HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 10 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 10 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
polaganje ispita za zaštitara tehničara Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
polaganje ispita za zaštitara tehničara Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
polaganje ispita za zaštitara tehničara Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
polaganje ispita za zaštitara tehničara Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
polaganje ispita za zaštitara tehničara Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
polaganje ispita za zaštitara tehničara Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
polaganje ispita za zaštitara tehničara Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
polaganje ispita za zaštitara tehničara Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
polaganje ispita za zaštitara tehničara Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 polaganje ispita za zaštitara tehničara

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
marko99
Početnik
Početnik



Broj postova : 8
Registration date : 30.11.2011

polaganje ispita za zaštitara tehničara Empty
PostajNaslov: polaganje ispita za zaštitara tehničara   polaganje ispita za zaštitara tehničara Emptysri stu 30, 2011 8:10 pm

pozdrav, gospodo!

kao i svi koji tek trebaju položiti ispit, imam par pitanja. prvo i osnovno, u petrinjskoj sam dobio sve informacije vezane za polaganje samog ispita. mene zanima ono što je U ISPITU. naime, koliko sam vidio, na stranici zaštita.com, potrebne su mi i osnove tjelesne zaštite, poznavanje građevinske regulative i osnove kriminalistike. može li me netko uputiti na kakav konkretan zakon ili propis koji sadrži bilo koji dio od ovog gore navedenog? imam kopiju "Priručnika za izobrazbu i stručni ispit zaštitara i zaštitara-tehničara" (Širec-Damjanović i ostali), ali unutra nisam našao ništa o građevinskim regulativama, dok je na kraju priručnika dosta opširno obrađena kriminalistika. znam da se pred komisijom izvlače tri pitanja, ali kako to na kraju izgleda pred komisijom, koliko su zahtjevni o odgovorima, i slično...

unaprijed hvala!
[Vrh] Go down
marko99
Početnik
Početnik



Broj postova : 8
Registration date : 30.11.2011

polaganje ispita za zaštitara tehničara Empty
PostajNaslov: Re: polaganje ispita za zaštitara tehničara   polaganje ispita za zaštitara tehničara Emptysri stu 30, 2011 8:36 pm

e, da, prepisat ću ovdje ono što sam dobio u petrinjskoj, nadam se da će još nekome pomoći.

Izdavanje dopuštenja za obavljanje poslova privatne zaštite zaštitara tehničara

PREDAJA ZAHTJEVA:
1. Obrazac Z-2 (zaokružiti B-3)
2. Upitnik o osobnim podacima kandidata
3. Kopiju svjedodžbe o stečenoj najmanje srednjoj stručnoj spremi TEHNIČKOG SMJERA (original na uvid)
4. Kopiju osobne iskaznice
5. Upravnu pristojbu od 70,00kn u državnim biljezima ili Potvrdu o imovnom stanju (podiže se u područnom uredu (porezna ispostava) po mjestu prebivališta) ili drugi dokaz o pravu na oslobađanje upravnih pristojbi.

- Nakon predaje zahtjeva vrši se sigurnosna provjera kandidata (traje oko mjesec dana), te se na kućnu adresu šalje zaključak.

- Po dobivenom ZAKLJUČKU, potrebno je prijaviti i položiti STRUČNI ISPIT*. (Prijava za polaganje stručnog ispita podnosi se u Petrinjskoj 30, soba 301(za Zagreb))

ZA PRIJAVU ISPITA:
1. Obrazac Z-5
2. Kopija zaključka
3. Dokaz o uplati naknade za polaganje ispita (originalna uplatnica)
4. Upravna pristojba u državnim biljezima od 20,00kn - NE TREBA ukoliko je podnositelj zahtjeva oslobođen plaćanja upravnih pristojbi

- Nakon položenog stručnog ispita potrebno je predati dokumentaciju za izdavanje rješenja (obavezno unutar roka iz zaključka)

ZA IZDAVANJE RJEŠENJA:
1. Kopiju svjedodžbe o položenom stručnom ispitu (original na uvid)
2. Dokaz o uplati pristojbe u iznosu od 1000,00kn (žiro račun broj: 1001005-1863000160, model: 64, s pozivom na broj odobrenja: 5002-19982-OIB , primatelj: Državni proračun) - NE TREBA ukoliko je podnositelj zahtjeva oslobođen plaćanja upravnih pristojbi.

ZA IZDAVANJE ISKAZNICE ZAŠTITARA-TEHNIČARA:
1. Obrazac Z-2 (zaokružiti B9)
2.Dokaz o radnom odnosu (ugovor o radu na radno mjesto zaštitara-tehničara)
3. Upravnu pristojbu od 20,00kn u državnim biljezima - NE TREBA ukoliko je podnositelj zahtjeva oslobođen plaćanja upravnih pristojbi.
4. Dokaz o uplati predloška iskaznice u iznosu od 50,00kn (žiro račun broj: 1001005-1863000160, model: 62, s pozivom na broj odobrenja: 7145-713-21849, primatelj: Državni proračun, opis plaćanja: Iskaznica zaštitara-tehničara)
5. Dvije fotografije veličine 30x35 mm.


* Osobe koje imaju tri godine radnog iskustva na poslovima policijskog službenika odnosno službenika Ministarstva koji obavljaju nadzor poslova privatne zaštite, na vojno-policijskim poslovima Ministarstva obrane, istražnim poslovima, poslovima državnog odvjetništva, pravosudnog policajca, pripadnika gardijskih postrojbi ili pripadnika sigurnosnih službi NE MORAJU polagati stručni ispit za čuvara, zaštitara, i zaštitara-tehničara (priložiti dokaz o istom).



eto, to su meni dali ispisano na papiru. nadam se da će još nekome koristiti
[Vrh] Go down
mađar
Početnik
Početnik



Broj postova : 15
Age : 41
Location : grom
Registration date : 12.08.2011

polaganje ispita za zaštitara tehničara Empty
PostajNaslov: Re: polaganje ispita za zaštitara tehničara   polaganje ispita za zaštitara tehničara Emptyčet pro 01, 2011 7:18 pm

polaganje ispita za zaštitara tehničara 869392 nemoj ići za zaštitara ako boga znaš
[Vrh] Go down
marko99
Početnik
Početnik



Broj postova : 8
Registration date : 30.11.2011

polaganje ispita za zaštitara tehničara Empty
PostajNaslov: Re: polaganje ispita za zaštitara tehničara   polaganje ispita za zaštitara tehničara Emptyčet pro 01, 2011 8:04 pm

ha ha, dobra Very Happy nije to, ja sam već tri godine s prekidima tehničar, ali nemam ispit i iskaznicu, tako da je ovo sam praktički formalnost.
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

polaganje ispita za zaštitara tehničara Empty
PostajNaslov: Re: polaganje ispita za zaštitara tehničara   polaganje ispita za zaštitara tehničara Emptysri pro 07, 2011 12:10 am

Naziv programa


ZAŠTITAR-TEHNIČAR

Interna oznaka programa


O3

Odobrenje za izvođenje programa


Rješenje

Trajanje programa


6 sati

Programske cjeline


Osnove tjelesne zaštite
Zaštita novčarskih institucija
Područje djelatnosti tehničke zaštite
Građevinska regulativa
Osnove kriminalistike
Zaštita tajnosti podataka

Literatura


A Ostojić, R.Kralj, M.Budimir, Ž.Fiolić, K.Paić: Priručnik za pripremu stručnog ispita zaštitara-tehničara

Cijena


na upit

Uvjeti za pohađanje programa


nema

Dokumenti


preslika osobne iskaznice

preslika svjedodžbe o stečenoj najmanje srednjoj stručnoj spremi

Prijava


Telefon 01-4002-039 (radnim danom od 08:30 – 15:30)

Fax. 01-4002-249

e-mail: info@ sigurnost@educa.hr

ispunjavanjem obrasca PRIJAVE na web stranici

Datum održavanja


Program izobrazbe organizira se po prikupljenom dovoljnom broju polaznika.

Točan datum pravodobno se objavljuje na web stranici, a prijavljeni polaznici dobivaju službenu obavijest telefonom i/ili putem elektroničke pošte

Uvjerenje


Po završetku programa izobrazbe izdaje se uvjerenje o pohađanju pripremnog programa



ISPIT




Zahtjev za polaganje stručnog ispita podnosi se policijskoj upravi nadležnoj prema mjestu prebivališta pristupnika.

Zahtjev za polaganje ispita


Obrazac Z-2 (zaokružiti B3)




Upitnik o osobnim podacima kandidata




Preslika domovnice (original na uvid)




Preslika svjedodžbe o stečenoj najmanje srednjoj stručnoj spremi tehničkog smjera (original na uvid)




Uvjerenje nadlažnog suda da nije u tijeku istražni postupak, da nije podignuta optužnica koja je postala pravomoćna, da nije izrečena nepravomoćna osuđujuća presuda za kaznana djela za koja je zapriječena novčana kazna ili zatvor (original)




Preslika osobne iskaznice




Upravna pristojba u iznosu od 70,00 kn (državni biljezi) ili Potvrdu o imovnom stanju ili drugi dokaz o pravu na oslobađanje od upravnih pristojbi

Prijava za polaganje stručnog ispita podnosi se u Petrinjskoj 30, soba 301

Prijava ispita


Obrazac Z-5




Preslika obavijesti policijske uprave o ispunjenju uvjeta




Preslika potvrde o zdravstvenoj sposobnosti izdana od ovlaštene zdravstvene ustanove




Dokaz o uplati naknade za polaganje ispita (original uplatnica)




Upravna pristojba u državnim biljezima od 20,00 kn
[Vrh] Go down
marko99
Početnik
Početnik



Broj postova : 8
Registration date : 30.11.2011

polaganje ispita za zaštitara tehničara Empty
PostajNaslov: Re: polaganje ispita za zaštitara tehničara   polaganje ispita za zaštitara tehničara Emptysri pro 07, 2011 10:26 am

Programske cjeline


Osnove tjelesne zaštite
Zaštita novčarskih institucija
Područje djelatnosti tehničke zaštite
Građevinska regulativa
Osnove kriminalistike
Zaštita tajnosti podataka


ovo mi je bilo najbitnije.
zahvaljujem!
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

polaganje ispita za zaštitara tehničara Empty
PostajNaslov: Re: polaganje ispita za zaštitara tehničara   polaganje ispita za zaštitara tehničara Emptysri pro 07, 2011 9:04 pm

tu smo da si pomažemo jednim drugima Cool
[Vrh] Go down
sharky_s
Početnik
Početnik
sharky_s


Broj postova : 21
Registration date : 29.10.2009

polaganje ispita za zaštitara tehničara Empty
PostajNaslov: Re: polaganje ispita za zaštitara tehničara   polaganje ispita za zaštitara tehničara Emptyčet vel 21, 2013 6:39 am

što se misli pod ovim "srednjoj stručnoj spremi TEHNIČKOG SMJERA " jer to mora biti završeno najmanje četverogodišnje znimanje u srednjoj školi ?
[Vrh] Go down
marko99
Početnik
Početnik



Broj postova : 8
Registration date : 30.11.2011

polaganje ispita za zaštitara tehničara Empty
PostajNaslov: Re: polaganje ispita za zaštitara tehničara   polaganje ispita za zaštitara tehničara Emptyčet vel 21, 2013 10:42 am

zapravo da. mislim da tehnički smjerovi ni ne idu ispod 4 godine. pošto ova struka/zanimanje obuhvaća povelik spektar tehnologija i zahtjeva pri projektiranju/ugradnji, vjerojatno je uzeto općenito; tehnički smjer. znači, pod isto je stavljen tehničar za elektroniku, i strojarstvo.
[Vrh] Go down
Sponsored content





polaganje ispita za zaštitara tehničara Empty
PostajNaslov: Re: polaganje ispita za zaštitara tehničara   polaganje ispita za zaštitara tehničara Empty

[Vrh] Go down
 
polaganje ispita za zaštitara tehničara
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: SRODNA ZANIMANJA :: Zaštitari Tehničari-
Forum(o)Bir: