HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 9 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 9 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 3 Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 3 Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 3 Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 3 Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 3 Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 3 Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 3 Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 3 Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 3 Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Zašto Sokoli ne štrajkaju

Go down 
+6
kamikaza
Dr. Doom
bubi
glock34
nocni ćuk
raptor5
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
kamikaza
Član
Član
kamikaza


Broj postova : 30
Registration date : 11.12.2007

Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 3 Emptysub pro 29, 2007 9:58 am

Kolega kažeš:"šalu na stranu". Kad si to pisao koji dio šale si mislio stavit na stranu,ovaj o doniranju kompjutora ili da bi mogao upisat tečaj za vatrogasca. Smile Smile

Na ovako glupo pitanje mi se baš i ne da odgovatati . Twisted Evil


Nema glupih pitanja samo glupih odgovora.

Ajd,ajd malo šale neće te ubit. cheers cheers cheers cheers
Upiši tečaj i Sretno Ti bilo.
[Vrh] Go down
NEISPAVANI
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 30.12.2007

Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 3 Empty
PostajNaslov: DOBRA VEČER POŠTOVANI KOLEGE   Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 3 Emptyned pro 30, 2007 1:48 am

EVO JA SAM OVDJE NOVOPECENI..KAKO BI SE REKLI ZELENI.
UKRATKO..RADIO SAM PRIJE U PROTECTU SAD SAM U SOKOLU.
RAZUMJEM VAS 100% JER SAM U TOME KAO I VI...ZATO SE I LOGIRAO OVDJE DA NAPIŠEM ŠTO MISLIM.
JEDAN OD VAS SAM ŠTO DERE PO SATIMA A POREZ I VLASNIK SAMO KIDAJU TE TZV PARE.

E PA DA POCMEM....MISLIM PRIČU O ŠTRAJKU...
MOJE JEDINO MIŠLJENJE JE OVAKVO...TEŠKO DA ĆE SINDIKAT A KAMALI DRŽAVA NAPRAVITI UBRZO NEŠTO...MISLIM DANAS JE SVE MOGUĆE ALI TEŠKO DA NEŠTO BUDE A NA TOME SE VEĆ RADI PAR GODINA...ZAŠTO DA MISLIMO DA ĆE BITI U SLJEDEĆOJ...MOŽDA...AL MALO TEŽE...DABOGDA BUDE...AL PREDUGO SE TO ODUGOVLAČI...I JOŠ ĆE...ŽALOSNO.
I JA SAM VEĆ PUKAO NA TA SVA LAŽNA OBEĆANJA I PRODAVANJE MAGLE I PREPUCAVANJA.
DA SKRATIM JER SAM POSPAN OD DNEVNE SMJENE...

MOJE MIŠLJENJE JE OVO......KAD SVI ZAŠTITARI (BAR 80%) NE KRENE ISPRED BANSKE DVORE I DOBIJE NEKE ODGOVORE I IZBORI SE...PROSVJEDUJE...........NEBITNO KOLIKO DANA BILI ISPRED I PADALI U NESVJEST(IAKO PADAMO OD METKA I IZMORENOSTI)............TAD ĆE SE NEŠTO POKRENUTI....DO TADA....ŽALOSNO AL ČINI MI SE ISTINITO...TEŠKO DA ĆE SE NEŠTO POKRENUTI U SLJEDEĆOJ GODINI.
BOG NAM POMOGAO DA SLJEDEĆA GODINA NE BUDE KAO PRIJAŠNJA(ZNATE NA ŠTA MISLIM ...DA SAD NEPIŠEM)

TOLIKO OD MENE ZASADA...OSTAT CU MALO OVDJE...I ODOH SPAVATI...JER SAM KAO ŠTO SE LOGIRAO....NEISPAVAN.

ČUVAJTE SE BRAĆO I BOG SVAMA BIO.AMEN
[Vrh] Go down
007
Ozbiljan član
Ozbiljan član
007


Broj postova : 86
Location : Hrvatska
Registration date : 06.12.2007

Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 3 Emptyned pro 30, 2007 1:57 am

Idi na zasluženi počinak a jednom mora biti bolje.
Možda se to dogodi noćas.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 175
Age : 43
Registration date : 09.09.2007

Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Ispravak   Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 3 Emptyned pro 30, 2007 4:06 am

NEISPAVANI je napisao/la:
EVO JA SAM OVDJE NOVOPECENI..KAKO BI SE REKLI ZELENI.
UKRATKO..RADIO SAM PRIJE U PROTECTU SAD SAM U SOKOLU.
RAZUMJEM VAS 100% JER SAM U TOME KAO I VI...ZATO SE I LOGIRAO OVDJE DA NAPIŠEM ŠTO MISLIM.
JEDAN OD VAS SAM ŠTO DERE PO SATIMA A POREZ I VLASNIK SAMO KIDAJU TE TZV PARE.

E PA DA POCMEM....MISLIM PRIČU O ŠTRAJKU...
MOJE JEDINO MIŠLJENJE JE OVAKVO...TEŠKO DA ĆE SINDIKAT A KAMALI DRŽAVA NAPRAVITI UBRZO NEŠTO...MISLIM DANAS JE SVE MOGUĆE ALI TEŠKO DA NEŠTO BUDE A NA TOME SE VEĆ RADI PAR GODINA...ZAŠTO DA MISLIMO DA ĆE BITI U SLJEDEĆOJ...MOŽDA...AL MALO TEŽE...DABOGDA BUDE...AL PREDUGO SE TO ODUGOVLAČI...I JOŠ ĆE...ŽALOSNO.
I JA SAM VEĆ PUKAO NA TA SVA LAŽNA OBEĆANJA I PRODAVANJE MAGLE I PREPUCAVANJA.
DA SKRATIM JER SAM POSPAN OD DNEVNE SMJENE...

MOJE MIŠLJENJE JE OVO......KAD SVI ZAŠTITARI (BAR 80%) NE KRENE ISPRED BANSKE DVORE I DOBIJE NEKE ODGOVORE I IZBORI SE...PROSVJEDUJE...........NEBITNO KOLIKO DANA BILI ISPRED I PADALI U NESVJEST(IAKO PADAMO OD METKA I IZMORENOSTI)............TAD ĆE SE NEŠTO POKRENUTI....DO TADA....ŽALOSNO AL ČINI MI SE ISTINITO...TEŠKO DA ĆE SE NEŠTO POKRENUTI U SLJEDEĆOJ GODINI.
BOG NAM POMOGAO DA SLJEDEĆA GODINA NE BUDE KAO PRIJAŠNJA(ZNATE NA ŠTA MISLIM ...DA SAD NEPIŠEM)

TOLIKO OD MENE ZASADA...OSTAT CU MALO OVDJE...I ODOH SPAVATI...JER SAM KAO ŠTO SE LOGIRAO....NEISPAVAN.

ČUVAJTE SE BRAĆO I BOG SVAMA BIO.AMEN

Molimo te da korigiraš post jer se postovi ne pišu velikim slovima !
PS:Pročitaj pravila foruma !
[Vrh] Go down
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 3 Emptypon ruj 15, 2008 10:45 am

Poštovanje kolegama,

nije potrebno puno predstavljanja od moje kao ni vaše strane /...ipak je ovo forum.../ ali mi je drago što sam našao neki forum koji čak ima normalne ljude kao članove.

Eh, ovako - situacija što se tiče štrajka /...bez uvrede kolegama.../ je poprilično katastrofalna. Čovjek nosi bedž da je u štrajku, istovremeno trči djelatnicama banke po kavu, čovjek nosi bedž da je u štrajku - nadzor ga podj.... da je budala /...isprike na gruboj riječi.../ i tako dalje. A da ne spominjemo pametnije kolege /...stvarno i jesu jer sam ja budala.../ koji se smiju kada te vide, pa odmahnu rukom i kažu "niš' od toga, stari moj..." - imaju i pravo.

Pa pitam li se pitam... Koji je smisao štrajka? Bolje plaće? Onaj "Papa Štrumf" u podružnici Pula je imao genijalne ideje što se plaće tiče - zaj... sustav pa se za plaćanje zaštite određenih objekata u Puli išlo "ispod šanka". Tako su svi bili sretniji.

Marić podigne plaće za 10%, odmah štrajk prestaje! Ajme meni kakav štrajk, iskreno mislim da nema ništa od toga dok netko ne kaže - GENERALNI ŠTRAJK. Ma kakav bijeli štrajk? Što? Lijepo ne doći kolektivno na posao dva dana /...po zakonu ti ne mogu ništa ako nije tri dana uzastopce.../ pa da vidiš FINU, PBZ, T-COM, RAIFFEISEN i ostatak ekipe kad se počnu žaliti...

Možda smo svi mi polagano zaboravili u kojoj državi živimo - dečki, buđenje; ovo je Hrvatska. Tu nema /...molim te lijepo.../ normalnoga načina riješavanja problema. Tu treba radikalno i tvrdo - kao što oni nas - tako i mi njih.

Sumnjam da će ikada biti bolje u hrvatskome zaštitarstvu ali moramo priznati - to je i zbog kolega sa kakvima radimo - pa što onoga mačka u tehničkoj zaštiti boli neka stvar za naš štrajk kada on ima svojih 5000+ mjesečno? Što bi interventa u Puli /...kojega jako poštujem i cjenim jer je čovjek ostao normalan sve ove godine.../ isto boli stvar - kada on ima oko 7000+ nagore? Ma uostalom, i što Marića boli za naše plaće; osim kada mu za sina moramo riješavati situacije /...jer je mali zaj.... određenoga gospodina u Crossroadu na Krku pa je mali pobrao "po tamburici", i onda sa službenim autom ganjati ekipicu i repetirati pištolje.../ - e onda Marić i osobno zove na službene mobitele i govori o bonusima na plaću "...ako će te mi dečki napravit uslugu..." - naravno, bonusa je i bilo. Malo sam off-topic, sorry...

Ali uglavnom, nedavno je Marić rekao da u slučaju kakvih većih razbojstava gdje je odnesena veća količina gotovog novca, Sokol Marić ima spremno 900 /...čitaj - devetsto.../ milijuna /...čitaj - MILIJUNA.../ kuna u različitim valutama od kojih će se otplatiti nastala šteta komintentima /...klijentima.../, dakle 900 milijuna; a što je za 3000 djelatnika 500 kuna više na plaću? Sitnica.

Možda ne znate - možda i znate - FINA mjesečno plaća oko cca. 19-30 tisuća kuna zaštitu objekta s dva zaštitara /...poslovnice.../ ili sa 4 zaštitara /...24-satni nadzor objekta.../ a ima i objekata koji jako-jako dobro plaćaju i više od navedenih cifri...

Dakle, jedan generalni štrajk bi uzdrmao sve klijente i natjerao Sokol da promisli o povećanju plaća na neke normalnije cifre.
Podsjetnik, Mariće je reako da prvo povećanje će iznositi 16% a drugo 22%... Prvo je iznosilo 10%, pitam se koliko će biti drugo?

I za kraj? Stara narodna - "Obećanje - ludome radovanje."

Isprike na dugom postu ili ako sam nekoga uvrijedio, informacije su iz pouzdanih izvora jer sam djelatnik već /...čak!.../ 6 godina. Zahvaljujem na pročitanome postu i sve najbolje...

S poštovanjem,
- Kolega

P.S. zagrade su mi postalje profesionalna deformacija - mislim da znate od kuda....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Zašto Sokoli ne štrajkaju
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» SOKOLI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: SOKOL MARIĆ-
Forum(o)Bir: