HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 5 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 5 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Preuzimanje Fine!

Go down 
+18
KonjIzBroda
S.t.a.l.k.e.r
vedamix
Daniel91
cakani79
link10
Mr. Nobody
VIKING
ak47
drax
ivan kt
Slavonski
krakun
Tezakzivot
Ptičurina
maxzg1
Mučko Đubre
sharky_s
22 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
cakani79
Početnik
Početnik



Broj postova : 6
Registration date : 14.03.2013

Preuzimanje Fine! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptysri oľu 20, 2013 12:13 pm

samo da dodam..
Navodno je fina gs htjela porte preuzet..ali navodno nije bilo riješeno pitanje kvaliteta i usluga čuvanja po objektima.
E tad dolaze na red famozne dvije tvrtke, akd i posilović.
Akd je ispo iz utrke za finu..te je posilović trebo preuzet...ali umješo se sokol sa žalbom, tak da muljažama i interesima nikad kraja
[Vrh] Go down
link10
Početnik
Početnik



Broj postova : 6
Registration date : 18.03.2013

Preuzimanje Fine! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptysri oľu 20, 2013 12:22 pm

cakani79 je napisao/la:
samo da dodam..
Navodno je fina gs htjela porte preuzet..ali navodno nije bilo riješeno pitanje kvaliteta i usluga čuvanja po objektima.
E tad dolaze na red famozne dvije tvrtke, akd i posilović.
Akd je ispo iz utrke za finu..te je posilović trebo preuzet...ali umješo se sokol sa žalbom, tak da muljažama i interesima nikad kraja

Evo i službeno je od jučer: Gradska sigurnost preuzele Finu od Sokol Marića.Tako sam sada bivši Sokolić, a da li ću biti Gradska pitanje je sad.Sokol završava s zadnjim danom ožujka..
[Vrh] Go down
link10
Početnik
Početnik



Broj postova : 6
Registration date : 18.03.2013

Preuzimanje Fine! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptysri oľu 20, 2013 12:27 pm

link10 je napisao/la:
cakani79 je napisao/la:
samo da dodam..
Navodno je fina gs htjela porte preuzet..ali navodno nije bilo riješeno pitanje kvaliteta i usluga čuvanja po objektima.
E tad dolaze na red famozne dvije tvrtke, akd i posilović.
Akd je ispo iz utrke za finu..te je posilović trebo preuzet...ali umješo se sokol sa žalbom, tak da muljažama i interesima nikad kraja

Evo i službeno je od jučer: Gradska sigurnost preuzele Finu od Sokol Marića.Tako sam sada bivši Sokolić, a da li ću biti Gradska pitanje je sad.Sokol završava s zadnjim danom ožujka..
. Gradska sigurnost preuzima u dalmaciji, a za ostatak države ne znam..
[Vrh] Go down
ak47
Početnik
Početnik



Broj postova : 24
Registration date : 27.06.2011

Preuzimanje Fine! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptysri oľu 20, 2013 2:31 pm

Zanimljivo.Poceli s Osijekom zavrsili sa Splitom...Jel ima kakvih informacija o ostalim djelovima Hrvatske?
[Vrh] Go down
Daniel91
Član
Član



Broj postova : 38
Registration date : 05.08.2011

Preuzimanje Fine! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptysri oľu 20, 2013 5:05 pm

Evo konkretnih i točnih podataka.
FINa je objavila natječaj 30. listopada 2012 za sva 4 regionalna područja, Zagreb, Osijek, Split i Rijeka.
Zagreb je dobio Posilović, Rijeku Sokol, Split Gradska Sigurnost a Osijek Sigurnost Buzov.
Na to je išlo više žalbi, i Sokola, V grupe, Miletić...
28. veljače 2013. DRžavna komisija za kontrolu postupaka javne nabave je donijela konačnu odluku, kako slijedi:
POništena je odluka FINE za centar Zagreb, ali su odbijene žalbe V grupe, Sigurnosti, MIletić i Sokola za centre Split i Osijek.
Kompletnu odluku možete pogledati ovdje: http://pdf.dkom.hr/11019.pdf
[Vrh] Go down
Ptičurina
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Ptičurina


Broj postova : 92
Registration date : 09.09.2008

Preuzimanje Fine! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptysri oľu 20, 2013 9:52 pm

Daniel91 je napisao/la:
Evo konkretnih i točnih podataka.
FINa je objavila natječaj 30. listopada 2012 za sva 4 regionalna područja, Zagreb, Osijek, Split i Rijeka.
Zagreb je dobio Posilović, Rijeku Sokol, Split Gradska Sigurnost a Osijek Sigurnost Buzov.
Na to je išlo više žalbi, i Sokola, V grupe, Miletić...
28. veljače 2013. DRžavna komisija za kontrolu postupaka javne nabave je donijela konačnu odluku, kako slijedi:
POništena je odluka FINE za centar Zagreb, ali su odbijene žalbe V grupe, Sigurnosti, MIletić i Sokola za centre Split i Osijek.
Kompletnu odluku možete pogledati ovdje: http://pdf.dkom.hr/11019.pdf

Hvala na informacijama Danijel welcome
[Vrh] Go down
cakani79
Početnik
Početnik



Broj postova : 6
Registration date : 14.03.2013

Preuzimanje Fine! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptyčet oľu 21, 2013 3:34 pm

po pročitanom vidim da je uvažena žalba sokol marića za sektor 1...znaći da će biti ponovni natječaj za reg. Cen. ZAGREb..točnije posilović po takvim ne preuzima zagreb
Ispravite me ako griješim
[Vrh] Go down
vedamix
Početnik
Početnik



Broj postova : 11
Registration date : 21.03.2013

Preuzimanje Fine! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptyčet oľu 21, 2013 10:48 pm

Pozdrav svim kolegama. Da li netko zna što će biti sa Finom u Karlovcu, posebno me zanima male poslovnice u okolici Karlovca? U Karlovačkoj banci se već odrađuje otkazni rok i preuzima je navodno Buzov ili Bilić-Erić... Eto nakon tolikih godina tektonski poremećaji u Sokolu.
[Vrh] Go down
S.t.a.l.k.e.r
Član
Član



Broj postova : 48
Registration date : 12.05.2012

Preuzimanje Fine! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptypet oľu 22, 2013 10:16 am

Pa normalno, da se lopov nije ku***o rade pice i mitraljezima pucao po Zagrebu izigravajući prljavog Herrya sumnjam da bi došlo do tih tektonskih poremaćaja u ZG, jer je to do prije 2-3 godine još bila super firma u kojoj sam želio raditi, a nikad nisam mogao. Danas to ne želim više. Bitno da Marić ima para ko blata, zimuje i ljetuje na Havajima i Bahamima i boli ga k za vas na minimalcu , i još vam sve skidaju.
[Vrh] Go down
maxzg1
Član
Član
maxzg1


Broj postova : 48
Location : Zagreb
Registration date : 26.01.2012

Preuzimanje Fine! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptypet oľu 22, 2013 12:13 pm

Nije mi jasno kak se sokol opce moze javiti na natjecaj...

http://www.vecernji.hr/vijesti/sokol-maric-preko-veze-dobio-fine-stotine-milijuna-kuna-clanak-440524
[Vrh] Go down
ivan kt
Početnik
Početnik



Broj postova : 9
Registration date : 23.02.2013

Preuzimanje Fine! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptyned oľu 24, 2013 3:49 pm

Dali netko zna vise o preuzimanju,tj. o tome koja firma ima područje Kutine,Popovače. Dali to isto spada pod Zagreb ili??????




[Vrh] Go down
vedamix
Početnik
Početnik



Broj postova : 11
Registration date : 21.03.2013

Preuzimanje Fine! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptypon oľu 25, 2013 8:26 am

Čuo sam da Sokol ostaje u Fini u Karlovcu. Ja sam godinama u Sokolu i ne prelazi mi se u još lošije firme.
[Vrh] Go down
ivan kt
Početnik
Početnik



Broj postova : 9
Registration date : 23.02.2013

Preuzimanje Fine! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptysub oľu 30, 2013 4:24 pm

Nesto ste stali sa pisanjem informacija.....ima li kakvih novosti?????
[Vrh] Go down
ak47
Početnik
Početnik



Broj postova : 24
Registration date : 27.06.2011

Preuzimanje Fine! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptypon tra 08, 2013 9:38 am

xyxwave
[Vrh] Go down
Mr. Nobody
Početnik
Početnik



Broj postova : 16
Registration date : 22.02.2013

Preuzimanje Fine! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptypon tra 08, 2013 5:56 pm

U Karlovcu i županiji FINA-u i dalje drži Sokol Marić.
[Vrh] Go down
ak47
Početnik
Početnik



Broj postova : 24
Registration date : 27.06.2011

Preuzimanje Fine! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptypon tra 08, 2013 9:02 pm

Mr. Nobody je napisao/la:
U Karlovcu i županiji FINA-u i dalje drži Sokol Marić.

al je zato danas otisla Karlovacka banka...bojim se da je ovo pocetak kraja i zato dragi moji rukovodeći angry-smiley-002
[Vrh] Go down
Daniel91
Član
Član



Broj postova : 38
Registration date : 05.08.2011

Preuzimanje Fine! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptypet tra 19, 2013 7:56 pm

Sokol Marić je ponovno predao žalbu (jučer, 18.4) Komisiji za kontrolu javne nabave u povodu odluke Fine o zaštitarskim uslugama- tjelesne zaštite osoba i imovine na lokacijama FINE, Regionalni centar Zagreb (grupa 1).
Broj žalbe: 2012/S 002-0075361
Odluka se očekuje u roku od 30 dana i bit će konačna (iako postoji i izvanredni pravni lijek- žalba upravnom sudu, koja međutim ne odgađa rješenje tj. odluku komisije).
Podsjećam, zadnju žalbu Sokol Marića na odluke Fine o zaštitarskim uslugama Komisija je djelomično uvažila i prihvatila žalbu za regionalni centar Zagreb, ali je odbila žalbe Sokola za regionalne centre Osijek i Split.
Čim bude objavljena odluka po ovoj žalbi, obavijestit ću vas.
Dok komisija ne donese svoj pravorijek postupak javne nabave tj. izbor nove zaštitarske firme, se obustavlja i stavlja u mirovanje.
Za sada nemam više detalja.
[Vrh] Go down
Ptičurina
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Ptičurina


Broj postova : 92
Registration date : 09.09.2008

Preuzimanje Fine! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptysub tra 20, 2013 7:35 am

Cijenimo to što vi iz uprave čitate ovu našu diskusiju i i djelite s nama informacije ....Hvala
[Vrh] Go down
Daniel91
Član
Član



Broj postova : 38
Registration date : 05.08.2011

Preuzimanje Fine! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptysub tra 20, 2013 6:37 pm

hahaha dobro si me nasmijao.
Bilo bi lijepo da sam član uprave, s obzirom na visinu primanja u zaštitarstvu, naše prosjeke plaća i količinu rada...
Na žalost, ništa od toga, običan sam zaštitar na objektu kao i mnogi drugi, i jedva preživljavam s obzirom na svoju plaću.
Uostalom, zar zaista misliš da bi netko iz uprave dijelio ovakve informacije sa svekolikom javnošću!?
Sve informacije koje sam vam objavio lako se mogu naći i pogledati na Internetu, jer su javne, treba samo malo posurfati i sve se jednostavno nađe, ne treba nikakve mudrosti ni naročite pameti za to.
Jednostavno odeš na webstranicu komisije za kontrolu javne nabave i tamo su ti prikazani svi postupci u tijeku te javno prikazane sve njihove odluke, koje su donijeli.
To svaki prosječni korisnik Interneta može naći, bez ikakvog problema.
Isto tako, i zakon o javnoj nabavi je javno objavljen na Internetu i lako se može pronaći i pročitati, nema tu nikakve misterije ni naročite pameti.
[Vrh] Go down
Ptičurina
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Ptičurina


Broj postova : 92
Registration date : 09.09.2008

Preuzimanje Fine! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptypon tra 22, 2013 6:37 am

Alo smiri se šta se brusiš ??? affraid Nisi trebao toliki tekst za objasniti da nisi iz uprave i daa usput drugi put stavi samo linkove na te stranice odakle ti to čitaš da se nemučiš pisati Twisted Evil bez obzira hvala na informacijama
[Vrh] Go down
Daniel91
Član
Član



Broj postova : 38
Registration date : 05.08.2011

Preuzimanje Fine! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptypon tra 22, 2013 6:56 pm

Ja sam OK a čini mi se da si ti taj koji ima problem.
Ako ti se ne da tražiti po Googlu (što je 5 minuta posla) evo ti linkova, da se ne mučiš Very Happy
Zakon o javnoj nabavi:
http://www.sfzg.unizg.hr/_download/repository/file1226p1.pdf

Prouči taj zakon i cijela će ti procedura javne nabave i naručivanja zaštitarskih usluga biti jasna.
Sve postupke pred Državnom komisijom za kontrolu postupaka javne nabave možeš pogledati ovdje:
http://www.dkom.hr/default.aspx?id=260]http://www.dkom.hr/default.aspx?id=260]http://www.dkom.hr/default.aspx?id=260

I to je to, nikakve misterije, svatko može sam pogledati, ne treba biti u upravi ili imati ne znam kakve ''privilegirane'' informacije ili ne znam što. Very Happy
[Vrh] Go down
Ptičurina
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Ptičurina


Broj postova : 92
Registration date : 09.09.2008

Preuzimanje Fine! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptypon tra 22, 2013 9:09 pm

Da klasično svatko za sebe misli da je OK vidiš ali i ja mislim isto za sebe zar si sumljao da ću pomisliti suprotno.. kava .Nisam znao za ovo,zanimljivo,ti umjesto da budeš sretan jer znaš više od prosjeka ti se ljutiš, Nevidim razlog zašto netko iz uprave nebi djelio ono što inako možeš naći javno na internetu ,pa nije to vojna tajna. Uostalom več su se javljali ovde na forum i ovi i oni i vlasnici pojedinih firmi pa što nebi neko iz uprave Sokola.Hvala na linkovima al ja opet nemogu naći informacije koje si gore napisao očito sam glup pravi zaštitar. affraid
[Vrh] Go down
KonjIzBroda
Početnik
Početnik



Broj postova : 2
Registration date : 16.05.2013

Preuzimanje Fine! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptyčet svi 16, 2013 12:22 pm

BuzovSECURITAS preuzeo Fine u slavoniji..
Ali bjezite od Buzova glavom bez obzira. Zastitar s oružjem ima plaću 24oo kuna.!! Nema smisla uopce. Radiš uredno i onda te nagradi sa (kako se kaze velika plaća..?) PLAČetinom.! PLAČ majke Božje. Hvala, doviđenja..
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

Preuzimanje Fine! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptyčet svi 16, 2013 11:09 pm

KonjIzBroda je napisao/la:
BuzovSECURITAS preuzeo Fine u slavoniji..
Ali bjezite od Buzova glavom bez obzira. Zastitar s oružjem ima plaću 24oo kuna.!! Nema smisla uopce. Radiš uredno i onda te nagradi sa (kako se kaze velika plaća..?) PLAČetinom.! PLAČ majke Božje. Hvala, doviđenja..

Uf čuo sam da je to firma totalno thumbsdown isto kao i onaj Borbaš bonk
[Vrh] Go down
Slavonski
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 105
Registration date : 16.04.2011

Preuzimanje Fine! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 3 Emptypet svi 17, 2013 6:19 pm

Mučko Đubre je napisao/la:
KonjIzBroda je napisao/la:
BuzovSECURITAS preuzeo Fine u slavoniji..
Ali bjezite od Buzova glavom bez obzira. Zastitar s oružjem ima plaću 24oo kuna.!! Nema smisla uopce. Radiš uredno i onda te nagradi sa (kako se kaze velika plaća..?) PLAČetinom.! PLAČ majke Božje. Hvala, doviđenja..

Uf čuo sam da je to firma totalno thumbsdown isto kao i onaj Borbaš bonk
Borbaš je običan paravan od Alena Borbaša i tako, a ne firma.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Preuzimanje Fine! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Preuzimanje Fine!
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Preuzimanje PBZ
» PREUZIMANJE PETROKEMIJE KUTINA

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: SOKOL MARIĆ-
Forum(o)Bir: