HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007

Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 44, dana sub srp 14, 2012 11:56 pm.
Latest topics
» Plaće u Securitasu
pon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
pon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
čet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
sri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

» Zračna Luka Split
sri stu 09, 2016 6:55 pm by Apostol

» Kako je u AKD-u
uto lis 11, 2016 9:12 pm by Lumen

» novac
pon ruj 26, 2016 11:27 am by Lumen

» Zabranjeno korištenje godišnjih odmora u Sokolu
pon srp 04, 2016 5:33 pm by master-x

» IRAQ, Afganistan, Somalia
sub lip 18, 2016 4:40 pm by Hrčak

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Možda i nas to čeka ?
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1848.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: lav666.

Ukupno postova: 5453. in 504 subjects

Share | 

Zlatko Marić: Radim pošteno a sabotira me podzemlje

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
plava78
Početnik
Početnik

Broj postova : 6
Registration date : 04.08.2014

PostajNaslov: Re: Zlatko Marić: Radim pošteno a sabotira me podzemlje   uto ruj 23, 2014 6:24 pm

ima li plaće danas
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Lumen
Ozbiljan član
Ozbiljan član

Broj postova : 104
Registration date : 06.03.2010

PostajNaslov: Re: Zlatko Marić: Radim pošteno a sabotira me podzemlje   ned ruj 21, 2014 10:10 pm

Što hoćete, vidite da je ovaj čovjek pošten....? Pa, on je ostvario hrvatski san.
Very Happy
[Vrh] Go down
Korisnički profil
inicijator
Početnik
Početnik

Broj postova : 8
Registration date : 12.08.2014

PostajNaslov: Re: Zlatko Marić: Radim pošteno a sabotira me podzemlje   čet ruj 18, 2014 8:29 pm

Intervju vrvi neistinama. Zaštitar od kojeg je sve počelo, jasno, povukao se i dao pismenu izjavu na koju se Marić stalno poziva u razgovoru s novinarom. Pa drugo mu nije niti preostalo, ako je htio zadržati posao. Najsmješnije je (ako je išta uopće smješno u cijeloj ovoj priči) je njegova dobrohotnost i spremnost na dijalog s svojim zaposlenicima, u čemu ga demantira na stotine otkaza koji su podijeljeni preko koljena i bez ikakve pravne osnove. Njega sad ''progoni'' podzemlje odnosno ''zločinačka organizacija'' , a kad su ti isti njemu donosili poslove bez natječaja i kad su mu padale supruge ministara s njegovog čamca na moru (Šuker), tada se to nije moglo povezati HDZ-om i aktualonom politikom. Jedino što je rekao istinito je to nije povezan s jednom politikom, već uvijek s onima koji su tog trenutka aktualni. Onaj dio u kojem se hvali da je već raspolagao s velikim kapitalom prije nego je došao na sadašnju poziciju u Sokolu je također falcifikat ( kao što je u stvari i cijeli njegov život prijevara), jer do 1990.-sete je bio razbijač po disko klubovima i robijaš ( 2 godine za nanošenje teške tjelesne povrede), svršeni dopisni gimnazijalac, vozio se u otrcanom automobilu i u vlasništvu probušenog para tenisica. Nakon 1990. godine , kad je podmetanjem izgurao neke druge dečke, Vjekoslav Šafranić prvi vlasnik Sokola kojeg Marić nigdje ne spominje, postavlja ga za direktora i tu raznim malverzacijama uz pomoć ne zna se čijeg kapitala preuzima firmu od Šafranića.
A onaj dio gdje spominje kako neke firme dobivaju poslove bez da imaju i jednog zaposlenog zaštitara, pa tek naknadno iste uzimaju iz svojih firmi koje su pod stečajem, tu je očito aludirao na Vrbanca. Tako da je sve ovo samo jedna farsa i predstava Marića koju može popapti sam netko tko ne živi s problemima koje prate zaštitarstvo kod nas.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Daniel91
Član
Član

Broj postova : 38
Registration date : 05.08.2011

PostajNaslov: Zlatko Marić: Radim pošteno a sabotira me podzemlje   uto ruj 16, 2014 10:41 pm

ZLATKO MARIĆ, vlasnik i direktor zaštitarske firme Sokol Marić, Indexu se javio preko posrednika, te izrazio želju da saslušamo njegovu stranu priče. U medijima se Marić ponovo našao zbog ispovijesti Krešimira Vargaševića, zaštitara koji je Sokol Marić opisao kao "zločinačku organizaciju".
Cijeli intervju Zlatka Marića možete pročitati ovdje: http://www.index.hr/vijesti/clanak/zlatko-maric-radim-posteno-a-sabotiraju-me-obavjestajno-podzemlje-i-ljudi-na-visokim-pozicijama/771708.aspx
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Zlatko Marić: Radim pošteno a sabotira me podzemlje   

[Vrh] Go down

Zlatko Marić: Radim pošteno a sabotira me podzemlje
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Mala kuća ili Mali dom u Zagrebu
» Kad ste zadnji put kupili strip?