HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 5 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 5 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
POSAO- GDJE, KAKO? Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
POSAO- GDJE, KAKO? Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
POSAO- GDJE, KAKO? Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
POSAO- GDJE, KAKO? Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
POSAO- GDJE, KAKO? Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
POSAO- GDJE, KAKO? Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
POSAO- GDJE, KAKO? Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
POSAO- GDJE, KAKO? Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
POSAO- GDJE, KAKO? Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 POSAO- GDJE, KAKO?

Go down 
+18
S.t.a.l.k.e.r
boxer6
tyson_
gokone
branka666
xercses
drax
zile666
glock34
Admin
POLUKONJ
corky
siki
007
sonny
EdarGrim
kile29
mirkoni
22 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
mirkoni
Početnik
Početnik



Broj postova : 7
Registration date : 28.10.2007

POSAO- GDJE, KAKO? Empty
PostajNaslov: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? Emptysri stu 21, 2007 7:03 pm

evo mog prijedloga...

ako nije problem, otvorio bih ovu temu za nezaposlene zaštitare.ovdje bi Vi koji posjećujete oglašavali gdje se može (kod vas u firmi) naći posao. uz te obavjesti naveli bi prednosti i nedostatke, te okvirnu plaću tog slobodnog radnog mjesta.(možda kontakt osobu)

pošto sam ja između 2 posla i trenutno tražim posao na području Osijeka i dobivam kontradiktorne informacije od ljudi koji su zaduženi za zapošljavanje i od kolega koje rade u tim firmama...

npr. u AKD razgovarao sam tel. sa netkim ¨možda šef¨ koji mi govori o nedavnom povećanju plaće od 400kn i nekim novim bodovnim koeficijentima, a čovjek koji radi na porti spominje mi o 200kn povećanju plaće i smanjivanju putnog troška i ukidanja plaćanja na minuli rad što dovodi čak do smanjivanja plaće.i tko je tu sada u pravu?!


pa sam ovdje htio vidjeti stvarnu situaciju i u drugim firmama

ako netko misli da je otvaranje ove teme problem neka to obrazloži(možda zbog reklamiranja nekih firmi?) pa ću ga obrisati

hvala
[Vrh] Go down
Gost
Gost




POSAO- GDJE, KAKO? Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? Emptysri stu 21, 2007 9:53 pm

evo, ja ću ti odgovoriti na priču o plaći u akd-u... a vezano za neka tvoja pitanja...
zvanično je da od 01.12. 2007. godine napokon kreće ta famozna sistematizacija, dok je od 01.11.2007. prijevoz povećan na 450 kuna (do sada je bilo 210)
što se tiče ukidanja radnog staža, to nije u akd-u, već je to jedan od prijedloga ove genijalne vlade koja namjerava ukinuti radni staž u cijeloj Hrvatskoj u svim firmama, i spominjao se datum od 01.01.2008. znači kod svih firmi ne samo akd i ne samo zaštitari, akd je po dosadašnjim razgovorima u tom slučaju spreman dati veću plaću, tj ublažiti taj "prestanak dodatka na radni staž, dok druge firme očito namjeravaju na taj način extra zaraditi, znači trenutno je akd i tu u prednosti...
e sad sistematizacija.. po nekim proračunima koeficijenti su slijedeći:za fond sati bez ikakvih dodataka, bilo na staž,porezna osnovica 1600kn, bez prekovremenih, od pon do petka, bez dodataka za nedjelje i praznike,znači najosnovnija plaća za nekoga tko radi prvi dan u svom životu a ti dodaci su slijedeći:
prekovremeni + 20%, noć + 10%, nedjelja i praznik +30%
1.02 = cca 2850 kn, to su npr najjednostavniji poslovi bez oružja, ono što neki nazivaju "spavaona"...
1.06 = 2900
1.14 = 3066
1.23 = 3250
1.47 = 3749 kuna, e sad ti koeficijenti ovise od radnih mjesta... kad to podjeliš sa 176 sati za koje je predviđen taj novac, i ako taj objekat radi smjenski sa noćima i nedjeljama,i ako imaš nešto staža, možeš okvirno izračunati, ali prve naznake su da najmanja plaća sa nekoliko prekovremenih cca 10 ili u prijevodu za 190 sati koje odradiš najmanje što bi trebalo biti je više od 3100kuna, a to ti nitko trenutno nemože ponuditi, jer sad kad netko kaže kako ima 3200, ja ću spomenuti da banke imaju 1.14, ionda je plaća za tih nekih 190 sati 3500kn,..
ovo je prvi okvirni izračun, svi koji budu pričali da je manje ili više od ovoga što sam napisao potvrdu će dobiti na plaći 10.01.2008. i tad ćemo svi znati pravu istinu...
[Vrh] Go down
mirkoni
Početnik
Početnik



Broj postova : 7
Registration date : 28.10.2007

POSAO- GDJE, KAKO? Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? Emptysri stu 21, 2007 10:24 pm

hvala na iscrpnom objašnjenju

idemo dalje (nije vezano za hdz)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




POSAO- GDJE, KAKO? Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? Emptyčet stu 22, 2007 3:09 am

tim.... :lol!:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




POSAO- GDJE, KAKO? Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? Emptyčet stu 22, 2007 11:40 am

U sokolu su šarene plaće,od 2600 sa prijevozom,pa na dalje,ovisi da li radiš u banci,fini,objektu bez oružja,pratnja ili si vatrogasac.Najbolje su prošli kako sam sazno vatrogasci.Govorim za Osijek,ja nažalost imam onih 2600kn
[Vrh] Go down
Gost
Gost




POSAO- GDJE, KAKO? Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? Emptyčet stu 22, 2007 5:32 pm

miga je napisao/la:
evo, ja ću ti odgovoriti na priču o plaći u akd-u... a vezano za neka tvoja pitanja...
zvanično je da od 01.12. 2007. godine napokon kreće ta famozna sistematizacija,
prekovremeni + 20%, noć + 10%, nedjelja i praznik +30%
1.02 = cca 2850 kn, to su npr najjednostavniji poslovi bez oružja, ono što neki nazivaju "spavaona"...
1.06 = 2900
1.14 = 3066
1.23 = 3250
1.47 = 3749 kuna,.
u međuvremenu sam dobio jedan novi podatak po kojem ove cifre nisu baš takve, već bi trebalo biti još nekih 150-200 kuna više u nettu...
naravno to bi svima bilo još bolje, ali neznam kako je do toga došlo (izračun), ali ako ništa drugo drago mi je da to ispada još i više nego što sam ja napisao, ta informacija dolazi iz službenih izvora i zato mi je "draga", ali kao što sam rekao treba pričekati da to vidimo na buštama...
[Vrh] Go down
kile29
Član
Član
kile29


Broj postova : 32
Location : Zagreb
Registration date : 10.09.2007

POSAO- GDJE, KAKO? Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? Emptypet stu 23, 2007 11:56 am

miga je napisao/la:
miga je napisao/la:
evo, ja ću ti odgovoriti na priču o plaći u akd-u... a vezano za neka tvoja pitanja...
zvanično je da od 01.12. 2007. godine napokon kreće ta famozna sistematizacija,
prekovremeni + 20%, noć + 10%, nedjelja i praznik +30%
1.02 = cca 2850 kn, to su npr najjednostavniji poslovi bez oružja, ono što neki nazivaju "spavaona"...
1.06 = 2900
1.14 = 3066
1.23 = 3250
1.47 = 3749 kuna,.
u međuvremenu sam dobio jedan novi podatak po kojem ove cifre nisu baš takve, već bi trebalo biti još nekih 150-200 kuna više u nettu...
naravno to bi svima bilo još bolje, ali neznam kako je do toga došlo (izračun), ali ako ništa drugo drago mi je da to ispada još i više nego što sam ja napisao, ta informacija dolazi iz službenih izvora i zato mi je "draga", ali kao što sam rekao treba pričekati da to vidimo na buštama...

Miga dobio sam informaciju da li je toćna još sa sigurnošću nemogu tvrditi da če se minuli staž zamrznuti to znaći neko ko je primao na minuli staž do sad 300 kn tako će mu i ostati neće ići dolje niti gore,to ću još provjeriti pa ti javim.Imaš li ti kakva saznanja o tome? santa santa santa
[Vrh] Go down
Gost
Gost




POSAO- GDJE, KAKO? Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? Emptypet stu 23, 2007 4:06 pm

to je što ovi što su donijelu tu ideju sad čekaju kako će proći izbori...

neznam, ono što je predloženo (vlada ili sabor???) je da se dodatak na staž ukine za sve u RH, a dali će i tko možda dati ipak lovu radnicima još se nezna, isto tako nezna se i dali će to proći do kraja, ostaje da čekamo...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




POSAO- GDJE, KAKO? Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? Emptysub stu 24, 2007 11:16 am

nije mi jasno, dali je ovo pozitivno, ili ironično što pišeš???
[Vrh] Go down
Gost
Gost




POSAO- GDJE, KAKO? Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? Emptysub stu 24, 2007 4:12 pm

EdarGrim je napisao/la:
Zvonimir Security - Split

Ja sam dao otkaz ali imam i saznanja da ih je dosta drugih isto otišlo (oko 3-4)

Evo vako.
Kontakt osoba je Maja Mudnic ujedno i voditeljica poslovnice broj dobijete na PM.

Placa je 13 - 13.80 licenciranim zastitarima.

Inace je šefica vrlo pristojna i pristupacna osoba sa kojom se sve lako može dogovoriti. Od slobodnih dana pa i do nabijanja satnice (ovo zadnje je meni jako dobro išlo jer sam znao imati i po 255 sati mjesecno)

Sve u svemu, Jako dobro mjesto i između ostaloga radi se na jako pristojnim lokacijama (Vipnet, Ericsson, Siemens, Erste, Sonic (poplare), Gorenje, Atlantic, Kaufland!)

Putni troškovi su u cjelosti za područje splita i okolice (promet d.o.o. Split do 4 zone - mjesecna karta oko 550kn) a postoji i mogucnost odvojenoga zivota za radnike sa ženom, djecom koji nisu u mjestu prebivališta više vremena (cca. 1600kn)



Blago vama,koliko znam u ostalim mjestima je truba što se tiče zvonkeca
[Vrh] Go down
EdarGrim
Početnik
Početnik



Broj postova : 9
Registration date : 13.09.2007

POSAO- GDJE, KAKO? Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? Emptypon stu 26, 2007 6:32 pm

Nije ironija.

pravda; kako misliš truba?

p.s. miga; sve se je riješilo bez problema. kao što sam rekao, voditeljica poslovnice se dosta zauzima za ljude.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




POSAO- GDJE, KAKO? Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? Emptypon stu 26, 2007 9:19 pm

Čuo sam od ljudi,da nisu sretni u Zvonimiru,ali to je općenito tako u zaštitarstvu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




POSAO- GDJE, KAKO? Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? Emptyuto stu 27, 2007 12:45 am

EdarGrim je napisao/la:
Nije ironija.

pravda; kako misliš truba?

p.s. miga; sve se je riješilo bez problema. kao što sam rekao, voditeljica poslovnice se dosta zauzima za ljude.

drago mi je da je sve ok, sretno dalje....
[Vrh] Go down
sonny
Početnik
Početnik



Broj postova : 4
Registration date : 23.12.2007

POSAO- GDJE, KAKO? Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? Emptyned pro 23, 2007 8:02 pm

u bilić-erić je ti je minimalna satnica 15 kn.
znaci nemozes dobit manju vec samo vecu
[Vrh] Go down
sonny
Početnik
Početnik



Broj postova : 4
Registration date : 23.12.2007

POSAO- GDJE, KAKO? Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? Emptyned pro 23, 2007 8:04 pm

u bilić-erić je ti je minimalna satnica 15 kn.
znaci nemozes dobit manju vec samo vecu
[Vrh] Go down
007
Ozbiljan član
Ozbiljan član
007


Broj postova : 86
Location : Hrvatska
Registration date : 06.12.2007

POSAO- GDJE, KAKO? Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? Emptyned pro 23, 2007 9:42 pm

sonny je napisao/la:
u bilić-erić je ti je minimalna satnica 15 kn.
znaci nemozes dobit manju vec samo vecu

Jel govorimo o bruto ili neto satnici.
Moja je cca 9 kn neto i zato bih otišao iz firme ,ako ima negdje da je skoro duplo veća.
Ne želim provocirati ali u kontakto s kolegama u Osijeku razlike postoje ali su kozmetičke i satnica od 15 kn je za mene velika promjena.
[Vrh] Go down
siki
Početnik
Početnik
siki


Broj postova : 9
Registration date : 23.12.2007

POSAO- GDJE, KAKO? Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? Emptyned pro 23, 2007 10:46 pm

ja radim u bilic-ericu u zagrebu i ja imam satnicu 16kn po satu a najmanja satnica u ZG-u je 14kn po satu,samo jedna losa stvar je sto se radi puno sati ali tako mozete i zaradit puno love
[Vrh] Go down
corky
Početnik
Početnik
corky


Broj postova : 17
Registration date : 23.12.2007

POSAO- GDJE, KAKO? Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? Emptyned pro 23, 2007 10:53 pm

to je onda ista stvar kao i u marićevoj firmi!
[Vrh] Go down
siki
Početnik
Početnik
siki


Broj postova : 9
Registration date : 23.12.2007

POSAO- GDJE, KAKO? Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? Emptyned pro 23, 2007 10:58 pm

corky je napisao/la:
to je onda ista stvar kao i u marićevoj firmi!


je samo se u bilic-ericu radi puno vise
[Vrh] Go down
corky
Početnik
Početnik
corky


Broj postova : 17
Registration date : 23.12.2007

POSAO- GDJE, KAKO? Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? Emptypon pro 24, 2007 2:28 am

Nismo se razumjeli,jasno je da ako više radiš da če ti biti veča plača bounce ali zar nebi bilo ljepo da radiš normalnu satnicu i dobiješ solidnu plaću!Zar ti je cilj da dobiješ plaču od 4000kn i da hodaš ko zombi :face: :face: :face: ,oprosti ali ja uz ovaj posao stignem sve,ali da radim ko manijak ,hvala nebi ,pa da je plača u zlatu! Radim ovaj posao prvenstveno jer ga voli raditi i radim ga već dugo,znam
da je takvih ljudi malo u ovom poslu ,znam i da nikome danas ne cvjetaju ruže,ali ima tako groznih zaštitarskih firmi da bog sačuva ,pa se sada trenutno smatram povlaštenim što radim tamo,pa kako bilo da bilo ,ja mislim da ima nade ,ja sam veliki optimista!!!! cheers drunken rendeer santa king :alien:
[Vrh] Go down
siki
Početnik
Početnik
siki


Broj postova : 9
Registration date : 23.12.2007

POSAO- GDJE, KAKO? Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? Emptyuto pro 25, 2007 8:49 pm

corky je napisao/la:
Nismo se razumjeli,jasno je da ako više radiš da če ti biti veča plača bounce ali zar nebi bilo ljepo da radiš normalnu satnicu i dobiješ solidnu plaću!Zar ti je cilj da dobiješ plaču od 4000kn i da hodaš ko zombi :face: :face: :face: ,oprosti ali ja uz ovaj posao stignem sve,ali da radim ko manijak ,hvala nebi ,pa da je plača u zlatu! Radim ovaj posao prvenstveno jer ga voli raditi i radim ga već dugo,znam
da je takvih ljudi malo u ovom poslu ,znam i da nikome danas ne cvjetaju ruže,ali ima tako groznih zaštitarskih firmi da bog sačuva ,pa se sada trenutno smatram povlaštenim što radim tamo,pa kako bilo da bilo ,ja mislim da ima nade ,ja sam veliki optimista!!!! cheers drunken rendeer santa king :alien:

potpuno se slazem s tobom,samo sam rekao kakva je situacija kod mene
[Vrh] Go down
007
Ozbiljan član
Ozbiljan član
007


Broj postova : 86
Location : Hrvatska
Registration date : 06.12.2007

POSAO- GDJE, KAKO? Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? Emptyned pro 30, 2007 1:11 am

corky je napisao/la:
Nismo se razumjeli,jasno je da ako više radiš da če ti biti veča plača bounce ali zar nebi bilo ljepo da radiš normalnu satnicu i dobiješ solidnu plaću!Zar ti je cilj da dobiješ plaču od 4000kn i da hodaš ko zombi :face: :face: :face: ,oprosti ali ja uz ovaj posao stignem sve,ali da radim ko manijak ,hvala nebi ,pa da je plača u zlatu! Radim ovaj posao prvenstveno jer ga voli raditi i radim ga već dugo,znam
da je takvih ljudi malo u ovom poslu ,znam i da nikome danas ne cvjetaju ruže,ali ima tako groznih zaštitarskih firmi da bog sačuva ,pa se sada trenutno smatram povlaštenim što radim tamo,pa kako bilo da bilo ,ja mislim da ima nade ,ja sam veliki optimista!!!! cheers drunken rendeer santa king :alien:


Hajde kolega istinu na sunce.Koliko sati radiš i za koju lovu,koliko dugo radiš ovaj posao i gdje i na kraju jedno zločesto pitanje:jesi li ti mazohist kada voliš raditi posao koji nitko ne cijeni,izigravaš živu-pokretnu metu,radno vrijeme katastrofa,uvjeti kako gdje ali u glavnom katastrofa ,plaća još veća katastrofa.
Imaš li ti obitelj koja je zadovoljna što te nema na blagdan,novu godinu,noću,po suncu ,po zimi,itd.
Ako si time zadovoljan onda stvarno nešto nije u redu s tobom pa potraži pomoć.
Ili miniraš forum,a baviš se nekim drugim?????poslom.
Nije mi želja raspravljati niti vrijedjati ali stvarno možeš biti ponosan što tako razmišljaš i radiš za dobrobit neke firme.Prenesi svoje ushićenje obiteljima naših poginulih kolega ,sigurno će te prihvatiti s ushićenjem ili djeci naših kolega koja s ovakvim plaćama neznaju kako izgleda čokolada a o ostalom da i ne govorim.
Ovo je treće tisućljeće ljudi idu na mjesec a ti zadovoljan što još nisu digli nogu da te popišaju.
[Vrh] Go down
corky
Početnik
Početnik
corky


Broj postova : 17
Registration date : 23.12.2007

POSAO- GDJE, KAKO? Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? Emptyned pro 30, 2007 2:35 pm

007 je napisao/la:
corky je napisao/la:
Nismo se razumjeli,jasno je da ako više radiš da če ti biti veča plača bounce ali zar nebi bilo ljepo da radiš normalnu satnicu i dobiješ solidnu plaću!Zar ti je cilj da dobiješ plaču od 4000kn i da hodaš ko zombi :face: :face: :face: ,oprosti ali ja uz ovaj posao stignem sve,ali da radim ko manijak ,hvala nebi ,pa da je plača u zlatu! Radim ovaj posao prvenstveno jer ga voli raditi i radim ga već dugo,znam
da je takvih ljudi malo u ovom poslu ,znam i da nikome danas ne cvjetaju ruže,ali ima tako groznih zaštitarskih firmi da bog sačuva ,pa se sada trenutno smatram povlaštenim što radim tamo,pa kako bilo da bilo ,ja mislim da ima nade ,ja sam veliki optimista!!!! cheers drunken rendeer santa king :alien:


Hajde kolega istinu na sunce.Koliko sati radiš i za koju lovu,koliko dugo radiš ovaj posao i gdje i na kraju jedno zločesto pitanje:jesi li ti mazohist kada voliš raditi posao koji nitko ne cijeni,izigravaš živu-pokretnu metu,radno vrijeme katastrofa,uvjeti kako gdje ali u glavnom katastrofa ,plaća još veća katastrofa.
Imaš li ti obitelj koja je zadovoljna što te nema na blagdan,novu godinu,noću,po suncu ,po zimi,itd.
Ako si time zadovoljan onda stvarno nešto nije u redu s tobom pa potraži pomoć.
Ili miniraš forum,a baviš se nekim drugim?????poslom.
Nije mi želja raspravljati niti vrijedjati ali stvarno možeš biti ponosan što tako razmišljaš i radiš za dobrobit neke firme.Prenesi svoje ushićenje obiteljima naših poginulih kolega ,sigurno će te prihvatiti s ushićenjem ili djeci naših kolega koja s ovakvim plaćama neznaju kako izgleda čokolada a o ostalom da i ne govorim.
Ovo je treće tisućljeće ljudi idu na mjesec a ti zadovoljan što još nisu digli nogu da te popišaju.

To je tvoje mišljenj,na koje imaš naravno pravo!Kao što je tvoj odabir da radiš ovaj posao ,na koji te isto tako nitko ne sili i ne prisiljava ,pa sad momče na tebi je da odlučiš želiš li raditi taj posao ili ne ! Ali postojao je sigurno razlog zašto si uopče počeo raditi ovdje,zar drugog posla nema!! Na tvoje pitanj imam li obitelj ? --Imam djecu ,i ništa im ne smeta moje radno vrijeme,jer sam praktički tri dana doma ,a da radim u nekoj drugoj firmi za plaču tisuću kuna više i da me djeca vide samo subotom i nedjeljom ,nebih hvala!
Naravno da je opasan posao,ali kada putujem autoputom svaki dan ,ili ako idem vlakom,pa čak i ako hodam po cesti auto može da me lupi,a u biti nitko me nije silio da radim taj posao,isto tako i tebe!
MAZOHIST to neželim ni komentirati!!!
Ja tebi predlažem da se raspitaš kako se radi u bolnicama ,i u dosta firmi!Sad ti meni o radnom vremenu,tebi bi pasalo radno vrijeme iz ex yu! Dođeš na posao u pola devet ,radiš do pola jedanaest i odeš na gablec i više se ne vratiš na posao!Itvoj radni dan je gotov! Za tvoju informaciju radim u AKD-u.,radno mjesto mi je ok ,naposljetku netreba mi trosoban apartman da mi bude ugodno na poslu,to sve ovisi od kolega s kojim radiš.
I JOŠ JEDNOM PONAVLJAM DA SVATKO IMA PRAVO NA SVOJE MIŠLJENJE PA TAKO I TI I JA!!! Smile Rolling Eyes Wink bounce affraid cherry
[Vrh] Go down
POLUKONJ
Početnik
Početnik
POLUKONJ


Broj postova : 8
Registration date : 05.01.2008

POSAO- GDJE, KAKO? Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? Emptyned sij 06, 2008 8:37 pm

mislim da je ipak u protectu u istri najbolje....15kn je sat i dobijes kunu po kilometru...nitko nema ispod 5000kn za nekih 230 s putom i svi zele raditi dosta sati jer se isplati....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




POSAO- GDJE, KAKO? Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? Emptyned sij 06, 2008 11:50 pm

POLUKONJ je napisao/la:
mislim da je ipak u protectu u istri najbolje....15kn je sat i dobijes kunu po kilometru...nitko nema ispod 5000kn za nekih 230 s putom i svi zele raditi dosta sati jer se isplati....

230x15=3450 sati
5000-3450=1550 prijevoz
da ljudima bude lakše računati...

vjerujem da to nije plaća nekog nadzornika ili interventa, i vjerujem da ćeš nam prikazati buštu... zar ne...

jer kažu da je plaća na portama u Protectu (najveća koja se može dobiti na važnim objektima 2500kn + prijevoz)...
[Vrh] Go down
Sponsored content





POSAO- GDJE, KAKO? Empty
PostajNaslov: Re: POSAO- GDJE, KAKO?   POSAO- GDJE, KAKO? Empty

[Vrh] Go down
 
POSAO- GDJE, KAKO?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Gdje ste kolege
» General Security
» GDJE JE NESTAO SINDIKAT????????????

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Ostale Zaštitarske tvrtke-
Forum(o)Bir: