HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 9 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 9 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Vrste zaštitarstva? Zaštitar, zaštitar - tehničar, itd. Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Vrste zaštitarstva? Zaštitar, zaštitar - tehničar, itd. Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Vrste zaštitarstva? Zaštitar, zaštitar - tehničar, itd. Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Vrste zaštitarstva? Zaštitar, zaštitar - tehničar, itd. Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Vrste zaštitarstva? Zaštitar, zaštitar - tehničar, itd. Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Vrste zaštitarstva? Zaštitar, zaštitar - tehničar, itd. Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Vrste zaštitarstva? Zaštitar, zaštitar - tehničar, itd. Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Vrste zaštitarstva? Zaštitar, zaštitar - tehničar, itd. Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Vrste zaštitarstva? Zaštitar, zaštitar - tehničar, itd. Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Vrste zaštitarstva? Zaštitar, zaštitar - tehničar, itd.

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
apollo86
Početnik
Početnik



Broj postova : 1
Registration date : 26.11.2012

Vrste zaštitarstva? Zaštitar, zaštitar - tehničar, itd. Empty
PostajNaslov: Vrste zaštitarstva? Zaštitar, zaštitar - tehničar, itd.   Vrste zaštitarstva? Zaštitar, zaštitar - tehničar, itd. Emptypon stu 26, 2012 10:31 pm

Najprije pozdrav, jer sam novi na ovom forumu, za vas sam saznao preko forum.hr. Ovdje dolazim po neke odgovore koje tamo nisam dobio, pa bih molio da odgovaraju oni upućeniji, te oni sa svježijim informacijama.

Uskoro planiram upisati tečaj za zaštitara, ali prije bih volio saznati makar neke značajnije informacije. Zanima me prvenstveno koje vrste zaštite u zaštitarstvu postoje, a da se time može baviti neki početnik. Znam zasad za zaštitara, zaštitara tehničara, zaštitara vatrogasca. Pa da krenemo:

1. Koje su vrste zaštitarstva? (okvirno, u kojima mogu sudjelovati početnici
2. Ako završim tečaj za npr zaštitara-tehničara, uključuje li to i obuku za zaštitara, ili samo tehnički dio(isto tako za ostale, vatrogasca, itd)?
3. Koje uvjete moraju zadovoljiti pojedine kategorije zaštitara? Mislim ovdje na stručnu spremu, fizičku, specifična znanja.
4. Koja je cijena tečaja, okvirno(za ovo su mi možda i najbitnije što svježije informacije)? Ako sam dobro skužio na onom forumu, obuka za zaštitara tehničara je +500 na obuku za zaštitara.
5. Je li moguće naknadno položiti razliku npr zaštitara do zaštitara vatrogasca(bez polaganja cijelog tečaja), i što se plaća kroz tu razliku?


Ako mi padne još koje pitanje na pamet, postavit ću ga usput. Nadam se brzom odgovoru i ugodnom druženju Very Happy
[Vrh] Go down
krakun
Ozbiljan član
Ozbiljan član
krakun


Broj postova : 71
Registration date : 12.09.2008

Vrste zaštitarstva? Zaštitar, zaštitar - tehničar, itd. Empty
PostajNaslov: Re: Vrste zaštitarstva? Zaštitar, zaštitar - tehničar, itd.   Vrste zaštitarstva? Zaštitar, zaštitar - tehničar, itd. Emptyuto stu 27, 2012 2:09 am

Da ja nebi tu laprdao evo ti korisni linkovi http://www.mup.hr/145.aspx
http://www.hcz.hr/default.aspx?catId=39 Što se tiče Zaštitara Vatrogasca o tome neznam puno niti ima puno podataka na internetu ali znam da imaju malo veču plaću od nas zaštitara ,i rade kao vatrogasci po trgovačkim centrima,tvornicanma itd.
[Vrh] Go down
Justus
Početnik
Početnik



Broj postova : 4
Location : Zagreb
Registration date : 03.01.2014

Vrste zaštitarstva? Zaštitar, zaštitar - tehničar, itd. Empty
PostajNaslov: Re: Vrste zaštitarstva? Zaštitar, zaštitar - tehničar, itd.   Vrste zaštitarstva? Zaštitar, zaštitar - tehničar, itd. Emptypet stu 21, 2014 7:09 am

Poštovanje, imam pitanje pa ako može odgovor na njega, recite mi radim na jednom objektu, pa bi vlasnici htjeli da postanem ovlaštena osoba da mogu ljudima mjenjati novce u mjenjačnici....ja nisam baš s time oduševljen,i dal uopće mi smijemo biti ovlašteni na radu sa mjenjačnicom da klijentima mijenjamo novac i slično,ko normalni radnici u mjenjačnici? nebi li to bilo protuzakonito?
[Vrh] Go down
Lumen
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lumen


Broj postova : 104
Registration date : 06.03.2010

Vrste zaštitarstva? Zaštitar, zaštitar - tehničar, itd. Empty
PostajNaslov: Re: Vrste zaštitarstva? Zaštitar, zaštitar - tehničar, itd.   Vrste zaštitarstva? Zaštitar, zaštitar - tehničar, itd. Emptypet pro 12, 2014 1:25 am

Pa, ako te plate dodatno za to, zašto ne?

Gle, teortski i po zakonu ti ne smiješ ići mimo svojih ovlasti, a ovo je u tvojem djelokrugu istih.
Mislim, ako zaštitari na porti rade raznorazne poslove, zašto ne bi još bili oni koji mjenjaju novce.

Samo, velim, nemoj da bude mukte iliti za krumpire, neka te plate dvostruko, jer radiš dva posla, zaštitarski i šlaterski.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vrste zaštitarstva? Zaštitar, zaštitar - tehničar, itd. Empty
PostajNaslov: Re: Vrste zaštitarstva? Zaštitar, zaštitar - tehničar, itd.   Vrste zaštitarstva? Zaštitar, zaštitar - tehničar, itd. Empty

[Vrh] Go down
 
Vrste zaštitarstva? Zaštitar, zaštitar - tehničar, itd.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Općenito o zaštitarstvu-
Forum(o)Bir: