HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 8 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 8 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Zlatko Marić: Razmišljam da prekinem suradnju sa HNS-om Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Zlatko Marić: Razmišljam da prekinem suradnju sa HNS-om Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Zlatko Marić: Razmišljam da prekinem suradnju sa HNS-om Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Zlatko Marić: Razmišljam da prekinem suradnju sa HNS-om Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Zlatko Marić: Razmišljam da prekinem suradnju sa HNS-om Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Zlatko Marić: Razmišljam da prekinem suradnju sa HNS-om Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Zlatko Marić: Razmišljam da prekinem suradnju sa HNS-om Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Zlatko Marić: Razmišljam da prekinem suradnju sa HNS-om Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Zlatko Marić: Razmišljam da prekinem suradnju sa HNS-om Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Zlatko Marić: Razmišljam da prekinem suradnju sa HNS-om

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
dm543097
Član
Član
dm543097


Broj postova : 26
Age : 43
Location : zgb
Registration date : 11.08.2010

Zlatko Marić: Razmišljam da prekinem suradnju sa HNS-om Empty
PostajNaslov: Re: Zlatko Marić: Razmišljam da prekinem suradnju sa HNS-om   Zlatko Marić: Razmišljam da prekinem suradnju sa HNS-om Emptysub pro 13, 2014 7:16 am

koje nebuloze,o kakvim dnevnicama priča,nema ništa plačeno osim od ulaska na stadion do izlaska sa stadiona,ma u koji grad išao u hrv na osiguranje
[Vrh] Go down
Lumen
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lumen


Broj postova : 104
Registration date : 06.03.2010

Zlatko Marić: Razmišljam da prekinem suradnju sa HNS-om Empty
PostajNaslov: Re: Zlatko Marić: Razmišljam da prekinem suradnju sa HNS-om   Zlatko Marić: Razmišljam da prekinem suradnju sa HNS-om Emptypet pro 12, 2014 1:33 am

Bolje da umre selo, nego običaji.
santa

Ak' treba, neka smanje zaštitarima dnevnice, ionako džaba gledaju tekmu, te još dobiju besplatni turistički doživljaj grada Zagreba u obliku jednodnevnog ispita za one koji nisu iz istoga.

jumping
[Vrh] Go down
Slavonski
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 105
Registration date : 16.04.2011

Zlatko Marić: Razmišljam da prekinem suradnju sa HNS-om Empty
PostajNaslov: Re: Zlatko Marić: Razmišljam da prekinem suradnju sa HNS-om   Zlatko Marić: Razmišljam da prekinem suradnju sa HNS-om Emptypon pro 01, 2014 8:32 pm

Ne znam isplati li se Mariću ugovor sa HNS-om, ali znam jedno; ne isplati se ni jednom radniku putovati do Zagreba iz raznih krajeva Hrvatske, u kojima izgube doslovno cijeli dan i umore se kao konji, a sve to za dnevnicu od možda 100 kn sveukupno. S tim da ako odbiju da riskiraju otkaz u firmi.
[Vrh] Go down
Daniel91
Član
Član



Broj postova : 38
Registration date : 05.08.2011

Zlatko Marić: Razmišljam da prekinem suradnju sa HNS-om Empty
PostajNaslov: Zlatko Marić: Razmišljam da prekinem suradnju sa HNS-om   Zlatko Marić: Razmišljam da prekinem suradnju sa HNS-om Emptyčet stu 27, 2014 6:42 pm

I vi se polako odričete Šukerovog HNS-a? Nije li to unosan posao, osiguravanje utakmica i fan zona?

"Ne mogu vam govoriti o ciframa iz ugovora jer su u domeni poslovne tajne, ali mogu reći da jedva pokrijem troškove radnika i prijevoza. Uoči svake utakmice skupljam ljude po Hrvatskoj i vozim ih u Zagreb, ako se igra na Maksimiru. Treba mi između 400 i 600 zaštitara. Dok im platim prijevoz, dnevnice i sendvič, jedva se pokrijemo. Naša suradnja s HNS-om je tradicija i zato sam i dalje tu. No, iskreno vam kažem da sam već više puta razmišljao koliko to ima smisla...", zaključuje Marić.

Cijeli članak pročitajte ovdje: http://www.index.hr/sport/clanak/ni-sokol-maric-ne-zna-gdje-je-suker-nije-u-mojoj-vili-na-karibima-ovo-su-pitanja-za-ostojica-/786701.aspx
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zlatko Marić: Razmišljam da prekinem suradnju sa HNS-om Empty
PostajNaslov: Re: Zlatko Marić: Razmišljam da prekinem suradnju sa HNS-om   Zlatko Marić: Razmišljam da prekinem suradnju sa HNS-om Empty

[Vrh] Go down
 
Zlatko Marić: Razmišljam da prekinem suradnju sa HNS-om
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» prodaje li gazda zlatko firmu?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Zaštitari u medijima-
Forum(o)Bir: