HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 8 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 8 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 POSAO- GDJE, KAKO?

Go down 
+18
S.t.a.l.k.e.r
boxer6
tyson_
gokone
branka666
xercses
drax
zile666
glock34
Admin
POLUKONJ
corky
siki
007
sonny
EdarGrim
kile29
mirkoni
22 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptyned sij 06, 2008 11:54 pm

POLUKONJ je napisao/la:
mislim da je ipak u protectu u istri najbolje....15kn je sat i dobijes kunu po kilometru...nitko nema ispod 5000kn za nekih 230 s putom i svi zele raditi dosta sati jer se isplati....

:lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!:
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 175
Age : 43
Registration date : 09.09.2007

POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptypon sij 07, 2008 2:54 am

siki je napisao/la:
ja radim u bilic-ericu u zagrebu i ja imam satnicu 16kn po satu a najmanja satnica u ZG-u je 14kn po satu,samo jedna losa stvar je sto se radi puno sati ali tako mozete i zaradit puno love

Od početka nam je bilo glupo da netko otvara ovakve teme jer je ovo idealno mjesto za reklamu ,možda se varamo ali sve nam nekako vuće da se radi o tome ! Twisted Evil
Pa gdje češ nači zaštitara koji bi volio raditi za veču lovu nego među nezadovoljnim zaštitarima !?
A to smo svi mi na forumu ! Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 175
Age : 43
Registration date : 09.09.2007

POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptypon sij 07, 2008 2:59 am

POLUKONJ je napisao/la:
mislim da je ipak u protectu u istri najbolje....15kn je sat i dobijes kunu po kilometru...nitko nema ispod 5000kn za nekih 230 s putom i svi zele raditi dosta sati jer se isplati....

Pa zar ti nisi svoj prvi post komentirao sa( A kako je nama) ? Iz toga se moglo zaključiti da vam nije baš idealno ili se varamo ? Twisted Evil
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptypon sij 07, 2008 3:04 am

Dobra je i i stvar da i oni (protect) kad im je hitno trebalo dosta ljudstva kod preuzimanja tdr-a u Kanfanaru,nisu uzimali bilo koga vec su pomnim odabirom unovacili prvoklasne zastitare iz ostalih firmi. Istina,najmanje mjesec dana su s sluzbenim autom djelatnici iz Rijeke dolazili raditi u Kanfanar,ali sada je perfekcija,neki taj objekt s tom zastitarskom podstavom nazivaju NATO BAZA!!! Nek se druge zastitarske firme (vlasnici) malo priupitaju kakve ljude treba zaposljavati i kako ih placati,a ne uzimati bilo koga s ulice i poslije kukati. Nek se ljudi zaposljavaju,drago mi je,ali samo na onim poslovima koje mogu vrhunski i profesionalno obavljati.
[Vrh] Go down
corky
Početnik
Početnik
corky


Broj postova : 17
Registration date : 23.12.2007

POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptypon sij 07, 2008 11:02 am

glock34 je napisao/la:
Dobra je i i stvar da i oni (protect) kad im je hitno trebalo dosta ljudstva kod preuzimanja tdr-a u Kanfanaru,nisu uzimali bilo koga vec su pomnim odabirom unovacili prvoklasne zastitare iz ostalih firmi. Istina,najmanje mjesec dana su s sluzbenim autom djelatnici iz Rijeke dolazili raditi u Kanfanar,ali sada je perfekcija,neki taj objekt s tom zastitarskom podstavom nazivaju NATO BAZA!!! Nek se druge zastitarske firme (vlasnici) malo priupitaju kakve ljude treba zaposljavati i kako ih placati,a ne uzimati bilo koga s ulice i poslije kukati. Nek se ljudi zaposljavaju,drago mi je,ali samo na onim poslovima koje mogu vrhunski i profesionalno obavljati.

Halo ne pljuj po drugim zaštitarima i drugim zaštitarskim firmama,molim te imaj malo respekta prema drugim kolegama!!!! Evil or Very Mad Sad confused cherry :scratch:
PITANJA;;;Šta su to za tebe prvoklasni zaštitari??
Unovačili?? (haloo!!)
Bilo koga s ulice,ma daj molim te reci mi par firmi koje nešto su poznatije od drugih pa da zapošljavaju bilo koga???
[Vrh] Go down
Gost
Gost




POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptypon sij 07, 2008 11:12 am

Hrvatski Zaštitari je napisao/la:
siki je napisao/la:
ja radim u bilic-ericu u zagrebu i ja imam satnicu 16kn po satu a najmanja satnica u ZG-u je 14kn po satu,samo jedna losa stvar je sto se radi puno sati ali tako mozete i zaradit puno love

Od početka nam je bilo glupo da netko otvara ovakve teme jer je ovo idealno mjesto za reklamu ,možda se varamo ali sve nam nekako vuće da se radi o tome ! Twisted Evil
Pa gdje češ nači zaštitara koji bi volio raditi za veču lovu nego među nezadovoljnim zaštitarima !?
A to smo svi mi na forumu ! Evil or Very Mad

ja se često slažem sa hrzaštitarima (što se baš i nevidi iz našeg "dopisivanja" ali)...
kao i u ovom slučaju gdje se radi o reklamama, ali smatram da je ok da ljudi sve to vide, jer svi znamo kako je i u drugim firmama, a "lijepo" je vidjeti i nasmijati se pojedinim reklamama...

ako ništa drugo, bar ih poslije možemo komentirati, i iznositi naša mišljenja i podatke...

a svima njima koji pišu kako imaju 5000 i više,(ukoliko se ne radi o nekom rukovodećem kadru te firme...mada je 230 sati i 5000 kn malo za hvaliti se ako si na nekom "položaju", ali????) kao onaj iz protecta, na kraju to može ispasti kao loša reklama... :lol!: :lol!: :lol!: :lol!:
zato pustimo ih da se "reklamiraju"
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptypon sij 07, 2008 1:14 pm

corky je napisao/la:
glock34 je napisao/la:
Dobra je i i stvar da i oni (protect) kad im je hitno trebalo dosta ljudstva kod preuzimanja tdr-a u Kanfanaru,nisu uzimali bilo koga vec su pomnim odabirom unovacili prvoklasne zastitare iz ostalih firmi. Istina,najmanje mjesec dana su s sluzbenim autom djelatnici iz Rijeke dolazili raditi u Kanfanar,ali sada je perfekcija,neki taj objekt s tom zastitarskom podstavom nazivaju NATO BAZA!!! Nek se druge zastitarske firme (vlasnici) malo priupitaju kakve ljude treba zaposljavati i kako ih placati,a ne uzimati bilo koga s ulice i poslije kukati. Nek se ljudi zaposljavaju,drago mi je,ali samo na onim poslovima koje mogu vrhunski i profesionalno obavljati.

Halo ne pljuj po drugim zaštitarima i drugim zaštitarskim firmama,molim te imaj malo respekta prema drugim kolegama!!!! Evil or Very Mad Sad confused cherry :scratch:
PITANJA;;;Šta su to za tebe prvoklasni zaštitari??
Unovačili?? (haloo!!)
Bilo koga s ulice,ma daj molim te reci mi par firmi koje nešto su poznatije od drugih pa da zapošljavaju bilo koga???

Prvoklasnim zastitarima smatram one koje u potpunosti obavljaju dane im radne zadatke i paze do svog izgleda,a takve mozes nabrojati na prste,barem sta se tice istarske zupanije,a sta se tice tvog pitanja ime firme,imas siroku paletu od pulskog sokola,sigurnosti Boljun,Belusic a vodeci u tome su Vidicom i Bilic-Eric,trebas ih vidjeti,ali ih nazalost i osjecas na razdallini manjoj od dva metra.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 175
Age : 43
Registration date : 09.09.2007

POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptypon sij 07, 2008 5:33 pm

miga je napisao/la:
Hrvatski Zaštitari je napisao/la:
siki je napisao/la:
ja radim u bilic-ericu u zagrebu i ja imam satnicu 16kn po satu a najmanja satnica u ZG-u je 14kn po satu,samo jedna losa stvar je sto se radi puno sati ali tako mozete i zaradit puno love

Od početka nam je bilo glupo da netko otvara ovakve teme jer je ovo idealno mjesto za reklamu ,možda se varamo ali sve nam nekako vuće da se radi o tome ! Twisted Evil
Pa gdje češ nači zaštitara koji bi volio raditi za veču lovu nego među nezadovoljnim zaštitarima !?
A to smo svi mi na forumu ! Evil or Very Mad

ja se često slažem sa hrzaštitarima (što se baš i nevidi iz našeg "dopisivanja" ali)...
kao i u ovom slučaju gdje se radi o reklamama, ali smatram da je ok da ljudi sve to vide, jer svi znamo kako je i u drugim firmama, a "lijepo" je vidjeti i nasmijati se pojedinim reklamama...

ako ništa drugo, bar ih poslije možemo komentirati, i iznositi naša mišljenja i podatke...

a svima njima koji pišu kako imaju 5000 i više,(ukoliko se ne radi o nekom rukovodećem kadru te firme...mada je 230 sati i 5000 kn malo za hvaliti se ako si na nekom "položaju", ali????) kao onaj iz protecta, na kraju to može ispasti kao loša reklama... :lol!: :lol!: :lol!: :lol!:
zato pustimo ih da se "reklamiraju"

Tako je miga neka se reklamiraju ali im treba skrenuti pozornost da nismo baš tako naivni kako nas oni doživljavaju ! Twisted Evil
[Vrh] Go down
Gost
Gost




POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptypon sij 07, 2008 9:32 pm

Hrvatski Zaštitari je napisao/la:


Tako je miga neka se reklamiraju ali im treba skrenuti pozornost da nismo baš tako naivni kako nas oni doživljavaju ! Twisted Evil

naravno, objasnit ćemo im , SVI, i to lako...
pa ima načina da to napravimo,zar ne...
kad netko radi "smiješnu reklamu", pomoći ćemo mu da bude smiješan do kraja Laughing Laughing Laughing

a s druge strane, kad se pojavi netko tko stvarno nudi nešto više zaštitarima, vjerujem (i znam) da će ta "reklama" biti uvijek dobrodošla...
pa ionako nam je, svima, cilj boljitak svih zaštitara i čuvara, bar bi trebao biti...
[Vrh] Go down
corky
Početnik
Početnik
corky


Broj postova : 17
Registration date : 23.12.2007

POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptysri sij 23, 2008 4:10 pm

glock34 je napisao/la:
corky je napisao/la:
glock34 je napisao/la:
Dobra je i i stvar da i oni (protect) kad im je hitno trebalo dosta ljudstva kod preuzimanja tdr-a u Kanfanaru,nisu uzimali bilo koga vec su pomnim odabirom unovacili prvoklasne zastitare iz ostalih firmi. Istina,najmanje mjesec dana su s sluzbenim autom djelatnici iz Rijeke dolazili raditi u Kanfanar,ali sada je perfekcija,neki taj objekt s tom zastitarskom podstavom nazivaju NATO BAZA!!! Nek se druge zastitarske firme (vlasnici) malo priupitaju kakve ljude treba zaposljavati i kako ih placati,a ne uzimati bilo koga s ulice i poslije kukati. Nek se ljudi zaposljavaju,drago mi je,ali samo na onim poslovima koje mogu vrhunski i profesionalno obavljati.

Halo ne pljuj po drugim zaštitarima i drugim zaštitarskim firmama,molim te imaj malo respekta prema drugim kolegama!!!! Evil or Very Mad Sad confused cherry :scratch:
PITANJA;;;Šta su to za tebe prvoklasni zaštitari??
Unovačili?? (haloo!!)
Bilo koga s ulice,ma daj molim te reci mi par firmi koje nešto su poznatije od drugih pa da zapošljavaju bilo koga???

Prvoklasnim zastitarima smatram one koje u potpunosti obavljaju dane im radne zadatke i paze do svog izgleda,a takve mozes nabrojati na prste,barem sta se tice istarske zupanije,a sta se tice tvog pitanja ime firme,imas siroku paletu od pulskog sokola,sigurnosti Boljun,Belusic a vodeci u tome su Vidicom i Bilic-Eric,trebas ih vidjeti,ali ih nazalost i osjecas na razdallini manjoj od dva metra.





Halo momak !! Ja radim u akd-u,moji kolege su super i zakon su ,em što se tiće posla em što se tiće kolegijalnosti za što ti vjerovatno nisi ćuo jer si napuhan!
[Vrh] Go down
zile666
Početnik
Početnik
zile666


Broj postova : 15
Registration date : 05.05.2008

POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptypet lip 12, 2009 11:49 pm

vidim da ima jako puno dilema na plaču ,...ovako ljudi trazim ljude cca 20 komada za posao u bankama na podučju grada zagreba......plača znaci samo radne dane bez nedjelja,subota praznika je cca 2600kn plus putni troskovi....ima li zainteresiranih...inače firma je iz bjelovara ,a ja sam voditelj tjelesne zastite pa mezanima informativno ima li tko odavde zainteresiran za posao........
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptypon lip 15, 2009 11:03 pm

zile666 je napisao/la:
vidim da ima jako puno dilema na plaču ,...ovako ljudi trazim ljude cca 20 komada za posao u bankama na podučju grada zagreba......plača znaci samo radne dane bez nedjelja,subota praznika je cca 2600kn plus putni troskovi....ima li zainteresiranih...inače firma je iz bjelovara ,a ja sam voditelj tjelesne zastite pa mezanima informativno ima li tko odavde zainteresiran za posao........


...za 2600 kuna iči raditi u banku....da nije žalosno bilo bi smješno
[Vrh] Go down
xercses
Početnik
Početnik



Broj postova : 15
Registration date : 05.11.2008

POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptyčet srp 02, 2009 8:18 pm

zile666 zbog tako jadne i smiješne plaće si i primoran ovdje tražiti ljude...
ajd ti nama reci koliko tebi ta banka plaća za navedenu uslugu koju trebaju odraditi tvoji potplaćeni zaštitari.
sigurno pet do šest puta više nego ti platiš svojim zaštitarima.
svi ste vi isti, samo tražite svježe meso za mikser
[Vrh] Go down
branka666
Početnik
Početnik



Broj postova : 17
Registration date : 25.03.2009

POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptysub srp 04, 2009 9:46 pm

E ovako ovo se mora prokomentirati pa makar i na onu stvar.Prvo i prvo kako to 20 komada ljudi pa što je to što su ljudi neki predmeti ili ...A drugo koja će bena raditi za takvu plaću pa još i u banki riskirati svoj život za tu bednu crkavicu.A ti ako nisi imao što pametnije reći nisi ni to trebo. Evil or Very Mad angry-smiley-002
[Vrh] Go down
gokone
Član
Član



Broj postova : 26
Registration date : 10.11.2008

POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptyčet srp 09, 2009 12:53 pm

zile666 je napisao/la:
vidim da ima jako puno dilema na plaču ,...ovako ljudi trazim ljude cca 20 komada za posao u bankama na podučju grada zagreba......plača znaci samo radne dane bez nedjelja,subota praznika je cca 2600kn plus putni troskovi....ima li zainteresiranih...inače firma je iz bjelovara ,a ja sam voditelj tjelesne zastite pa mezanima informativno ima li tko odavde zainteresiran za posao........
ajde pa ti si mislio da će netko odmah skakati za tu plaću u banku.ja radim na objektu s oružjem i to samo fond sati tj. 15 smjena i dobijem veću plaću od toga šta si ti naveo.
[Vrh] Go down
tyson_
Početnik
Početnik



Broj postova : 2
Registration date : 15.10.2009

POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptyčet lis 15, 2009 10:23 pm

pozz...

planiram prijeći iz Arsenala u Vidicom pa me zanima koliko plaća kasni i da li kasni ( u Arsenalu kasni 2. mjeseca)?

Imam neku informaciju ali volio bih vidjeti da li ima još netko tko zna kako stoje s plaćom tamo. are you crazy
[Vrh] Go down
boxer6
Početnik
Početnik



Broj postova : 11
Registration date : 17.07.2012

POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptyuto srp 17, 2012 1:56 pm

Satnica i pare su ti kak si slozis i dajte s epomirite više s tim
Ovdje ekipa sam nest kuka ak vam smeta nađite si poso u skladistu i za promjenu nes i radite ili fušajte po klubovima,stadionima ..stanovima na crnjaka i zaradite pristojnu lovu i ne oblajavajte firme sefove ..itd.
[Vrh] Go down
S.t.a.l.k.e.r
Član
Član



Broj postova : 48
Registration date : 12.05.2012

POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptyčet srp 19, 2012 1:34 pm

Ufff, šteta što sam zakasnio na oglas ovog zileta hehe...mada i da nisam zakasnio ne bi mi ništa znacilo kad nisam iz ZG-a...da zivim u ZG-u , 2600 kn plus putni troskovi ajmo reć da bi bili 400-500 kuna - ja bi bio i više nego zadovoljan. Radiš samo znači 5 dana u tjednu u Banci...meni je situacija životna takva u financijskom smislu da bi bio i više nego sretan da mogu imati jedno 3000 za 5 radnih dana tjedno i to samo u jutarnjoj smjeni!
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptyčet srp 19, 2012 5:02 pm

boxer6 je napisao/la:
Satnica i pare su ti kak si slozis i dajte s epomirite više s tim
Ovdje ekipa sam nest kuka ak vam smeta nađite si poso u skladistu i za promjenu nes i radite ili fušajte po klubovima,stadionima ..stanovima na crnjaka i zaradite pristojnu lovu i ne oblajavajte firme sefove ..itd.

Vidi kolega ja recimo jako volim ovaj posao raditi i ne mogu si dozvoliti da netko od poslodavaca podcjenjuje moj rad a ovaj forum svima nama dobro dođe za kako ti kažeš olajavanje firmi i šefova a i zašto bi radio na crnu samo da riskiram kaznu i da mi se u krajnjem slučaju oduzme licenca dobri
[Vrh] Go down
matrix
Početnik
Početnik



Broj postova : 20
Registration date : 25.10.2011

POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptyčet srp 19, 2012 10:35 pm

Citat :
Ufff, šteta što sam zakasnio na oglas ovog zileta hehe...mada i da nisam zakasnio ne bi mi ništa znacilo kad nisam iz ZG-a...da zivim u ZG-u , 2600 kn plus putni troskovi ajmo reć da bi bili 400-500 kuna - ja bi bio i više nego zadovoljan. Radiš samo znači 5 dana u tjednu u Banci...meni je situacija životna takva u financijskom smislu da bi bio i više nego sretan da mogu imati jedno 3000 za 5 radnih dana tjedno i to samo u jutarnjoj smjeni!

Mislim da si se prevario za rad u banci... Sve banke ti rade vise manje 12 sati na dan sto znaci da ces i ti raditi 12 sati... U prevedenom tvoj posao u banci je da se 90% vremena seces (noge ce ti otpasti od stajanja da si neznam u kakvoj formi) i gledas okolo i zamjecujes sumnjive pokrete ili ponsanja stranaka u toj banci (pogotovo si naj**** ako je neka veca poslovnica)... Banke su zadnje mjesto na koje bi isao raditi...
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptypet srp 20, 2012 8:32 am

Kolega Matrix ne mora značiti da će 12h stajati na nogama,dosta banaka ima uređen prostor za zaštitara gdje on ima svoju stolicu i stol,ja ne radim u banci ali vidim kolege po bankama da sjede Wink
[Vrh] Go down
Cyborg
Početnik
Početnik



Broj postova : 2
Registration date : 19.07.2012

POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptypet srp 20, 2012 1:36 pm

Kolika je satnica u klemm-u?
Ili ovdje nema ni jedan klemmo-vac popc1
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptypet srp 20, 2012 2:14 pm

Cyborg je napisao/la:
Kolika je satnica u klemm-u?
Ili ovdje nema ni jedan klemmo-vac popc1

Ma svugdje ti je to više manje isto...oko 16kn thumbsdown
[Vrh] Go down
matrix
Početnik
Početnik



Broj postova : 20
Registration date : 25.10.2011

POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptypet srp 20, 2012 2:47 pm

Citat :
Kolega Matrix ne mora značiti da će 12h stajati na nogama,dosta banaka ima uređen prostor za zaštitara gdje on ima svoju stolicu i stol,ja ne radim u banci ali vidim kolege po bankama da sjede Wink

Sve je to lijepo, ali kad uzmes u obzir da od 12 sati ti provedes 10 ili 11 sati na nogama (posto tamo neces sigurno puno sjediti jer stranke stalno dolaze) nije bas ugodno za moj pojam. Ja sam probao jednom i hvala lijepo ne bi vise probavao...
[Vrh] Go down
krakun
Ozbiljan član
Ozbiljan član
krakun


Broj postova : 71
Registration date : 12.09.2008

POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Emptypet srp 20, 2012 8:56 pm

Da i ja sam možda radio 1 mjesec u banci i to mi je bilo nešto najgore u poslu.Mala banka ,nemaš gdje ni marendati ,a one službenice glume neke šefice,kao ona meni može naređivati što ja da radim.To je sve u kurcu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
POSAO- GDJE, KAKO?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Gdje ste kolege
» General Security
» GDJE JE NESTAO SINDIKAT????????????

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Ostale Zaštitarske tvrtke-
Forum(o)Bir: