HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 10 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 10 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
NOVO RADNO VRIJEME Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
NOVO RADNO VRIJEME Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
NOVO RADNO VRIJEME Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
NOVO RADNO VRIJEME Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
NOVO RADNO VRIJEME Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
NOVO RADNO VRIJEME Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
NOVO RADNO VRIJEME Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
NOVO RADNO VRIJEME Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
NOVO RADNO VRIJEME Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 NOVO RADNO VRIJEME

Go down 
+5
X-PLOSIV
drax
dm543097
Ptičurina
gokone
9 posters
Autor/icaPoruka
gokone
Član
Član



Broj postova : 26
Registration date : 10.11.2008

NOVO RADNO VRIJEME Empty
PostajNaslov: NOVO RADNO VRIJEME   NOVO RADNO VRIJEME Emptyuto tra 20, 2010 7:19 am

Kolege jer ima ko kakvih saznanja o uvođenju osmosatnog radnog vremena?Jedni pričaju da se neće ići na osmicu drugi da je obavezno krenuti sa prvim lipnjem.Naravno naši poslodavci ne govore o tome vjerovatno čekaju zadnji tren.
[Vrh] Go down
Ptičurina
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Ptičurina


Broj postova : 92
Registration date : 09.09.2008

NOVO RADNO VRIJEME Empty
PostajNaslov: Re: NOVO RADNO VRIJEME   NOVO RADNO VRIJEME Emptyuto tra 20, 2010 8:01 pm

gokone je napisao/la:
Kolege jer ima ko kakvih saznanja o uvođenju osmosatnog radnog vremena?Jedni pričaju da se neće ići na osmicu drugi da je obavezno krenuti sa prvim lipnjem.Naravno naši poslodavci ne govore o tome vjerovatno čekaju zadnji tren.

Neke firme su već poćele s osmosatnim radnim vremenom a neke ne ali mene zanima zbog čega je to uvedeno uopće ako tko ima kakvu informaciju...ovo nema veze ni s čim
[Vrh] Go down
gokone
Član
Član



Broj postova : 26
Registration date : 10.11.2008

NOVO RADNO VRIJEME Empty
PostajNaslov: Re: NOVO RADNO VRIJEME   NOVO RADNO VRIJEME Emptyned kol 01, 2010 10:58 pm

Ptičurina je napisao/la:
gokone je napisao/la:
Kolege jer ima ko kakvih saznanja o uvođenju osmosatnog radnog vremena?Jedni pričaju da se neće ići na osmicu drugi da je obavezno krenuti sa prvim lipnjem.Naravno naši poslodavci ne govore o tome vjerovatno čekaju zadnji tren.

Neke firme su već poćele s osmosatnim radnim vremenom a neke ne ali mene zanima zbog čega je to uvedeno uopće ako tko ima kakvu informaciju...ovo nema veze ni s čim
Eto opet se poteže pitanje radnog vremena i najava je od prvog rujna svi na osmicu.Jel ima neko od vas kolega koji imaju pouzdane informacije o tome?
[Vrh] Go down
dm543097
Član
Član
dm543097


Broj postova : 26
Age : 43
Location : zgb
Registration date : 11.08.2010

NOVO RADNO VRIJEME Empty
PostajNaslov: Re: NOVO RADNO VRIJEME   NOVO RADNO VRIJEME Emptypon kol 23, 2010 11:45 am

i ja to pokušavam saznati al nitko da nešto zna i reče,jer mi se više ne radi po 26 smjena peace
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

NOVO RADNO VRIJEME Empty
PostajNaslov: Re: NOVO RADNO VRIJEME   NOVO RADNO VRIJEME Emptypon lis 25, 2010 7:27 am

izglasano je u saboru 8 satno radno vrijeme i pitanje je vremena kada če sve firme počet to primjenjivat,a razlog tome je smanjenje nezaposlenosti are you crazy are you crazy are you crazy are you crazy ne kužim ali eto to je to klaj ja znam...radio na jednom objektu i dan nakon toga izglasavanja počeli smo radit po 8 sati bonk bonk bonk
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

NOVO RADNO VRIJEME Empty
PostajNaslov: Re: NOVO RADNO VRIJEME   NOVO RADNO VRIJEME Emptysri lis 27, 2010 2:47 pm

drax je napisao/la:
izglasano je u saboru 8 satno radno vrijeme i pitanje je vremena kada če sve firme počet to primjenjivat,a razlog tome je smanjenje nezaposlenosti are you crazy are you crazy are you crazy are you crazy ne kužim ali eto to je to klaj ja znam...radio na jednom objektu i dan nakon toga izglasavanja počeli smo radit po 8 sati bonk bonk bonk
ISTINA
[Vrh] Go down
Slavonski
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 105
Registration date : 16.04.2011

NOVO RADNO VRIJEME Empty
PostajNaslov: Re: NOVO RADNO VRIJEME   NOVO RADNO VRIJEME Emptypet tra 29, 2011 11:46 pm

Tako nam je to kada imamo glupe državne birokrate, koji ne poznaju situaciju na terenu, niti išta drugo.
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

NOVO RADNO VRIJEME Empty
PostajNaslov: Re: NOVO RADNO VRIJEME   NOVO RADNO VRIJEME Emptysri svi 04, 2011 8:25 pm

Jedini "spas" ako ga mogu tako nazvat je komitent,jedino on može reć da želi 12 sati radno vrijeme,ipak se njega sluša ipak daje on pare Smile.
[Vrh] Go down
legion
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 08.05.2011

NOVO RADNO VRIJEME Empty
PostajNaslov: Re: NOVO RADNO VRIJEME   NOVO RADNO VRIJEME Emptyčet svi 12, 2011 11:04 am

mi radimo po 12 sati.Prije par miseci je bilo izglasano da se vraca s 8 na 12 sati.Ne kuzim zasto bi opet minjali.
Ali mogu radit sta oce i prcat nas u mozak jer smo jadnici i cirkusanti.Nemamo nikakva prava ni ovlasti.Svi znamo kakva je situacija u zastitarstvu.Poslodavcu smo samo broj.On trpa novce na racun,kupuje aute,jahte a nas strpa u kucicu za pase.Dok ne udarimo sakom od stol i ne izborimo se za min 25 kuna na sat(neto)plus putni troskovi,veca prava i ovlasti,bolji radni prostor...ocekuje nas ovakvo ili gore stanje.Poslodavac ovisi o nama a ne mi o njemu.On samo oduzima sta nam pripada.Odjebite bijeli strajk.Triba napravit najcrnjiji sta postoji dok ne dobijemo sta nas ide.izvadite muda iz zenine torbe i osigurajte sebi bolji zivot.Moramo,svi.












[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

NOVO RADNO VRIJEME Empty
PostajNaslov: Re: NOVO RADNO VRIJEME   NOVO RADNO VRIJEME Emptypon svi 16, 2011 6:33 pm

Slavonski je napisao/la:
Tako nam je to kada imamo glupe državne birokrate, koji ne poznaju situaciju na terenu, niti išta drugo.
Slažem se
[Vrh] Go down
Đomba10
Početnik
Početnik



Broj postova : 24
Registration date : 29.06.2011

NOVO RADNO VRIJEME Empty
PostajNaslov: Re: NOVO RADNO VRIJEME   NOVO RADNO VRIJEME Emptypon srp 04, 2011 1:31 pm

Nije toliko bitno radno vrijeme,nego je bitnije da nas gazde pošteno plate za odrađeno. Meni nije problem trajanje smjene,radio sam sve moguče kombinacije.Po 8h,12h,14,16h u komadu in nije mi nikad bilo teško.Kad bi nas pošteno platili recimo,20kn dnevna smjena a 25kn nočna.Tad bi bili zadovoljni i velika večina zaštitara se najvjerovatnije nebi opterečivala sa radnim vremenom.Samo je naravno bitno ako se u komadu odradi više sati,da radnik bude slobodan bar 24h u komadu nakon smjene.Jer ja sam još relativno mlad,a ima dosta kolega koji imaju 50godina i više pa im je teže izdržati nočnu.Poznajem nekoliko kolega kojima bi bilo draže da rade samo po danu,ali nemaju svi tu sreču da čuvaju takav objekat.
[Vrh] Go down
Salix
Početnik
Početnik



Broj postova : 6
Registration date : 23.09.2011

NOVO RADNO VRIJEME Empty
PostajNaslov: Re: NOVO RADNO VRIJEME   NOVO RADNO VRIJEME Emptysub ruj 24, 2011 6:46 pm

Za plaćanje se slažem - za radno vrijeme baš i ne Mad .

Kolega Đomba ne znam koliko si dugo radio po 8 sati - vjeruj mi lakše je 16 nego 8. Pogotovo za one koji putuju. Većini " putnika " je to ionako 10 - 13h izvan kuće a vikendom i više.
Ne znam u kojoj tvrtci radiš, ali 24 sata u komadu nakon smjene noćne mnogi nemaju.
Poznanik ima sada 6 nočnih zaredom, ja 10 dana u komadu bez slobodnog dana a bilo je i više.Nismo sigurno jedini.
Što se tiče opterećivanja radnim vremenom pitaj kolege koji mjesecima rade 260 - do skoro 300 sati - zapravo ih ne moraš pitati samo pogledaj kako izgledaju.

Vjerojatno znaš što se događa kad zaštitar ne odreagira kako treba Pop , svi se odjednom sjete napisanih pravila. On gotovo uvijek ostaje sam. Da li je umoran Sleep , neispavan, koja mu je to smjena nije nikoga briga.
Izgleda da si mlad - razmisli o tome i budi oprezan jer neće nitko paziti na tebe pa moraš sam.
[Vrh] Go down
Đomba10
Početnik
Početnik



Broj postova : 24
Registration date : 29.06.2011

NOVO RADNO VRIJEME Empty
PostajNaslov: Re: NOVO RADNO VRIJEME   NOVO RADNO VRIJEME Emptysub ruj 24, 2011 7:49 pm

Radio sam po 8sati samo povremeno,punih 10godina sam u zaštitarima.Odmah nakon vojske sam počeo neplanski raditi kao zaštitar i mogu ti reči da mi nije žao jer nakon toliko godina imam iskustva i previše.radio sam skoro sve što se može raditi u našem poslu.Jedino još nisam bio šef ali nikad nije kasno.Ja trenutno radim u jednoj manjoj firmi u zagrebu i imam prosjek blizu 200sati.Meni je to malo jer kao što znaš plače su male pa moraš imati bar 235 sati da bi dobio 4000kn.Šefu kažem da mi da koju smjenu više ali se rijetko desi da mi je da jer smo manja firma pa rijetko idemo na dodatna osiguranja.
[Vrh] Go down
Salix
Početnik
Početnik



Broj postova : 6
Registration date : 23.09.2011

NOVO RADNO VRIJEME Empty
PostajNaslov: Re: NOVO RADNO VRIJEME   NOVO RADNO VRIJEME Emptyuto ruj 27, 2011 12:44 am

Možda sam bio malo oštriji u postu, jednostavno mi je dosta nekih stvari u ovom poslu bez nade da će se skoro promijeniti.
Ja radim već mjesecima po 8 sati, a 200sati ne mogu dostići ni teoretski.
Mjesečno 20-22 radna dana za mizernu plaću i samo dio plaćenih troškova prijevoza.

Dodatna osiguranja jednostavno nemamo jer tada bi trebali ili otići ranije ili doći kasnije na objekat.
Ne znam što će se dogoditi kad ukinu i ovo malo prekovremenih - mislim da su već počeli i AKD -u.
Tada ću vjerojatno početi razmišljati da li da uopće idem na posao.
[Vrh] Go down
Slavonski
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 105
Registration date : 16.04.2011

NOVO RADNO VRIJEME Empty
PostajNaslov: Re: NOVO RADNO VRIJEME   NOVO RADNO VRIJEME Emptypon lis 03, 2011 11:49 pm

Salix je napisao/la:
Možda sam bio malo oštriji u postu, jednostavno mi je dosta nekih stvari u ovom poslu bez nade da će se skoro promijeniti.
Ja radim već mjesecima po 8 sati, a 200sati ne mogu dostići ni teoretski.
Mjesečno 20-22 radna dana za mizernu plaću i samo dio plaćenih troškova prijevoza.

Dodatna osiguranja jednostavno nemamo jer tada bi trebali ili otići ranije ili doći kasnije na objekat.
Ne znam što će se dogoditi kad ukinu i ovo malo prekovremenih - mislim da su već počeli i AKD -u.
Tada ću vjerojatno početi razmišljati da li da uopće idem na posao.
Je, slažemo se kolega. Što da ja velim kada mjesečno jedva nakupim u raspredu fond od 175 h, i sa mjesečnom naknadom za prijevoz od 230 kn (a radi se naravno isključivo po 8h smjene).... Jedva bude 2600 kn sveukupno plaće.
[Vrh] Go down
Sponsored content





NOVO RADNO VRIJEME Empty
PostajNaslov: Re: NOVO RADNO VRIJEME   NOVO RADNO VRIJEME Empty

[Vrh] Go down
 
NOVO RADNO VRIJEME
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Radno vrijeme
» radno vrijeme
» Novo u poslovnom tjedniku o akd-u i kolektivnom

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Ostale Zaštitarske tvrtke-
Forum(o)Bir: