanje PBZ Empty

[Vrh] Go down
 
Preuzimanje PBZ
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Preuzimanje Fine!
» PREUZIMANJE PETROKEMIJE KUTINA

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: SECURITAS-
Forum(o)Bir: