HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 5 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 5 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo?? Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo?? Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo?? Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo?? Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo?? Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo?? Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo?? Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo?? Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo?? Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo??

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo?? Empty
PostajNaslov: O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo??   O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo?? Emptyčet sij 24, 2008 3:10 am

O maloj zaštitarskoj firmi "Miletić 007" kojoj je sjedište u Solinu, gradu 5 km udaljenom od Splita,
do sada se nije pisalo. Pa, ako netko ima nekakvih saznanja o toj firmi neka javi, jer čuh od
nekih kolega da je plaća 2500 kuna, a voditelj za zaštitare je bivši milicioner iz socijalizma koji
sada glumi gazdu i šalje svoje kontrolore (čitaj: poslušnike) da obilaze ljude po 3 do 4 puta,
a posebno u noćnim smjenama.
Molim nekoga ako ovo čita, a radi ili je radio u toj firmi, da napiše nešto. Ovo što sam ja upravo
napisala jest ono što se zna ovdje u zaštitarskim krugovima u Splitu. Question
Pozz, Adriana
[Vrh] Go down
Gost
Gost




O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo?? Empty
PostajNaslov: Re: O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo??   O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo?? Emptyčet sij 24, 2008 9:57 am

Po mojim saznanjima,firma je truba,ali za točniji odgovor bi trebao netko sa toga terena.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo?? Empty
PostajNaslov: Re: O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo??   O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo?? Emptyčet sij 24, 2008 11:25 am

firma koja na području Rijeke drži pošte, a poznata je po tome što ima zaštitare (naravno ne sve) koji nigdje drugdje nemogu raditi...

Osim što rade na dva objekta na način da na jednome spavaju cijelu noć, a ujutro odu na drugi gdje moraju biti budni... Često im se dogodi da ili zakasne ili se uopće ne pojave na poslu...

Imali su i odličnu reklamu u medijima prije nekih cca godinu dana kada je nekakav, nazovimo to voditelj i kontrolor (koji ima licencu zaštitara, mada se nezna na koji način ili preko koje veze,jer je u bivšoj firmi imao čuvarsku) završio na policiji jer je zajedno sa nekim svojim djelatnicima provalio u kiosk u Rijeci...

Na tv-u i u novinama je izjavio kako mu je AKD to namjestio... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil :lol!:

Bilo je jako puno slučajeva kada su djelatnici mrtvi pijani radili smjene, netreba ni spominjati kako je to izgledalo...
S obzirom da se radilo uglavnom o objektima Pošte, netreba čuditi da im je na objekte izlazila i policija radi toga. (jedino je čudno tko ih nakon svega još uvijek drži tamo,to bi se trebalo pitati nekog odgovornog u Pošti)...

Imali su običaj raditi u civilu ili samo djelomično u uniformi, ali zato su oružje nosili bez problema...

Ako se nevaram jedan od njih je nakon što je izgubio licencu radi sličnih stvari čak završio na području Splita i tamo radi kao zaštitar ?????... e sad koliko je to moguće provjeriti...

Sve ovo je uglavnom vezano za područje Rijeke gdje je i policija i inspekcija zaštitara imala dosta posla sa njima, kako je to na kraju završilo i dali su imali kazni, neznam, ali koliko znam i dalje se nalaze na poštama mada su izgubili ovaj natječaj i mada su svi bili užasno nezadovoljni njihovim radom, ali to je već za temu kakvi su kriteriji ta odabir zaštitarske firme i njime bi se trebali pozabaviti i komintenti i zakonodavci i ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo?? Empty
PostajNaslov: Re: O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo??   O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo?? Emptypet sij 25, 2008 12:22 am

Adriana Mediteran je napisao/la:
O maloj zaštitarskoj firmi "Miletić 007" kojoj je sjedište u Solinu, gradu 5 km udaljenom od Splita,
do sada se nije pisalo. Pa, ako netko ima nekakvih saznanja o toj firmi neka javi, jer čuh od
nekih kolega da je plaća 2500 kuna, a voditelj za zaštitare je bivši milicioner iz socijalizma koji
sada glumi gazdu i šalje svoje kontrolore (čitaj: poslušnike) da obilaze ljude po 3 do 4 puta,
a posebno u noćnim smjenama.
Molim nekoga ako ovo čita, a radi ili je radio u toj firmi, da napiše nešto. Ovo što sam ja upravo
napisala jest ono što se zna ovdje u zaštitarskim krugovima u Splitu. Question
Pozz, Adriana

Adriana samo da kažem, istina kao što je kolega rekao firma je truba, a nadzornik šup.. koji dolazi ljudima pijan, radi piz.....nemoj ni na kraj pameti ić tamo ako ti ponudi 5000kn...
Znam jako dobro....pozdrav
[Vrh] Go down
SkyLink
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 13.01.2009

O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo?? Empty
PostajNaslov: Re: O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo??   O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo?? Emptyuto sij 13, 2009 1:34 am

hehhe znam dobro o toj firmi jer mi je lega odoli i reka mi je puno ljepi stvari o toj firmici....ma SMEĆE... affraid
[Vrh] Go down
ZAŠTITAsplit
Početnik
Početnik



Broj postova : 6
Registration date : 30.09.2013

O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo?? Empty
PostajNaslov: Re: O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo??   O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo?? Emptysub lis 05, 2013 1:20 am

007 Miletić k.d. Solin
Zaštitarska tvrtka koja ne posluje čisto.
[Vrh] Go down
gojkoanoreksic
Početnik
Početnik



Broj postova : 1
Registration date : 20.09.2013

O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo?? Empty
PostajNaslov: Re: O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo??   O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo?? Emptysub lis 19, 2013 3:21 pm

ZAŠTITAsplit je napisao/la:
007 Miletić k.d. Solin
Zaštitarska tvrtka koja ne posluje čisto.
hmm... možeš li biti malo konkretniji??
[Vrh] Go down
Sponsored content





O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo?? Empty
PostajNaslov: Re: O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo??   O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo?? Empty

[Vrh] Go down
 
O firmi "Miletić 007" se do sada nije pisalo??
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» "uija vuk magarca"
» Svi za jednog, jedan za sve

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Ostale Zaštitarske tvrtke-
Forum(o)Bir: