HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Zaštita Zagreb Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Zaštita Zagreb Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Zaštita Zagreb Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Zaštita Zagreb Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Zaštita Zagreb Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Zaštita Zagreb Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Zaštita Zagreb Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Zaštita Zagreb Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Zaštita Zagreb Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Zaštita Zagreb

Go down 
+5
alfadog
Đomba10
marina12
X-PLOSIV
Hrčak
9 posters
Autor/icaPoruka
Hrčak
Član
Član
Hrčak


Broj postova : 29
Age : 32
Location : Vukojebina
Registration date : 09.05.2011

Zaštita Zagreb Empty
PostajNaslov: Zaštita Zagreb   Zaštita Zagreb Emptyčet svi 12, 2011 1:13 pm

Pozdrav svima

Zanima me kakvo je stanje u Zaštiti Zagreb
Znači zanima me plača, odnos prema zaposlenicima, radni rasporedi i ostalo šta vi mislite da bi bilo važno!
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Zaštita Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita Zagreb   Zaštita Zagreb Emptypon svi 16, 2011 6:34 pm

I mene zanima namjeravam se negdje prebacit
[Vrh] Go down
marina12
Početnik
Početnik



Broj postova : 11
Registration date : 01.05.2011

Zaštita Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita Zagreb   Zaštita Zagreb Emptyuto svi 17, 2011 11:10 pm

ja namjeravam otici isto u zastitu zagreb jer dosta dugo postoje,sad je bio natjecaj i nadam se pozitivnom odgovoru Smile
[Vrh] Go down
Hrčak
Član
Član
Hrčak


Broj postova : 29
Age : 32
Location : Vukojebina
Registration date : 09.05.2011

Zaštita Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita Zagreb   Zaštita Zagreb Emptysri svi 18, 2011 12:42 am

marina12 je napisao/la:
ja namjeravam otici isto u zastitu zagreb jer dosta dugo postoje,sad je bio natjecaj i nadam se pozitivnom odgovoru Smile

Ja sam odustao od zaštite zagreb!
Razlog je u placi, dobiva se na dvije rate, a kolko sam vidio da su poceli kasniti i sa isplatom te place kako je kolega M&R naveo u ANKETI

Pa stoga velim baj_baj zaštiti zagreb
[Vrh] Go down
marina12
Početnik
Početnik



Broj postova : 11
Registration date : 01.05.2011

Zaštita Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita Zagreb   Zaštita Zagreb Emptysri svi 18, 2011 3:40 pm

ja pocinjem za njih raditi pa cu vidjeti kaj ce biti
[Vrh] Go down
marina12
Početnik
Početnik



Broj postova : 11
Registration date : 01.05.2011

Zaštita Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita Zagreb   Zaštita Zagreb Emptypon svi 30, 2011 6:41 pm

meni je zstitarstvo samo usputna stanica planiram ici u mup Very Happy a za zastitu zagreb mogu reci sve pohvale
[Vrh] Go down
Đomba10
Početnik
Početnik



Broj postova : 24
Registration date : 29.06.2011

Zaštita Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita Zagreb   Zaštita Zagreb Emptysri lip 29, 2011 5:54 pm

Kolege bježite od zaštite zagreb,firma je u banani godinama.Plača je u dva djela i imaju slabe satnice.Njih je kupio riječki Protect i uvjek bi preporučio bilo kojem kolegi da ode u protect nego u zaštitu zg.
[Vrh] Go down
alfadog
Početnik
Početnik



Broj postova : 1
Registration date : 12.08.2011

Zaštita Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita Zagreb   Zaštita Zagreb Emptysri lis 12, 2011 4:41 pm

Kolege istina da je plaća u dva dijela ali zasad je još uvjek donekle na vrijeme bila 5 i 20 u mjesecu eventualno sa kojim danom zakašnjenja. To je naspram nekih drugih firmi rekao bi dosta dobro, i jedna od većih prednosti. A stanica isto ko i drugdje ne vidim neke razlike u konačnici. Jest da imamo malo zastarjle uniforme i oprema nam je malo u banani, al jbg to su bolni rezovi štednje-rijeći rukovodećeg kadra...al kak ja velim nek je plaća na vrijeme a za ostalo me boli k Laughing Pozdrav
[Vrh] Go down
OGY86
Početnik
Početnik



Broj postova : 8
Age : 37
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2013

Zaštita Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita Zagreb   Zaštita Zagreb Emptysub pro 28, 2013 3:33 pm

Pozdrav kolegama!

Evo,ja vam radim u Zaštiti-Zagreb,usput novi sam na forumu,pa samo da vam ukratko prenesem kakvo je trenutno stanje u firmi.Sve što su napisale kolege gore prije mene je istina,osim što je plaća od 1.1.2012 u jednom komadu,a ne kao prije u dva dijela.Firma ima uglavnom na čuvanju objekte bez oružja,a obavi se tek poneka pratnja novca.Ne znam kako je ono malo kelgama plaća na objektima sa oružjem i pratnji,ali budem vam dao svoja dva primjera plaće na objektu bez oružja.

180 sati - 2702 kune,sa prijevozom
168 sati - 2587 kuna,sa prijevozom

Nekakvi drugi dodatci ne dolaze u obzir jer je firma sve poukidala,a naknada za noćni rad i praznikom te blagdanom je mizerija.Broj zaposlenih zaštitara je u stalnom padu zbog gubitka objekata.Inače čak i ja lagano razmišljam o odlasku u neku jaču firmu (znam da nigdje nije bolje)ali eto posla u struci nema.

Nadam se da sam vam pomogao ovom informacijom!  Smile 
[Vrh] Go down
spooky
Početnik
Početnik



Broj postova : 11
Registration date : 15.10.2013

Zaštita Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita Zagreb   Zaštita Zagreb Emptyned pro 29, 2013 5:46 pm

Zapravo zaštita-zagreb je firma koja nit ne miriše nit smrdi, no više ipak ovo drugo. Problem je što su dd aka dioničko društvo te imaju zaposlenih gro starih "mudonja" (još valjda iz bivše Sigurnosti) koji imaju dionice firme a ostalima produžuju ugovore na tromjesečnoj bazi. Znači izgubi se objekt vas zovu kranjčević ili tandarić te vam na finjaka pokušavaju uvaliti da vi date otkaz, ako to ne popušite, jer zašto bi vi dali otkaz bez razloga, onda kreću spike da vam nemreju produžiti ugovor, da ste višak i ostale bljezgarije... uglavnom jedina pozitiva toga je što neproduživanjem ugovora imate pravo na naknadu s burze što sa sporazumnim otkazom (po ostalim firmama) naravno nije slučaj. Izbječi ako je moguće.
[Vrh] Go down
OGY86
Početnik
Početnik



Broj postova : 8
Age : 37
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2013

Zaštita Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita Zagreb   Zaštita Zagreb Emptyned pro 29, 2013 10:07 pm

Obzirom kako si ovo sve lijepo rekao i prije svega točno predpostavljam da radiš ili si radio u Zaštiti-Zagreb.Isto tako sve što si gore naveo potvrđujem.
[Vrh] Go down
Justus
Početnik
Početnik



Broj postova : 4
Location : Zagreb
Registration date : 03.01.2014

Zaštita Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita Zagreb   Zaštita Zagreb Emptypet sij 03, 2014 1:50 am

Kao što je kolega gore napisao,najbolje se kloniti te firme jer su postali jos odurniji....dobivanje novih uniforma je rijetkost, većina zaštitara dobije rabljene uniforme, cipele za rad...imaš više srece ako kupiš svoje...ili da dobijes rabljene..opet. Plaća ti je oko 2600 i neš sitnog (u to je uračunato 300 kn prijevoza,i više od toga ne možeš da dobiš),božićnica i nekavi dodaci su bajke..samo mozes sanjati o njima,svako malo potpisujes ugovore na tri mjeseca, i kao što se dogodilo mojim kolegama na poslu iz zagreba koji su u godinama i imaju ugovor za stalno (a što postaje stalna praksa) ne mogu im dati otkaz (da ne trebaju dati otpremninu) nego su ih slali nekud u kutke zagorja gdje su svaki dan prošli 80 km (na posao i s posla) nakon par mjeseci oni su dali otkaz jer tako vec nije moglo.i zadnje ali šlag na torti platna lista......na tim platnim listama nikad ne pišu sati koje si u stvarnosti odradio i kojim smjenama,znači smjene koje pišu na platnoj listi ili se djelomično preklapaju s onim što si pisao u svoju službenu knjigu primopredaje smjene, ili se uopće ne slažu. Fakat mi se ovaj način poslovanja gadi,i ja sam radio tamo ali sam hvala bogu otišao...zao mi je svih onih koji rade u zaštiti zagreb samo zato jer ne mogu drugdje naci posao a ovi ih izrabljuju. Ispricavam se ako to izgleda prebrutalno ali najgore je što je stvarnost, zato svim budućim kolegama radje kažem da se klone te firme jer od toga neće ništa imati,jedino ako vam stvarno trebaju novci,ali se onda pripremite jer ce vas stvarno izrabljivati.
[Vrh] Go down
OGY86
Početnik
Početnik



Broj postova : 8
Age : 37
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2013

Zaštita Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita Zagreb   Zaštita Zagreb Emptypet sij 03, 2014 7:15 pm

Uniforme su stvarno posebna stvar. Ja kad sam došao u firmu odmah su mi uvalili rabljene hlače i košulje, ukratko sve osim cipela koje su nove. Normalno kroz koji mjesec pojave se rupe na košulji pa dođe nadzornik i pita kako to izgledaš i prijeti prijavom. Odem reklamirati u firmu a oni vele da nemam pravo sljedeće 2 godine jer su rabljeno proknjižili kao novo.Bah! Rolling Eyes 

Usput u zadnje vrijeme počeli su dobivati košulje od nekoga novoga materijala ŽNJ kategorije. Ja sam zadužio par novih prošlo ljeto, i koliko god sam ih oprao kao da sam na sebe obukao šmirgl papir koliko grebe. Ne pomaže ni neka dobra podkošulja.
[Vrh] Go down
spooky
Početnik
Početnik



Broj postova : 11
Registration date : 15.10.2013

Zaštita Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita Zagreb   Zaštita Zagreb Emptysub sij 04, 2014 5:07 pm

Što reći, imao sam sreću te otišao iz te i Bogom zaboravljene firme, no nemojmo se zavaravati, općenito zaštitarstvo kao struka u RH je na nuli te Vam je u gro firmi slična ili ista loša situacija po radnika. Ako imate iole kako tako podnošljiv objekat dobro razmislite prije negoli odete iz firme jer svugdje gdje dođete ste nov čovjek a što to znači valjda je svakome jasno. Postoji nekolicina manjih firmica u kojima je stanje još podnošljivo te ljudi rade i šute jer, kad se gleda općenito, u razvikanijim većim firmama u biti ste roblje, vladaju izrabljivanje, mobing te imate nulu od ljudskih i radničkih prava. S obzirom da je država preko HZZ-a štancajući školovala prevelik broj zaštitara (jer kao za to uvijek ima posla), još tamo od 2006-7 ima nas na bacanje te upravo taj preveliki broj kadra omogućuje firmama poput v-grupe, poslilovića i ostalih da radnike drže na minimalcima te mijenjaju radnike ko čarape, jer ako ti nećeš ima očajnih i gladnih kruha koji hoće, zgodan ultimatum zar ne?. Doduše to je već sad stvar državnih institucija i inspekcija što ilegala u kršenju ljudskih i radničkih prava u nekim firmama dostiže razinu znanstvene fantastike.
[Vrh] Go down
Justus
Početnik
Početnik



Broj postova : 4
Location : Zagreb
Registration date : 03.01.2014

Zaštita Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita Zagreb   Zaštita Zagreb Emptyned sij 05, 2014 1:31 am

Znam da je ovo pitanje glupo do bola ali da li mi imamo nekakav sindikat? I ako ga nemamo što bi bilo da ga osnujemo? Mi još nekako preživljavamo ali kako će naša djeca,imam klinca od 4 god i vec razbijam glavu kao i ostali kako da mu osiguram koliko toliku budućnost. Mislim da je vrijeme da se svi mi dragi kolege ujedinimo, napravimo naš sidnikat i izborimo se za naše,jer nitko to neće napraviti za nas...jer ovi gore uzivaju u lovi koju služe na nama. Po vijestima i anketama govore da je prosječna plaća 6000 kn ili da mjesečno treba 6000kn na mjesec za prosječnu obitelj...ALO gdje to oni uzimaju statistiku....gdje smo onda mi to? Vrijeme je da ustanemo i malo mi njih guzimo za promjenu
[Vrh] Go down
trust
Početnik
Početnik



Broj postova : 7
Registration date : 21.02.2011

Zaštita Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita Zagreb   Zaštita Zagreb Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm

Kakva je sad situacija u Zaštiti Zagreb?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zaštita Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita Zagreb   Zaštita Zagreb Empty

[Vrh] Go down
 
Zaštita Zagreb
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» AERODROM ZAGREB
» PBZ Zagreb Indoors

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Ostale Zaštitarske tvrtke-
Forum(o)Bir: