HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 10 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 10 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
ALZAS ALARMS Čakovec Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
ALZAS ALARMS Čakovec Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
ALZAS ALARMS Čakovec Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
ALZAS ALARMS Čakovec Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
ALZAS ALARMS Čakovec Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
ALZAS ALARMS Čakovec Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
ALZAS ALARMS Čakovec Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
ALZAS ALARMS Čakovec Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
ALZAS ALARMS Čakovec Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 ALZAS ALARMS Čakovec

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
maus
Početnik
Početnik



Broj postova : 1
Registration date : 31.01.2010

ALZAS ALARMS Čakovec Empty
PostajNaslov: ALZAS ALARMS Čakovec   ALZAS ALARMS Čakovec Emptyuto vel 02, 2010 2:14 am

Čudi me kako nitko još nije predstavio firmu. Poćevši od plaće, pa do .... koji tamo rade na malo višim položajima i kroje ti raspored, pa preko toga da ne smiješ u uniformi na posao, da je osnovna plaća ista bez obzira dal je mjesec od 160 ili 184 radna sata (40 satni radni tjedan po ugovoru). Pa ako imaš nešto više noćnih, nedjelja i blagdana, (to znači manje života), sa putnima i minulim radom se nakupi do cca 3200 kn. bez oružja. I sad s tom crkavicom nađeš banku za povoljan kredit, ali politika firme ja da radi samo s 3-4 banke, koje deru di stignu, a osnovni uvjet za kredu je da primaš plaću u toj banci, a plaća ide samo preko te 3-4 banke. i možeš se j.... Ako ne radiš u nekoj staroj smrdljivoj porti di je bdw po ljeti + 50 ili općenito na porti onda je plaća čak i o.k.
Ako se gore navedeno ne uzme u obzir onda je čak u firmi i super. Rolling Eyes Rolling Eyes
[Vrh] Go down
sinbad
Početnik
Početnik



Broj postova : 1
Registration date : 13.01.2012

ALZAS ALARMS Čakovec Empty
PostajNaslov: Re: ALZAS ALARMS Čakovec   ALZAS ALARMS Čakovec Emptypet sij 13, 2012 6:27 pm

Poštovanje,ja sam radnik Alzas Alarms-a i samo moru reči da u toj firmi na rukovodečim mjestima rade ljudi bivši policajci koji su sa prvim pucnjevima dezertirali i sad glume poštenjake.Imamo i drugu skupinu vrsnog kadra a to su penzioneri policajci koji su "morali" (morali čitaj bili prisiljeni jer su gadno zaj...)napustiti redove policije.E sad izabrali smo i radničko viječe čiji su članovi dobili svaki po 500 kuna na plaču da samo klimaju svojim lijepim glavicama na sve kaj gazda kaže.U toj firmi se več godinama vrši isplata viška sati na crno tj.kako gazda hoče i naravno po kojoj cijeni.Neki če reči blago vama ali znajte da time vara ne samo radnike nego i državu.Nije problem raditi viška sati ali neka ti sati budu prikazani sljedeči mjesec na platnoj listi pa da ih mora platiti prema zakonu.Siguran sam da nitko više nakon toga neče imati viška sati...
[Vrh] Go down
S.t.a.l.k.e.r
Član
Član



Broj postova : 48
Registration date : 12.05.2012

ALZAS ALARMS Čakovec Empty
PostajNaslov: Re: ALZAS ALARMS Čakovec   ALZAS ALARMS Čakovec Emptyuto srp 10, 2012 8:42 pm

Čuo sam da je Alzas dobra firma , plaće na vrijeme i u usporedi s prosjekom su dobre. Samo i njih sam nazvao prije mjesec dana i isto ne zaposljavaju trenutno. Tamo u Čakovcu su mi rekli da čak imaju viška ljudi i da je situacija u vezi posla kritična...šteta ...sve nekako loše di god idem.
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

ALZAS ALARMS Čakovec Empty
PostajNaslov: Re: ALZAS ALARMS Čakovec   ALZAS ALARMS Čakovec Emptyuto srp 10, 2012 10:35 pm

S.t.a.l.k.e.r je napisao/la:
Čuo sam da je Alzas dobra firma , plaće na vrijeme i u usporedi s prosjekom su dobre. Samo i njih sam nazvao prije mjesec dana i isto ne zaposljavaju trenutno. Tamo u Čakovcu su mi rekli da čak imaju viška ljudi i da je situacija u vezi posla kritična...šteta ...sve nekako loše di god idem.

Kolega ti baš nemaš sreće u traženju posla al vidim da imaš motivacije....čim nešto nađeš javi pa da nazdravimo beerchug multistars
[Vrh] Go down
S.t.a.l.k.e.r
Član
Član



Broj postova : 48
Registration date : 12.05.2012

ALZAS ALARMS Čakovec Empty
PostajNaslov: Re: ALZAS ALARMS Čakovec   ALZAS ALARMS Čakovec Emptysri srp 11, 2012 12:46 am

Mučko Đubre je napisao/la:
S.t.a.l.k.e.r je napisao/la:
Čuo sam da je Alzas dobra firma , plaće na vrijeme i u usporedi s prosjekom su dobre. Samo i njih sam nazvao prije mjesec dana i isto ne zaposljavaju trenutno. Tamo u Čakovcu su mi rekli da čak imaju viška ljudi i da je situacija u vezi posla kritična...šteta ...sve nekako loše di god idem.

Kolega ti baš nemaš sreće u traženju posla al vidim da imaš motivacije....čim nešto nađeš javi pa da nazdravimo beerchug multistars

a cujte kolega, mama mi radi za 2500 kuna koje joj kasne 2-3 mjeseca, pa kreda itd , a ja ne radim mozes si mislit kako mi je. Htioh na policijsku akademiju, ali za sad nema natjecaja ni za lijek jer ima navodno previše policajaca na burzi, pa sam reko ajde dok ceka policiju idem zavrsit tecaj za zaštitare - ipak su i tu uniforme, oruzje, dozvola MUP-a onako dosta slicna stvar, i sad nema posla ni za lijek. Ali ne bi to reko "nemam sreće" , nego nazalost zivim u jako lošem dijelu Hrvatske za takve poslove. Tu u Varazdinu pa i Medimurskoj zupaniji opce nema velike potraznje za zaštarima i firme ovdje jednostavno nemaju posla, ono sto se zaposlilo do prije 2-3 godine se zaposlilo i od tad stagnacija. A npr po stranici HZZ-a i portalima za posao u ZG-u mjesecno traze po 100-200 zaštitara uvijek. Problem je kaj sa zaštitarskom plaćom plaćat najam u ZG-u i radit nije bas isplatljivo. I to je hendikep situacija. Ali svakako ako šta nađem javit ću ! hvala puno na razumijevanju i dobrim zeljama!
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

ALZAS ALARMS Čakovec Empty
PostajNaslov: Re: ALZAS ALARMS Čakovec   ALZAS ALARMS Čakovec Emptyčet srp 12, 2012 12:16 am

Jesi probo pitati MORH-u da te prime u vojsku? Mada sam čuo od jednog kolege koji je bio u vojsci da sada više nema spavanja i jedenja u vojarnama tako da ti od mizerne vojne plaće(dok ne doguraš do nekog čina)ode sve na stanarinu i hranu...a budi siguran da će te baciti u Sinj ili negdje drugdje!
[Vrh] Go down
S.t.a.l.k.e.r
Član
Član



Broj postova : 48
Registration date : 12.05.2012

ALZAS ALARMS Čakovec Empty
PostajNaslov: Re: ALZAS ALARMS Čakovec   ALZAS ALARMS Čakovec Emptyčet srp 19, 2012 1:30 pm

Baš sam se raspitivao dodatno ljudi, taj Alzas vam je jedna od najboljih firma u Hrvatskoj vjerovatno po pitanju plaća , opreme i svega...kad sam bio tamo imaju fakat lijepo uređenu centralu - sve onako moderno tamo u Čakovcu. Čuo sam da su Božičnicu dobili 800 kuna (to sam cuo od zaštitara iz jedne druge tvrtke koji je bio ogorčen na svoju tvrtku) , pa vi vidite. A rijetko tko tamo ima ispod 3000 kuna plaću kad se uračunaju putni, rad, prekovremeni itd...tamo se da nabiti i 3500 i pod tim ne mislim na interventne i pratnju novaca...

Samo eto, to nije velika firma i logika je da je tamo upast ko dobitak na lutriji. S tim da najviše djeluju samo na području Međimurske i Varaždinske županije - mislim da nisu aktivni u ostatku Hrvatske. Nemaju preveliki broj zaposlenih i kad sam bio tamo prije 2 mjeseca i dao molbu za posao reko mi je čovjek da je trenutno kriza na tržištu rata po pitanju zaštitara, da čak imaju kao i viška ljudi i da za sad još neće ništa zapošljavat - do kad ko zna...

Uglavnom pjevao bih si od sreće da mogu upast u neku takvu firmu...ali jbg ga kad godišnje zaposljavaju mozda par ljudi i to ti je to...ove godine jos ni jedan njihov natječaj nisam vidio, a ne sjećam se ni prošle da sam išta vidio...
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

ALZAS ALARMS Čakovec Empty
PostajNaslov: Re: ALZAS ALARMS Čakovec   ALZAS ALARMS Čakovec Emptyčet srp 19, 2012 5:06 pm

Evo baš sam malo bacio oko na njihove internet stranice i čini mi se kao pristojna firma! Zašto ne odeš do njih i ispuniš zamolbu? misli
[Vrh] Go down
trstxgn32
Početnik
Početnik



Broj postova : 8
Registration date : 22.06.2015

ALZAS ALARMS Čakovec Empty
PostajNaslov: Re: ALZAS ALARMS Čakovec   ALZAS ALARMS Čakovec Emptypon lip 22, 2015 7:10 pm

Da malo dignem temu:

sinbad je napisao/la:
Poštovanje,ja sam radnik Alzas Alarms-a i samo moru reči da u toj firmi na rukovodečim mjestima rade ljudi bivši policajci koji su sa prvim pucnjevima dezertirali i sad glume poštenjake.Imamo i drugu skupinu vrsnog kadra a to su penzioneri policajci koji su "morali" (morali čitaj bili prisiljeni jer su gadno zaj...)napustiti redove policije.E sad izabrali smo i radničko viječe čiji su članovi dobili svaki po 500 kuna na plaču da samo klimaju svojim lijepim glavicama na sve kaj gazda kaže.U toj firmi se več godinama vrši isplata viška sati na crno tj.kako gazda hoče i naravno po kojoj cijeni.Neki če reči blago vama ali znajte da time vara ne samo radnike nego i državu.Nije problem raditi viška sati ali neka ti sati budu prikazani sljedeči mjesec na platnoj listi pa da ih mora platiti prema zakonu.Siguran sam da nitko više nakon toga neče imati viška sati...

Samo još nisi napisao da ako imaš onakve ili ovakve veze s gazdom, bez obzira na intelektualne i ine spodobnosti, radiš na dobrom mjestu. Dobiš otkaz jedino ako si uhvaćen u krađi za radnog vremena, a kao kadar od povjerenja. Ostali rade na starim i smrdljivim portama, naftnim i plinskim bušotinama, godišnji nikad kad želiš, (usklađen s ženinim npr.), da djecu konačno odfuraš na more, plaću možeš primati samo u jednoj jedinoj banci... Trećina firme valjda nema ispunjenu satnicu, ali zato mi ostali radimo za njih i još uvjek se 200-njak prekovremenih na godinu plaća na ruku, ili doma sjediš, a 30-tak godišnje se prikaže na plaći.
Da, plaća nikad nije kasnila, to je istina. Ali ni ja nikad nisam kasnio na posao. I to je istina. Prema tome, možemo samo razgovarati o visini plaće. Ovo ostalo se podrazumijeva isto kao i moja obaveza dolaska na posao.
Bilo je samo pitanje vremena kada će doći do potražnje za zaštitarima u gotovo svim firmama. Mislim da se to i dešava ovih dana, pa se prijeti da nema godišnjih, osim za gore navedene pajdaše.
Neko je spomenuo centralu. Tamo je bar 50% ljudi viška. Smiješno je neke gledati kako glume da izgaraju od posla.
[Vrh] Go down
Sponsored content





ALZAS ALARMS Čakovec Empty
PostajNaslov: Re: ALZAS ALARMS Čakovec   ALZAS ALARMS Čakovec Empty

[Vrh] Go down
 
ALZAS ALARMS Čakovec
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Ostale Zaštitarske tvrtke-
Forum(o)Bir: