HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 12 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 12 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Pro Agent sigurnosne usluge,Mareković i Kljaić Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Pro Agent sigurnosne usluge,Mareković i Kljaić Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Pro Agent sigurnosne usluge,Mareković i Kljaić Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Pro Agent sigurnosne usluge,Mareković i Kljaić Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Pro Agent sigurnosne usluge,Mareković i Kljaić Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Pro Agent sigurnosne usluge,Mareković i Kljaić Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Pro Agent sigurnosne usluge,Mareković i Kljaić Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Pro Agent sigurnosne usluge,Mareković i Kljaić Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Pro Agent sigurnosne usluge,Mareković i Kljaić Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Pro Agent sigurnosne usluge,Mareković i Kljaić

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
ccronik
Početnik
Početnik



Broj postova : 1
Registration date : 21.11.2011

Pro Agent sigurnosne usluge,Mareković i Kljaić Empty
PostajNaslov: Pro Agent sigurnosne usluge,Mareković i Kljaić   Pro Agent sigurnosne usluge,Mareković i Kljaić Emptypon stu 21, 2011 4:56 pm

Nisam dosad vidio da se raspravlja o ovoj firmi koja vrši usluge čuvanja "AgroFructusa",Konzumovih odnosno Agrokorovih otkupnih skladišta voća i povrća i sličnih objekata..zanima me svako mišljenje odnosno provjerena informacija o urednosti poslovanja te firme,isplaćuju li redovno plaće,kolike su otprilike zarade radnika,vrijednost satnice,korektnost rukovoditelja i radna vremena..koliko dugo uopće postoji ova zaštitarska firma ili joj je to samo usputna djelatnost...čuvaju li još neke objekte oni i gdje...pozdrav
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Pro Agent sigurnosne usluge,Mareković i Kljaić Empty
PostajNaslov: Re: Pro Agent sigurnosne usluge,Mareković i Kljaić   Pro Agent sigurnosne usluge,Mareković i Kljaić Emptysri pro 07, 2011 12:19 am

najbolje je se obrati najbližoj podružnici ili sjedištu tvrtke
[Vrh] Go down
milanm
Početnik
Početnik
milanm


Broj postova : 12
Age : 37
Registration date : 02.05.2013

Pro Agent sigurnosne usluge,Mareković i Kljaić Empty
PostajNaslov: Re: Pro Agent sigurnosne usluge,Mareković i Kljaić   Pro Agent sigurnosne usluge,Mareković i Kljaić Emptysri lis 02, 2013 1:18 pm

Pozdrav, evo moj prvi post na stranici. I odmah o ProAgentu. Smile Ja sam bio na razgovoru, obavio razgovor i čovjek mi odma da listu papira koje trebam povadit i iduci dan zaduzit uniformu. Ono sto sam otkrio je to da se nenormalno puno radi,da za svaku sitnicu skidaju od place i da place kasne poprilicno, tako da sam odustao od toga,lijepo se zahvalio i otisao. Nemogu nista dobro reci o toj firmi,bar po mojim saznanjima. Ako itko znad drugacije neka pobije ovo sto sam napisao. Smile Pozdrav svim kolegama.
[Vrh] Go down
mata
Početnik
Početnik



Broj postova : 1
Registration date : 24.01.2015

Pro Agent sigurnosne usluge,Mareković i Kljaić Empty
PostajNaslov: Re: Pro Agent sigurnosne usluge,Mareković i Kljaić   Pro Agent sigurnosne usluge,Mareković i Kljaić Emptysub sij 24, 2015 10:54 pm

Potpuno krivi zaključak i krivo mišljenje.U pro-agentu sam radio osam godina plaća je svega dva puta kasnila.Dok je bilo oko 80 zaposlenih dobivali smo božicnicu i puni prijevoz.S povećanjem ljudi sve se to smanjilo ali je satnica ostala ista.Bez obzira koliko sati imate satnica se nije mjenjala kao kod ostalih velikih lihvarskih firmi kad ti na prekovremene bubnu porez-prirez.Ali jbg. Marić je agrokoru ponudio nižu cijenu i pro-agent je bio prisilno prodan Maricu.Sve rijeci hvale imam za direktora Marekovica koji je bio strog ali pravedan,pošten ali škrt:) ali ko je znao mogao se dogovoriti s njim.U svako vrijeme je bio dostupan i susretljiv a takvo nešto je teško doživjeti u ostalim firmama.I zato mu želim sve najbolje i još puno sretnih godina u mirovini!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pro Agent sigurnosne usluge,Mareković i Kljaić Empty
PostajNaslov: Re: Pro Agent sigurnosne usluge,Mareković i Kljaić   Pro Agent sigurnosne usluge,Mareković i Kljaić Empty

[Vrh] Go down
 
Pro Agent sigurnosne usluge,Mareković i Kljaić
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» kolko ste zadovoljni radom u T centrima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Ostale Zaštitarske tvrtke-
Forum(o)Bir: