HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 9 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 9 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Iskustva sa ispita za zaštitara?? Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Iskustva sa ispita za zaštitara?? Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Iskustva sa ispita za zaštitara?? Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Iskustva sa ispita za zaštitara?? Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Iskustva sa ispita za zaštitara?? Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Iskustva sa ispita za zaštitara?? Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Iskustva sa ispita za zaštitara?? Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Iskustva sa ispita za zaštitara?? Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Iskustva sa ispita za zaštitara?? Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Iskustva sa ispita za zaštitara??

Go down 
+2
bilderzg
oiramk
6 posters
Autor/icaPoruka
oiramk
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 29.10.2012

Iskustva sa ispita za zaštitara?? Empty
PostajNaslov: Iskustva sa ispita za zaštitara??   Iskustva sa ispita za zaštitara?? Emptyuto pro 18, 2012 8:20 pm

Molio bih sve koji su nedavno ili ne tako nedavno bili na ispitu za zaštitara, konkretno u Zagrebu u Ilici 335, da podijele svoja iskustva. Kako je to, kakvo je ispitno povjerenstvo, dali su strogi, kakva su pitanja teška ili lagana, kakvi su kod ocjenjivanja i sl, sve što ima veze sa time. Evo kroz koji dan pristupam ispitu pa bih bio zahvalan na odgovorima.
[Vrh] Go down
bilderzg
Član
Član
bilderzg


Broj postova : 43
Location : Zagreb,Hrvatska
Registration date : 04.03.2013

Iskustva sa ispita za zaštitara?? Empty
PostajNaslov: Bok!   Iskustva sa ispita za zaštitara?? Emptyuto lip 04, 2013 8:32 pm

oiramk je napisao/la:
Molio bih sve koji su nedavno ili ne tako nedavno bili na ispitu za zaštitara, konkretno u Zagrebu u Ilici 335, da podijele svoja iskustva. Kako je to, kakvo je ispitno povjerenstvo, dali su strogi, kakva su pitanja teška ili lagana, kakvi su kod ocjenjivanja i sl, sve što ima veze sa time. Evo kroz koji dan pristupam ispitu pa bih bio zahvalan na odgovorima.



Bok! Ispit je super lagan, samo moraš sve naučit, nikako štrebat napamet, dovoljno je da malo ispričaš o svakom pitanju,pomažu prilikom odgovaranja ali ako ne daješ nikakve suvisle odgovore onda te normalno ruše.Uopće nije komplicirano i mogao bi to sve ponovit još 5 puta,ma super. Rasturao sam recimo kriminalistiku i tehničku zaštitu.
[Vrh] Go down
WomanS
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Age : 38
Location : ZAGREB
Registration date : 24.05.2013

Iskustva sa ispita za zaštitara?? Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva sa ispita za zaštitara??   Iskustva sa ispita za zaštitara?? Emptyuto lip 04, 2013 10:21 pm

bok! malo si me sad utješio. a kakva su pitanja na samoobrani? daj još neke detalje pliz..
[Vrh] Go down
Zvone
Početnik
Početnik



Broj postova : 9
Registration date : 14.06.2013

Iskustva sa ispita za zaštitara?? Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva sa ispita za zaštitara??   Iskustva sa ispita za zaštitara?? Emptypet lip 14, 2013 5:46 pm

Pozdrav!
Ja imam ispit za zaštitara ovaj mjesec zna li netko kakva su pitanja dali je teško ima li tko istvo s tim zanima me za Slavonski Brod?
[Vrh] Go down
bilderzg
Član
Član
bilderzg


Broj postova : 43
Location : Zagreb,Hrvatska
Registration date : 04.03.2013

Iskustva sa ispita za zaštitara?? Empty
PostajNaslov: Bok !!!   Iskustva sa ispita za zaštitara?? Emptypet lip 14, 2013 6:49 pm

Zvone je napisao/la:
Pozdrav!
Ja imam ispit za zaštitara ovaj mjesec zna li netko kakva su pitanja dali je teško ima li tko istvo s tim zanima me za Slavonski Brod?


Odi na post Uskoro polažem za licencu dršte figetine pa si tamo pred kraj malo pročitaj o tome, napisao sam dosta o ispitu pa tamo više saznaš.
Btw to vrijedi za ispitivače u ZG ali za Slavonski Brod ti baš ne bi znao reć.
[Vrh] Go down
Zvone
Početnik
Početnik



Broj postova : 9
Registration date : 14.06.2013

Iskustva sa ispita za zaštitara?? Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva sa ispita za zaštitara??   Iskustva sa ispita za zaštitara?? Emptypet lip 14, 2013 7:07 pm

Ok Hvala! Samo me još zanima dali kad položiš ispit odmah ti oni izdaju licencu ili moraš čekat dok ju dobiješ Smile
[Vrh] Go down
bilderzg
Član
Član
bilderzg


Broj postova : 43
Location : Zagreb,Hrvatska
Registration date : 04.03.2013

Iskustva sa ispita za zaštitara?? Empty
PostajNaslov: Bok!   Iskustva sa ispita za zaštitara?? Emptypet lip 14, 2013 7:24 pm

Ovako, kada položiš licencu onda obično čekaš par dana recimo tipa do 7 dana da ti izdaju rješenje za posao zaštitara, kopiju liječničkog uvjerenja i svjedodžbu o zaštitarskom ispitu. Onda kada sve to dobiješ se odmah baci na traženje posla u zaštitarstvu, najbolje ti je tražiti posao u Zg jer tu ima najveći broj firmi koje trenutno traže zaštitare, evo ja bio zadnjih par dana u par firmi i svugdje su htjeli da radim samo što se malo nećkam gdje da radim i što da radim jer nisu svi zaštitarski poslovi isti. Ako imaš još neko pitanje slobodno pitaj a ja ti naravno odgovorim.
[Vrh] Go down
Zvone
Početnik
Početnik



Broj postova : 9
Registration date : 14.06.2013

Iskustva sa ispita za zaštitara?? Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva sa ispita za zaštitara??   Iskustva sa ispita za zaštitara?? Emptypet lip 14, 2013 7:36 pm

To dobiješ poštom ili ideš po licencu?
[Vrh] Go down
bilderzg
Član
Član
bilderzg


Broj postova : 43
Location : Zagreb,Hrvatska
Registration date : 04.03.2013

Iskustva sa ispita za zaštitara?? Empty
PostajNaslov: bok!   Iskustva sa ispita za zaštitara?? Emptypet lip 14, 2013 9:20 pm

Bok! Preko koga si polagao licencu? Da li si sam sebi platio tečaj ili si išao preko nekoga (preko burze). Ako si išao preko burze onda ćeš po rješenje (licencu) i sve ostalo morat otić u firmu preko koje si polagao (tipa preko Sokol Marića) ili ako si platio sam sebi onda nisam brijem da će te iz Murje zvat da si dođeš po to.
[Vrh] Go down
Zvone
Početnik
Početnik



Broj postova : 9
Registration date : 14.06.2013

Iskustva sa ispita za zaštitara?? Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva sa ispita za zaštitara??   Iskustva sa ispita za zaštitara?? Emptysub lip 15, 2013 12:53 pm

Sam sam platio školovanje i išao sam Preko Andragoškog učilišta Zvonimir iz Zagreba...Oni imaju ovdje u Slav. Brodu svoju školu. Znači ja ću vjerovatno u školu morat otić po licencu
[Vrh] Go down
bilderzg
Član
Član
bilderzg


Broj postova : 43
Location : Zagreb,Hrvatska
Registration date : 04.03.2013

Iskustva sa ispita za zaštitara?? Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva sa ispita za zaštitara??   Iskustva sa ispita za zaštitara?? Emptysub lip 15, 2013 4:20 pm

najvjerojatnije. ja sam išao preko Burze i preko AKD-a pa je to bila malo  drugačija procedura.
[Vrh] Go down
maxzg1
Član
Član
maxzg1


Broj postova : 48
Location : Zagreb
Registration date : 26.01.2012

Iskustva sa ispita za zaštitara?? Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva sa ispita za zaštitara??   Iskustva sa ispita za zaštitara?? Emptyned lip 16, 2013 1:48 pm

Licenca se podize u Mup-u...
[Vrh] Go down
Zvone
Početnik
Početnik



Broj postova : 9
Registration date : 14.06.2013

Iskustva sa ispita za zaštitara?? Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva sa ispita za zaštitara??   Iskustva sa ispita za zaštitara?? Emptyuto lip 18, 2013 2:20 pm

Hvala! maxzg1 znači podižem ju u Mup-u kad položim nakon 7 dana Hvala na imformacijama obojici Smile
[Vrh] Go down
crnka ana
Početnik
Početnik



Broj postova : 4
Registration date : 09.06.2013

Iskustva sa ispita za zaštitara?? Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva sa ispita za zaštitara??   Iskustva sa ispita za zaštitara?? Emptyčet lip 20, 2013 8:42 am

Pozdrav ! 
Planiram ići na izobrazbu za zaštitara  pa me zanima gdje ima škola u Slavonskom Brodu ? 
I da li ima tko kakvog iskustva ? Bila bih zahvalna na bilo kojoj informaciji ? Very Happy
[Vrh] Go down
Zvone
Početnik
Početnik



Broj postova : 9
Registration date : 14.06.2013

Iskustva sa ispita za zaštitara?? Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva sa ispita za zaštitara??   Iskustva sa ispita za zaštitara?? Emptyčet lip 20, 2013 1:20 pm

Bok! crna ana

Ja sam prije petnaestak dana završio predavanje i sad čekam ispit evo ti broj od čovjeka preko kojeg sam ja išo 0992067150 Gospodin Nožina škola ti cca 3500 kn javi se njemu i on će ti sve objasnit šta trebaš napravit. Ako si se već odlučila da hoćeš ić otiđi što prije u Specijalnu policiju i podnesi zahtjev jer se dosta dugo čeka adresa specijalne policije ti je Kaje Adžića bb, 35000 Slavonski Brod. I puno sreće ti želim. Ako imaš još kakvih pitanja pitaj slobodno. Pozdrav!
[Vrh] Go down
crnka ana
Početnik
Početnik



Broj postova : 4
Registration date : 09.06.2013

Iskustva sa ispita za zaštitara?? Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva sa ispita za zaštitara??   Iskustva sa ispita za zaštitara?? Emptypet lip 21, 2013 1:04 pm

Bok Zvone ! 
Reci mi samo gdje si išao na predavanje ? 
I ako ti nije problem da li bi mi mogao reći nešto više o predavanju ' 
Unaprijed hvala na odgovorima . 
I puno ti sreće želim ! 
Pozdrav
[Vrh] Go down
Zvone
Početnik
Početnik



Broj postova : 9
Registration date : 14.06.2013

Iskustva sa ispita za zaštitara?? Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva sa ispita za zaštitara??   Iskustva sa ispita za zaštitara?? Emptypet lip 21, 2013 3:36 pm

Ana ja sam išo na predavanje na adresu koju sam ti napiso već u prošlj poruci.
Škola preko koje sam ja išo zove se Andragoško učilište Zvonimir iz Zagreba je škola ali imaju tu čovjeka koji radi za njih i predavačebroj mobitela od tog Gospodina imaš u prošloj poruci .
Na predavanje ideš iz Ovih predmeta: Osnove Kriminalistike, Normativno uređenje Osnove komunikacije, Pojam i vrste vatrenog oružja. A Praktični dio je Obrana i samo obrana i rukavanje oružjem znači rastavljanje, sastavljanje oruža i vježbe gađanja iz oružja. Ako hoćeš možemo se naći na kavi pa ti sve objasni da ne pišem sve ovdje.
I Hvala Puno! Pozzzz
[Vrh] Go down
Sponsored content





Iskustva sa ispita za zaštitara?? Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva sa ispita za zaštitara??   Iskustva sa ispita za zaštitara?? Empty

[Vrh] Go down
 
Iskustva sa ispita za zaštitara??
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Budući zaštitari-
Forum(o)Bir: