HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 5 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 5 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Zaštitar akd zaštite - Page 8 Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Zaštitar akd zaštite - Page 8 Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Zaštitar akd zaštite - Page 8 Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Zaštitar akd zaštite - Page 8 Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Zaštitar akd zaštite - Page 8 Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Zaštitar akd zaštite - Page 8 Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Zaštitar akd zaštite - Page 8 Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Zaštitar akd zaštite - Page 8 Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Zaštitar akd zaštite - Page 8 Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Zaštitar akd zaštite

Go down 
+19
Alan Ford
Antun
Admin
Jedan Iz Mase
bivsi_akadeovac
omar
johnnyb
Bik Koji Sjedi
Nick Moor
sedmi
medo
bore
BLENTON
krampus
Brada
nocni ćuk
dg
Tito
kile29
23 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Zaštitar akd zaštite - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 8 Emptypon lis 29, 2007 12:43 pm

Hrvatski Zaštitari je napisao/la:
miga je napisao/la:
Hrvatski Zaštitari je napisao/la:
Napisao miga

a i srećom, što broj vas, kojima nekakav pomak na bolje u zaštitarstvu nije baš drag nije vrijedan spomena, tj, da vas je malo...(ili se radi samo o tome da je AKD trn u oku???) kad se sjetim kako ste reklamu za Sokol na istrazi veličali, a dečki nisu nikad dobili (dobro, možda jedna manja grupica i je) povećanje, pa su im još kasnije i skinuli stimulaciju za vozače blindi... hm,sumnjiva objektivnost...
Evo miga ove tvoje rijeći su te koje nikad neće ujediniti zaštitare kad ih ti djeliš na ove iz sokola ,one iz akd-a stvarno jadno To što ti pišeš je neshvatljivo od jednog sindikalnog povjerenika koji bi trebao misliti i na druge zaštitare a ne samo iz AKD-a .Ako tako misliš onda se ne sudjeluj u raspravama u drugim temama na forumu.Što se tiće tvoje opaske vezano za istragu ne znamo o kojoj ti reklami prićaš jedina reklama koju smo stavili na blog je ona o našem blogu

rado ću pojasniti, pod "reklamom" za sokol sam mislio na onaj dio "istrage" gdje zaštitar sokola kaže kako im svima plaća ide gore... što su poslije mnogi rekli u toj firmi kako to baš i nisu primjetili na buštama, nisam mislio da vi kao blog imate neku posebnu reklamu, već sam mislio na taj dio, jer se jedno vrijeme veličala ta izjava,koja je tog trenutka zazvučala jako dobro, ali ako sami dečki u toj firmi kažu da to nije baš tako, onda to ispadne kao reklamiranje, mislim da se čak nalazi još uvijek u desnom gornjem kutu na blogu, ako se ne varam... to sam mislio kad sam rekao reklama...

e sad , prvo i osnovno ja nisam sindikalni povjerenik svih zaštitara, ja sam primarno sindikalni povjerenik u AKD ZAŠTITI, i meni je prioritet da zaštitari u AKD-u dobiju što je više moguće... naglašavam prioritet Akd, ali rado ću pomoći na bilo koji način bilo kojim drugim zaštitarima...
na kraju krajeva velika većina ljudi koji pišu po ovom blogu i forumu su iz AKD Zaštite, pratitelji koji su "zatresli" zaštitarske vode prije par dana su iz AKD Zaštite...

osobno bi volio da se svim zaštitarima daju uvjeti da mogu dostojno živjeti, ali ispada da se jedino zaštitari AKD-a usuđuju nešto tražiti i pokrenuti, i najlogičnije je da ja budem strani "mojih", i srećom (što mi je veoma drago), ti "moji" su oni koji nešto pokušavaju (bar za sad,valjda će jednom i ostali vidjeti kako i oni trebaju promjene na bolje)...

...i u drugim firmama (a ne samo AKD) postoje sindikati (razni) i sindikalni povjerenici, ali osim Pravde iz sokola, nevidim da netko od njih na ovom blogu pokušava zaštitarima prenjeti bilo kakvo mišljenje ili poruku ili savjet... velika većina mojih piskaranja ovdje je moje osobno mišljenje, a ne nekakav službeni stav sindikata koji ja moram tu prezentirati (da nebude zabune)...

...a isto tako, na sve ono što ja napišem u bilo kojoj raspravi, postoji mogućnost da mi bilo tko odgovori, da mi ukaže gdje sam pogriješio, pa na kraju krajeva da me i popljuje i izvrijeđa ako mu je tako lakše...

mislim ako smatrate da nešto nije u redu, slobodno recite i zabranite mi pristup određenim raspravama ili temama, ili recite u kojim smijem sudjelovati...
...sad ako napišem da bi to rado učinili, ali ipak nije baš zgodno, mogli bi reći da "opet pišem gluposti", pa zato to onda neću napisati...

...i opet ponavljam, nemojte svaki makar i mali pomak na bolje u AKD-u dočekati sa tolikim razočarenjem

Neznamo odakle si izvukao da smo mi nezadovoljni ikakvim pomakom u AKD-u ali to je tvoj problem jedino čime smo nezadovoljni je to da RSRH bilo koji uvjet da je postavio nije se istog i pridržao nego u globalu uvjek bude kako poslodavac hoće u principu vi sindikalisti hranite nas zaštitare mrvicama jednom rijećju ponižavate nas. Kompliciran si tip miga a zato je i riješavanje zaštitarskih problema još kompliciranije.Problem je što ti /vi od početka ovaj blog doživjavate kao neprijatelja je..i ga ipak smo vam malo pomrsili konce a onda ste išli na shemu pridruži se neprijatelju žalosno ali istinito. Nekad nas plašiš sa svojom paranojom pa tako i ovaj put s tim da bi mi rado da vas nema na forumu i blogu upravo suprotno to istomu daje dinamićnost i draž. Jedino ne shvačamo rećenicu ...sad ako napišem da bi to rado učinili, ali ipak nije baš zgodno zašto pa to su samo dva klika mišem. Twisted Evil Twisted Evil

da sad ne pravim nekakvu reklamu za RSRH, tko je šta postigao, tko nije, ali da kažem ovo za akd... pa recimo da sam to izvukao iz konteksta nekih tekstova ovdje, gdje sam na to i odgovarao... u nekim trenucima je djelovalo (ajde bar meni kad se već ja bunim) da sad na kraju kad se nešto pomaklo vi postajete nezadovoljni sa svime, a ti isti djelatnici koji su kako kažete dobili "mrvice" su za sad prihvatili te "mrvice" i naravno nastavljaju dalje u potrazi i borbi za onime što im po svakom pravu pripada...

nikad (bar ja) nisam rekao da treba stati na ovome, a vjerujem da i svi ostali tako misle, znači treba nastaviti ...

... ali kako sam bio i napisao prije, ti dečki su za sada bar malo zadovoljni sa tim nekim početnim pomakom, a hr-zaštitari su odjednom (tako je bar to ispalo) nezadovoljni...

čisto reda radi da spomenem i ta dva klika mišem...
nisu to samo dva klika mišem, zato sam ono i napisao, jer nakon ta "dva klika" našao bi se netko tko bi postavio pitanje te cenzure... budimo realni, slagali se mi ili ne, ali jednostavnije i bolje je dopustiti iznošenje nekih mišljenja (ukoliko to nisu uvrede ili slično)ma koliko se ne slagali oko tih izjava, nego ih jednostavno "kliknuti"...
zato smo svi tu da ljudi koji sve ovo čitaju, čuju, vide, procijene i sami naravno odluče šta je ok za njih a šta ne...

meni je drago ako su ti neki vaši tekstovi tako izgledali samo u mojim očima, i naravno da mi je drago da ne samo hr-zaštitari nego svi budu uz sve zaštitare i trude se da im se život poboljša...

i naravno isto kao i vama, drago mi je da se ponekad malo prepucavamo oko bilo čega jer to daje dinamičnost i draž, naravno i dalje moramo (kao i do sada) i vi i ja pokušati maximalno ostati uz zaštitare i zaštitarske teme, jer na kraju krajeva tu smo radi njih, a ne oni radi nas...

nadam se da se u buduće nećemo previše prepucavati...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zaštitar akd zaštite - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 8 Emptypon lis 29, 2007 12:54 pm

a na kraju krajeva ja sam sutra u Zg na prosvjedu i bilo bi mi drago da se upoznamo, možda ćemo tako steći drugačije mišljenje jedni o drugima...

ovo se odnosi na sve, dečki bilo bi mi drago da se sretnemo i upoznamo...
neke znam, i njih će mi biti drago ponovo sresti...
[Vrh] Go down
Jedan Iz Mase
Početnik
Početnik



Broj postova : 6
Registration date : 18.10.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 8 Emptypon lis 29, 2007 2:27 pm

Ajme pa sta je ovo??? Ko mala djeca...

Ajmo mi sve polako rezimirati, pa onda nastaviti...

Tko se pobunio na sistematizaciju i prvi krenuo u strajk? ... PRATNJA
Da li ih je vecina u AKD-u podrzala? ...NIJE, SAMO SJEDE I KUKAJU I CEKAJU DA IM PLACA PADNE S NEBA
Sta se dobilo strajkom? ...NISTA, PRATNJA JE DOBILA VECU PLACU A SVI OSTALI 450 kn PRIJEVOZA, KOJI JE FIRMA IONAKO MISLILA DATI
Sta ce nam sistematizacija donijeti?
***VECE DIREKTORSKE PLACE I JOS 10 SAVJETNIKA I DIREKTORA IZ MUP-a, ZA CIJE PLACE IDE OKO 200.000 kn bruto
***NAVODNO PLACANJE NOCNOG RADA I RADA PRAZNIKOM...ne zaboravimo kako je to proslo u SOKOLU, kad je stigla placa, bila je manja nego dok se to sve nije placalo
Da li povecavaju osnovicu? ... NE, NEGO JE SMANJUJU
Da li mi (od vratara do pratnje) tu mozemo nesto poduzeti?... NE, SINDIKAT JE POTPISAO PRIMIRJE

1. ZASTO BI UPRAVA DALA VECE PLACE SVIMA AKO SE NE BUNE

2. ZASTO SVI LJUDI PO OBJEKTIMA NISU PRAVOVREMENO INFORMIRANI O SVEMU

3. ZASTO JE SINDIKAT POTPISAO TO STO JE POTPISAO???
a) firma stvarno nema novaca
b) tolko su naivni pa misle da ce kolektivni proci samo tako i to u skorije vrijeme
c) neko je stavio kuverticu u djep, samo da se situacija sto prije smiri


I jos samo jedno....svi misle da je SISTEMATIZACIJA=POVISICA....E PA NIJE...sistematizacija je pretakanje iz supljeg u prazno, nova uljepsana platna lista i na kraju krajeva, nekom 100 kn vise na placu, a nekom manje

I da ne zaboravim ono sto svi znamo, POVISICU TREBA IZBORITI, ako nikako drugacije onda STRAJKOM. zaboravimo one price o rusenju firme, ako svi zastitari strajkaju, to JE pritisak na poslodavce koji nece moci izvrsiti obaveze prema komintentima, ali i na KOMINTENTE koji ce morat vise placat uslugu, ako hoce da im to neko radi

E pa sad, ako sam negdje pogrijesio nije planski nego zbog neinformiranosti.
[Vrh] Go down
bivsi_akadeovac
Početnik
Početnik



Broj postova : 13
Registration date : 17.10.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 8 Empty
PostajNaslov: interceptor   Zaštitar akd zaštite - Page 8 Emptyuto lis 30, 2007 10:24 pm

interceptor ovako odgovara: Ajd odj. od mene molim te bivši.Evo kako nadčovjek ili bolje reći nadkreten iz pratnje odgovara čim ga se malo priupita zašto,kako...i to mi je poslao na pp valda ga je sram ovako javno.E pa bivši kolega time samo dokazuješ koliko si bahat i prepotentan iako poznam u pratnji i ok dečke mislim da si ti među njima izrod!
[Vrh] Go down
Bik Koji Sjedi
Početnik
Početnik
Bik Koji Sjedi


Broj postova : 13
Registration date : 02.10.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 8 Emptyuto lis 30, 2007 11:15 pm

bivsi_akadeovac je napisao/la:
interceptor ovako odgovara: Ajd odj. od mene molim te bivši.Evo kako nadčovjek ili bolje reći nadkreten iz pratnje odgovara čim ga se malo priupita zašto,kako...i to mi je poslao na pp valda ga je sram ovako javno.E pa bivši kolega time samo dokazuješ koliko si bahat i prepotentan iako poznam u pratnji i ok dečke mislim da si ti među njima izrod!

Nisi jedini, i meni je poslao pp. Nevjerojatno kakvih likova ima. Sudeci po nacinu izrazavanja mislim de je neki balavac koji pati od nejebice pa je malo zivcan. Kako li je samo dosao u pratnju nije mi jasno, stvarno je nestasica ljudi. Pazi sig sto ima: Pratnja nadljudi Very Happy
[Vrh] Go down
bivsi_akadeovac
Početnik
Početnik



Broj postova : 13
Registration date : 17.10.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 8 Empty
PostajNaslov: !!!   Zaštitar akd zaštite - Page 8 Emptyuto lis 30, 2007 11:28 pm

Da j...nadljudi, zamisli bahatosti!!! Samo neznam zna li direktor, g.Martić šta sve pratnja radi!!!Vjerujem da zna da im nebi dao povišicu več radnu knjižicu, ne svima naravno još jednom velim da tamo ima super ekipe a ima i napuhanaca za ne povjerovat!
[Vrh] Go down
intercep
Gost




Zaštitar akd zaštite - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 8 Emptyčet stu 01, 2007 12:34 am

Nema napuhanaca u pratnji, bar ne večih od vas par tu na forumu. A to jel ja patim od neje*ice to ima jako velike veze sa plačama i sa štrajkom, eto kolko vas zanima sve u vezi firme kad vas jedan balavac može toliko vući za nos onda nije ni čudo kaj vam rade ovi iz uprave. To kaj sam ja vama poslao pp znači da vas nisam htio vrijeđati na blogu. Nemam kaj pričati sa "ljudima" kao što ste vi jer vi nikada nečete poštivati niti firmu niti ljude s kojima radite a to ste več pokazali.
[Vrh] Go down
bivsi_akadeovac
Početnik
Početnik



Broj postova : 13
Registration date : 17.10.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 8 Empty
PostajNaslov: interceptor   Zaštitar akd zaštite - Page 8 Emptyčet stu 01, 2007 1:13 am

interceptor je napisao/la:
Nema napuhanaca u pratnji, bar ne večih od vas par tu na forumu. A to jel ja patim od neje*ice to ima jako velike veze sa plačama i sa štrajkom, eto kolko vas zanima sve u vezi firme kad vas jedan balavac može toliko vući za nos onda nije ni čudo kaj vam rade ovi iz uprave. To kaj sam ja vama poslao pp znači da vas nisam htio vrijeđati na blogu. Nemam kaj pričati sa "ljudima" kao što ste vi jer vi nikada nečete poštivati niti firmu niti ljude s kojima radite a to ste več pokazali.

Aha, ajde ne seri, zato si mi opet poslao poruku u kojoj kažeš da odjebem od tebe jer ti ne razgovaraš sa nižom rasom.Jedno sam siguran tebe se nebi ni Hitler posramio!
[Vrh] Go down
johnnyb
Član
Član
johnnyb


Broj postova : 37
Age : 41
Location : Osijek
Registration date : 05.10.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 8 Emptypet stu 02, 2007 10:55 am

affraid
Mislim da ovo što smo ovdje imali prilike pročitati, zadnjih nekoliko dana, jedan od boljih primjera odnosa u firmi! Nesloga,suparništvo i odnos tko sam - što sam!¨Ljudi pa mi smo svi u istom s..... !
Razlika među nama je što netko ovo ZAISTA i shvaća kao posao ( pozdrav pojedincima koji me u zadnje vrijeme pokušavaju uhvatiti) a ne doći i odpiliti na bilo koji način svoju shihtu!!!!!!!
Tu se i krije najveći razdor među ljudima! Nakon svega neka mi netko objasni smisao ovog ZANIMANJA ako će neki noćnu prespavati, dan prolapiti, a drugi se truditi kako za sebe a tako i za obraz ZAŠTITARA, ugled firme ( uniforma koju nosite)!
Čemu toliki trud? :scratch:
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zaštitar akd zaštite - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 8 Empty

[Vrh] Go down
 
Zaštitar akd zaštite
[Vrh] 
Stranica 8 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: AKD-ZAŠTITA-
Forum(o)Bir: