HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 7 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 7 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
FINA GS - ZAŠTITARI Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
FINA GS - ZAŠTITARI Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
FINA GS - ZAŠTITARI Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
FINA GS - ZAŠTITARI Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
FINA GS - ZAŠTITARI Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
FINA GS - ZAŠTITARI Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
FINA GS - ZAŠTITARI Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
FINA GS - ZAŠTITARI Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
FINA GS - ZAŠTITARI Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 FINA GS - ZAŠTITARI

Go down 
+8
lato1234
olive1977
ljakseGS
zhazha
master-x
barca55
skee
S.t.a.l.k.e.r
12 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
S.t.a.l.k.e.r
Član
Član



Broj postova : 48
Registration date : 12.05.2012

FINA GS - ZAŠTITARI Empty
PostajNaslov: FINA GS - ZAŠTITARI   FINA GS - ZAŠTITARI Emptyned pro 08, 2013 10:01 pm

Pozdrav, mogu li dobiti neke informacije u toj firmi , njenom poslovanju, odnosu prema zaštitarima, uvjetima rada i naravno plaći zaštitara na portama ? Da li je to sad neka privatna firma, ili još uvijek spada pod državu ? kako stvari tamo funkcioniraju, vidim da na ovom forumu još nitko nije otvorio temu po pitanju FINE GS.
[Vrh] Go down
S.t.a.l.k.e.r
Član
Član



Broj postova : 48
Registration date : 12.05.2012

FINA GS - ZAŠTITARI Empty
PostajNaslov: Re: FINA GS - ZAŠTITARI   FINA GS - ZAŠTITARI Emptyuto pro 10, 2013 9:33 pm

Mehh, izgleda ovaj forum je mrtav totalka, nitko ništa ne piše ni na jednoj temi mjesecima doslovno, mrtav je ko i svi zaštitari, što ne čudi s obzirom na taj posao i plaće...
[Vrh] Go down
skee
Član
Član



Broj postova : 27
Age : 39
Location : Rijeka
Registration date : 09.03.2013

FINA GS - ZAŠTITARI Empty
PostajNaslov: Re: FINA GS - ZAŠTITARI   FINA GS - ZAŠTITARI Emptysri pro 11, 2013 9:26 pm

A na zalost nema se sto rec dobro. Kao bilo koja druga zastitarska firma. Fina je jedini osnivac, ali kao da i nije.
[Vrh] Go down
S.t.a.l.k.e.r
Član
Član



Broj postova : 48
Registration date : 12.05.2012

FINA GS - ZAŠTITARI Empty
PostajNaslov: Re: FINA GS - ZAŠTITARI   FINA GS - ZAŠTITARI Emptyčet pro 12, 2013 5:18 pm

A plaće na vrijeme ? rijetko opećenito viđam finine zaštitare u RH, u 90% su to oni koji voze novac, pa me zanimalo kako stoje obični zaštitari na portama i to. Jel to još uvijek državna firma ili je ta FINA GS nešto drugačije od FINE koja je državna ?
[Vrh] Go down
barca55
Početnik
Početnik



Broj postova : 1
Registration date : 16.12.2013

FINA GS - ZAŠTITARI Empty
PostajNaslov: Re: FINA GS - ZAŠTITARI   FINA GS - ZAŠTITARI Emptypon pro 16, 2013 9:18 pm

Pozdrav, radim u Fini 2 mjeseca trenutno sam na porti jedne firme. I mogu rec za Finu, najbolja firma u kojoj sam radio nebi ju mjenjao za nista . Placa na vrijeme znaci od 6-9. Dobivam placu oko 3000 kn, nekad zna biti za 200 kuna veca a nekad manja. A sto se tice zaposlenika iz Fine,mislim na one malo glavnije mozes si biti najbolji prijatelj sa njima, ali ako nest zajebes dobis otkaz bez imalo razmislanja, to se tice na najvise spavanje po noci. Fina gs je drzavna firma.
Ako vas jos sta zanima samo pitajte

[Vrh] Go down
skee
Član
Član



Broj postova : 27
Age : 39
Location : Rijeka
Registration date : 09.03.2013

FINA GS - ZAŠTITARI Empty
PostajNaslov: Re: FINA GS - ZAŠTITARI   FINA GS - ZAŠTITARI Emptyčet pro 19, 2013 8:18 pm

Fina je jedini osnivac fine gs,ali mi to bas i ne osjetimo. Placa je stvarno na vrijeme ali placa od 3000 na porti je stvarno super. Ocito svaka podruznica ima drugaciji sat.
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

FINA GS - ZAŠTITARI Empty
PostajNaslov: Re: FINA GS - ZAŠTITARI   FINA GS - ZAŠTITARI Emptysub sij 04, 2014 9:04 pm

Dečki i cure, kolega mi na radi na porti FINA GS pa me zanima, dali su Vam plaćeni prekovremeni i dajte mi recite za koliko sati dobijate te 3000, jer kako sam vidio po njegovoj listi Vi mora da opasno kenjarite, PLATNE LISTE SU UREDNE JEL TAKO, dajte malo ispričajte ljudima, pišite...
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

FINA GS - ZAŠTITARI Empty
PostajNaslov: Re: FINA GS - ZAŠTITARI   FINA GS - ZAŠTITARI Emptysub sij 04, 2014 9:06 pm

master-x je napisao/la:
Dečki i cure, kolega mi na radi na porti FINA GS pa me zanima, dali su Vam plaćeni prekovremeni i dajte mi recite za koliko sati dobijate te 3000 kn, jer kako sam vidio po njegovoj listi Vi mora da opasno bulaznite, PLATNE LISTE SU UREDNE i na vrijeme JEL TAKO??, dajte malo ispričajte ljudima, pišite...
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
zhazha
Početnik
Početnik



Broj postova : 7
Registration date : 05.01.2014

FINA GS - ZAŠTITARI Empty
PostajNaslov: Re: FINA GS - ZAŠTITARI   FINA GS - ZAŠTITARI Emptyned sij 05, 2014 3:55 am

Radim u Fini Gs i to u pratnji i mogu reći da su plaće na vrijeme od 6 do 9 u mjesecu.Radi se samo dnevna smjena npr od 7 do 15 h i svaku drugu subotu pa me to dosta raduje jer ne radim više nočne smjene i vikende.Slobodan možeš biti i na blagdane ako te ne zadesi dežurstvo.U pratnji nije lako jer moraš naučiti puniti bankomate,sve lokacije kojih ima mali milijun te se nanosiš onih sqs kofera koji je porazan nekih 12 kila a kad se napuni lovom to izađe i preko 20 kila pa ti nosi,ali...za razliku od prijašnjih firmi ova mi je zasad najbolja i ne bih se vračao na neku portu osim da znam da mi je posao za stalno i da je plačen 35000-4000 kn i da odradiš smjene s normalnom ekipom te da u toj jeb... porti imam grijalicu,vodu i wc pa da ne moram srat ko životinja na nekoj livadi kao u jednoj prijašnjoj firmi.Porta ko porta nikad ne bu plačena kao pratnja,ali i ne moraš toliko naprezat moždane vijuge jer se ovdje stvarno radi pa ponekad ni ne jedemo do 12 h popodne pa si ti misli...nije lako,ali s obzirom na druge firme ovdje je malo bolja situacija.
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

FINA GS - ZAŠTITARI Empty
PostajNaslov: Re: FINA GS - ZAŠTITARI   FINA GS - ZAŠTITARI Emptyned sij 05, 2014 7:37 pm

Sve ok...u pratnji si, ja pisem o ljudima koji rade na portama! Kakvo je stanje kod njihovih plaća....
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
zhazha
Početnik
Početnik



Broj postova : 7
Registration date : 05.01.2014

FINA GS - ZAŠTITARI Empty
PostajNaslov: Re: FINA GS - ZAŠTITARI   FINA GS - ZAŠTITARI Emptyned sij 05, 2014 7:57 pm

2700-3000 kn
[Vrh] Go down
skee
Član
Član



Broj postova : 27
Age : 39
Location : Rijeka
Registration date : 09.03.2013

FINA GS - ZAŠTITARI Empty
PostajNaslov: Re: FINA GS - ZAŠTITARI   FINA GS - ZAŠTITARI Emptyned sij 05, 2014 11:12 pm

Koliko ja znam u fini gs-u nije placa po satima. Prekovremeni se ne placaju a sto se tice place to je drugacije od reg. centra do reg. centra.
[Vrh] Go down
ljakseGS
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 26.12.2013

FINA GS - ZAŠTITARI Empty
PostajNaslov: Re: FINA GS - ZAŠTITARI   FINA GS - ZAŠTITARI Emptyčet oľu 13, 2014 11:53 am

Placa je katastrofa kao i uvijeti, oko 2682,33 sa i bez prekovremenih na portama!! I naravno u planu je ukidanje prijevoza!! Najgora i najsmijesnija firma u kojoj sam ikad radio!
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

FINA GS - ZAŠTITARI Empty
PostajNaslov: Re: FINA GS - ZAŠTITARI   FINA GS - ZAŠTITARI Emptyčet oľu 13, 2014 12:18 pm

Ljakse to što si napisao točno je, provjerio sam tvoje tvrdnje kolega mi tamo radi, mislim u FINIGS. Najbolje da još traže od ljudi da se naguze pa da i to uvedu, jer vidim da su ljudi kao ovce, pognu se i šute, a tako im uostalom i treba, treba cijeli život kukat i jaukati dok, poslodavci rade što ih volja. Super je što su neki zaštitari tj,dosta njih debilčeki u mozak pa misle da im je 2400 ili 2500 krajnji limit i da je to super, je je super je, ali koliko potrošiš na prijevoz, hranu i na kraju šta ti ostane. Uvjeti rada su od objekta do objekta, ali previše poslodavci očekuju za malo novaca puno muzike, TO NAŽALOST TAKO NEJDE!! Oduvijek sam pisao da je ovo klošarska država s klošarskim pravim za radnike, i onda se može konstatirati da smo i mi za naše poslodavce samo jedan od KLOŠARA koji prima jebeno nisku KLOŠARSKU plaću!!! I DA NE ZABORAVIM NA UVLAKAČE KOJI LIŽU DUPE SVOJIM NADREĐENIMA, DABOGDA radili honorarno bez plaće, da vidim onda kome ćete se uvlačiti u guzice!!
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
ljakseGS
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 26.12.2013

FINA GS - ZAŠTITARI Empty
PostajNaslov: Re: FINA GS - ZAŠTITARI   FINA GS - ZAŠTITARI Emptyčet oľu 13, 2014 12:32 pm

Pa tko se bolje uvuce bolje prođe, nego kaj!! Vidim da kolega iz distribucije nije spomenuo kad je ugovor kasnio 3 dana da na kraju mjeseca to nije nikome bilo placeno, 3 dana gratis! I djelatnici koji rade na portama dolaze u ispomoc u distr. pa im to opet nije placeno!! Sve u svemu SRAMOTA da se svi kompletno ne pobunimo i stanemo tome na kraj!! Kaj treba cekat, da nam ukinu i place??
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

FINA GS - ZAŠTITARI Empty
PostajNaslov: Re: FINA GS - ZAŠTITARI   FINA GS - ZAŠTITARI Emptyčet oľu 13, 2014 12:45 pm

LJAKSE ne razumijem ljude, kako sam i rekao, debilčeki u mozak!!
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
ljakseGS
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 26.12.2013

FINA GS - ZAŠTITARI Empty
PostajNaslov: Re: FINA GS - ZAŠTITARI   FINA GS - ZAŠTITARI Emptyčet oľu 13, 2014 1:30 pm

Čitam i ne vjerujem kaj ljudi pišu! Pa čistačice imaju između 3600 i 3800 plaču a metlu guraju, a majstori zadovoljni sa 3500 u distr. Sve pohvale, nema kaj!!
[Vrh] Go down
skee
Član
Član



Broj postova : 27
Age : 39
Location : Rijeka
Registration date : 09.03.2013

FINA GS - ZAŠTITARI Empty
PostajNaslov: Re: FINA GS - ZAŠTITARI   FINA GS - ZAŠTITARI Emptyčet oľu 13, 2014 8:27 pm

Ovo je strašno ! Nije me neko vrijeme bilo tu, sad sam procitao većinu i ovo je stasno. I ovi uvjeti su katastrofa, gube se porte,zašt. na porti su na ugovor pa sad više neće radit. Da se radi svaku drugu subotu, to još kako tako, ali nije rečeno najbitnije, sad će počet i nedjelje i blagdani a naravno, besplatno. Koliko god radiš imaš isto.
[Vrh] Go down
zhazha
Početnik
Početnik



Broj postova : 7
Registration date : 05.01.2014

FINA GS - ZAŠTITARI Empty
PostajNaslov: Re: FINA GS - ZAŠTITARI   FINA GS - ZAŠTITARI Emptyned tra 13, 2014 6:54 pm

ništa pametno...


Zadnja promjena: zhazha; ned pro 28, 2014 11:14 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : a što misliš?)
[Vrh] Go down
olive1977
Početnik
Početnik



Broj postova : 2
Registration date : 06.05.2014

FINA GS - ZAŠTITARI Empty
PostajNaslov: Re: FINA GS - ZAŠTITARI   FINA GS - ZAŠTITARI Emptyuto svi 06, 2014 6:00 pm

Pozdrav svima i na objektima i u pratnji....podržavam sve vaše komentare ali pogotovo one koje su negativne....počeo sam prije par mjeseci raditi i mogu vam reći iskreno da nisam vidio većeg ciganluka od ove firme a vjerujte mi radio sam u puno boljim firmama rekoh preći ću u ovu finu gs tamo je dobro,mogu vam reći da je to sranje, zadužen sam polovni uniformu,cipele.....sve staro...kad ću dobiti nivo nitko nezna....gledam ostale kolege donedavno u demperima koji su poderani...pa zar finu gs nije sramota kako su im ljudi obučeni.... A želite li još koju informaciju rado ću je podjeliti na ovom forumu sa vama.....lijep pozdrav kolegice i kolege
[Vrh] Go down
olive1977
Početnik
Početnik



Broj postova : 2
Registration date : 06.05.2014

FINA GS - ZAŠTITARI Empty
PostajNaslov: Re: FINA GS - ZAŠTITARI   FINA GS - ZAŠTITARI Emptyuto svi 06, 2014 6:01 pm

Ispričavam se u prethodnom postu na greškama u pisanju....pozzz svima
[Vrh] Go down
lato1234
Početnik
Početnik



Broj postova : 1
Registration date : 08.05.2014

FINA GS - ZAŠTITARI Empty
PostajNaslov: Nije baš tako!!!!   FINA GS - ZAŠTITARI Emptyčet svi 08, 2014 2:35 pm

olive1977 je napisao/la:
Pozdrav svima i na objektima i u pratnji....podržavam sve vaše komentare ali pogotovo one koje su negativne....počeo sam prije par mjeseci raditi i mogu vam reći iskreno da nisam vidio većeg ciganluka od ove firme a vjerujte mi radio sam u puno boljim firmama rekoh preći ću u ovu finu gs tamo je dobro,mogu vam reći da je to sranje, zadužen sam polovni uniformu,cipele.....sve staro...kad ću dobiti nivo nitko nezna....gledam ostale kolege donedavno u demperima koji su poderani...pa zar finu gs nije sramota kako su im ljudi obučeni.... A želite li još koju informaciju rado ću je podjeliti na ovom forumu sa vama.....lijep pozdrav kolegice i kolege

E moj frende kažeš da si bio u više boljih firmi pa zbog čega si onda otišao. Ti si sigurno nekakav dobar radnik. I ja sam prošao nekoliko zaštitarskih firmi i tvrdim ti da je u ovoj najbolje jer se znaju pravila, normalno ako znaš čitati jer je dostupno zaštitarima. Ako si dobar radnik u ovoj firmi se to prepozna i višestruko cijeni. U v grupi te nitko ne jebe ni pet posto radio sam od danas do sutra nisam dobivao plaću u klemmu na crno, zajebavao se sa propalicama pijancima kradljivcima dobivao siću i bio sa glavom u torbi. I tako dalje ......i tako dalje...... radio sam u fini gs hvala bogu da jesam jer sam napokon plaču dobivao na vrijeme dogovarao se sa voditeljem o svemu vikendi su bili slobodni preporodio sam se. Ne volim kada ovakvi neradnici pričaju loše o firmi koja im daje plaču koju u zaštitarstvu i za te poslove nitko nema.... Ako vam je teško prenesti tri kofera biti gotovi do 13 sati i otići doma onda je problem u vama. Vi ste svi neradnici !!!!!!!!!
Ne kažem da je plaća jebena da su uvijeti jebeni ali ovo je JEBENO najbolja zaštitarska firma u kojoj sam bio! ČAOS
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

FINA GS - ZAŠTITARI Empty
PostajNaslov: Re: FINA GS - ZAŠTITARI   FINA GS - ZAŠTITARI Emptypet svi 16, 2014 10:54 am

Lato, zbilja su ti firme u kojima si radio baš, za usporedbu, s FINOM GS, a vidiš distribucija i objekti nisu jedno te isto. Ajmo pričati kako se radi na objektima, ajmo pričati kako samo dupelisci napreduju, pričamo i dalje o FINI GS. Prema tome, složio bi se da ima jako loših zaštitara i svi su takvi kakvi jesu, tebi je isto tako vjerujem plaća super, ali je na vrijeme kako ti kažeš. Država je kriva što je situacija ovakva kakva je, naravno i ljudi koji to sve trpe, ali ti vjerujem radiš za 6000 ili 5000 kn kad si tako sretan, a ako radiš za manje novca u pratnji, onda radi i pričekaj da te netko za malo love orobi, pa onda opet piši da radiš za ok novce, i da je plaća redovita (meni osobno kad to netko napiše kosa mi se diže na glavi)...DAJ TI RECI ZA KOJE TI TO NOVCE RADIS I NOSIS TE KOFERE? Da mogu i ja biti sretan ako, imas super placu! Smile Toliko od mene radniče!
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
skee
Član
Član



Broj postova : 27
Age : 39
Location : Rijeka
Registration date : 09.03.2013

FINA GS - ZAŠTITARI Empty
PostajNaslov: Re: FINA GS - ZAŠTITARI   FINA GS - ZAŠTITARI Emptypet svi 16, 2014 11:14 am

Dobar dan. Eto mene opet. U nekim djelovima se i slazem s tobom lato1234. Sto se tice redovitosti placa i tako toga tu su uredni (sto je jako vazno). Ali se ne bi slozio da je bas tako lagano u distribucij a uz to odore su kakve jesu, pancirke su stare 8,9 god., sto one mogu zaustavit je pitanje, kombiji svaki tjedan na servisu, kolegice u kombiju tako da nam se svi smiju na ocigled, ugled firme se unistava iz min u min ali nitko od vodecih ne zamara se tim, ima jos ponesto toga sto bas i ne stima. Sto se tice placa, tu smo jedni od jacih u ovoj bransi a nadajmo se da ako se nas glas probije do tamo gdje treba da cemo opet bit jedni od firmi s najvise posla, komplet novim voznim parkom, kvalitetnijim odorama, novim pancirnim prslucima, s vecim ugledom firme, bez da me je sram sto mi se ljudi smiju a ja ni kriv ni duzan za to, dnevnicama kad se zasluze, ima jos toga ali necu vise nabrajat. Uglavnom mi smo hodajuce reklame. Pozdrav svim kolegama !
[Vrh] Go down
kiklop
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 54
Registration date : 14.01.2015

FINA GS - ZAŠTITARI Empty
PostajNaslov: Re: FINA GS - ZAŠTITARI   FINA GS - ZAŠTITARI Emptysri sij 14, 2015 7:21 pm

e kad bi ja mogao u finu gs,ali ne mogu,treba veza
[Vrh] Go down
Sponsored content





FINA GS - ZAŠTITARI Empty
PostajNaslov: Re: FINA GS - ZAŠTITARI   FINA GS - ZAŠTITARI Empty

[Vrh] Go down
 
FINA GS - ZAŠTITARI
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Fina
» Sokol komentari
» fina i zaba presude

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Ostale Zaštitarske tvrtke-
Forum(o)Bir: