HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 7 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 7 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Neispravnosti Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Neispravnosti Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Neispravnosti Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Neispravnosti Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Neispravnosti Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Neispravnosti Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Neispravnosti Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Neispravnosti Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Neispravnosti Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Neispravnosti

Go down 
+16
drax
bananarama
ja
Gunner
Lumen
popaj
Zaštitar23
OGY86
ladni_tri
master-x
zhazha
akademac
pravednik
Templar
maxzg1
tvrtko
20 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
tvrtko
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 61
Registration date : 29.12.2013

Neispravnosti Empty
PostajNaslov: Neispravnosti   Neispravnosti Emptyned pro 29, 2013 1:58 am

Pod ovom temom neka se javi svatko tko ima informacije o počinjenim nepravilnostima,neispravnostima, mobingu, nepravdi,sumnji u korupciju, nepotizmu,...itd,znači sve što netko zna da se u Akd zaštiti radi a prešućuje se , neka ovdje javno kaže , možda se neće ništa promjeniti ali će se neki prepoznati i neka svi znaju što se radi , uvijek je javna riječ bila najbolje oružje potlačenih....ne bojte se , javljajte se i pišite a oni neka se crvene....
[Vrh] Go down
tvrtko
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 61
Registration date : 29.12.2013

Neispravnosti Empty
PostajNaslov: Re: Neispravnosti   Neispravnosti Emptypon pro 30, 2013 9:27 pm


Damir Stolnik o pancirkama:"...Rok trajanja prsluka zavisi o balističkom materijalu od kojeg je napravljen, učestalosti njegove uporabe (nošenja), načinu održavanja te uvjetima skladištenja. Za prsluk kojem je istekao rok trajanja ne postoji jamstvo da će ispuniti funkciju za koju je napravljen....Kako bi se odredila prava veličina, postoje smjernice. Tako se u stojećem stavu donji rub prsluka na prednjoj strani treba nalaziti na visini službenog remena, a na zadnjoj (leđnoj) strani na 5 cm iznad remena. Prilikom sjedenja rub otvora za vrat ne smije dodirivati podbradak i vrat..."

Tko će odgovarati od rukovoditelja Akd zaštite ako se nekome radniku iz pratnje nešto desi jer već duže vrijeme radnici u Akd zaštiti nose pancirke kojima je istekao rok, osim toga ih je nedovoljan broj tako da ih radnici mjenjaju ko cigan gaće, iskreno tako i smrde, jer radnici nisu zadužili svatko svoju, tako da se nitko nebrine za njihovu čistoću , a zbog toga nekim radnicima pancirke na njima izgledaju ko topići na debeloj curi. Bitno da imamo Iso-standard.
[Vrh] Go down
maxzg1
Član
Član
maxzg1


Broj postova : 48
Location : Zagreb
Registration date : 26.01.2012

Neispravnosti Empty
PostajNaslov: Re: Neispravnosti   Neispravnosti Emptysri sij 01, 2014 6:25 pm

Zanima me od kud ti podatak da je istekao rok trajanja pancirki ? Odjel pratnje je dobio nove pancirke u 1mj.2013
[Vrh] Go down
Templar
Početnik
Početnik
Templar


Broj postova : 13
Registration date : 18.10.2007

Neispravnosti Empty
PostajNaslov: Re: Neispravnosti   Neispravnosti Emptyčet sij 02, 2014 2:17 am

Sukob interesa, korupcija ili nesto treće
Direktor pravnih poslova i direktor kadrovske obavljaju vodeće funkcije u sindikatu RSRH. Ne znam ko je tu lud ali sindikat bi nas trebao štititi od toga a on je u dogovoru sa poslodavcem ili se tu radi samo o grabljenju novaca pojedinaca sa više strana?? Za koga onda oni stvarno rade za tvrtku ili sindikat ???
[Vrh] Go down
pravednik
Početnik
Početnik



Broj postova : 15
Registration date : 02.01.2014

Neispravnosti Empty
PostajNaslov: Re: Neispravnosti   Neispravnosti Emptyčet sij 02, 2014 8:19 pm

Nažalost,trenutno rade samo za svoj džep, prodali su samopoštovanje , pravo pitanje nije zašto su to napravili ,to svi znamo zbog boljeg osobnog položaja u firmi i više para na računu, nek im bude, iskreno malo bi njih odbilo nemoralnu ponudu, ali pravo pitanje je zašto su još uvijek u sindikatu, i to je ono čudno, jer kako biti na takvim položajima i istovremeno biti sindikalac, kao direktor moraš po nalogu uprave radniku dati otkaz a kao sindikalac bi se trebao za tog istog radnika boriti, to je čista perverzija,i njihova sramota. Jer jedini logičan odgovor je: da je jedan od uvjeta uprave i dobivanja takvih radnih mjesta bio da ostanu sindikalci kako bi uprava mogla posredno preko njih imati mir sa sindikalne scene, i u tom su u potpunosti uspjeli,jer kupili su glavne sindikalce pa namjestili izbore za radnička vijeća a što je bio preduvjet da bez posljedica za sebe mogu smanjivati plaću, ukidati božićnicu,dar za dijete ,prijevoz itd itd...pustite ih nije ni njima lako, treba svako jutro kad se pogledaju u ogledalo naći dovoljno dobrih Sindikalist kako bi još jedan dan proveo kao šupak...i onda sutra opet ispočetka...
[Vrh] Go down
pravednik
Početnik
Početnik



Broj postova : 15
Registration date : 02.01.2014

Neispravnosti Empty
PostajNaslov: Re: Neispravnosti   Neispravnosti Emptyčet sij 02, 2014 8:44 pm

Ne znam koliki je vremenski rok da bi se moglo reći da je pancirki istekla valjanost, i što se tu točno sve gleda. Ali u pojedinim Akd poslovnicama radnici još nose pancirke koje su proizvedene 2005 god. sa starim logom, e sad ako je istina da im je rok valjanosti 5 god. onda su one odavno trebale biti zamjenjene, stvar je u tome da proizvođač garantira jedan nivo zaštite u tih pet godina, nakon toga više ne, valjda ima razlog zašto je to tako. Ako pancirke ne služe više svojoj svrsi nevidim zašto se onda radnike uopće maltretira da ih nose.Ko fol firma se drži zakona i stalo im je do zdravlja radnika,a sve radi na uštrb radnika....e a još smo kao u državnom vlasništvu,ma trebala bi tu jedna velika govnasta metla da pomete taj svinjac...
[Vrh] Go down
akademac
Početnik
Početnik



Broj postova : 13
Registration date : 02.01.2014

Neispravnosti Empty
PostajNaslov: Re: Neispravnosti   Neispravnosti Emptyčet sij 02, 2014 10:07 pm

maxzg1 je napisao/la:
Zanima me od kud ti podatak da je istekao rok trajanja pancirki ? Odjel pratnje je dobio nove pancirke u 1mj.2013

informacije od proizvođača koji preporuča da se nakon 5 god. mjenja kevler jer gubi svoja balistička svojstva...odjel pratnje jee dobio ali samo Zagreb i Split, Osijek nikada niti jedan pancirni prsluk novi nije dobio mada je bilo molbi i zamolbi za istima jer ih nema ni dovoljan broj...poneke su iz 2002 god proizvodnje
[Vrh] Go down
Templar
Početnik
Početnik
Templar


Broj postova : 13
Registration date : 18.10.2007

Neispravnosti Empty
PostajNaslov: Re: Neispravnosti   Neispravnosti Emptypet sij 03, 2014 1:07 am

Istina, stvarno trebaš biti gnjida i š***k od čovjeka da sjediš na dvije stolice i prodavati demagogiju pravednika. Kako se ovdje radi o direktorskim pozicijama i odlučivanjima o sudbini radnika u firmi definitivno nije u redu, samo mi nije jasno šta radnici više rade u takvom sindikatu u kojem su postavljeni svi ljudi od "povjerenja" i istomišljenici. Oni lijepo ubiru lovicu i baš ih briga, naravno dok god postoji takav sindikat i njegovi članovi odnosno njihova članarina. Mislim da bi ovo trebalo dići na višu razinu, recimo poslati malo u novine pa neka oni malo pročešljaju bolje pa nek se crvene kako spada kad imena izađu u javnosti i kad se vidi šta se radi.
[Vrh] Go down
maxzg1
Član
Član
maxzg1


Broj postova : 48
Location : Zagreb
Registration date : 26.01.2012

Neispravnosti Empty
PostajNaslov: Re: Neispravnosti   Neispravnosti Emptypet sij 03, 2014 3:38 pm

akademac je napisao/la:
maxzg1 je napisao/la:
Zanima me od kud ti podatak da je istekao rok trajanja pancirki ? Odjel pratnje je dobio nove pancirke u 1mj.2013

informacije od proizvođača koji preporuča da se nakon 5 god. mjenja kevler jer gubi svoja balistička svojstva...odjel pratnje jee dobio ali samo Zagreb i Split, Osijek nikada niti jedan pancirni prsluk novi nije dobio mada je bilo molbi i zamolbi za istima jer ih nema ni dovoljan broj...poneke su iz 2002 god proizvodnje

Uzemete lijepo telefon u ruke i nazovete Vladu Kopcoka i lijepo mu recite da zelite nove pancirke ili u protivnom pratnja dalje neradi...
[Vrh] Go down
pravednik
Početnik
Početnik



Broj postova : 15
Registration date : 02.01.2014

Neispravnosti Empty
PostajNaslov: Re: Neispravnosti   Neispravnosti Emptypet sij 03, 2014 8:12 pm

Ha ha, super ti je ta ideja ,nažalost i neprovediva jer su ljudi takvi kakvi jesu ,40% su poslušnici koji savijaju kičmu zadovoljni i sa mrvicama ,40% je previše zaokupljeno svojim problemima oko preživljavanja i ponašaju se kao da ih se ništa ne tiče,10% kalkulira iako su nezadovoljni čekaju da netko drugi nešto za njih uradi,znači ovih 10% bi trebali biti ti koji će sve odraditi. Ali žalosno je da je to jedino rješenje , jer da je kako treba taj isti Vlado bi svoje sposobnosti i energiju trebao usmjeriti kako da do takvih neispravnosti ne dolazi, nažalost on je generator koji proizvodi ono što nevalja jer svojim djelovanjem štiti i potiče loše pojave i voditelje koji to sprovode. Jedan od onih samobitnih koji ne razumiju kako funkcija nosi i odgovornost, ne samo za posao nego prije svega za ljude , da ti radnici u Akd zaštiti koje tlači su ljudi a ne brojevi , i da bi svijet trebao biti lijepo mijesto za sve ljude a ne samo za neke.
[Vrh] Go down
zhazha
Početnik
Početnik



Broj postova : 7
Registration date : 05.01.2014

Neispravnosti Empty
PostajNaslov: Re: Neispravnosti   Neispravnosti Emptyned sij 05, 2014 4:21 am

Da u ovome što je kolega pravednik napisao krije se sama istina koja govori kakvi smo mi hrvati ljudi...od osnutka ove napaćene i pokradene zemlje nije krenulo kako treba,više nema juge ,srba i ostalih koji su nam odvlačili kapital na istok pa smo kao nova država jelte morali krenuti u bolju budućnost nošeni entuzijazmom i svojom sposobnošću...ali ne,istina je izašla na vidjelo i uspostavilo se da sami sebe potkradamo i varamo.Kako jadno! Dok naši sugrađani u raznim firmama gube posao ostali šute kao da se njih to ne tiče.Koliko sam puta u prijašnjim firmama gledao ovakav scenarij-50% ljudi šuti i boje se otkaza jer su stari ili nesposobni,pijanice ili su opterečeni kreditima pa ih baš briga za ostale,drugi su uvlačiguze i cinkaroši,treći žele što prije otići i samo kukaju,četvrti ubrzo odu,a kad nađu bolji posao sve zaborave i ništa ne prijave državnom inspektoratu jer ih na kraju baš briga,samo da nisu više tu! možda tih nekakvih 10% ljudi žele promjene,boli ih kako se poslodavac ponaša prema njima i ostalima te žele promjene,ali na kraju uviđaju da im se ovih 90% kolega izrugivaju i cinkare ih gazdama pa i oni sve više tonu u to isto sivilo.Žalosno,ali tako je to u našoj zemlji,a do promjene će doći kad se postigne kritična masa ljudi koji nemaju posla i kad ostalima voda dođe do grla,tada možda dođe do nekakve promjene...bar se nadam.
[Vrh] Go down
tvrtko
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 61
Registration date : 29.12.2013

Neispravnosti Empty
PostajNaslov: Re: Neispravnosti   Neispravnosti Emptyned sij 05, 2014 1:50 pm

Kritična masa već postoji, ali šuti i trpi,ja neznam nikog od zaštitara koji rade na objektima ili u pratnji a da je rekao kako je zadovoljan,i iz godine u godinu je sve gore, neki dolaze na posao iako kad sve troškove odbiju možda rade i za manje od 2000kn, nositi pištolj ,natezati se sa ljutim strankama, čuvati bankarske pare ,biti u neispravnim blindama po 10h na dan, trpiti bahate šefove , raditi svaki mjesec prekovremeno,u konačnici riskirati zdravlje ili nedaj Bože popit metak od nekog drogeraša ili jadnika koji je prolupao i nije mu ostalo ništa drugo nego pljačka, sve to za manje od 2000kn, i još šutiti misleći da će vam netko nešto pokloniti ,da će biti bolje,sami sebe zavaravamo,pa pogledajte si ugovore o radu, svi imamo klauzulu ako ne prođemo na liječničkom da se slažemo da nam se da otkaz, na ovom poslu će ih vrlo malo dočekati mirovinu, i onda od takvih očekivati nešto bolje, još je Einstein jednom prilikom rekao da je probleme nemoguće riješiti istim razmišljanjem kojim su problemi i nastali.
Mora nam svima biti jasno da njih nije briga za nas, oni poznaju samo silu, nažalost radnici ne shvaćaju da je snaga u njima, stvari se vrlo jednostavno mogu riješiti , u jednom danu kad bi samo manje od polovine radnika reklo ovoj upravi : fack you, imaš 8h da mi daš plaću kakva priliči ili si traži tko će ti raditi ,vjerujte sve bi vam dali, jer bi štitili svoje guzice....narode probudi se.
[Vrh] Go down
Templar
Početnik
Početnik
Templar


Broj postova : 13
Registration date : 18.10.2007

Neispravnosti Empty
PostajNaslov: Re: Neispravnosti   Neispravnosti Emptypon sij 06, 2014 2:16 am

Odluka o prijevozu. Ako stanuješ unutar 1km od radnog mjesta nemaš pravo na prijevoz??!!?? Da li to vrijedi samo za radnike ili i za povlaštene osobe, jer te osobe ne da nedobiju novac za prijevoz već dobiju službeni auto 00-24. Baš me zanima da li ćese toga pridržavati da se određenim osobama ukine pravo na službeno vozilo jer stanuju 300-500m od psla.

Direktori su si povećali godišnji odmor na 30 dana, jebeno se umore od toliko mozganja i korisnog rada da je to strašno koliko seumore. Za radnike je očito i 20 dana previše. Mene bi iskreno bilo sram Sad
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

Neispravnosti Empty
PostajNaslov: Re: Neispravnosti   Neispravnosti Emptypon sij 06, 2014 3:40 am

Pa kako si nebi povećali, kad svi sute, REKAO SAM 100 PUTA..LJUDI SU PICKE NAJVECE ,i svi dozvoljavaju da ih se gazi...to je tako..TKO JE U AKD-u sluzbeni predstavnik sindikata i sto je poduzeo po pitanju ovih mjera sto su nam smanjili prijevozi i satnicu..naravno uprava nema hrabrosti poslati dopis na objetke da se obrazlozi sto se desava i koji je razlog..jel ipak toj upravi ljudi donose novce....!! A oni koliko se jasno vidi generiraju gubitke svojom nesposobnoscu!!
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
zhazha
Početnik
Početnik



Broj postova : 7
Registration date : 05.01.2014

Neispravnosti Empty
PostajNaslov: Re: Neispravnosti   Neispravnosti Emptypon sij 06, 2014 10:13 pm

" u jednom danu kad bi samo manje od polovine radnika reklo ovoj upravi : fack you, imaš 8h da mi daš plaću kakva priliči ili si traži tko će ti raditi ,vjerujte sve bi vam dali, jer bi štitili svoje guzice....narode probudi se." to i ja pričam svima,ali me ismijavaju.Kažu nije legalno,štrajk se mora najaviti inače automatski slijedi otkaz, pa ovo pa ono-ustvari uvijek se nađe nekakva isprika da se takve stvari ne pokrenu...strah je u pitanju,ali kad to nekome kažeš odgovore da ih nije strah ili dok ne nađu drugi posao ovaj im je najbolji.U ovom poslu ima dosta onih koji ni nemaju 3 godišnju školu,smrde,prde,neodgovorni,pijanice ma svakakvi, a kad ja kao mlađa osoba dođem i vidim kakvo je stanje u firmi dođe mi da se objesim jer znam da sam 5 puta sposobniji od takvih,ali gazda to ne cijeni pa onda jbg...
[Vrh] Go down
pravednik
Početnik
Početnik



Broj postova : 15
Registration date : 02.01.2014

Neispravnosti Empty
PostajNaslov: Re: Neispravnosti   Neispravnosti Emptypon sij 06, 2014 11:50 pm

master-x je napisao/la:
Pa kako si nebi povećali, kad svi sute, REKAO SAM 100 PUTA..LJUDI SU PICKE NAJVECE ,i svi dozvoljavaju da ih se gazi...to je tako..TKO JE U AKD-u sluzbeni predstavnik sindikata i sto je poduzeo po pitanju ovih mjera sto su nam smanjili prijevozi i satnicu..naravno uprava nema hrabrosti poslati dopis na objetke da se obrazlozi sto se desava i koji je razlog..jel ipak toj upravi ljudi donose novce....!! A oni koliko se jasno vidi generiraju gubitke svojom nesposobnoscu!!
Evo pa objavili su u zadnjem glasniku sto su poduzeli ,sastali su se cijenjeni predstavnici uprave Akd-zaštite i predstavnici sindikata zajedno sa radničkim vijećem i onda su imali konstruktivan sastanak na kojem su odlučili da će nakon nekog vremena imati još jedan sastanak i kako je to super što su se tako dogovorili, a u međuvremenu će vidjeti kako da pratnji bolje "rasporede"sate od pripreme, kako više neće prijevoz uzimati cijeli u jednom mjesecu nego u onim mjesecima kad si na godišnjem(kako velikodušno), kako bi bilo dobro da u izgledno vrijeme dobijemo cipele i da se razmotri način vraćanja prijevoza kakav je bio.Dugo nisam pročitao ovakvu budalaštinu u glasniku koji je i inače 90% bez veze, jer se nikad u njemu ne piše o stvarima koje bi radnike stvarno zanimale. Ma skoro se pobiše na tom sastanku ovi iz radničkog vijeća i sindikata sa upravom,malo je falilo da izbore i neplaćenu pauzu, jebate strah me od njihovih sastanaka.
[Vrh] Go down
Templar
Početnik
Početnik
Templar


Broj postova : 13
Registration date : 18.10.2007

Neispravnosti Empty
PostajNaslov: Re: Neispravnosti   Neispravnosti Emptysri sij 08, 2014 8:03 pm

Nije mi jasna poanta sastanka jer ne znam tko tu koga zastupa. Predstavnici AKD Zaštite na sastanku direktor kadrovske i direktor pravnih poslova su ujedno i u vodećoj strukturi RSRH, direktor tjelesne zastite on je pak bogec jer nema pojma kaj se dešava oko njega i naši predstavnici RV. Ako mi netko može ovo objasniti to bi bilo super.
[Vrh] Go down
pravednik
Početnik
Početnik



Broj postova : 15
Registration date : 02.01.2014

Neispravnosti Empty
PostajNaslov: Re: Neispravnosti   Neispravnosti Emptypet sij 10, 2014 8:26 pm

Svi igraju za istu ekipu.
[Vrh] Go down
ladni_tri
Početnik
Početnik



Broj postova : 2
Registration date : 13.12.2013

Neispravnosti Empty
PostajNaslov: Re: Neispravnosti   Neispravnosti Emptypon sij 13, 2014 8:43 pm

ma ljudi sad se potpisuje tko je za generalni štrajk dali je tko o tom u AKD zaštiti progovorio?
[Vrh] Go down
tvrtko
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 61
Registration date : 29.12.2013

Neispravnosti Empty
PostajNaslov: Re: Neispravnosti   Neispravnosti Emptypon sij 20, 2014 7:55 pm

Sramota je i ovo da se nitko ne javlja na forum i bar na taj način prosvjeduje protiv ovakvog stanja,ovakvo savijanje kičme i ovakav muk,pa dajte ljudi šta vam je, pa neće nitko umjesto vas nešto napraviti ,umjesto da svi izađemo na ulice i vrištimo zbog ovakvog stanja ,ono tišina ,a znam da vam nije dobro kao ni meni,znam da su vas izvarali i prevarili u više navrata ,i oni kojima ste možda vjerovali, i radne kolege ,ali dignite tu glavu gore i recite dosta, ja ovo ne razumijem....zbog ovakovog stava smo možda i zaslužili ovo što imamo...jadno do bola!
[Vrh] Go down
ladni_tri
Početnik
Početnik



Broj postova : 2
Registration date : 13.12.2013

Neispravnosti Empty
PostajNaslov: Re: Neispravnosti   Neispravnosti Emptysri sij 22, 2014 12:58 am

ja mislim da u ovoj firmi ima 30tak normalni zaštitara a ovo drugo su uplašeni ili ne znam kako da ih nazovem,jer niko ništa ne pokušava ,a mi koji nešto hoćemo nas se šikanira i međe se na radna mijesta gdj nemamo doticaj s drugim kolegama da ih nebi probudili ili otvorili im oči.Ja osobno mislim da se treba nešto napravit jel ovako više se ne može izdržavat!
[Vrh] Go down
OGY86
Početnik
Početnik



Broj postova : 8
Age : 37
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2013

Neispravnosti Empty
PostajNaslov: Re: Neispravnosti   Neispravnosti Emptysri sij 22, 2014 5:13 pm

Ja recimo nisam član sindikata,ni djelatnik AKD Zaštite,ali me stvarno zanima imaju li sindikat i kolege što u planu poduzimati? Bilo bi dobro kad bi se pobunilo više zaštitara iz više firmi (ukoliko dođe do štrajka)  Surprised 
[Vrh] Go down
Zaštitar23
Početnik
Početnik



Broj postova : 2
Registration date : 21.01.2014

Neispravnosti Empty
PostajNaslov: Re: Neispravnosti   Neispravnosti Emptysri sij 22, 2014 10:10 pm

Dragi kolege i kolegice neradim u Akd-u, radim u jednoj drugoj firmi i vjerujem da je svugdje isto preloša je situacija u državi i zato svi šute i trpe jer se boje otkaza. A došlo je vrijeme da bilo šta krivo kažeš letiš da nam je situacija malo bolja i da smo u Njemačkoj, Švičarskoj ili tako nekoj državi nebi šutili ni sekunde jer oni znaju da će nać novi posao.
[Vrh] Go down
popaj
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 16.01.2014

Neispravnosti Empty
PostajNaslov: Re: Neispravnosti   Neispravnosti Emptyčet sij 23, 2014 4:58 pm

Šta mislite o dva brata u istoj pratnji????!!!!! Jedan teklić a drugi pratitelj !!!
[Vrh] Go down
Lumen
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lumen


Broj postova : 104
Registration date : 06.03.2010

Neispravnosti Empty
PostajNaslov: Re: Neispravnosti   Neispravnosti Emptyčet sij 23, 2014 10:45 pm

Loše za posao, jer ako je jedan od njih u opasnosti, drugi može reagirati neprofesionalno, te obojica se u tili čas nađu u problemu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Neispravnosti Empty
PostajNaslov: Re: Neispravnosti   Neispravnosti Empty

[Vrh] Go down
 
Neispravnosti
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: AKD-ZAŠTITA-
Forum(o)Bir: