HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 6 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 6 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
koja firma je trenutno najbolja? Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
koja firma je trenutno najbolja? Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
koja firma je trenutno najbolja? Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
koja firma je trenutno najbolja? Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
koja firma je trenutno najbolja? Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
koja firma je trenutno najbolja? Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
koja firma je trenutno najbolja? Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
koja firma je trenutno najbolja? Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
koja firma je trenutno najbolja? Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 koja firma je trenutno najbolja?

Go down 
+5
Salix
caki24
vedamix
Gunner
ivasim
9 posters
Autor/icaPoruka
ivasim
Početnik
Početnik



Broj postova : 6
Registration date : 07.01.2014

koja firma je trenutno najbolja? Empty
PostajNaslov: koja firma je trenutno najbolja?   koja firma je trenutno najbolja? Emptyuto sij 07, 2014 2:29 pm

Pozdrav svima!
Nova sam na forumu, a za zaštitara sam položila prošle godine u AKD-u.
Tražim posao, pa me zanima koja je najbolja zaštitarska firma u ZG?
Btw. zvala sam AKD, ali vele da nemaju potrebu za radnicima.
Hvala
[Vrh] Go down
Gunner
Član
Član



Broj postova : 46
Registration date : 05.11.2013

koja firma je trenutno najbolja? Empty
PostajNaslov: Re: koja firma je trenutno najbolja?   koja firma je trenutno najbolja? Emptyuto sij 07, 2014 6:03 pm

Čutura Štit Wink haha.sve su iste više manje ,pitanje ti je čuuudno.
[Vrh] Go down
ivasim
Početnik
Početnik



Broj postova : 6
Registration date : 07.01.2014

koja firma je trenutno najbolja? Empty
PostajNaslov: Re: koja firma je trenutno najbolja?   koja firma je trenutno najbolja? Emptyuto sij 07, 2014 7:50 pm

Gunner je napisao/la:
Čutura Štit Wink haha.sve su iste više manje ,pitanje ti je čuuudno.

zakaj čudno pitanje?! nisam nikad radila taj posao, a kolko vidim i čujem , neke firme ne isplačuju redovito plaće, pa pitam čisto informativno Razz
[Vrh] Go down
Gunner
Član
Član



Broj postova : 46
Registration date : 05.11.2013

koja firma je trenutno najbolja? Empty
PostajNaslov: Re: koja firma je trenutno najbolja?   koja firma je trenutno najbolja? Emptysri sij 08, 2014 10:07 am

pa baš zato pročitaj po forumu koje neisplaćuju plaće i neidi u njih,sve već možeš nači na forumu,uglavnom sve veće firme su jednake a ove manje neisplaćuju,čast iznimkama.Imaš sve na forumu sam mal potražiiii!
[Vrh] Go down
vedamix
Početnik
Početnik



Broj postova : 11
Registration date : 21.03.2013

koja firma je trenutno najbolja? Empty
PostajNaslov: Re: koja firma je trenutno najbolja?   koja firma je trenutno najbolja? Emptyuto sij 14, 2014 8:53 pm

Mislim da je Sokol Marić najbolji. Doduše imao sam dobar objekt i intervencije plaću od 3400 - 4000 kn i zatim morao otići u drugu firmu i žao mi je do bola!! Ne znam točno kak je sad jer nisam sokol već 8 mjeseci.
[Vrh] Go down
Gunner
Član
Član



Broj postova : 46
Registration date : 05.11.2013

koja firma je trenutno najbolja? Empty
PostajNaslov: Re: koja firma je trenutno najbolja?   koja firma je trenutno najbolja? Emptyuto sij 14, 2014 11:39 pm

sve ovisi od objekta,tak mi svejedno šta piše na uniformi realno ,plaće su svuda manje više iste,tu nepostoji bolji il lošiji poslodavci,svi su ista govna ,samo neki manje smrde neki više :p
[Vrh] Go down
caki24
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 09.06.2011

koja firma je trenutno najbolja? Empty
PostajNaslov: Re: koja firma je trenutno najbolja?   koja firma je trenutno najbolja? Emptypon svi 19, 2014 2:26 am

jel ima tko iskustva rada u kampovima na moru????čisto me zanima kak je i što očekivati.....ja bi trebao od 1.6 na rad u kamo koji prima 1000 ljudi na cresu,pa ako netko ima da mi malo to pojasni bio bih mu zahvalan....
[Vrh] Go down
Gunner
Član
Član



Broj postova : 46
Registration date : 05.11.2013

koja firma je trenutno najbolja? Empty
PostajNaslov: Re: koja firma je trenutno najbolja?   koja firma je trenutno najbolja? Emptysri svi 21, 2014 10:51 am

caki24 je napisao/la:
jel ima tko iskustva rada u kampovima na moru????čisto me zanima kak je i što očekivati.....ja bi trebao od 1.6 na rad u kamo koji prima 1000 ljudi na cresu,pa ako netko ima da mi malo to pojasni bio bih mu zahvalan....

U kampu je super radit ,iako to ovisi od osobe do osobe,nemaju svi iste ukuse.kamp sa 1000 ljudi je mali kampić Smile haha
[Vrh] Go down
Salix
Početnik
Početnik



Broj postova : 6
Registration date : 23.09.2011

koja firma je trenutno najbolja? Empty
PostajNaslov: Re: koja firma je trenutno najbolja?   koja firma je trenutno najbolja? Emptyuto svi 26, 2015 11:28 am

Pozdrav kolege
Moje radno mjesto se ukida nakon godina, pa treba tražiti novog poslodavca.
Idealnog naravno nema, ali prije slanja molbi molio bi Vas za informacije iz prve ruke.
Da li neku treba svakako preskočiti, gdje plaćaju prijevoz ( gotovo sigurno da ću morati putovati na objekat ), gdje kasne plaće i sl.
Puno hvala
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

koja firma je trenutno najbolja? Empty
PostajNaslov: Re: koja firma je trenutno najbolja?   koja firma je trenutno najbolja? Emptyuto svi 26, 2015 8:31 pm

Ako je Sokol Marić najbolji, onda Tina KATANIĆ nikad nije okusila drogu, ajde dečko po kojim to kriterijima je SOKOL po tvome najbolja firma, po prekovremenima koji nisu adekvatno plaćeni, po završetku noćne smjene pa opet na posao. To je Sokol, uzimaju ljudima dušu i tijelo, a plaća od 3400 kn (istina, ali za koliko sati??), tu je čar onoga što se ne kaže!
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
Lumen
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lumen


Broj postova : 104
Registration date : 06.03.2010

koja firma je trenutno najbolja? Empty
PostajNaslov: Re: koja firma je trenutno najbolja?   koja firma je trenutno najbolja? Emptyčet svi 28, 2015 12:58 am

Hm, izgleda da su manje tvrtke, ipak nekako "bolje" od onih veći, gdje je više interesa, više ljudi, te jednostavno teže organizirati posao. Ne zato što se to ne može, nego zato što nema volje.

A, opet manje firma lakše dođe u probleme financijske prirode.
Al' opet mislim da je sve to isto, samo drugo pakovanje....
Negdje, osnovna satnica manja, negdje plaća kasni, negdje kolege problem i tako to...

Al' eto nije svima svugdje isto, netko ima bolja iskustva, netko gora....AKD pun uhljeba(gdje ti je kravata?), Sokol nikada ne znaš kada ćeš biti slobodan, Bilić-Erić stroga kontrola, strogi režim rada, V grupa kasni plaća, Lupus objekti na peferiji grada, tri dana jahanja do njih, Klemm 300h mjesečno, plaća u dva dijela, Securitas kombinacija svega navedenog...


Te još svaka tvrtka veli za sebe da je ona "najbolja", te da oni rade drugačije, nego one ostale....
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

....pa, ti biraj, kolega zaštitar, što ti više paše....
cheers
[Vrh] Go down
ivasim
Početnik
Početnik



Broj postova : 6
Registration date : 07.01.2014

koja firma je trenutno najbolja? Empty
PostajNaslov: Re: koja firma je trenutno najbolja?   koja firma je trenutno najbolja? Emptypon lip 08, 2015 2:27 pm

u sokolu sam 11 mjeseci, tako su mi dali ugovor koji sada ističe, a za dalje pojma nemam šta će biti...odnos pojedinih čobana nadzornika sa zaštitarima je očajan, bezobrazni su, bahati, mijenjaju raspored rada po nekoliko puta mjesečno, osječaš se kao imovina firme, što je fucking nedopustivo!! plača 3030kn BRUTO
[Vrh] Go down
ivasim
Početnik
Početnik



Broj postova : 6
Registration date : 07.01.2014

koja firma je trenutno najbolja? Empty
PostajNaslov: Re: koja firma je trenutno najbolja?   koja firma je trenutno najbolja? Emptypon lip 08, 2015 2:30 pm

Ovo je jedan od najgore plačenih poslova u RH, mislim da čistačice imaju veću plaču od nas, a o uvjetima rada i onim psećim kućicama prljavim, u kojima radimo, bolje da i ne pričam...ovo nije posao za duge staze, i tko može naći nešto bolje neka bježi od ovog...mene više brinu kolege koji šute kao robovi bez pogovora...ja sam osobno rekla šta mi je bilo na duši, tako da i ne očekujem produljenje ugovora, ali iskreno, ko ih hebe!! Sa ovakvim načinom rada neće još dugo opstati
[Vrh] Go down
oggy
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 21.01.2015

koja firma je trenutno najbolja? Empty
PostajNaslov: Re: koja firma je trenutno najbolja?   koja firma je trenutno najbolja? Emptypon lip 08, 2015 2:42 pm

ivasim je napisao/la:
Ovo je jedan od najgore plačenih poslova u RH, mislim da čistačice imaju veću plaču od nas, a o uvjetima rada i onim psećim kućicama prljavim, u kojima radimo, bolje da i ne pričam...ovo nije posao za duge staze, i tko može naći nešto bolje neka bježi od ovog...mene više brinu kolege koji šute kao robovi bez pogovora...ja sam osobno rekla šta mi je bilo na duši, tako da i ne očekujem produljenje ugovora, ali iskreno, ko ih hebe!! Sa ovakvim načinom rada neće još dugo opstati


Zadnja promjena: oggy; pon lip 08, 2015 2:45 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : A tko radi u ovim psećim kućicama što su prljave?)
[Vrh] Go down
damir1970
Početnik
Početnik



Broj postova : 24
Registration date : 26.01.2015

koja firma je trenutno najbolja? Empty
PostajNaslov: Re: koja firma je trenutno najbolja?   koja firma je trenutno najbolja? Emptypon lip 08, 2015 11:52 pm

Evo kako je trenutno u AKD sektor Dubrovnik. U travnju sam imao 216 radnih sati, plaća je bila 3600 skupa s putnim troškovima koji iznose 500 kuna. U mjesec dana radni nalog se mijenjao 6 puta, o smjenama da i ne govorim. Za godišnji i ne pitamo jer je manjak ljudi čak i sa kolegama iz Splita koji su došli u ispomoć. A što će biti kad oni odu, tad će nas tek faliti. Priča se da kolege koji dolaze u ispomoć bolje prolaze od nas lokalnih jer na plaću dobijaju i dnevnicu plus plaćen smještaj ( volio bih čuti i neko mišljenje od njih ako su na forumu ). Eto od takozvane čuvene državne tvrtke.
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

koja firma je trenutno najbolja? Empty
PostajNaslov: Re: koja firma je trenutno najbolja?   koja firma je trenutno najbolja? Emptysri lip 17, 2015 11:59 pm

Kako mogu putni troškovi u Zagrebu biti 250 kn ,a u Dubrovniku 500 kn? Mi očito ne radimo u istoj firmi?
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
Lumen
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lumen


Broj postova : 104
Registration date : 06.03.2010

koja firma je trenutno najbolja? Empty
PostajNaslov: Re: koja firma je trenutno najbolja?   koja firma je trenutno najbolja? Emptyčet lip 18, 2015 11:23 pm

AKD-Zaštita, bila i ostala, jedina i vječna......na vrhu ima mjesta samo za jednoga!
Very Happy
jumping
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

koja firma je trenutno najbolja? Empty
PostajNaslov: Re: koja firma je trenutno najbolja?   koja firma je trenutno najbolja? Emptyned lip 21, 2015 5:57 pm

Lumen, daleko je Akd od onoga što je nekada bio. To je firmica koja mizerno plaća svoje ljude i koja se stavila u isti koš s ostalim firmama, doduše neke stvari funkcioniraju (nema previše prekovremenih), i samo to! Sve ostalo je na razini ostalih, usudio bi se reći gospoda iz Uprave uspjeli su napraviti od nekad jake stabilne firme prčiju u koju više nitko ne želi doći raditi, a mogu si misliti kada netko dođe na razgovor za posao pa mu kažu plaća Vam je 2500 kn! Pametnom dosta...
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
Sponsored content





koja firma je trenutno najbolja? Empty
PostajNaslov: Re: koja firma je trenutno najbolja?   koja firma je trenutno najbolja? Empty

[Vrh] Go down
 
koja firma je trenutno najbolja?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Trenutno stanje u AKD-Z

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Ostale Zaštitarske tvrtke-
Forum(o)Bir: