HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 8 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 8 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Zaštitar akd zaštite

Go down 
+19
Alan Ford
Antun
Admin
Jedan Iz Mase
bivsi_akadeovac
omar
johnnyb
Bik Koji Sjedi
Nick Moor
sedmi
medo
bore
BLENTON
krampus
Brada
nocni ćuk
dg
Tito
kile29
23 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
intercep
Gost




Zaštitar akd zaštite - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptyned lis 21, 2007 2:45 am

Miga, ovo nije prosvijed ovo je ŠTRAJK, velika razlika. Exclamation
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zaštitar akd zaštite - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptyned lis 21, 2007 7:59 am

interceptor je napisao/la:
Samo bi vam htio nešto jako bitno obrazložiti, naime prilikom izlaganja stanja zaštitarstva na press konferenciji g. Sever je objasnio novinarima da se mi ne borimo samo za AKD i pratnju več za sve zaštitare u Hrvatskoj te da imamo potporu od svih zaštitara nebitno iz koje su zaštitarske tvrtke, nadam se da nije bio u krivu. Kada je jedan od novinara pitao g. Mijača kolika je trenutačna prosječna plača jednog zaštitara u Hrvatskoj on je rekao najmanju 2300 pa se je na to nadovezala gospodična iz HRT-a te je pitala koliko mi tražimo, pratnja AKD-a on je rekao 4200, ovo je sve jedan veliki nesporazum koji je ispao nehotice ali nema veze, javnost sada zna koliko su malo plačeni zaštitari u Hrvatskoj. Imamo vremena objasniti javnosti iduči tjedan ukoliko poslodavac ne udovolji našim zahtjevima. Opet ponavljam nemojte zaboraviti da ja AKD pratnja vrijednosti pokrenula prvi štrajk zaštitara u Republici Hrvatskoj i molimo vas sve da to bar donekle poštujete iako ne tražimo nikakva priznanja. Da smo se borili samo za sebe onda bi napisali na majicama AKD ZAŠTITAR U ŠTRAJKU a ne ZAŠTITAR U ŠTRAJKU sa logom RSRH ispod natpisa, koji predstavlja sve zaštitare nebitno od kuda su. Hvala na razumjevanju.

hvala na odgovoru,
i vjerovao sam da je riječ o ovome što si napisao, i još jednom ponavljam da se trebalo nekako pokrenuti, a ovo što su dečki iz AKD pratnje uradili je velika stvar za sve, i na to bi se i drugi trebali ugledati, i u ostalim firmama....
i kao što kažeš netreba vam priznanje za to, ali...
nije to mala stvar, upitno je dali bi se netko u nekoj drugoj firmi usudio nešto slično, momci svaka čast,nadam se da nam ovakve akcije neće biti više potrebne i da će nam se situacija popravitit, ali ako slučajno do toga ne dođe... pa imamo vaš primjer kako se treba postupiti u tom slučaju... samo nas može biti sve više i više....
[Vrh] Go down
nocni ćuk
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 54
Registration date : 11.09.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptyned lis 21, 2007 10:30 am

"interceptor" ne ovo nije strajk vec prosvjed dobr da si me sjetio strajk je kad sve stane a ne da se posao normalno odvija no to je u ovom svemu nevazno vazno je to da se nekaj pokrenulu samo me stvarno zabrinjava kaj se fokus svodi na pratnju a ne na sve zastitare pa u svim vjestima bilo je istaknuto da su strajkali pratitelji i samo se njihova placa spominjala znam da nije bilo nikakve zle namjere a onaj gospodin u polo majici(mijac)mogao je imati barem tolko kolegijalnosti da obuce istu majicu a ne da je morao pokazat da je on "boss"
[Vrh] Go down
kile29
Član
Član
kile29


Broj postova : 32
Location : Zagreb
Registration date : 10.09.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptyned lis 21, 2007 11:51 am

vidim da tu ima dosta kritika i pohvala na račun Akd pratnje,nekoga možda smeta naćin na koji se govorilo na press konferenciji,nekoga ne,ja sam jedan od zaštitara akd pratnje i prisustvovao sam na tom recimo jednodnevnom štrajku tj,štrajk upozorenja.Ljudi ovo je bio Štrajk upozorenja,sada je na poslodavcu da se izjasni bilo pozitivno po nas ili negativno,naravno ako bude ovo drugo štrajk če se ponoviti samo sada u velikom odazivu.
A vi drage moje kolege osluškujte rezultat ovoga pa onda svi zajedno za bolje sutra.
Veliki pozdrav svim zaštitarima ma gdje bili :lol!: :lol!: :lol!: bounce bounce bounce
[Vrh] Go down
Templar
Početnik
Početnik
Templar


Broj postova : 13
Registration date : 18.10.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 6 Empty
PostajNaslov: Strike   Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptyned lis 21, 2007 7:09 pm

Dobro je da se nešto napokon dešava, treba se izboriti za prava. Za pratnju 4200 Kn plaća super, za portu ? ni riječi. Ako se sve riješi pozitivno sljedeći tjedan i dođe do povećanja plaće mislim da opet show počinje na drugi način. Svi će htjeti ići raditi u pratnju za 4200 Kn. Ljudi će se početi raspitivati kako da dođe u pratnju, kakve kvalifikacije treba imati. Dalje procijenite sami.
[Vrh] Go down
intercep
Gost




Zaštitar akd zaštite - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptyned lis 21, 2007 7:20 pm

Gluposti!!! pričaju se gluposti, kao što je rečeno ovo je bio štrajk upozorenja a ne kakav prosvijed i molim ljude da ne ispravljaju ako neznaju o čem pričaju. Onaj ko nije gledao snimku isto bi bilo bolje da šuti jer također nema pojma o čem priča jer je g. Sever koji i radi u pratnji prvenstveno rekao za zaštitare republike Hrvatske pa je onda spomenuo pratnju vrijednosti i naše zahtjeve. Templar, zašto se sad ljudi ne raspituju kako doči u pratnju!? Pa i sad je veča plača 1000 kn naspram porte? došli bi na gotovo jeli? e pa dajte se malo derite i glasajte, nemojte bit tetkice i šutit.
[Vrh] Go down
bivsi_akadeovac
Početnik
Početnik



Broj postova : 13
Registration date : 17.10.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 6 Empty
PostajNaslov: Bravo dečki   Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptyned lis 21, 2007 10:15 pm

Bok kolege, pratim sa velikim zanimanjem kako se sve ovo odigrava i iako više nisam AKD-eovac imam samo riječi pohvale za dečke iz pratnje, treba imati muda i "stati" na loptu i reči dosta je sexa!
Kao što "Interceptor" veli Vi tetkice na portama, mogli ste barem u znak podrške "stati"na pet minuta na svojim radnim mjestima, ali ne Vi to niste učinili i šta očekujete, veču plaču, zaboravite!
Ali taj problem nije od danas, to nejedinstvo što se tiče porti je stari problem i kad se osnivao sindikat, održavali se sastanci u ilegali neki su gledali i mislili, neka ih, budale, troše svoje vrijeme i novac, ja ču se samo priključit kad bude vrijeme.... i dobit isto što i oni, ista prava, plaču...e pa nečete nikad dobit isto Vi koji sjedite ko gotovani i čekate da se netko drugi izbori za Vas jer nemate muda reči i mi smo uz Vas, i mi hočemo veču plaču itd.A Vi dečki iz pratnje ako ima među vama koji mudrac odj...ga da takav ne sj...čitavu stvar, i samo naprijed, ne pitajte za cijenu, ima kruha i bez AKD-a i to boljeg kruha! cheers
[Vrh] Go down
bore
Početnik
Početnik



Broj postova : 8
Registration date : 24.09.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 6 Empty
PostajNaslov: Prazne glave   Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptypon lis 22, 2007 9:28 am

Što jedan tupavi sje..., sto pametnih i združenih ne popravi.Vratimo se retroaktivno.Mi pametni znamo, slijepi prosmatrači nek i ovo zbroje: koliko mjeseci radite, pa taj broj pomnožite s razlikom koju dobijete kad od drzavnog prosjeka oduzmete laž od plaće koju dobijete.Cirka 2000 do 2500Kn svakim mjesecom izvolontirate članovima uprave AKD-a.Vama ti novci ne trebaju??????Ozbiljno??????!!!!!!!!!!!Pravom hrvatskom čovjeku koji ima obitelj s dvoje djece i podstanar je treba oko 8000Kn, molim kako vi zbrojite ostatak?Dišete na pisku,pijete mokraču,jedete svoja gov....S oproštenjem, ali degradirate i sebe i struku u kojoj radite.Zasto geodeti ne smanje svoju cijenu usluge, njihov izlazak na teren kosta cca. 500Eur.Zasto polaganje za autoskolu kosta cca 7000Kn i uvijek raste cijena.Zašto?Pogledajte se u ogledalo i recite sebi:ne znam da cu ostariti,ne znam da ce me izdati fizicke i mentalne snage koje sad iscrpljujem iz sebe a ne vracaju mi se i necu moci raditi ono sto sad mogu,ne znam da cu u starosti zivjeti bez djece,bez žene,ne znam da cu živjeti u starosti kao prosjak,bolestan,siromašan jer na vrijeme ne ulažem da bih kasnije mirno proživio.
Zna li neko nabrojati članove uprave, da vidimo imenom i prezimenom tko troši naše opljačkano na skupe kurve, zlato i dragulje, luksuzne aute,besmislene skupe stanove i kojekave ostale sinonime bogastva otkidanog od usta naše sigurne budućnosti.
Prijatelj iz Zvonimira u banci este guli mjesecno za 2500Kn s 500Kn prijevoza.Ha,ha,ha... bogata mirovina!
FIT Milorad Stančić smanjio plaće svim za cca 300Kn.Kaže mi prijatelj iz vojske.E moj stari,dok si leza u rovu s glavom na kocki,dotle su partizani izdajnici kovali novi krizni put,pili i zderali u nekoj birtiji,guzali kurvetine i pratili vijesti s bojisnice na televiziji
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zaštitar akd zaštite - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptypon lis 22, 2007 10:53 am

bivsi_akadeovac je napisao/la:
Bok kolege, pratim sa velikim zanimanjem kako se sve ovo odigrava i iako više nisam AKD-eovac imam samo riječi pohvale za dečke iz pratnje, treba imati muda i "stati" na loptu i reči dosta je sexa!
Kao što "Interceptor" veli Vi tetkice na portama, mogli ste barem u znak podrške "stati"na pet minuta na svojim radnim mjestima, ali ne Vi to niste učinili i šta očekujete, veču plaču, zaboravite!
Ali taj problem nije od danas, to nejedinstvo što se tiče porti je stari problem i kad se osnivao sindikat, održavali se sastanci u ilegali neki su gledali i mislili, neka ih, budale, troše svoje vrijeme i novac, ja ču se samo priključit kad bude vrijeme.... i dobit isto što i oni, ista prava, plaču...e pa nečete nikad dobit isto Vi koji sjedite ko gotovani i čekate da se netko drugi izbori za Vas jer nemate muda reči i mi smo uz Vas, i mi hočemo veču plaču itd.A Vi dečki iz pratnje ako ima među vama koji mudrac odj...ga da takav ne sj...čitavu stvar, i samo naprijed, ne pitajte za cijenu, ima kruha i bez AKD-a i to boljeg kruha! cheers

drago mi je da ovo nije napisao netko iz pratnje i pogotovo AKD-a jer na ovom primjeru mogu objasniti ono što sam želio reći "interceptoru" a i ostalima kad sam prije govorio kako neke izjave mogu čudno zvučati, mada ovdje ne zvuči čudno, nego je citirana izjava koja samo može dovesti do "sukoba" između djelatnika iste firme koji se bore za svoj boljitak, kao što sam napisao, drago mi je da se ne radi o nekome čije bi mišljenje bilo važno,ali... na ovakav odgovor bilo bi čudno da porte stanu iza pratnje, ali srećom, prava istina je drugačija, i kao što je i rečeno taj dan i vidjelo se (nažalost tek kasno navečer) pratnja je pokrenula, ali radi se u interesu svih zaštitara u AKD zaštiti... to se moglo čuti iz izjava Mijača i Severa na RTL-u...
[Vrh] Go down
intercep
Gost




Zaštitar akd zaštite - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptypon lis 22, 2007 1:59 pm

Dečki, nesmije, NESMIJE!!! se ništa raditi protiv zakona, prije nego smo htjeli pokrenuti bilokakav štrajk bilo upozorenja, generalni ili bilo kakav sličan, dobro smo se raspitali dali sve radimo po zakonu, tek tada smo počeli razgovarati o bilokakvom stajanju s poslom, svi vi na portama bilo AKD-ovci ili iz neke druge firme možete nam dati potporu ali samo tako da stanete s nama kada bude najavljen štrajk i to kada ste slobodni, SLOBODNI!!! znači pitate Mijača kada če biti štrajk i jednostavno dođete i podržite nas na taj način da stojite kraj nas dok nas snima televizija da nas vide koliko nas ima i nek im se malo zatresu gače, neka vide koliko je ljudi spremno stati ako se ne poduzme nešto ubrzo! sve po zakonu!!! Ukoliko se ne odobre zahtjevi koji se danas opet razmatraju u AKD upravi, sastanak če se održati kroz dan, sutra čemo znati odgovor jer je sutra mirenje i oko četvrtka opet idemo sa još više ljudi u još jedan štrajk upozorenja koji če ih prodrmati kak spada jer ih je prodrmao i štrajk upozorenja 25% ljudi a ovaj če put postotak biti malo veči, znatno veči... Nastavak slijedi!!!
[Vrh] Go down
nocni ćuk
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 54
Registration date : 11.09.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptyuto lis 23, 2007 12:11 am

e nesmiju se ni krsit nasa ljudska i radnicka prava pa se krse bez srama zasto tu ne reagira sindikat njih jednostavno nije briga a sad ih je briga za zakon kad ide u korist poslodavaca
[Vrh] Go down
BORG
Početnik
Početnik
BORG


Broj postova : 14
Registration date : 19.10.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptysri lis 24, 2007 12:22 am

Hrvatski Zaštitari je napisao/la:
BORG je napisao/la:
interceptor je napisao/la:
JA NEMOGU VJEROVATI DA POSTOJE LJUDI KAO ŠTO SU NEKI TU NA BLOGU, SAMO KRITIZIRAJU I ŠAPČU JEDNI DRUGIMA PREKO NETA, STRAŠNO, NEK VAS BUDE SRAM. OVAJ ŠTRAJK KOJI JE POKRENUT JE ZA SVE ZAŠTITARE U HRVATSKOJ PA TAKO I ZA VAS SOKOLIĆI. AKD, SOKOL, ZAGREB ZAŠTITA ITD... NEMA VEZE!! MI SMO ZAŠTITARI PRATNJA ILI PORTA ILI OBJEKT SVE JE TO ISTI K... JER SMO SVI POTPLAČENI. JEDINO VAS SVI TI LJUDI TLAČE I ODUZIMAJU VAM DAR GOVORA SVOJIM PRIČAMA DA JE PRATNJA SAMO ZA SEBE, NEMOJTE TO VIŠE PISATI JER NEMATE POJMA. 25% LJUDI U AKD-u JE ŠTRAJKALO ZATO ŠTO NE ŽELIMO UNIŠTITI FIRMU, MI SE BORIMO ZA BOLJE UVJETE RADA I NARAVNO PLAČE A NE DA SAMI SEBI DAMO OTKAZ. DA JE U ŠTRAJKU BILO 100% LJUDI KOLIKO JE I HTJELO BITI AKD ZAŠTITA BI DANAS BILA ZATVORENA A S NJOM I 1700 LJUDI BEZ POSLA JER NAM JE PBZ JEDAN OD GLAVNIH KOMITENATA AKO NE I NAJVAŽNIJI ZA OPSTANAK FIRME. PRIJE PAR DANA JE G. MARTIĆ JE DAO PRIJEDLOG DA ŠTRAJKA SAMO 25% LJUDI DA NE UNIŠTIMO FIRMU, DA I JE ŠTRAJKALO 100% LJUDI ILI SAMO MALO VIŠE OD 25% NEBI BILO PO ZAKONU. IDUČI TJEDAN ČE VIŠE LJUDI IĆI U ŠTRAJK, JER JE PO ZAKONU. NESMIJEMO IM DATI ARGUMENATA DA NAM DAJU OTKAZ JER SMO SVIH NAS 11 IŠLI U ŠTRAJK ZNAJUI DA BI MOGLO BITI POSLJEDICA, MOŽDA NE ODMAH ALI S VREMENOM JE SVE MOGUČE. IMAJTE MALO VJERE U NAS I NEMOJTE PLJUVATI PO NAMA JER ČEMO SE IZBORIT ZA SVE VAS!!! LJUDI POČELO JE POČELO!!!

bounce bounce bounce bounce affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Very Happy Very Happy svi ko jedan i imamo sve sta hocemo hm? bar se nadam al nema veze i ja strajkam kad dodjem sa BO Cool
Molimo korisnike BORG-a i Interceptora da postove ne pišu velikim slovima !


:scratch: Question :scratch: Question :scratch: a razlog je Question ok necu vise Exclamation
[Vrh] Go down
Brada
Moderator
Moderator
Brada


Broj postova : 66
Registration date : 12.09.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptysri lis 24, 2007 12:39 am

Zato jer se pisanje postova velikim slovima smatra DERANJEM Exclamation
[Vrh] Go down
akd-zaštitar
Početnik
Početnik
akd-zaštitar


Broj postova : 18
Registration date : 23.10.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptysri lis 24, 2007 11:49 pm

Nisam u pratnji, nisam u sindikatu radim u akd-zastiti i zelim se pridruziti kolegama u strajku kada je strajk i komu se trebam javit!?!
[Vrh] Go down
intercep
Gost




Zaštitar akd zaštite - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptyčet lis 25, 2007 12:32 am

Kao što vidite na blogeru što je odlučeno! Nije ono što smo tražili ali... vidjet čemo. Nebi želio komentirati ništa u vezi trenutačnog stanja.
[Vrh] Go down
Antun
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 12.10.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptyčet lis 25, 2007 12:50 am

pušijona svi trebaju s objekta otvori kolektivno bolovanje ili nelegalni štrajk pa če ih zasrbit.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zaštitar akd zaštite - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptyčet lis 25, 2007 2:27 am

momci uozbiljite se, idemo korak po korak, sad smo uspjeli dobiti 250 kuna netto, onaj koji kaže da je to ništa ... ahhhh, nema smisla da napišem šta mislim o njemu...

nitko nije rekao da je to gotova stvar i da ćemo na tome stati, ali kao početak je veoma dobro, i pokazuje volju i želju kako AKD-a kao firme tako i sindikata da se nešto pokrene na bolje, dajmo sada šansu da obje strane učine nešto da nam svima bude bolje...

i ne zaboravite da se sprema prosvjed 30.10. a znate gdje.... pa obećali smo MUP-u, nema smisla da ovo obećanje ne održimo, nismo mi političari, bez obzira što su nam izbori uskoro....

a objekti... pa momci polako, ako bude trebalo, tu smo , zar ne?????
[Vrh] Go down
Bik Koji Sjedi
Početnik
Početnik
Bik Koji Sjedi


Broj postova : 13
Registration date : 02.10.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptyčet lis 25, 2007 11:14 am

miga je napisao/la:
momci uozbiljite se, idemo korak po korak, sad smo uspjeli dobiti 250 kuna netto, onaj koji kaže da je to ništa ... ahhhh, nema smisla da napišem šta mislim o njemu...

nitko nije rekao da je to gotova stvar i da ćemo na tome stati, ali kao početak je veoma dobro, i pokazuje volju i želju kako AKD-a kao firme tako i sindikata da se nešto pokrene na bolje, dajmo sada šansu da obje strane učine nešto da nam svima bude bolje...

Dogodilo se tocno ono sto sam napisao prije 10 dana, sistematizacija koja bi za vise od 1000 ljudi donijela pomak je pala u vodu zbog 60 ljudi iz pratnje koji su nas i do sada sili za 1500 kn s placom, a sada ce razlika biti jos veca. Super je uspjelo mirenje.
[Vrh] Go down
bivsi_akadeovac
Početnik
Početnik



Broj postova : 13
Registration date : 17.10.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 6 Empty
PostajNaslov: Strašno   Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptyčet lis 25, 2007 5:21 pm

kako su Vas sjebali, pratnja če dobiti barem tu jebenu stimulaciju ako budu dobri naravno, a Vi drugu kurac u guzicu, to mi je poznato!!!E moji dečki iz pratnje, nemogu vjerovati da ste na to pristali sad če Vas guzit po vanrednim osiguranjima a ako ne dođeš nema stimulacije, i gdje ste tamo gdje ste i bili.A i Mijača ne kužim...čiju stranu drži, za koga radi nemam riječi,kad sam pročitao na što je pristao mislio sam da je zajebancija, ali nažalost nije!Mijač srami se i ti i svi iz jebenog sindikata!!!
[Vrh] Go down
intercep
Gost




Zaštitar akd zaštite - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptyčet lis 25, 2007 11:12 pm

Stvarno nisam mislio da če ovako završit, nije nešto strašno ali je nešto. I molio bi da ovi maloumnici ne seru po pratnji jer da nas nije bilo nebi dobili ni ovo kaj ste sad dobili. PRATNJA JE BILA ISPRED SVIH VAS I ŽRTVOVALA SE ZA SVE VAS I VI NARAVNO SERETE PO PRATNJI, NEMOJTE BIT TAKVI PAPCI!!! LAKO JE BITI NEKOME POTPORA OD DOMA NA NETU ALI NIIKO OD VAS NIJE IMAO MUDA STATI S POSLOM I REČI DOSTA JE. OVO JE SAMO POČETAK I NIJE NI BLIZU KRAJA!!!!!!!!!!!!!!!!!! Exclamation
[Vrh] Go down
bivsi_akadeovac
Početnik
Početnik



Broj postova : 13
Registration date : 17.10.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptyčet lis 25, 2007 11:26 pm

interceptor daj bože da si u pravu, da je to samo početak, ali mislim da ne poznaš dovoljno ekipu s vrha i kakvi su to prljavi igrači, ali nije mi jasno kako je netko nešto odlučio a da ni Vi niste zadovoljni, ko tu koga jebe!?Jeste li Vi u pratnji zadovoljni donesenim odlukama!?
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 175
Age : 43
Registration date : 09.09.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptypet lis 26, 2007 12:53 am

miga je napisao/la:
momci uozbiljite se, idemo korak po korak, sad smo uspjeli dobiti 250 kuna netto, onaj koji kaže da je to ništa ... ahhhh, nema smisla da napišem šta mislim o njemu...

nitko nije rekao da je to gotova stvar i da ćemo na tome stati, ali kao početak je veoma dobro, i pokazuje volju i želju kako AKD-a kao firme tako i sindikata da se nešto pokrene na bolje, dajmo sada šansu da obje strane učine nešto da nam svima bude bolje...

i ne zaboravite da se sprema prosvjed 30.10. a znate gdje.... pa obećali smo MUP-u, nema smisla da ovo obećanje ne održimo, nismo mi političari, bez obzira što su nam izbori uskoro....

a objekti... pa momci polako, ako bude trebalo, tu smo , zar ne?????

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Miga ne pričaj gluposti ,žao nam je samo šta smo napisali da smo pogriješili u onom tekstu da dopredsjednik RSRH nije stao na stranu zaštitara ,ipak je istina pre dugo smo u ovome da bi nas takovi ko ti zavlaćili i samo smo čekali kako če se razviti situacija jer mi kužimo kolege iz pratnje inponiralo im je u jednu ruku šta je uz njih neki sindikat jer ipak je to zakonski određena služba za zaštitu radnika i sad s ponosom možemo napisati NISMO POGRIJEŠILI ,RSRH NIJE STAO NA STRANU ZAŠTITARA PRATITELJA.
[Vrh] Go down
nocni ćuk
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 54
Registration date : 11.09.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptypet lis 26, 2007 10:30 am

interceptor maloumnik ti je netko najdrazi ti odaberi tko i o kakvom prekidu posla ti pricas pa sav posao isao je normalno sad da mi pisemo po netu a vi ste kao strajkali pa nitko nas nije ni pozvao na taj nazovimo strajk uostalom u svim vjestima ja bilo da je strajkala PRATNJA geek
[Vrh] Go down
čaki
Početnik
Početnik
čaki


Broj postova : 7
Location : Osijek
Registration date : 26.10.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptypet lis 26, 2007 12:03 pm

Citat :
Dogodilo se tocno ono sto sam napisao prije 10 dana, sistematizacija koja bi za vise od 1000 ljudi donijela pomak je pala u vodu zbog 60 ljudi iz pratnje koji su nas i do sada sili za 1500 kn s placom, a sada ce razlika biti jos veca. Super je uspjelo mirenje
.
Zar stvarno misliš da bi sistematizacija o kojoj se priča već 9 godina ovaj put prošla?
[Vrh] Go down
BLENTON
Početnik
Početnik
BLENTON


Broj postova : 8
Age : 116
Location : Prćigrad Bosnia i Hercegovinia
Registration date : 13.09.2007

Zaštitar akd zaštite - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 6 Emptypet lis 26, 2007 12:54 pm

čaki je napisao/la:
Citat :
Dogodilo se tocno ono sto sam napisao prije 10 dana, sistematizacija koja bi za vise od 1000 ljudi donijela pomak je pala u vodu zbog 60 ljudi iz pratnje koji su nas i do sada sili za 1500 kn s placom, a sada ce razlika biti jos veca. Super je uspjelo mirenje
.
Zar stvarno misliš da bi sistematizacija o kojoj se priča već 9 godina ovaj put prošla?



Blenton ne krivi pratnju ni za što ali od sistematizacije nebu nikad niš ko i do sad sviđalo se to vama il ne . Govori se 250 kn. i to je početak ma p..š.m se ja na tih 250 kn.Koliko vi god raspravljali tu i kao što vidim vrijeđali jedni druge stvar vam uvijek bude ista i to vam je tak i nebu nikad drukčija. A podsječate me na zasjedanje sabora svi sve znaju , ko političari ste sa iskustvom samo je jedna razlika oni imaju pune žvate i fizičke i visualne nezna se koji je deblji i žvatastiji a vi čete ostat u rangu najnižeg sloja plačenih zanimanja čeka se samo dan kad će i ovi ispod nas otić iznad nas. A što se dotikavlje mog sendvića toliko ste jadni da uopće idete i ostavljat komentare za takvo kaj pa ne raspravlja se ovdje o hrani nego o ljudskom dostojanstvu ko porta ko pratnja ko int. to je manje bitno al da bi trebalo bit bolje trebalo bi al na žalost tu mužiku nebute popevali ak se sami negde ne sprčite a znate svi pametnjakovići de se to dela Hvala i do slušanja BLENTO sa N
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zaštitar akd zaštite - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite - Page 6 Empty

[Vrh] Go down
 
Zaštitar akd zaštite
[Vrh] 
Stranica 6 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: AKD-ZAŠTITA-
Forum(o)Bir: