HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 4 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 4 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)

Go down 
+6
Slavonski
Ptičurina
Mučko Đubre
Crni_Zg
Pannonius
bilderzg
10 posters
Autor/icaPoruka
bilderzg
Član
Član
bilderzg


Broj postova : 43
Location : Zagreb,Hrvatska
Registration date : 04.03.2013

Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Empty
PostajNaslov: Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)    Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Emptysri svi 15, 2013 3:29 pm

pig pig pig Hej bok svimaaaa uskoro polažem za licencu, štrebam svaki dan; psihologiju, kriminalistiku, zaštitarstvo,tehničku zaštitu, etc, dršte mi fige da prođem - ćuo sam da ruše .... ajde svi palce gore cheers cheers cheers cheers cheers pig pig pig


Pozdrav od Bildera : jocolor
[Vrh] Go down
Pannonius
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 67
Registration date : 25.02.2011

Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Empty
PostajNaslov: Re: Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)    Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Emptysri svi 15, 2013 5:00 pm

cheer1 cheer1 cheer1 cheer1 cheer1 cheer1
[Vrh] Go down
Crni_Zg
Početnik
Početnik
Crni_Zg


Broj postova : 1
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 24.04.2013

Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Empty
PostajNaslov: Re: Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)    Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Emptysri svi 15, 2013 9:19 pm

nemoras bas strebat nije tolko tesko,ja sam sve proso osim zastitarstva to rusi to trebas znat,a i ovisi koga zapadnes mislim da su svaki put drugi profesori al to nisam zicer zbunjeni zbunjeni
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Empty
PostajNaslov: Re: Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)    Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Emptysri svi 15, 2013 11:53 pm

Ako nešto ne znaš slobodnoj pitaj ispitivače da ti malo pomognu,želim ti svu sreću na ispitu i javi kako si prošao kava
[Vrh] Go down
Ptičurina
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Ptičurina


Broj postova : 92
Registration date : 09.09.2008

Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Empty
PostajNaslov: Re: Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)    Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Emptyčet svi 16, 2013 10:11 pm

Sretno cheers cheers cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Slavonski
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 105
Registration date : 16.04.2011

Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Empty
PostajNaslov: Re: Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)    Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Emptypet svi 17, 2013 6:21 pm

Sretno budući kolega.
[Vrh] Go down
WomanS
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Age : 38
Location : ZAGREB
Registration date : 24.05.2013

Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Empty
PostajNaslov: Re: Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)    Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Emptysub svi 25, 2013 7:42 pm

Pozdrav, evo i ja uskoro polažem za zaštitara pa me zanima ko je bio i prošao kakva su pitanja, pogotovo iz psihologije,tj komunikacija,kakvi su ispitivači i tako neke stvari još. na ispitu u Ilici u Zagrebu.
[Vrh] Go down
krakun
Ozbiljan član
Ozbiljan član
krakun


Broj postova : 71
Registration date : 12.09.2008

Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Empty
PostajNaslov: Re: Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)    Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Emptysub svi 25, 2013 11:58 pm

WomanS je napisao/la:
Pozdrav, evo i ja uskoro polažem za zaštitara pa me zanima ko je bio i prošao kakva su pitanja, pogotovo iz psihologije,tj komunikacija,kakvi su ispitivači i tako neke stvari još. na ispitu u Ilici u Zagrebu.

Psihologija ti je psiho test ,imaš ona pitanja dali bi pomogao životinji da je vidiš ozljeđenu na cesti i dali voliš svoju mamu Wink) I one sheme 4 kvadrata i koji od njih je isti kao 5 koji je izdvojen.Jedino ako se nije šta promjenilo u ovih 7-8 godina ajme koliko sam u zaštitarstvu affraid affraid affraid Čekaj bildera on je najfriškiji ovde polagao.
[Vrh] Go down
WomanS
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Age : 38
Location : ZAGREB
Registration date : 24.05.2013

Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Empty
PostajNaslov: Re: Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)    Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Emptyned svi 26, 2013 12:29 am

da,vidim i čekam ga.. ne ti testovi,nego predavanja iz komunikacija su ti o psihologiji,mišljenjima,emocijama,stresu, percepciji,lalalala
[Vrh] Go down
WomanS
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Age : 38
Location : ZAGREB
Registration date : 24.05.2013

Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Empty
PostajNaslov: Re: Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)    Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Emptypon svi 27, 2013 10:06 pm

dobro večer,kaj niko niš nezna? daj ljudi pomagajte,olakšajte malo s iskustvima vašim Wink
[Vrh] Go down
Hrčak
Član
Član
Hrčak


Broj postova : 29
Age : 32
Location : Vukojebina
Registration date : 09.05.2011

Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Empty
PostajNaslov: Re: Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)    Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Emptysri svi 29, 2013 1:13 pm

WomanS je napisao/la:
da,vidim i čekam ga.. ne ti testovi,nego predavanja iz komunikacija su ti o psihologiji,mišljenjima,emocijama,stresu, percepciji,lalalala
Iso miki kad se sjetim ispita u MUP-u
Borovec mi je bio iz psihologije, a koja glupa pitanja sam dobio!
Kakav mora bit odnos djelatnika na poslu?
Kakvi moraju biti uvijeti rada?
I jos jedno, a li ga se ne sjecam Sad

Na kraju je Borovec odgovaral na pitanja ko da ja njega ispitujem zubo_s_jojom
[Vrh] Go down
bilderzg
Član
Član
bilderzg


Broj postova : 43
Location : Zagreb,Hrvatska
Registration date : 04.03.2013

Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Empty
PostajNaslov: Re: Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)    Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Emptyuto lip 04, 2013 4:05 pm

Prošao sam sve iz prve, pre lagano, lakše nije moglo bit, rasturao sve predmete, još mi je ispitivač iz kriminalistike rekao da sam bio najbolji Smile)) lol
[Vrh] Go down
Pannonius
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 67
Registration date : 25.02.2011

Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Empty
PostajNaslov: Re: Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)    Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Emptysri lip 05, 2013 12:52 am

Eto čestitam... i što bi naša Severina rekla "Dobro došao u klub..." beerchug
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 175
Age : 43
Registration date : 09.09.2007

Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Empty
PostajNaslov: Re: Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)    Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Emptysri lip 05, 2013 4:07 pm

WomanS je napisao/la:
Pozdrav, evo i ja uskoro polažem za zaštitara pa me zanima ko je bio i prošao kakva su pitanja, pogotovo iz psihologije,tj komunikacija,kakvi su ispitivači i tako neke stvari još. na ispitu u Ilici u Zagrebu.

Ajde bilder budi kavalir pa pomozi budućoj kolegici ! Smile
[Vrh] Go down
bilderzg
Član
Član
bilderzg


Broj postova : 43
Location : Zagreb,Hrvatska
Registration date : 04.03.2013

Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Empty
PostajNaslov: Re: Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)    Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Emptysri lip 05, 2013 11:30 pm

multistars multistars multistars multistars multistars multistars multistars multistars multistars
Hej bok !!! Smile

Ja položio u Ilici 335, u domu MUPA baš prije dva dana...! Pitanja su meni bila više no lagana. iz psihologije tj. iz komunikacija pitaju pitanja tipa: 1.) Što je pozitivan konflikt?
2.) Kako se osobno riješavate stresa? (Ono idem u prirodu, chillam uz ambijentalnu muziku, radim nešto općenito što me smiruje, itd... onda znaju pitati 3.) Kako se mora ponašati zaštitar sa strankom i sa kolegama na poslu? ( Pa moraš reć da zaštitar mora prije svega biti uredan, spreman pomoći, brzo i adekvatno nastojati riješti zavrzlamu na poslu, tipa ako dođe do neke konfliktne situacije da moraš brzo tj. promptno odreagirati i nastojati učiniti situaciju pozitivnom, onda recimo znaju ti pitati 4.) Što su emocije? (Onda ti kažeš da su to doživljaji izazvani vanjskim i nutarnjim događanjima..., uglavnom psihologija tj. predmet komunikacije je vrlo lagan, zahtijeva samo prije svega logičko razmišljanje gdje imaš dosta primjera iz svakodnevnog života i rada. Ovaj predmet nije kompliciran na ispitu , s tim da je ispitivačica koja me ispitivala je bila vrlo susretljiva i simpatična, iz predmeta tehnike zahtijevaju malo više, pitaju pitanja o alarmima, dojavnom sustavu, prijenosu novca, detektorima metala.Iz kriminalistke ne postavlja ispitivač klasična pitanja već ti daje da riješavaš situacije iz prakse, tj. zada ti jednu situaciju prepada u banci gdje postavi na određeno mjesto u prostoru (BANCI) napadača , službenicu u banci i tebe kao zaštitara pa te pita što bi i kako učinio ukoliko recimo napadač upadne u prostor a ti si u svojoj zaštitarskoj prostoriji, ispitivača iz kriminalistike najviše zanima tvoj način inteligentnog razmišljanja i riješavanja te situacije. Tako da iz kriminalistike najviše gledaju u biti tvoj način percepcije tj. tvoje snalažljivosti. Mogu ti također iz kriminalistike postaviti neko pitanje tipa 1.) Kako osiguravamo mjesto događaja ili 2.) Kako možemo sačuvati tragove na mjestu događaja a ti kažeš da tragove osiguravamo tako da ih pokrijemo recimo nekim plastičnim predmetom koji bi se mogao naći u blizini kako tragove (ako su oni vani) ne bi oprala kiša. iz kriminalistike te također mogu pitati tipa (zapravo ispitivač ti kaže da zorno opišeš kako on izgleda, pa ti ustane pa te pita : Koliko bi mi dali godina, koja je boja moje kose, koliko bi rekli da sam visok itd...( to mi je bilo malo smiješno ali dobro ,hahahahaha i svi se lijepo nasmijasmo).Iz oružja te uopće ne pitaju da rastavljaš i sastavljaš oružje već ti postave samo 1 pitanje tipa 1.) Na kojem principu radi pištolj....? A ti mu kažeš na principu barutnih plinova i to je to od oružja ... , meni je napisao da će me pitat doduše 3 pitanja ali mi je postavio samo jedno hahahaha.Onda iz samoobrane te pita da li si što pripremio-la pa da pokažeš tri vježbe, možeš mu pokazati jednu obranu od gušenja, jedno lagano privođenje, i recimo jednu obranu od napada nožem primjerice odozgo ili odozdo ... to mi je bilo pre lagano...
Ok, onda recimo iz Zaštitarstva tj. iz prava će te pitati koje kakva pitanja tipa moraš znati sve OVLASTI ZAŠTITARA NAPAMET i koliko ih ima, dakle ima ih 8 ... pa da nabrojiš redom i sve lijepo objasniš, to ti je više no lako,...,onda te može pitat iz zaštitarstva recimo što je to mjesto događaja da objasniš lijepo, onda te može također pitati da objasniš što je to prekršaj i vrste prekršaja, pa te može isto tako pitati na koji se način sankcioniraju kaznena djela.Rasturio sam PRAVO (zaštitarstvo) i rasturio sam KRIMINALISTIKU ( rekao mi je ispitivač da sam mu bio najbolji Smile lol Smile)Osmijeh od uha do uha.... ,P.S. Zaboravio sam ti reć za predmet TENIČKA ZAŠTITA; taj predmet moraš fakat znat,
ono alarmne, protuprepadne i protuprovalne sustave redom, što, kako, zašto Zna recimo pitat iz tog predmeta da mu kažeš koji detektori postoje, kako se vrši prijenos novca, što je detektor loma stakla i kako on funkcionira, na koju foru funkcionira kontrola prolaza etc..., pita sve živo (ali pomaže prilikom odgovaranja), preporučujem da dobro naučiš ovaj predmet....S tim da smo čekali 4 sata dok sve nije bilo gotovo pošto je u dvoranu ulazilo dvoje po dvoje, na kraju je u dvorani-amfiteatru bilo oko 7 ljudi zajedno s time da su svi bili raštrkani po dvorani svako kod svog ispitivača. Ispitivači ako me pitaš su fini ljudi, pomažu ti malo prilikom odgovaranja, susretljivi su.
Moj prijateljski savjet: Ne uči sve napamet nego s razumijevanjem i uči barem 2-3 tjedna prije ispita svaki dan pomalo i prolaziš 100%.
Eto nadam se da sam malo pomogao s ovim Smile)) Javi ako još što treba . BYE !!!!
multistars multistars multistars multistars multistars multistars multistars multistars multistars


Zadnja promjena: bilderzg; čet lip 06, 2013 2:07 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Empty
PostajNaslov: Re: Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)    Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Emptysri lip 05, 2013 11:53 pm

Svaka ti dala i na vrijeme dobila cheer1
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 175
Age : 43
Registration date : 09.09.2007

Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Empty
PostajNaslov: Re: Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)    Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Emptyčet lip 06, 2013 1:45 am

Bilder ljudina si svaka čast mislim da će kolegica bitti i više nego zadovoljna ! top2 beerchug
[Vrh] Go down
WomanS
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Age : 38
Location : ZAGREB
Registration date : 24.05.2013

Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Empty
PostajNaslov: Re: Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)    Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Emptypet lip 07, 2013 5:28 pm

HEY... e opis je fantastičan,nadam se da će biti lako kao što i zvuči...sve razumjela, danas smo baš bili na streljani e065 dobro je prošlo ja sam spremna.
[Vrh] Go down
Pannonius
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 67
Registration date : 25.02.2011

Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Empty
PostajNaslov: Re: Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)    Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Emptyned lip 09, 2013 9:34 pm

dobri klap
[Vrh] Go down
bilderzg
Član
Član
bilderzg


Broj postova : 43
Location : Zagreb,Hrvatska
Registration date : 04.03.2013

Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Empty
PostajNaslov: Re: Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)    Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Emptypet lip 14, 2013 12:05 am

Dobro je..., samo se opusti na ispitu i sve će biti u najbolje redu. Bitno je da nemaš tremu  i da se ne stiltaš.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Empty
PostajNaslov: Re: Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)    Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)  Empty

[Vrh] Go down
 
Uskoro polažem za licencu dršte figetine ! :)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» uskoro uskoro

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Budući zaštitari-
Forum(o)Bir: