HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 4 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 4 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Trenutno stanje u AKD-Z Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Trenutno stanje u AKD-Z Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Trenutno stanje u AKD-Z Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Trenutno stanje u AKD-Z Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Trenutno stanje u AKD-Z Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Trenutno stanje u AKD-Z Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Trenutno stanje u AKD-Z Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Trenutno stanje u AKD-Z Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Trenutno stanje u AKD-Z Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Trenutno stanje u AKD-Z

Go down 
+22
bilderzg
markan000
Dienekes
bob
AjmeKojaDrama
bananarama
drax
Slavonski
deox security
teočolan
som jura
Lumen
popaj
pravednik
dm543097
zhazha
Justus
master-x
akademac
tvrtko
skee
Templar
26 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Templar
Početnik
Početnik
Templar


Broj postova : 13
Registration date : 18.10.2007

Trenutno stanje u AKD-Z Empty
PostajNaslov: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z Emptyuto pro 03, 2013 9:06 pm

Da li itko zna što se događa u ovoj firmi?
Nikada nije bilo gore nego sada, smanjena plaća, nema dara za djecu, naravno nema božićnice, smanjen prijevoz - ide prema totalnom ukidanju. Uprava ništa ne radi samo gleda, promatra događanja. Razno razni dobročinitelji vodeće strukture sjede na dvije stolice i uzimaju novce sa obje strane i sve je to naravno u redu.?!
Spajanje sa Fina GS - nitko od vodeće strukture ni riječi o tome, u Fini navodno već sve znaju kako će se spajanje odvijati, valjda mi ne trebamo ništa znati.
[Vrh] Go down
skee
Član
Član



Broj postova : 27
Age : 39
Location : Rijeka
Registration date : 09.03.2013

Trenutno stanje u AKD-Z Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z Emptyuto pro 03, 2013 11:36 pm

A ne znamo ni mi bas puno. Samo su nam natuknuli kao da cemo se spojit, ali sve ce ostat po starom. Nije mi bas jasno ali eto. Question. Imas neki clanak u nekim poslovnim novinama.
[Vrh] Go down
Templar
Početnik
Početnik
Templar


Broj postova : 13
Registration date : 18.10.2007

Trenutno stanje u AKD-Z Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z Emptysri pro 04, 2013 1:16 pm

Pročitao kao i većina iz novina što je jako žalosno. Činjenica je da mi kao radnici nemamo nikakve informacije i kad nekoga pitaš da ti kaže dobiješ jedan muk. Očito je to tabu tema ili su toliko zaposleni zadržavanjem svojih najdražih fotelja koje im donose lijepe plaće i nemaju vremena za nas. Da ne spominjem sindikat od koje nikakve pomoći samo slaganja sa nametima i rezanjima.
[Vrh] Go down
tvrtko
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 61
Registration date : 29.12.2013

Trenutno stanje u AKD-Z Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z Emptyned pro 29, 2013 1:39 am

Nažalost u Akd- zaštiti radnika (običnog zaštitara domestikusa ) se već odavno nimalo ne cijeni, odavno smo mi radnici za upravu samo zamjenski brojevi na papiru,samo se gleda gdje bi ih se još ponešto moglo zakinuti, i ovo što je uprava zadnje otela od radnika u dogovoru sa prodanim sindikatom ( pola prijevoza i cca 1kn niža satnica rada u brutu) što je na već ionako niske plaće katastrofa, ali nije to kraj, samo dok se ova prašina koje ustvari ni nema malo slegne ,eto njih opet da još malo ćoknu, i ne pitajte se zašto, odgovor je vrlo jednosatavan, zato što mogu.Imaju nas "ovce" koje mogu šišat kad god im se svidi. A onu ovčicu koja malo mekne ,nju malo naguze za primjer da ostale šute, a ustvari i većina ostalih samo čekaju svoj red za guženje ali još nisu toga svjesne.
[Vrh] Go down
akademac
Početnik
Početnik



Broj postova : 13
Registration date : 02.01.2014

Trenutno stanje u AKD-Z Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z Emptyčet sij 02, 2014 10:17 pm

ne da ga se ne cijeni već ga se i omalovažava i podcijenjuje kako god i gdje god stigne...nekad jedna od najbolji tvrtki u zaštitarstvu, a sada jedna od najgorih pri samom dnu i po odnosu prema radnicima i po plači; i naravno sve to uz blagoslov ljudi iz sindikata koji su se jako dobro uhljebili u tvrtku i pjevaju ono što gazde od njih očekuju kako se mora radnicima sniziti davanja jer eto tvrtka će propasti pa ćemo svi ostati bez posla al ne oni već mi obični smrtnici, a naravno oni se brinu za nas i naše zdravlje jer eto da nema njih mi bi hodali po ovom svijetu i gladni i žedni i neuki i bosi....eto uglavnom stanje u AKD-Zaštiti napreduje ka onom starom isprobanom receptu kao i kod Mungosa nekad davno zaduži i raspusti tvrtku koja je dobra jer hebeš smrtnike ima ih na ulici koliko god hočeš...haj haj uživaj bitno da se tajnice množe po uredima
[Vrh] Go down
Templar
Početnik
Početnik
Templar


Broj postova : 13
Registration date : 18.10.2007

Trenutno stanje u AKD-Z Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z Emptypet sij 03, 2014 1:27 am

Nismo definitivno došli do dno jer još uvijek postoje ljudi kojima je stalo do firme i koji žele raditi u njoj. Kad i ta očito šačica ljudi koja radi prestane davati sve od sebe i ode neće biti dobro jer će ostati oni koji ne znaju raditi već samo ubirati lovicu. Da se svašta nakotilo u upravi vidimo definitivno još da imamo od takvih ljudi i neke koristi gdje bi nam bio kraj, a sigurno imaju "male" plaće. Do sada se pokazalo da većinom napreduju neradnici i probisvjeti koji imaju zaleđinu ali od njih nema koristi jer ne rade i ne znaju raditi već od nas radnika koji zarađujemo za njihovu plaću. Kad bi to napokon neko doveo u red bilo bi nam bolje svima. Da se firma proda u neku grupaciju možda je i najbolje rješenje. Svaka promjena je dobra makar i na gore.
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

Trenutno stanje u AKD-Z Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z Emptysub sij 04, 2014 8:52 pm

Pozdrav! Prije svega sve najbolje u Novoj 2014., mada po ovome kako je 2013. završila ni 2014. neće biti nimalo bolja. Kako sam čuo svakakve PRIČE od spajanja s Finom pa do totalne nesposobnosti uprave da ovu nekada jaku firmu postavi na zdrave noge, ne piše nam se dobro. Ništa se nebi ni čudio da namjerno hoće upropastiti firmu da bi joj pala cijena, i da bi ju neki klošar kupio za sitne novce. Fina-GS je u kaosu, tamo je plaća još gora nego kod nas. Ove što su sinikalisti kod nas u AKD-zaštiti treba podhitno najuriti. Ne može biti da svi radnici rade za UPRAVU a, UPRAVA ne radi ništa, jel da radi nebi se gubili objekti šakom i kapom. Kad sam vidio na jednoj slici iz tiska sve čelnike zaštitarskih kuća na jednom mjestu, dobio sam momentalni proljev. KAO ONI SE NEŠTO DOGOVARAJU, neznam samo šta? koliko će radnicima oteti valjda od plaća? Ovo smanjivanje prijevoza za 50% i satnica dolje za 1 kn, to je totalna katastrofa. U jednom mahu takav udarac na plaću. TREBAMO SE SVI SKUPITI BEZ OBZIRA NA PROBLEME I BRANITI SVOJE DOSTOJANSTVO, JER NETKO RUŠI CIJENU NAŠEG RADA, A MI RADIMO DA BI PREHRANILI SVOJE OBITELJI, ZNAČI DIREKTNO NAM DJECI OTIMAJU IZ USTA. Treba samo gospodina Martića priupitati jer, još uvijek koristi službeni auto u svoje svrhe i jer, još uvijek nema limita na kartici pri kupovini u Konzumu....Za službene se aute ima, a za radnike se nema i to se još troši, HVALA BOGU PLAĆE NA NIVOU. FUJ!
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
Justus
Početnik
Početnik



Broj postova : 4
Location : Zagreb
Registration date : 03.01.2014

Trenutno stanje u AKD-Z Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z Emptyned sij 05, 2014 1:39 am

Od svega najgore je što je država slijepa na to, naši radni sati su drugačiji od onih što ih pišu u platnoj listi, mizerija po objektima i ostalo ...ali očito koga briga sve dok "veliki" kradu od nas i maste brk
[Vrh] Go down
zhazha
Početnik
Početnik



Broj postova : 7
Registration date : 05.01.2014

Trenutno stanje u AKD-Z Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z Emptyned sij 05, 2014 4:03 am

Fina-GS je u kaosu, tamo je plaća još gora nego kod nas" ne bih se baš složio...dobili dar za djecu,božičnice 1200 kn a neki i više te mi ne želimo da se spojimo s akd-om jer smo se izvukli iz nekakvog minusa i sad pozitivno poslujemo.Dosta razgovaram s ostalim zaštitarima i primječujem kako njih dosta bježi iz pojedinih firmi tipa Posilović,Marić,Akd itd...u finu gs je dosta teško upasti,pogotovo u distribuciju i nama je zasad budućnost neizvjesna,ali plače nisu loše i stvarno ih zaradimo bez obzira na situaciju u drugim firmama.
[Vrh] Go down
tvrtko
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 61
Registration date : 29.12.2013

Trenutno stanje u AKD-Z Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z Emptyned sij 05, 2014 1:13 pm

Master-x je dobro rekao ,ispada da nas 1000 radi da bi njima nekolicini u upravi bilo dobro, kao kmetovi za feudalce, zna li uopće netko koliko ima te birokracije u Akd-zaštiti, bilo bi zanimljivo kad bi netko iznio podatak unazad 10 god koliki je broj novopridošlih na birokratska mjesta,koliko direktora,voditelja,šefova,koordinatora,administratora i ostalih ima, koliko njih koristi službene aute 24h,službene mobitele itd itd.Pa nemamo mi pojma šta se tu sve radi, koliko je tu uhljeba uletilo po razno raznim osnovama ,političkim,prijateljskim,rodjačkim i inim vezama, i nitko se od njih ničeg nije odrekao,znači dolazi u pitanje Sindikalist svih tih rezanja unazad godina,da li firma manje zarađuje sad nego prije par godina,čisto sumnjam,pa čak i da zarađuje manje i da je stvarno potrebno rezanje, opet se Sindikalist postavlja pitanje zašto se to ne radi drugačije, neka režu prvo sebi, pa oni imaju najviše i kao naj odgovorniji za cijelo loše stanje bi trebali krenuti od sebe,tj. ako se loše poslovalo pa se nema za plaće i prijevoz za radnike neka podnesu sami dio tereta kad već neće dati ostavke zbog nesposobnosti. Nema tu njihove odgovornosti nikakve, trebalo bi tu poslati jednu dobru nezavisnu revizorsku inspekciju, mislim da bi tu i državno odvjetništvo imalo posla...mislim kad tu jednom pukne,smrdit će mjesecima.
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

Trenutno stanje u AKD-Z Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z Emptyned sij 05, 2014 7:28 pm

ZHAZA daj mi reci dali, Vam Fina GS plaća prekovremene sate? Smile


Zadnja promjena: master-x; ned sij 05, 2014 7:32 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

Trenutno stanje u AKD-Z Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z Emptyned sij 05, 2014 7:31 pm

Za loše poslovanje sigurno nisu krivi radnici nego UPRAVA (ljudi u UPRAVI plaćeni su da znaju unaprijediti poslovanje), a pošto vidimo iz stanja u kojem je firma, definitivno je da plaću primaju totalni NESPOSOBNJAKOVIĆI koje, boli ona stvar za male ljude. Vjerujem da tu ima dosta propusta kod UPRAVE i da oni kao takvi totalno opušteno gledaju na sve ovo, jer tko je običan radnik za njih, jos jedna budala koja je osudjena radit za malo novaca!!!!!
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

Trenutno stanje u AKD-Z Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z Emptyned sij 05, 2014 7:35 pm

master-x je napisao/la:
Za loše poslovanje sigurno nisu krivi radnici nego UPRAVA (ljudi u UPRAVI plaćeni su da znaju unaprijediti poslovanje), a pošto vidimo iz stanja u kojem je firma, definitivno je da plaću primaju totalni NESPOSOBNJAKOVIĆI koje, boli ona stvar za male ljude. Vjerujem da tu ima dosta propusta kod UPRAVE i da oni kao takvi totalno opušteno gledaju na sve ovo, jer tko je običan radnik za njih, jos jedna budala koja je osudjena radit za malo novaca!!!!!
Revizorska inspekcija nece naci nista jer, AKD radi u sprezi s drzavom...tko to zna sta se tu mulja i petlja, kod nas je takvo opcenito stanje da ce uvijek biti firma u pravu a,radnik nikada. Vjerujem da kroz par godina AKD nece ni postojati i da ce puno ljudi zavrsiti na cesti, a onda ne treba stati, treba sacekati one koji su AKD unistili pa im postaviti par pitanja.....??
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
zhazha
Početnik
Početnik



Broj postova : 7
Registration date : 05.01.2014

Trenutno stanje u AKD-Z Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z Emptyned sij 05, 2014 7:55 pm

master-x...da plačaju nam prekovremene,bar u distribuciji.
[Vrh] Go down
Templar
Početnik
Početnik
Templar


Broj postova : 13
Registration date : 18.10.2007

Trenutno stanje u AKD-Z Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z Emptypon sij 06, 2014 2:04 am

Uskoro ćemo sve vidjeti na svojoj koži šta će nam donesti fantomsko spajanje. Od uprave ćemo dobiti informacije kao i obično , na oglasnoj ploči u 12:05 kad sve završi. Dobiti ćemo jednu veliku državnu firmu koja će najvjerojatnije ići u privatizaciju. U svakom slučaju "plaće" će nam biti "vrbunske" jer sada ima smisla zašto su snižavali plaće na svemu i svačemu da bi bili kompatibilni. Jedino jao si ga nama ako će ostati vodeća garnitura, jer su svoje umjeće pokazali, za sebe dobro za radnike kataklizma.
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

Trenutno stanje u AKD-Z Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z Emptypon sij 06, 2014 3:35 am

Tko to zna što se nama sprema. Definitivno uz ovako nesposobnu vladu ni naša uprava iole nije sposobna za ništa nego da ih se zapne nogom u guzicu i na cestu. Bolje i nisu zaslužili obzirom kako gubimo objekte i kako se odnose prema ljudima. U AKD-u tako kazu da su oni jos i ok, kakve su ostale firme...Ok ima i losijih ...ali od ovih vecih firmi mislim da lagano idemo na dno...ali sigurno..Udruzivanje s Finom GS mislim da nece nista dobro donesti ali, eto oni znaju ili neznaju sto rade, a nista me nebi cudilo da je to direktiva odozgora. FINA GS je recimo za razliku od nas dobila bozicnicu 1200 kn+dar za dijete, a naši klošari nisu uspjeli ni minimum minimuma...radniku priskrbiti..Neznam samo s kojim pravom su si podigli..godisnji odmor....
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
dm543097
Član
Član
dm543097


Broj postova : 26
Age : 43
Location : zgb
Registration date : 11.08.2010

Trenutno stanje u AKD-Z Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z Emptypon sij 06, 2014 10:56 pm

znaci stanje ide na gore koliko vidim,nista bolje
[Vrh] Go down
pravednik
Početnik
Početnik



Broj postova : 15
Registration date : 02.01.2014

Trenutno stanje u AKD-Z Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z Emptyuto sij 07, 2014 12:11 am

Odvratan mi je spoj visoke inteligencije i sumnjivog karaktera.....takvi ne pridonose društvu u cijelini nego sve rade za svoju korist, takvi ne mogu biti ni katolici jer imaju drugog gospodara od Boga (novac) , ali njih promjeniti nemožemo... ključno pitanje je što se može napraviti u ovim okolnostima u koje su nas takvi doveli...
[Vrh] Go down
Templar
Početnik
Početnik
Templar


Broj postova : 13
Registration date : 18.10.2007

Trenutno stanje u AKD-Z Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z Emptysri sij 08, 2014 8:13 pm

Lagano su počele dopirati nekakve informacije ili dezinformacije, nemaš koga pitati jer nitko ništa ne zna (možeš misliti). Spajanje ide sigurno sa Finom u kojem obliku ?
Tko nešto sazna neka objavi. Iz Fine nisu nešto presretni s spajanjem. Svaka promjena je dobra makar i na lošije, možda se napokon nešto pokrene.
[Vrh] Go down
pravednik
Početnik
Početnik



Broj postova : 15
Registration date : 02.01.2014

Trenutno stanje u AKD-Z Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z Emptypet sij 10, 2014 8:34 pm

Ako će u Akd-u ostati isti šefovi onda su radnici na gubitku kako god okreneš, a Fina GS sigurno nije na dobitku,osim toga Akd zaštita ima preveliku birokraciju, sav taj birokratski posao može odrađivati upola manje ljudi.
[Vrh] Go down
akademac
Početnik
Početnik



Broj postova : 13
Registration date : 02.01.2014

Trenutno stanje u AKD-Z Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z Emptysub sij 11, 2014 10:11 pm

mislim da je vrijeme da se svi mi, mislim na radnike skupimo protiv uprave i protiv ovog sindikata na vlasti te se organiziramo (navodno su u Slavoniji to počeli raditi) pa ljepo pred njih i ajmo sad račune položite da vidimo zašto nama samo otimate plaču dok administracija troši kao pijani milijarder ne samo za firmu već i u privatne svrhe naš novac jer pojedinci kad idu na godišnji ide i službeni auto sa njima kao i mobitel i još štošta, a to sve kad se zbroji jako puno košta...sve nas je više pod blokadama banaka i sa zaštičenim računima zbog bagre koja se nakupila u administraciji...ima ljudi koji ni nemaju radno mjesto al plače primaju i to jako ljepe,a da se nepriča o onima koji kradu bogu dane na poslu i gledaju recimo sapunice na tv i takve stvari
[Vrh] Go down
popaj
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 16.01.2014

Trenutno stanje u AKD-Z Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z Emptyned sij 26, 2014 10:40 pm

Ko je sve dobio pismo od AKD-a doma? U Splitskoj podružnici izgleda svi, druge podružnice???.....zbog smanjenja zaposlenika???!!!! Jel neko nešto zna više????
[Vrh] Go down
tvrtko
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 61
Registration date : 29.12.2013

Trenutno stanje u AKD-Z Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z Emptypon sij 27, 2014 7:57 pm

Popaj o čemu se točno radi,daj nas informiraj,da znamo šta možemo očekivati i mi ostali?
[Vrh] Go down
skee
Član
Član



Broj postova : 27
Age : 39
Location : Rijeka
Registration date : 09.03.2013

Trenutno stanje u AKD-Z Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z Emptysri sij 29, 2014 3:09 pm

Bez brige, i fina gs ima jako jako puno administacije. Odkad je odvojena od fine zaposleno je cca 50-ak sto direktora sto menagera, koji kao rade svoj posao a mi svaki dan sve manje posla. Stvarno se bojim da to nece donest nista dobro. Cuo sam da u Akd-u ima viska ljudi ?
[Vrh] Go down
Lumen
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lumen


Broj postova : 104
Registration date : 06.03.2010

Trenutno stanje u AKD-Z Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z Emptysri sij 29, 2014 8:55 pm

skee je napisao/la:
......
Cuo sam da u Akd-u ima viska ljudi ?

Može biti, lako moguće, jer na primjer u Sokolu je 50-ak ljudi na čekanju, nema posla naime, a i po svemu sudeći biti, će ga sve manje. Gube se objekti, druge firme zaposle druge ljude, koji oće raditi za manje i tako...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Trenutno stanje u AKD-Z Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z Empty

[Vrh] Go down
 
Trenutno stanje u AKD-Z
[Vrh] 
Stranica 1 / 6.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» koja firma je trenutno najbolja?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: AKD-ZAŠTITA-
Forum(o)Bir: