HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 6 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 6 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Zaštitar akd zaštite

Go down 
+19
Alan Ford
Antun
Admin
Jedan Iz Mase
bivsi_akadeovac
omar
johnnyb
Bik Koji Sjedi
Nick Moor
sedmi
medo
bore
BLENTON
krampus
Brada
nocni ćuk
dg
Tito
kile29
23 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
BLENTON
Početnik
Početnik
BLENTON


Broj postova : 8
Age : 116
Location : Prćigrad Bosnia i Hercegovinia
Registration date : 13.09.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptypet lis 26, 2007 1:18 pm

I još nekaj dragi moj interceptor zna se ko je taj ko nam je trrebao reći da stanemo sa radom za to ih i plačamo al zna se kakav je sms stigao s kakvim uputama i zato ne seri po ostalima i ne diži se u nebesa pa ne treba ti spomenica za to kaj si napravio naklon do poda svima svakako ali ako misliš da si s tim već zaslužio mirovinu tu si se zajebo ak si bio u ratu znaš da je za to isto trebalo popiti par metaka( A SKROMNOST JE VRLINA PRIKA I TO SKORO PA NAJVEČA A TI JE NEMAŠ) ako nisi znao a između ostalog da je neko od nas bio na tvom mjestu u pratnji vjerojatno bi napravio isto i zato ne nazivaj ostale papcima mi kaj smo mogli to smo i napravili da je bilo drukčije napravio bi i drukčije bar ja za ostale neznam .
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zaštitar akd zaštite - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptypet lis 26, 2007 1:38 pm

Hrvatski Zaštitari je napisao/la:
miga je napisao/la:
momci uozbiljite se, idemo korak po korak, sad smo uspjeli dobiti 250 kuna netto, onaj koji kaže da je to ništa ... ahhhh, nema smisla da napišem šta mislim o njemu...

nitko nije rekao da je to gotova stvar i da ćemo na tome stati, ali kao početak je veoma dobro, i pokazuje volju i želju kako AKD-a kao firme tako i sindikata da se nešto pokrene na bolje, dajmo sada šansu da obje strane učine nešto da nam svima bude bolje...

i ne zaboravite da se sprema prosvjed 30.10. a znate gdje.... pa obećali smo MUP-u, nema smisla da ovo obećanje ne održimo, nismo mi političari, bez obzira što su nam izbori uskoro....

a objekti... pa momci polako, ako bude trebalo, tu smo , zar ne?????

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Miga ne pričaj gluposti ,žao nam je samo šta smo napisali da smo pogriješili u onom tekstu da dopredsjednik RSRH nije stao na stranu zaštitara ,ipak je istina pre dugo smo u ovome da bi nas takovi ko ti zavlaćili i samo smo čekali kako če se razviti situacija jer mi kužimo kolege iz pratnje inponiralo im je u jednu ruku šta je uz njih neki sindikat jer ipak je to zakonski određena služba za zaštitu radnika i sad s ponosom možemo napisati NISMO POGRIJEŠILI ,RSRH NIJE STAO NA STRANU ZAŠTITARA PRATITELJA.

nekad sam se češće prepucavao sa hr_zaštitarima, pa mi je to malo falilo.... ma nije, šalim se...

1.) koji dio gore napisanog su moje pričanje gluposti, da se znam ispraviti ako sam negdje nešto krivo napisao

2.) nije mi jasno kako to da pratitelji nakon svega po blogu i forumu pišu kako je Mijač i sindikat (RSRH) bio uz njih i da su za sada (trenutno) zadovoljni (naravno nije ovo kraj pregovora), a vi pišete kako niste pogriješili, RSRH nije stao na stranu zaštitara pratitelja tko je u pravu pratitelji ili vi???

nekako mi se čini da vama baš neodgovara bilo kakav makar i mali pomak na bolje u AKD-u...

vjerujem da ću veoma brzo biti demantiran, i bit će mi drago ako griješim i pričam gluposti...

confused confused confused :lol!: :lol!: :lol!:
[Vrh] Go down
akd-zaštitar
Početnik
Početnik
akd-zaštitar


Broj postova : 18
Registration date : 23.10.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptypet lis 26, 2007 5:36 pm

Danas kad sam doso sa posla doma me cekala kuverta AKD-zastita
unutra su bila ispisana dva papira formata A4 procito sam ga nabrzinu pisalo je otprilike ovo:
da imamo vec 10god. najvece place
da nam nemogu povecat place radi konkurencije i da bi onda firma poslovala sa minusom
da ne strajkam 25.10.2007. jer bi mogo dobit otkaz ako ce poso trpit radi strajka itd.....
[Vrh] Go down
BLENTON
Početnik
Početnik
BLENTON


Broj postova : 8
Age : 116
Location : Prćigrad Bosnia i Hercegovinia
Registration date : 13.09.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptypet lis 26, 2007 5:49 pm

akd-zaštitar je napisao/la:
Danas kad sam doso sa posla doma me cekala kuverta AKD-zastita
unutra su bila ispisana dva papira formata A4 procito sam ga nabrzinu pisalo je otprilike ovo:
da imamo vec 10god. najvece place
da nam nemogu povecat place radi konkurencije i da bi onda firma poslovala sa minusom
da ne strajkam 25.10.2007. jer bi mogo dobit otkaz ako ce poso trpit radi strajka itd.....


svi su to dobili strašna stvar kaj misliš u pm,.
[Vrh] Go down
čaki
Početnik
Početnik
čaki


Broj postova : 7
Location : Osijek
Registration date : 26.10.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 7 Empty
PostajNaslov: Pismo   Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptypet lis 26, 2007 6:36 pm

Ovom prilikom želim zahvaliti gospodinu Nevenu Martiću,jedinom članu uprave,na podrobnom obrazloženju financijskog stanja i poslovanja AKD-Zaštite i reći mu da sam živio prije AKD-a,a živjet ću i poslje.Poštovani,niste rekli koliki dio od 8.000.000 kn. odlazi na plaće djelatnika uprave kojih je svakim danom sve više,a što se tiče dijela pisma u kojem kažete "AKD-Zaštita je spremna prihvatiti svaki granski kolektivni ugovor..." to ste mogli učiniti davno prije pa vam nebi dali povod da napišete ovo pismo ili je to učinio vaš savjetnik sa menađerskim ugovorom. Dobar radnik je adekvatno plaćen radnik.
[Vrh] Go down
bivsi_akadeovac
Početnik
Početnik



Broj postova : 13
Registration date : 17.10.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 7 Empty
PostajNaslov: !!!!   Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptypet lis 26, 2007 8:53 pm

akd-zaštitar je napisao/la:
Danas kad sam doso sa posla doma me cekala kuverta AKD-zastita
unutra su bila ispisana dva papira formata A4 procito sam ga nabrzinu pisalo je otprilike ovo:
da imamo vec 10god. najvece place
da nam nemogu povecat place radi konkurencije i da bi onda firma poslovala sa minusom
da ne strajkam 25.10.2007. jer bi mogo dobit otkaz ako ce poso trpit radi strajka itd.....

Ej kompa pa to je fantastično, taj dopis što ste dobili, raspitajte se možete li se nakome "požalit" na stres zbog prijetnji, mobing, buling, i sl.sranja i šta na temelju toga može napravit dobar odvjetnik!!!
Ali svakako ne neki odvjetnik iz sindikata!Nije da nekog vrijeđam ali mislim da ne rade svoj posao, a iz kojih razloga...to samo oni znaju, ili barem tako misle! :lol!:
[Vrh] Go down
Nick Moor
Početnik
Početnik
Nick Moor


Broj postova : 14
Location : Zagreb
Registration date : 27.09.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptypet lis 26, 2007 9:36 pm

čaki je napisao/la:
Citat :
Dogodilo se tocno ono sto sam napisao prije 10 dana, sistematizacija koja bi za vise od 1000 ljudi donijela pomak je pala u vodu zbog 60 ljudi iz pratnje koji su nas i do sada sili za 1500 kn s placom, a sada ce razlika biti jos veca. Super je uspjelo mirenje
.
Zar stvarno misliš da bi sistematizacija o kojoj se priča već 9 godina ovaj put prošla?
Ljudi Martić je sve rekao u svom dopisu koji smo dobili na kučne adrese.Mislim da po toj sistematizaciji koja nije prošla,pratnja je trebala izgubiti oko 350 kn,a mi ostali smo trebali dobiti bar nešto.Nemam ništa protiv pratnje(poznajem bar 80% tih ljudi) i rade vrlo rizićan posao ali mi ostali smo bar na trenutak vidjeli "svijetlo na kraju tunela"ali...A sada ne vidimo više ništa.Direktor nam prijeti(dopis) a mi i dalje sjedimo na svojim radnim mjestima.Ustanimo i pobunimo se svi skupa.BOK
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 175
Age : 43
Registration date : 09.09.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptypet lis 26, 2007 11:54 pm

miga je napisao/la:
Hrvatski Zaštitari je napisao/la:
miga je napisao/la:
momci uozbiljite se, idemo korak po korak, sad smo uspjeli dobiti 250 kuna netto, onaj koji kaže da je to ništa ... ahhhh, nema smisla da napišem šta mislim o njemu...

nitko nije rekao da je to gotova stvar i da ćemo na tome stati, ali kao početak je veoma dobro, i pokazuje volju i želju kako AKD-a kao firme tako i sindikata da se nešto pokrene na bolje, dajmo sada šansu da obje strane učine nešto da nam svima bude bolje...

i ne zaboravite da se sprema prosvjed 30.10. a znate gdje.... pa obećali smo MUP-u, nema smisla da ovo obećanje ne održimo, nismo mi političari, bez obzira što su nam izbori uskoro....

a objekti... pa momci polako, ako bude trebalo, tu smo , zar ne?????

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Miga ne pričaj gluposti ,žao nam je samo šta smo napisali da smo pogriješili u onom tekstu da dopredsjednik RSRH nije stao na stranu zaštitara ,ipak je istina pre dugo smo u ovome da bi nas takovi ko ti zavlaćili i samo smo čekali kako če se razviti situacija jer mi kužimo kolege iz pratnje inponiralo im je u jednu ruku šta je uz njih neki sindikat jer ipak je to zakonski određena služba za zaštitu radnika i sad s ponosom možemo napisati NISMO POGRIJEŠILI ,RSRH NIJE STAO NA STRANU ZAŠTITARA PRATITELJA.

nekad sam se češće prepucavao sa hr_zaštitarima, pa mi je to malo falilo.... ma nije, šalim se...

1.) koji dio gore napisanog su moje pričanje gluposti, da se znam ispraviti ako sam negdje nešto krivo napisao

2.) nije mi jasno kako to da pratitelji nakon svega po blogu i forumu pišu kako je Mijač i sindikat (RSRH) bio uz njih i da su za sada (trenutno) zadovoljni (naravno nije ovo kraj pregovora), a vi pišete kako niste pogriješili, RSRH nije stao na stranu zaštitara pratitelja tko je u pravu pratitelji ili vi???

nekako mi se čini da vama baš neodgovara bilo kakav makar i mali pomak na bolje u AKD-u...

vjerujem da ću veoma brzo biti demantiran, i bit će mi drago ako griješim i pričam gluposti...

confused confused confused :lol!: :lol!: :lol!:

Taj pomak o kojem ti pišeš je čisto smirivanje zaštitara da ne idu dalje igre miga, vaše igre koje srećom ne prolaze kod svih ! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
kile29
Član
Član
kile29


Broj postova : 32
Location : Zagreb
Registration date : 10.09.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptysub lis 27, 2007 2:10 pm

Drage kolege osječam potrebu da objasnim situaciju kako je sve to bilo.
Nakon što smo čuli da novom sistematizacijom ne dobivamo ništa odlučili smo nešto pokrenuti govorim za pratnju,poslali smo dopis direktoru gdje smo zahtjevali veču plaću isplatu dnevnica tražili smo da se nešto napravi u vezi vozila i opreme i našeg radnog vremena jer neznam koliko ste upučeni pratnja Akd zaštite radi dvokratno.I naravno dobili smo negativan odgovor od direktora gdje se izjasnio da se ne slaže ni s jednom točkom koju smo mi naveli i nakon toga je krenuo prijedlog da stanemo s poslom.Po pravilniku firme koji su donjeli na brzaka naveli su da smije stati samo 25% ljudi a da ostali moraju raditi čak smo i nakon toga ustrajali na svojim zahtjevima i odlučili da če tih 11 ljudi stati i to smo najavili direktoru,koji je odmah nakon toga nudio 35% stimulacije radnicima koji če zamjeniti tih 11 ljudi taj četvrtak i naravno da su se ljudi odazvali toliko o tome kakvu smo podršku od svojih kolega sa objekata imali.I opet nakon toga jednodnevnog štrajka nismo posustajali od svojih zahtjeva i najavili smo da čemo opet sljedeči četvrtak stati ali u večem broju i tu smo htjeli uključiti i jljude s objekata naravno direktor kad je to čuo počeo je svakom radniku ponaosob slati pismo na kučnu adresu ali ni nakon toga nismo odustajali.Nazovite sindikat i čujte koliko se kolega s objekata javilo da če stati čast ljudima koji bi se odazvali i koji su odmah kontaktirali sindikat eto toliko o tome kakvu smo podršku imali od svojih kolega s objekata ,a o odlasku na bolovanje da ni ne govorim i opet smo nakon toga imali sastanak s direktorom gdje smo si mogli povečati prijevoz koji bi iznosio 528 kuna s time da porte nebi dobili ništa,naravno nismo pristali več smo zahtjevali da i ostalim kolegama treba dati jedan dio kolača i našli smo se na cifri od 450 kuna s time da če taj iznos dobivati svi zaposlenici Akd-Zaštite plus naravno da u 12 mjesecu ove godine se primjenjuje sistematizacija gdje če ljudi na portama dobiti odgovarajuči koeficijent po složenosti posla i tu če ljudi dobiti kakvih 200kuna ,ja jedino ne razumijem zašto se sada napada pratnja kada su stvari krenule na bolje a da nismo to pokrenuli vjerojatno niko nikada nebi dobio ništa očigledno je svima do jučer bilo dobro.Ali ispada da smo mi iz pratnje krivi što su ljudi dobili povečanje od 240 kuna .Hvala vam drage kolege s objekata na tome naravno čast izuzecima koji su bili spremni da stanu.Eto toliko o tome za sada nadam se da če te uvidjeti da se pratnja nije borila samo za sebe da smo se borili samo za sebe vjerojatno bi sada imali i veču plaću od ove koju smo uspjeli postići. cheers :lol!: :lol!:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zaštitar akd zaštite - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptysub lis 27, 2007 3:36 pm

kile29... primjećuješ valjda da ljudi koji sad pokušavaju unjeti razdor između pratnje i objekata su isti oni ljudi koji su se prvo bunili na male plaće, a kad se nešto (za početak prijevoz) povećalo, onda je i to k..., a sistematizacija im opet ne odgovara jer (bla bla)...
ne obaziri se na njih, istina javljaju se po blogu i forumu, ali to je jedan minimalan broj ljudi koji stvarno nisu bitni... bitna je ona velika većina koji znaju pravo stanje stvari (i pitanje je koliko ovih koji se žale zapravo rade u akd-u)...
...drago mi je da si im napisao kako je sve teklo i šta se još očekuje, za sve zaštitare u AKD-u bez obzira da li su po portama ili pratitelji...
prijevoz je skočio (240x12=2880 kuna je jedna plaća više na godinu.. malo??? hm, nebi rekao), sistematizacija ide... vidjet ćemo kako će izgledati, lijepo je da neki već znaju da od toga nema ništa, pa kad već znaju, neka nam onda iznesu detalje tog novog pravilnika (sistematizacija) da i mi ostali vidimo o čemu se radi, kad je to tako loše kako kažu... jer neki pričaju da bi tu moglo biti i dobrih stvari???



a za hr-zaštitare:

Taj pomak o kojem ti pišeš je čisto smirivanje zaštitara da ne idu dalje igre miga, vaše igre koje srećom ne prolaze kod svih !

srećom što je velika većina zaštitara u AKD-u sada smirena jer su ipak dobili nešto, čeka ih i božićnica,i srećom su shvatili (bar velika većina) da ove "igre" ipak idu u njihovom interesu... još ako ta sistematizacija što prije zaživi....

...a i srećom, što broj vas, kojima nekakav pomak na bolje u zaštitarstvu nije baš drag nije vrijedan spomena, tj, da vas je malo...(ili se radi samo o tome da je AKD trn u oku???) kad se sjetim kako ste reklamu za Sokol na istrazi veličali, a dečki nisu nikad dobili (dobro, možda jedna manja grupica i je) povećanje, pa su im još kasnije i skinuli stimulaciju za vozače blindi... hm,sumnjiva objektivnost...

kad me već niste demantirali,onda da nastavim sa "glupostima"
...nekako sam očekivao da će bar "hr-zaštitari" biti na strani bilo kakvih promjena na bolje u zaštitarstvu, a ne da će to omalovažavati...

...šteta...
[Vrh] Go down
bivsi_akadeovac
Početnik
Početnik



Broj postova : 13
Registration date : 17.10.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 7 Empty
PostajNaslov: sistematizacija   Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptysub lis 27, 2007 4:41 pm

Dragi dečki, znate zašto sam ja a i mnogi drugi otišli iz AKD-a? Zato što smo se 10 i više godina previše naslušali o sistematizaciji ali ju nismo mogli dočekati, možda smo trebali ostati još koju godinu, možda!? Nadam se da če od toga konačno nešto biti no bojim se bez nekih velikih pomaka na bolje, mislim na lovu, a i na uvjete rada, prekovremene ma na sve, boli njih ona stvar za Vas oni si svaki mjesec uzmu koliko im treba na loko vožnju, dnevnice....(slažem se sa komentarom "geronima" na blogu)i to je to, a i tko je dovoljno stručan da napravi tu sistematizaciju, da bude poštena i pravedna, možda g.Hasija...nemojte, puknut ču od smijeha!!!
[Vrh] Go down
intercep
Gost




Zaštitar akd zaštite - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptysub lis 27, 2007 8:05 pm

Niko ne veliča pratnju a najmanje mi koji i radimo u istoj. Ja nisam nikada tražio nikakvo priznanje za ovo što smo mi napravili u vezi povečanja plače i promjena na bolje u AKD-u a tako i u kompletnom zaštitarstvu več sam samo stao uz svoje kolege koji su vam to svima omogučili i nisam se bojao za razliku od nekih koji se javljaju tu po blogu. Molio bi lijepo da se ne spominju moji najdraži jer neče dobro završit!!!
[Vrh] Go down
nocni ćuk
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 54
Registration date : 11.09.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptysub lis 27, 2007 10:01 pm

cinjenica je jedna kaj je i "kile"potvrdil da je pratnja sama krenula u strajk a kad su vidli da ne mogu sami nist napravit jer im se mogla lako nac zamjena odlucili su se pozvat i ostale navodno je uprava sklepela nekakav pravilnik a ko ga je vidio ko ga je potpisao gdje je to zabiljezeno sve su to stvari na koje nema odgovora dragi kolege pratitelji nekoliko puta sam napisal da se slazem s tim da ne mogu svi imat iste place da su razliciti rizici u poslu pa se tak i moraju vrednovat novcano al zelio sam skrenut pozornost na to da ima ljudi koji su konstantno izlozeni riziku kolko i vi a za njih se ne brine ak vam to smeta ok. ja se vise necu javljat da vam ne smetam i ak mi imate kaj za rec mozete to javno ne morate slat privatne poruke nemem kaj skrivat nit nemam kome kaj posebno obrazlagat isto tako ak te kolege iz pratnje nazivaju djubrad portirska kaj imas od njega ocekivat nego da je on "nadrizastitar" a o povecanju za pratnju prije nekoliko godina da i ne govorimo kak je izborena u tisini kaj nebi slucajno mi ostali saznali pa bi i mi trazili nekakvo povecanje i na kraju nase prepucavanje najvise koristi poslodavcima jer stara je poslovica posvadi pa vladaj
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zaštitar akd zaštite - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptyned lis 28, 2007 1:46 am

bivsi_akadeovac je napisao/la:
Dragi dečki, znate zašto sam ja a i mnogi drugi otišli iz AKD-a? Zato što smo se 10 i više godina previše naslušali o sistematizaciji ali ju nismo mogli dočekati, možda smo trebali ostati još koju godinu, možda!? Nadam se da če od toga konačno nešto biti no bojim se bez nekih velikih pomaka na bolje, mislim na lovu, a i na uvjete rada, prekovremene ma na sve, boli njih ona stvar za Vas oni si svaki mjesec uzmu koliko im treba na loko vožnju, dnevnice....(slažem se sa komentarom "geronima" na blogu)i to je to, a i tko je dovoljno stručan da napravi tu sistematizaciju, da bude poštena i pravedna, možda g.Hasija...nemojte, puknut ču od smijeha!!!

nemislim ovime ništa loše,(ma koliko pisao svašta i po blogu i forumu) ali možeš li nam reći na kakva mjesta ste otišli i dali ste dobili nešto bolje (i koliko) u odnosu na ono što ste imali u AKD-u... tako da dečki koji rade u akd-u, a i u ostalim firmama vide o čemu se radi... znam da vam je svima dosta bilo slušati iz mjeseca u mjesec kako će se nešto promijeniti,ali molio bih te neke konkretne pokazatelje da ljudi mogu vidjeti razliku...
ponavljam, bez ikakvih loših namjera sa moje strane vezano za ovaj tvoj text... jer mislim da nam je cilj svima ukazati na prednosti i mane određenih firmi i poslova unutar nje...
[Vrh] Go down
intercep
Gost




Zaštitar akd zaštite - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptyned lis 28, 2007 6:25 am

Kaj bi se mi skrivali i da istina je to da imamo veču plaču od večine drugih ljudi u AKD-u ali nemamo i od uprave a za njih nemate kaj za reč nego po nama pljujete e pa hvala i dobro je to znati i za drugi put. Ne nije istina da je upravi bilo lako nači zamjenu pa čak i za nas 11 jer su jedva sklepali 9 ljudi koji su došli ili pod prisilom ili za veču plaču od 35%. Ovo više nema smisla jer ja nemogu vjerovat da neki ljudi mogu ovakve gluposi pričat. Hvala i molim vas da ne serete po pratnji nego serite malo i po ovima gore jer su oni prvenstveno krivi za vaše nezadovoljlstvo a ne pratnja ili interventna koje se bore za opstanak. I daj mi molim te reci koje je to mjesto u AKD-u koje je opasnije od pratnje i interventne. Neko vam je kriv za to kaj se nemrete složit svi da štrajkate a to nismo mi.
[Vrh] Go down
johnnyb
Član
Član
johnnyb


Broj postova : 37
Age : 41
Location : Osijek
Registration date : 05.10.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptyned lis 28, 2007 10:06 am

Sve gledam ljudi što pišete i sam nemogu vjerovati!!!!!! Prvo ZAHVALA KILETU29 što nam je opisao kako je prošla stvar! Drugo MIGA ZAKON si!!!!!!! TREĆE najvažnije kolegi INTERCEPTORU: spusti se malo sa oblaka! U ovoj firmi ako netko živi to je pratnja!
Ja imam samo jedno pitanje za sve vas: pošto se znalo da stiže sistematizacija i pošto su neke tzv. skice počele kružiti, tko mi može reći ZAŠTO se nije sačekalo da prođe studena platna lista pa onda da skačemo?
Što se tiče pratnje znamo da ste krenuli u borbu za svoj đep ( svatko sebi, zar ne interceptor), kako je jedan kolega i rekao SVAKA VAM ČAST što ste se pokrenuli i prodrmali firmu!!!!!
Da se nastavilo nebi bili sami!!!!!!
Skidam kapu ZAGREBAČKOJ pratnji (pojedincima), a što se tiče osječke pratnje (OPET SVAKA ČAST POJEDINCIMA) u svom životu nisam vidio napuhanije i egostičnoije ljude, a oni se ljudi svaki dan bore za prava (ALI ISKLJUČIVO SVOJA)! Pitajte naše sindikaliste za probleme na portama, tj. pitajte prije koliko su godina vidjeli kolege na portama?????? Nakon svega zbog stava PRATNJE prema nama malim portirčićima pitam se zašto postoji raskol i zašto se stalno prepucavamo? ZAŠTO je pratnja UVIJEK kriva za sve????? Pitajte se PRATITELJI malo sami!!!!!
Da se vratim na najbitnije, kako je MIGA rekao bitno je da se stvar počela kotrljati! Za nas kojima 100 KN znači nešto, jer neživimo svi u Zagrebu i nemamo svi iste životne standarde, svaki pa i najmanji pomak nešto znači!!! A sada jedno pitanje za vas sve ZAŠTITARE : KOLIKU VRIJEDNOST IMA LJUDSKI ŽIVOT? :lol!:
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 175
Age : 43
Registration date : 09.09.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptyned lis 28, 2007 10:33 am

Napisao miga

a i srećom, što broj vas, kojima nekakav pomak na bolje u zaštitarstvu nije baš drag nije vrijedan spomena, tj, da vas je malo...(ili se radi samo o tome da je AKD trn u oku???) kad se sjetim kako ste reklamu za Sokol na istrazi veličali, a dečki nisu nikad dobili (dobro, možda jedna manja grupica i je) povećanje, pa su im još kasnije i skinuli stimulaciju za vozače blindi... hm,sumnjiva objektivnost...
Evo miga ove tvoje rijeći su te koje nikad neće ujediniti zaštitare kad ih ti djeliš na ove iz sokola ,one iz akd-a stvarno jadno To što ti pišeš je neshvatljivo od jednog sindikalnog povjerenika koji bi trebao misliti i na druge zaštitare a ne samo iz AKD-a .Ako tako misliš onda se ne sudjeluj u raspravama u drugim temama na forumu.Što se tiće tvoje opaske vezano za istragu ne znamo o kojoj ti reklami prićaš jedina reklama koju smo stavili na blog je ona o našem blogu
[Vrh] Go down
nocni ćuk
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 54
Registration date : 11.09.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptyned lis 28, 2007 11:01 am

"uvrijedjeni" poslovnice fine banke casina i automat klubovi su podjednako ugrozeni tijekom svog posla kao i vi pa ne moram to sto puta pisat mozda je svota koju vi vozite veca al ugroza je ista jer svjedoci smo da svota i nije bitna kod pljacke il mislis da je zivot pratitelja vrijedniji od onih koje sam naveo a to da ce pratnja prijavljivat svoje kolege koji ne rade kak treba u poslovnicama i bankama pa neka ja sam za to jer posao treba ic i treba ga obavljati savjesno al treba ga i vrednovati kak spada a ne traziti da covijek bude fit a ne ga adekvatno za to platit
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zaštitar akd zaštite - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptyned lis 28, 2007 12:58 pm

Hrvatski Zaštitari je napisao/la:
Napisao miga

a i srećom, što broj vas, kojima nekakav pomak na bolje u zaštitarstvu nije baš drag nije vrijedan spomena, tj, da vas je malo...(ili se radi samo o tome da je AKD trn u oku???) kad se sjetim kako ste reklamu za Sokol na istrazi veličali, a dečki nisu nikad dobili (dobro, možda jedna manja grupica i je) povećanje, pa su im još kasnije i skinuli stimulaciju za vozače blindi... hm,sumnjiva objektivnost...
Evo miga ove tvoje rijeći su te koje nikad neće ujediniti zaštitare kad ih ti djeliš na ove iz sokola ,one iz akd-a stvarno jadno To što ti pišeš je neshvatljivo od jednog sindikalnog povjerenika koji bi trebao misliti i na druge zaštitare a ne samo iz AKD-a .Ako tako misliš onda se ne sudjeluj u raspravama u drugim temama na forumu.Što se tiće tvoje opaske vezano za istragu ne znamo o kojoj ti reklami prićaš jedina reklama koju smo stavili na blog je ona o našem blogu

rado ću pojasniti, pod "reklamom" za sokol sam mislio na onaj dio "istrage" gdje zaštitar sokola kaže kako im svima plaća ide gore... što su poslije mnogi rekli u toj firmi kako to baš i nisu primjetili na buštama, nisam mislio da vi kao blog imate neku posebnu reklamu, već sam mislio na taj dio, jer se jedno vrijeme veličala ta izjava,koja je tog trenutka zazvučala jako dobro, ali ako sami dečki u toj firmi kažu da to nije baš tako, onda to ispadne kao reklamiranje, mislim da se čak nalazi još uvijek u desnom gornjem kutu na blogu, ako se ne varam... to sam mislio kad sam rekao reklama...

e sad , prvo i osnovno ja nisam sindikalni povjerenik svih zaštitara, ja sam primarno sindikalni povjerenik u AKD ZAŠTITI, i meni je prioritet da zaštitari u AKD-u dobiju što je više moguće... naglašavam prioritet Akd, ali rado ću pomoći na bilo koji način bilo kojim drugim zaštitarima...
na kraju krajeva velika većina ljudi koji pišu po ovom blogu i forumu su iz AKD Zaštite, pratitelji koji su "zatresli" zaštitarske vode prije par dana su iz AKD Zaštite...

osobno bi volio da se svim zaštitarima daju uvjeti da mogu dostojno živjeti, ali ispada da se jedino zaštitari AKD-a usuđuju nešto tražiti i pokrenuti, i najlogičnije je da ja budem strani "mojih", i srećom (što mi je veoma drago), ti "moji" su oni koji nešto pokušavaju (bar za sad,valjda će jednom i ostali vidjeti kako i oni trebaju promjene na bolje)...

...i u drugim firmama (a ne samo AKD) postoje sindikati (razni) i sindikalni povjerenici, ali osim Pravde iz sokola, nevidim da netko od njih na ovom blogu pokušava zaštitarima prenjeti bilo kakvo mišljenje ili poruku ili savjet... velika većina mojih piskaranja ovdje je moje osobno mišljenje, a ne nekakav službeni stav sindikata koji ja moram tu prezentirati (da nebude zabune)...

...a isto tako, na sve ono što ja napišem u bilo kojoj raspravi, postoji mogućnost da mi bilo tko odgovori, da mi ukaže gdje sam pogriješio, pa na kraju krajeva da me i popljuje i izvrijeđa ako mu je tako lakše...

mislim ako smatrate da nešto nije u redu, slobodno recite i zabranite mi pristup određenim raspravama ili temama, ili recite u kojim smijem sudjelovati...
...sad ako napišem da bi to rado učinili, ali ipak nije baš zgodno, mogli bi reći da "opet pišem gluposti", pa zato to onda neću napisati...

...i opet ponavljam, nemojte svaki makar i mali pomak na bolje u AKD-u dočekati sa tolikim razočarenjem
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 175
Age : 43
Registration date : 09.09.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptyned lis 28, 2007 2:53 pm

miga je napisao/la:
Hrvatski Zaštitari je napisao/la:
Napisao miga

a i srećom, što broj vas, kojima nekakav pomak na bolje u zaštitarstvu nije baš drag nije vrijedan spomena, tj, da vas je malo...(ili se radi samo o tome da je AKD trn u oku???) kad se sjetim kako ste reklamu za Sokol na istrazi veličali, a dečki nisu nikad dobili (dobro, možda jedna manja grupica i je) povećanje, pa su im još kasnije i skinuli stimulaciju za vozače blindi... hm,sumnjiva objektivnost...
Evo miga ove tvoje rijeći su te koje nikad neće ujediniti zaštitare kad ih ti djeliš na ove iz sokola ,one iz akd-a stvarno jadno To što ti pišeš je neshvatljivo od jednog sindikalnog povjerenika koji bi trebao misliti i na druge zaštitare a ne samo iz AKD-a .Ako tako misliš onda se ne sudjeluj u raspravama u drugim temama na forumu.Što se tiće tvoje opaske vezano za istragu ne znamo o kojoj ti reklami prićaš jedina reklama koju smo stavili na blog je ona o našem blogu

rado ću pojasniti, pod "reklamom" za sokol sam mislio na onaj dio "istrage" gdje zaštitar sokola kaže kako im svima plaća ide gore... što su poslije mnogi rekli u toj firmi kako to baš i nisu primjetili na buštama, nisam mislio da vi kao blog imate neku posebnu reklamu, već sam mislio na taj dio, jer se jedno vrijeme veličala ta izjava,koja je tog trenutka zazvučala jako dobro, ali ako sami dečki u toj firmi kažu da to nije baš tako, onda to ispadne kao reklamiranje, mislim da se čak nalazi još uvijek u desnom gornjem kutu na blogu, ako se ne varam... to sam mislio kad sam rekao reklama...

e sad , prvo i osnovno ja nisam sindikalni povjerenik svih zaštitara, ja sam primarno sindikalni povjerenik u AKD ZAŠTITI, i meni je prioritet da zaštitari u AKD-u dobiju što je više moguće... naglašavam prioritet Akd, ali rado ću pomoći na bilo koji način bilo kojim drugim zaštitarima...
na kraju krajeva velika većina ljudi koji pišu po ovom blogu i forumu su iz AKD Zaštite, pratitelji koji su "zatresli" zaštitarske vode prije par dana su iz AKD Zaštite...

osobno bi volio da se svim zaštitarima daju uvjeti da mogu dostojno živjeti, ali ispada da se jedino zaštitari AKD-a usuđuju nešto tražiti i pokrenuti, i najlogičnije je da ja budem strani "mojih", i srećom (što mi je veoma drago), ti "moji" su oni koji nešto pokušavaju (bar za sad,valjda će jednom i ostali vidjeti kako i oni trebaju promjene na bolje)...

...i u drugim firmama (a ne samo AKD) postoje sindikati (razni) i sindikalni povjerenici, ali osim Pravde iz sokola, nevidim da netko od njih na ovom blogu pokušava zaštitarima prenjeti bilo kakvo mišljenje ili poruku ili savjet... velika većina mojih piskaranja ovdje je moje osobno mišljenje, a ne nekakav službeni stav sindikata koji ja moram tu prezentirati (da nebude zabune)...

...a isto tako, na sve ono što ja napišem u bilo kojoj raspravi, postoji mogućnost da mi bilo tko odgovori, da mi ukaže gdje sam pogriješio, pa na kraju krajeva da me i popljuje i izvrijeđa ako mu je tako lakše...

mislim ako smatrate da nešto nije u redu, slobodno recite i zabranite mi pristup određenim raspravama ili temama, ili recite u kojim smijem sudjelovati...
...sad ako napišem da bi to rado učinili, ali ipak nije baš zgodno, mogli bi reći da "opet pišem gluposti", pa zato to onda neću napisati...

...i opet ponavljam, nemojte svaki makar i mali pomak na bolje u AKD-u dočekati sa tolikim razočarenjem

Neznamo odakle si izvukao da smo mi nezadovoljni ikakvim pomakom u AKD-u ali to je tvoj problem jedino čime smo nezadovoljni je to da RSRH bilo koji uvjet da je postavio nije se istog i pridržao nego u globalu uvjek bude kako poslodavac hoće u principu vi sindikalisti hranite nas zaštitare mrvicama jednom rijećju ponižavate nas. Kompliciran si tip miga a zato je i riješavanje zaštitarskih problema još kompliciranije.Problem je što ti /vi od početka ovaj blog doživjavate kao neprijatelja je..i ga ipak smo vam malo pomrsili konce a onda ste išli na shemu pridruži se neprijatelju žalosno ali istinito. Nekad nas plašiš sa svojom paranojom pa tako i ovaj put s tim da bi mi rado da vas nema na forumu i blogu upravo suprotno to istomu daje dinamićnost i draž. Jedino ne shvačamo rećenicu ...sad ako napišem da bi to rado učinili, ali ipak nije baš zgodno zašto pa to su samo dva klika mišem. Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zaštitar akd zaštite - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptyned lis 28, 2007 2:58 pm

Dođoh sinoć u noćnu i priupitah kolegu da li bi se mogli zamjeniti za smjene,rekao da nije taj dan ništa planirao i da će me zamijeniti.Dalje u razgovoru smo se dotakli te zamjene i moga odlaska u Zagreb,te me je pitao da li idem sa suprugom i djecom u goste ili iz nekog drugoga razloga.Odgovorio sam mu da idem na prosvjed zaštitara,a on me prvo u nevjerici pogledao i počeo se smijati,te je dodao da mu je smiješno da netko ide prosvjedovati i štrajkati,kad od toga nema ništa dok političari neizglasaju promjene.Da budem iskren ostao sam pomalo neugodno iznenađen.



[b]I sad ja vas sve skupa pitam: da li je naša borba za naše bolje sutra SMIJEŠNA,da nam se kolege zaštitari sprdaju confused confused confused confused confused confused confused confused confused
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zaštitar akd zaštite - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptyned lis 28, 2007 2:59 pm

Napravio sam copy paste,pa smješkići nisu ispali,ako se netko pita zašto ima toliko confused u zadnjoj rečenici
[Vrh] Go down
intercep
Gost




Zaštitar akd zaštite - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptyned lis 28, 2007 7:29 pm

Ja nemogu vjerovat da meni neko govori da se ja spustim na zemlju, pa kaj je vama ja samo branim čast pratnje u kojoj radim i nedam da se pljuje po ljudima koji su napokon nešto i napravili. Vi svi skupa nemate pojma kaj se događa gore u firmi, e pa ja imam i znam o čem pričam. Vi svi nagađate i zato dolazi do raskola u firmi i izneđu pratnje i ostalih objekata, svi načujete nešto i onda to ispričate na forumu a ubiti niste u pravu.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 175
Age : 43
Registration date : 09.09.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptyned lis 28, 2007 10:07 pm

Napisao miga :već sam mislio na taj dio, jer se jedno vrijeme veličala ta izjava,koja je tog trenutka zazvučala jako dobro, ali ako sami dečki u toj firmi kažu da to nije baš tako, onda to ispadne kao reklamiranje, mislim da se čak nalazi još uvijek u desnom gornjem kutu na blogu, ako se ne varam... to sam mislio kad sam rekao reklama...
Nikada na blogu nije bila reklama o nikakvom povečanju plaće u sokolu ,u desnom kutu bloga se nalazi isjećak iz istrage u kojoj se spominje naš blog i ništa više, zato te molimo da blog malo bolje pregledaš a ako si to napravio a ipak pišeš to što pišeš onda te molimo da ne lažeš ! !
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zaštitar akd zaštite - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 7 Emptypon lis 29, 2007 12:15 pm

Hrvatski Zaštitari je napisao/la:
Napisao miga :već sam mislio na taj dio, jer se jedno vrijeme veličala ta izjava,koja je tog trenutka zazvučala jako dobro, ali ako sami dečki u toj firmi kažu da to nije baš tako, onda to ispadne kao reklamiranje, mislim da se čak nalazi još uvijek u desnom gornjem kutu na blogu, ako se ne varam... to sam mislio kad sam rekao reklama...
Nikada na blogu nije bila reklama o nikakvom povečanju plaće u sokolu ,u desnom kutu bloga se nalazi isjećak iz istrage u kojoj se spominje naš blog i ništa više, zato te molimo da blog malo bolje pregledaš a ako si to napravio a ipak pišeš to što pišeš onda te molimo da ne lažeš ! !

ajde pokušat ću napisati drugačije ono što sam mislio:
prvo... ok, u pravu ste, evo javno priznajem da LAŽEM, (bez ikakvih dvosmislenosti ovo kažem) i potvrđujem da nema nikakve reklame za sokol na blogu hr-zaštitara...

ali ono što sam htio na nekakav nazovimo to "poluironičan ili kako već" način u svim tim mojim spominjanjima te "reklame" reći je da upravo u takvom sličnom isječku koji je bio u jednoj od emisija istrage spominjano kako plaća u sokolu ide gore i svi smo u to vrijeme bili oduševljeni sa time da se nešto ipak pokrenulo u bilo kojoj firmi, na kraju je ispalo da je to "reklama" za tu firmu...
nakon toga smo se i jedno vrijeme prepucavali oko onoga što se bilo dogodilo u sokolu ali nije bilo izneseno u javnost, pa smo se sukobljavali tko više zna o situaciji tamo... davno bilo da se ne vraćamo na to...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zaštitar akd zaštite - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 7 Empty

[Vrh] Go down
 
Zaštitar akd zaštite
[Vrh] 
Stranica 7 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: AKD-ZAŠTITA-
Forum(o)Bir: