HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 7 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 7 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Smanjilo nam plaće Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Smanjilo nam plaće Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Smanjilo nam plaće Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Smanjilo nam plaće Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Smanjilo nam plaće Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Smanjilo nam plaće Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Smanjilo nam plaće Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Smanjilo nam plaće Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Smanjilo nam plaće Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Smanjilo nam plaće

Go down 
+7
maxzg1
S.t.a.l.k.e.r
deannemec
Pannonius
njonjo
Mučko Đubre
braco11
11 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
braco11
Početnik
Početnik
braco11


Broj postova : 4
Registration date : 01.12.2011

Smanjilo nam plaće Empty
PostajNaslov: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće Emptyuto svi 15, 2012 9:49 pm

Eto nam gazda Jezda smanjio plaće...I svi smo sretni jer navodno,imamo posao dok ga drugi nemaju.Jupi!I nismo uopće jadni i bijedni jer smo pustili da nas netko ovako gazi.Svi smo ponosni jer nam gazda Jezda ima na karibima kule i gradove i offshore račune pa ako i krenu ovi na vlasti na njega,on ima gdje kliznuti.Mi ćemo to ponosno gledati jer nas se to ne tiče kao ni kada ostanemo bez kolektivnog ugovora ili kada nam poslodavac nametne sindikalnog povjerenika,umjesto da ga sami biramo ali kada bi to i učinili dobili bi smo radno mjesto u nekoj vukojebini ili radnu u ruke...Baš sam sretan jer imamo sve uvjete kao i radnici u EU ali kriza je,Bože moj pa valjda treba i nama nešto uskratiti kako bi nam gazda imao ljepše i ugodnije ljetne praznike.Na sunčanim karibima,naravno.
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

Smanjilo nam plaće Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće Emptysri svi 16, 2012 10:24 am

Ajde Braco šta kukaš....šta nas briga ostalo nam je love da si kupimo konop i objesimo se rofl
A gazdu treba tuctuc
[Vrh] Go down
njonjo
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 20.02.2012

Smanjilo nam plaće Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće Emptyčet svi 17, 2012 10:13 pm

Ma ajde što ste malodušni i tako je 21. 12 .2012. smak svijeta pa koji qurac onda živciranje
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

Smanjilo nam plaće Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće Emptypet svi 18, 2012 4:45 pm

njonjo je napisao/la:
Ma ajde što ste malodušni i tako je 21. 12 .2012. smak svijeta pa koji qurac onda živciranje

Gaće na štapu peace
[Vrh] Go down
Pannonius
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 67
Registration date : 25.02.2011

Smanjilo nam plaće Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće Emptysub svi 19, 2012 11:30 am

E moj prijatelju ništa od 21.12.2012. study

http://www.24sata.hr/misteriji/ocekivani-obrat-maje-ipak-nisu-predvidjele-smak-svijeta-265491
[Vrh] Go down
njonjo
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 20.02.2012

Smanjilo nam plaće Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće Emptypon svi 21, 2012 10:14 pm

E hebi ga više ni Majama ne možeš vjerovat, onda čekam da CERN proradi punom parom!!!
[Vrh] Go down
braco11
Početnik
Početnik
braco11


Broj postova : 4
Registration date : 01.12.2011

Smanjilo nam plaće Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće Emptysri svi 30, 2012 12:25 pm

Dobro,znali netko zašto je smanjena plaća? Ne može se bez nekog argumentiranog razloga smanjiti plaća.
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

Smanjilo nam plaće Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće Emptysri svi 30, 2012 1:09 pm

Ja mislim da je to radi togo jer je firma izgubila dosta objekata pa na taj način želi uštedjeti i naravno to sve ide preko naših leđa a što je najgore nije stigao nikakav dopis koji bi djelatnike obavijestio o tome....bitno da oni šalju kad su božićni blagdani cijelu knjigu kako se treba ponašati i šta treba raditi u banci da nebi došlo do pljačke bonk
Neka idu u angry-smiley-002
[Vrh] Go down
deannemec
Član
Član



Broj postova : 27
Registration date : 29.06.2012

Smanjilo nam plaće Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće Emptypet lip 29, 2012 11:34 am

pa ljudi,treba čovjek sina oženiti...znate kolko to košta????? Mad
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

Smanjilo nam plaće Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće Emptypet lip 29, 2012 4:13 pm

deannemec je napisao/la:
pa ljudi,treba čovjek sina oženiti...znate kolko to košta????? Mad

Ma ima on para da ga ženi dvadeset puta za redom ako treba cheer1
[Vrh] Go down
deannemec
Član
Član



Broj postova : 27
Registration date : 29.06.2012

Smanjilo nam plaće Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće Emptypon srp 02, 2012 2:11 pm

a pa ti nisi normalan Wink zašto čovjek da troši svoje kad ima naše.. jocolor
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

Smanjilo nam plaće Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće Emptypon srp 02, 2012 3:28 pm

Pa na naše sam i mislio rofl
[Vrh] Go down
deannemec
Član
Član



Broj postova : 27
Registration date : 29.06.2012

Smanjilo nam plaće Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće Emptyuto srp 03, 2012 11:09 am

pa vidi sad bi nam mogao i malo prevozić skinuti..... afro ...jer na to ima pravo...i mi se ne bunimo...več okrečemo dupe da nas k....a...
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

Smanjilo nam plaće Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće Emptyuto srp 03, 2012 11:24 am

deannemec je napisao/la:
pa vidi sad bi nam mogao i malo prevozić skinuti..... afro ...jer na to ima pravo...i mi se ne bunimo...več okrečemo dupe da nas k....a...

Kolega moj dragi ja ne znam koliko ti imaš godina ali moraš imati na umu da je to privatna firma i da tu nema kojekakvih štrajkova i dizanja buna nego ti to ide po principu ako ti se radi radi ako ne daj otkaz!Poslodavac koji je d.o.o(društvo sa OGRANIČENOM odgovornošću) ti i ne mora uplatiti plaću ako ne želi dobri
Jebiga to si ti čari kapitalizma...
[Vrh] Go down
S.t.a.l.k.e.r
Član
Član



Broj postova : 48
Registration date : 12.05.2012

Smanjilo nam plaće Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće Emptyčet srp 05, 2012 1:54 pm

Pa gle, ako ti neda plaću , a ti upravo i daš otkaz mozes ih tuzit...da ko pojedincu ti štrajk baš neće upalit. Međutim ako cijela firma štrajka i svi radnici onda je to druga priča. Ne moze jedna firma dat momentalni otkaz stotinama ljudi jer će onda i sama firma otić u guzicu.
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

Smanjilo nam plaće Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće Emptyčet srp 05, 2012 3:08 pm

Možeš ih tužiti to je tvoje pravo ali kako je naše pravosuđe ažurno nema šanse da dobiješ parnicu... bonk
[Vrh] Go down
maxzg1
Član
Član
maxzg1


Broj postova : 48
Location : Zagreb
Registration date : 26.01.2012

Smanjilo nam plaće Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće Emptyned srp 08, 2012 3:49 pm

Sad ce vam biti jos manje...
http://www.24sata.hr/crna-kronika-news/zlatku-maricu-odredili-istrazni-pritvor-zbog-prijetnji-lozici-273118
[Vrh] Go down
S.t.a.l.k.e.r
Član
Član



Broj postova : 48
Registration date : 12.05.2012

Smanjilo nam plaće Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće Emptyned srp 08, 2012 10:55 pm

Da ne izgleda to baš dobro, kakve bi sad posljedica firma Sokol Marić mogla imat nakon ovog ? da li bi mogli počet gubiti poslove ? ili ostat u satusu quo bez da u buducnosti dobivaju nove poslove zbog ovog incidenta i vrlo vjerovatnog rušenja ugleda firme Sokol Marić ?

Šteta što je taj Zlatko Marić sad to išao raditi, na kraju će uvijek nadrapat radnici koji nisu ništa krivi. Ali bez obzira na to, naspram mnogih firmi u privatnoj zaštiti u Hrvatskoj za Marića sam čak cuo dobre priče. Barem ovdje u Varaždinu. Plaća i prijevoz na vrijeme, a plaća niti velika niti mala kad se usporedi standard u Hrvatskoj po pitanju zaštitarstva. Tako od 3000-3500 kn (u tome je i prijevoz). Tako mi je reko barem u Varazdinu djelatnik jedne banke - radi sa pistoljom pa ima vecu tarifu. Pošto sam cuo da u Hrvatskoj velik broj zastitara radi i za 2200-2500 i jos to ne dobiju na vrijeme, Marić mi djeluje super. A i dobro su opremljeni kad ih gledam ovdje po gradu, lijepe uniforme i čizme, interventne grupe super dobro opremljene gotovo kao i nasa interventna policija, novi HS-ovi, motorole, dobra vozila itd...

Nije mu ovo sad trebalo, bojim se da bi to po firmu Sokol Marić moglo imat loše posljedice.
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

Smanjilo nam plaće Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće Emptyned srp 08, 2012 11:22 pm

maxzg1 je napisao/la:
Sad ce vam biti jos manje...
http://www.24sata.hr/crna-kronika-news/zlatku-maricu-odredili-istrazni-pritvor-zbog-prijetnji-lozici-273118

Nije prvi put da ga privode rofl
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

Smanjilo nam plaće Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće Emptyned srp 08, 2012 11:26 pm

S.t.a.l.k.e.r je napisao/la:
Da ne izgleda to baš dobro, kakve bi sad posljedica firma Sokol Marić mogla imat nakon ovog ? da li bi mogli počet gubiti poslove ? ili ostat u satusu quo bez da u buducnosti dobivaju nove poslove zbog ovog incidenta i vrlo vjerovatnog rušenja ugleda firme Sokol Marić ?

Šteta što je taj Zlatko Marić sad to išao raditi, na kraju će uvijek nadrapat radnici koji nisu ništa krivi. Ali bez obzira na to, naspram mnogih firmi u privatnoj zaštiti u Hrvatskoj za Marića sam čak cuo dobre priče. Barem ovdje u Varaždinu. Plaća i prijevoz na vrijeme, a plaća niti velika niti mala kad se usporedi standard u Hrvatskoj po pitanju zaštitarstva. Tako od 3000-3500 kn (u tome je i prijevoz). Tako mi je reko barem u Varazdinu djelatnik jedne banke - radi sa pistoljom pa ima vecu tarifu. Pošto sam cuo da u Hrvatskoj velik broj zastitara radi i za 2200-2500 i jos to ne dobiju na vrijeme, Marić mi djeluje super. A i dobro su opremljeni kad ih gledam ovdje po gradu, lijepe uniforme i čizme, interventne grupe super dobro opremljene gotovo kao i nasa interventna policija, novi HS-ovi, motorole, dobra vozila itd...

Nije mu ovo sad trebalo, bojim se da bi to po firmu Sokol Marić moglo imat loše posljedice.

Sve to kolega lijepo zvuči što si napisao što se tiče opreme ali u stvarnosti je sasvim druga priča....nema se košulja,hlača,majca a o servisiranju vozila da ti i ne pričam Rolling Eyes
[Vrh] Go down
deannemec
Član
Član



Broj postova : 27
Registration date : 29.06.2012

Smanjilo nam plaće Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće Emptypon srp 09, 2012 10:48 am

Mučko Đubre je napisao/la:
deannemec je napisao/la:
pa vidi sad bi nam mogao i malo prevozić skinuti..... afro ...jer na to ima pravo...i mi se ne bunimo...več okrečemo dupe da nas k....a...

Kolega moj dragi ja ne znam koliko ti imaš godina ali moraš imati na umu da je to privatna firma i da tu nema kojekakvih štrajkova i dizanja buna nego ti to ide po principu ako ti se radi radi ako ne daj otkaz!Poslodavac koji je d.o.o(društvo sa OGRANIČENOM odgovornošću) ti i ne mora uplatiti plaću ako ne želi dobri
Jebiga to si ti čari kapitalizma...
sve ja to dobro znam....samo sam ti napisao šta je još moguče...
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

Smanjilo nam plaće Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće Emptypon srp 09, 2012 3:30 pm

Pa da....u toj našoj državi je sve moguće bonk
[Vrh] Go down
deannemec
Član
Član



Broj postova : 27
Registration date : 29.06.2012

Smanjilo nam plaće Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće Emptyuto srp 10, 2012 2:57 pm

žalosno je to šta radimo za kikiriki...u državnu firmu nemožemo uči (nememo strica ni ujaka)..stoga il burza ili pristati na ovo što nam radi...
[Vrh] Go down
S.t.a.l.k.e.r
Član
Član



Broj postova : 48
Registration date : 12.05.2012

Smanjilo nam plaće Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće Emptyuto srp 10, 2012 7:51 pm

[quote="Mučko Đubre"]
S.t.a.l.k.e.r je napisao/la:


Sve to kolega lijepo zvuči što si napisao što se tiče opreme ali u stvarnosti je sasvim druga priča....nema se košulja,hlača,majca a o servisiranju vozila da ti i ne pričam Rolling Eyes

Čudno to nisam znao, pa valjda samoj firmi Marić u interesu da im vozila budu ispravni jer logično bez njih su u banani...

deannemec je napisao/la:
žalosno je to šta radimo za kikiriki...u državnu firmu nemožemo uči (nememo strica ni ujaka)..stoga il burza ili pristati na ovo što nam radi...

Ima istine puno u tome, ali ja bi npr bio jako sretan da mogu radit i u Mariću ili bilo kojoj drugoj firmi u HR u privatnoj zaštiti samo da mi je plaća na vrijeme, pa makar 2500, 2500 ali na vrijeme. Ja ovdje u Varaždinu ne mogu nać posao ni za lijek. Ovdje zaštitari ko da su izbrisani sa lica svijeta, već 2 mjeseca zovem 4-5 firmi aktivnih na ovom podrucju i niko ne zaposljava ni za lijek, a takoder nemam ni strica ni ujka ni nikog. Imam mamu sa kojom zivim sam i koja radi za 2500 kn u Varteksu i cak joj to kasni 2-3 mjeseca. Znaci teška banana.

Vidim da Sokol Marić u Rijeci traži 8 radnika, pokušat ću se za to prijavit i molit boga da me prime. Nasao sam si smjestaj kod jednog kolege u Lovranu koji je rekao da bi me primio dok se ne snadem dalje. Moram nešto takvo poduzet jer ovdje necu nikad nac posao. U ovoj situaciji u drzavi, bez obzira što je to očajno, ali imat i posao od 3000 kn na mjesec pod uvjetom da je to na vrijeme se čak čini odlično bez obzira što su zaštitari masovno podcijenjeni po pitanju plaće. Za Marića sam kažem barem čuo da su plaće na vrijeme, mene će u početku kao 19-godišnjaka čak i to zadovoljit i bit ću sretan - moći ću si bar kupit neke nove patike , kompjutor itd Embarassed confused

Usput ponovo bih zamolio, ako neko u Varaždinu zna nekog ko treba zaštitara i moze mi pomoc da se zaposlim neka mi se javi na privatno.

Lijep pozdrav
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

Smanjilo nam plaće Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće Emptyuto srp 10, 2012 10:32 pm

[quote="S.t.a.l.k.e.r"][quote="Mučko Đubre"]
S.t.a.l.k.e.r je napisao/la:


Sve to kolega lijepo zvuči što si napisao što se tiče opreme ali u stvarnosti je sasvim druga priča....nema se košulja,hlača,majca a o servisiranju vozila da ti i ne pričam Rolling Eyes

Čudno to nisam znao, pa valjda samoj firmi Marić u interesu da im vozila budu ispravni jer logično bez njih su u banani...

Njima ti je u interesu da se slupaš sa neispravnim vozilom(koje je usput i osigurano)i onda da ti godinama krešu plaću radi toga što si tobože razbijo vozilo....to ti je jedna najobičnija banda! Bitno da naš gazda pucka po ZG e065 bonk bonk
[Vrh] Go down
Sponsored content





Smanjilo nam plaće Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće Empty

[Vrh] Go down
 
Smanjilo nam plaće
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: SOKOL MARIĆ-
Forum(o)Bir: