HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 7 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 7 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Zašto Sokoli ne štrajkaju

Go down 
+6
kamikaza
Dr. Doom
bubi
glock34
nocni ćuk
raptor5
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
kamikaza
Član
Član
kamikaza


Broj postova : 30
Registration date : 11.12.2007

Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptysri pro 12, 2007 2:41 am

raptor5 je napisao/la:
pitam ja to danas kolegu iz pratnje?! Kaže on meni da ih je u Splitu 30 i da nitko ne prića s nikim i ajde se sad ti dogovori među takvo ekipom išta. Evil or Very Mad
Spominjem ja njima AKD i da se ugledamo na vas, da pogledaju malo na internet stranicu kad ono niko živ nema komp doma.To je za njih citiram kolegu astronautska znanost i to je njima ne potrebno.Budimo iskreni i priznajmo da je pola zaštitara jedva pismena a ovo za pola sam čak i umanjio. Embarassed


Nemoj tako kolega. Dali su Rojs, Šeks, i ostala takozvana gospoda pig kvalificirani za ono šta rade? Pa ih pogledaj, vladaju državom. U svakom žitu ima kukolja. I nisu svi u mogučnosti imat doma kompjutor, ti kao da živiš u nekom desetom svijetu pa ne znaš kakva je situacija u Hrvatskoj. Ako ti i ja imamo kompjutor dali to znači da si ga onda svi mogu priuštit. Nažalost nisu svi te sreče. A evo imam jedan prijedlog za tebe, nađi kolegu koji nema kompjutor, obuči ga i doniraj mu kompjutor. Very Happy
[Vrh] Go down
kamikaza
Član
Član
kamikaza


Broj postova : 30
Registration date : 11.12.2007

Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptysri pro 12, 2007 2:55 am

glock34 je napisao/la:
Uvijek ces naletiti na nekog debila,a borit se treba,pogotovo za nesto sto sto posto znas da ti pripada,pa koliko god trebalo,crni su od robova postali ugledne svijetske licnosti,samo svojom borbom,a ne zato sta su cekali nekog ludog bijelca da mu da slobodu. Borba,borba.......


A na koji način si ti pridonio i sudjelovao u borbi. To šta postaviš par postova na forum i par komentara, to nije borba.
Koliko puta si se založio za sebe ili svoje kolege. Veliš borba, borba. Pa hajde organiziraj ljude i objasni im da Marić ovisi o nama a ne mi o njemu i da ako idemo svi u štrajk da nam nemože ništa i da neče imat tada izbora nego da ispuni naše zahtjeve. Poslodavci kažu da ako se ide u štrajk da če komitet odkazati ugovor, a koja bi firma mogla preuzet te objekte, pa svi smo svjesni da nema ljudi koji su kvalificirani da rade taj posao. I zato nemogu nam ništa i da se složimo i krenemo u borbu naši zahtjevi bi bili ispunjeni. I evo kad si tako jak na jeziku pokaži se i na djelu. Tvoj zadatak je da organiziraš masovni štrajk svih zaštitara u Hrvatskoj. Pa hajde borbeni kolega da te vidim na djelu.
[Vrh] Go down
007
Ozbiljan član
Ozbiljan član
007


Broj postova : 86
Location : Hrvatska
Registration date : 06.12.2007

Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Opet   Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptysri pro 12, 2007 8:56 am

Ljudi uozbiljite se.
Prvo se želimo ujediniti ali prije toga raspali iz sveg oružja po kolegi.
U matrijalnu situaciju nećemo ulaziti jer svi znamo koliko imamo ili nemamo novaca,ali ja koji sam tek nedavno na ovom forumu .zamjeram Vama"starima" što nemate takta jedan za drugog.
Nismo svi za bitku neki će biti i logistika.
Svi smo za to da se udružimo ali dosta prigovaranja tko je i koliko doprineo našoj stvari.
Svatko tko želi dat će svoj doprinos u onom u čemu je najbolji jer ako uspijemo pobjeda neće biti ničija i bit će svačija.Svi trebamo rezultat ove ,nazovimo ,borbe.
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptyčet pro 13, 2007 6:56 pm

E moj KAMIKAZA,sprovedi ime u djelo! Twisted Evil
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptypet pro 14, 2007 1:28 am

Dobar pokazatelj stanja u zaštitarstvu,za početak moramo što više razmjenjivati iskustva da vidimo
na čemu smo,koliko sam do sada saznao nemamo svi ista prava u sokolu,neki stoje slabo s opremom,neki dobivaju stimulacije,za početak saznajmo na što sve imamo pravo i to podijelimo sa drugima.Kad se sazna što se sve nudi i kome,lakše ćemo se izborit za svoja prava.Nije prvi put da neki dobivaju kuverte i kojekakve dodatke,dok kolege iz iste firme nemaju pojma o tome.Puno toga ovisi o voditeljima podružnica.
[Vrh] Go down
bubi
Početnik
Početnik
bubi


Broj postova : 24
Location : Karlovac
Registration date : 16.11.2007

Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptypet pro 14, 2007 8:20 pm

Tako ti je moj Pravda,tako je.U Sokolu ti je cista nepravda.Sve mozes dobit samo kada ti njima jako jako trebas.Onda se djeli i ima se i hlaca,kapa,jakni cak se i udaljeni prijevoz dobije dodatno u koverti.Ako je voditelj u redu i ima obzira i pameti dobije se.Ima se u Zagrebu samo se oni boje trazit a sto se tice pratnje i boljih objekata tamo su uvjek isti Evil or Very Mad oni koji se uvlace u guzice i otkucavaju druge No DOOKAZANOOO I ISPROBANOOO
[Vrh] Go down
kamikaza
Član
Član
kamikaza


Broj postova : 30
Registration date : 11.12.2007

Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptysub pro 15, 2007 1:28 am

Ljudi jedino riješenje za naše probleme je kad bi svi zaštitari u Hrvatskoj dali otkaz. Da vidite kako bi se tada satnice povisivale i kako bi nas poslodavci nosili na tacni. Nas par se ne može boriti protiv poslodavca kad ni sindikat nije na našoj strani. Hvala Bogu na korumpiranosti u Hrvatskoj. Svima Vam je poznato da sindikalni povjerenici su ljudi bez škole, i da su sa razlogom stavljeni na te pozicije od strane Marića. Njemu na tim pozicijama trebaju ljudi koji ne znaju razmišljat glavom tako da on može lakše upravljat njima. Oni su samo figure. I zato su potrebni rigorozni postupci sa naše strane.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptysub pro 15, 2007 3:37 am

kamikaza je napisao/la:
Ljudi jedino riješenje za naše probleme je kad bi svi zaštitari u Hrvatskoj dali otkaz. Da vidite kako bi se tada satnice povisivale i kako bi nas poslodavci nosili na tacni. Nas par se ne može boriti protiv poslodavca kad ni sindikat nije na našoj strani. Hvala Bogu na korumpiranosti u Hrvatskoj. Svima Vam je poznato da sindikalni povjerenici su ljudi bez škole, i da su sa razlogom stavljeni na te pozicije od strane Marića. Njemu na tim pozicijama trebaju ljudi koji ne znaju razmišljat glavom tako da on može lakše upravljat njima. Oni su samo figure. I zato su potrebni rigorozni postupci sa naše strane.

ako ti nije problem, može li malo pojašnjenje ovoga što si napisao, vezano za nepismene sindikaliste... i Marićeve igrače... i isto tako bi zamolio tog Marića (pretpostavljam da se radi o vlasniku Sokola) da mi da nekakvu stimulaciju kad sam već njegov igrač... nemoram dobiti pare kao Luka Modrić, ali bar 8756 kn netto na mjesec bi bilo dovoljno za početak...

HVALA
DOSTAVIT ĆU BROJ SVOJEG TEKUĆEG RAČUNA
[Vrh] Go down
kamikaza
Član
Član
kamikaza


Broj postova : 30
Registration date : 11.12.2007

Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptysub pro 15, 2007 4:29 am

E miga,miga. Daj ti to mjesto prepusti nekom drugom. Nekom tko če se uspijet izborit za svoja prava a i prava svih nas ostalih. Ti si sindikalni povjerenik i radnici vjeruju u tebe da češ nešto učinit za njih a od tebe nike koristi u tom sindikatu, i za koga onda igraš, za nas radnike ili našeg dragog direktora Marića. Sobzirom na to da ne postižeš rezultate u našu korist, iz svega šta mogu vidjet šta se dešava u firmi rekao bih da postižeš rezultate u Marićevu korist. I da to te čini njegovim igračem jer ne poduzimaš apsolutno ništa i takvi ljudi njemu trebaju na tim pozicijam. To je kao da kažeš da si član karate kluba a nejdeš na treninge, i ako se pojaviš ne sudjeluješ na treninzima nego hvataš zjake. Dali si onda osoba koja za sebe može reči da poznaje tehnike te borilačke vještine? Ne, ti si član ali ne i sudionik i iz tog razloga nisi postigao nikakve rezultate. Tebi je samo očiti bitno da se možeš hvalit okolo i pokazivat iskaznicu kako si ti član sindikata. Umjesto šta jadikuješ i prepucavaš se samnom na forumu, za to vrijeme si mogao nešto poduzet. Ako trebaš savjetnika javi, tu sam.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptysub pro 15, 2007 7:34 pm

kamikaza je napisao/la:
Ljudi jedino riješenje za naše probleme je kad bi svi zaštitari u Hrvatskoj dali otkaz. Da vidite kako bi se tada satnice povisivale i kako bi nas poslodavci nosili na tacni. Nas par se ne može boriti protiv poslodavca kad ni sindikat nije na našoj strani. Hvala Bogu na korumpiranosti u Hrvatskoj. Svima Vam je poznato da sindikalni povjerenici su ljudi bez škole, i da su sa razlogom stavljeni na te pozicije od strane Marića. Njemu na tim pozicijama trebaju ljudi koji ne znaju razmišljat glavom tako da on može lakše upravljat njima. Oni su samo figure. I zato su potrebni rigorozni postupci sa naše strane.

E sad da nas je Marić stavio za povjerenike,ne bih bio šikaniran od strane poslodavca,što mi se desilo prošle i ove godine,a što se tiče škole,zanima kakva bi trebala biti za povjerenike(moje osobno obrazovanje je elektrotehnička škola,java programer,doduše to tek trebam dobiti papir za koji dan,te tečaj za policajca i zaštitara,a planiram uskoro i za zaštitara tehničara polagat).I eto opet se opravdavam,ali kolega na proljeće su izbori,pa se kandidiraj za pvjerenika,ko zna možda mi budeš šef. :lol!:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptysub pro 15, 2007 7:39 pm

E da,sad su nam svi drugi krivi za ovakvo stanje,a ne mi sami što skidamo gaće kako se kome digne,pa nas naguzi,jer nedaj bože da ne odemo na uskočnu smjenu ili neodradimo 300 sati na mjesec.Živjeli mi i naše guze :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptysub pro 15, 2007 11:50 pm

kamikaza je napisao/la:
E miga,miga. Daj ti to mjesto prepusti nekom drugom. Nekom tko če se uspijet izborit za svoja prava a i prava svih nas ostalih. Ti si sindikalni povjerenik i radnici vjeruju u tebe da češ nešto učinit za njih a od tebe nike koristi u tom sindikatu, i za koga onda igraš, za nas radnike ili našeg dragog direktora Marića. Sobzirom na to da ne postižeš rezultate u našu korist, iz svega šta mogu vidjet šta se dešava u firmi rekao bih da postižeš rezultate u Marićevu korist. I da to te čini njegovim igračem jer ne poduzimaš apsolutno ništa i takvi ljudi njemu trebaju na tim pozicijam. To je kao da kažeš da si član karate kluba a nejdeš na treninge, i ako se pojaviš ne sudjeluješ na treninzima nego hvataš zjake. Dali si onda osoba koja za sebe može reči da poznaje tehnike te borilačke vještine? Ne, ti si član ali ne i sudionik i iz tog razloga nisi postigao nikakve rezultate. Tebi je samo očiti bitno da se možeš hvalit okolo i pokazivat iskaznicu kako si ti član sindikata. Umjesto šta jadikuješ i prepucavaš se samnom na forumu, za to vrijeme si mogao nešto poduzet. Ako trebaš savjetnika javi, tu sam.

šalu na stranu, nedam ja svoje mjesto nikome, meni je ovako super dobro, i dokle god mi Marić daje ovu lovu koju mi daje, bilo bi bezobrazno da budem drugačiji...
a da i ti imaš specijalnu VIP iskaznicu sindikata, kao ja, kojom si mogu priuštiti bolji život, i ti bi se hvalio kao i ja ... pa to nije ništa neobično... čisto ljudski...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptysub pro 15, 2007 11:54 pm

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ali dobro kaže pravda, ja, ili bilo koji drugi povjerenik, ako ne radimo dobro možemo na zahtjev radnika "odletjeti" i na naše mjesto može doći netko koga ti radnici izaberu...
bar je to lako izvedivo...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptysub pro 15, 2007 11:57 pm

a što se tiče savjetnika, vjerujem da bi bilo ok da i ti i svi drugi koji mislite, ili znate nešto, što bi moglo pomoći da se situacija u zaštitarstvu poboljša, o tome otvoreno govorite, kako na blogu i forumu, tako i sa kolegama na poslu...
...na taj način svi možemo profitirati...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptyned pro 16, 2007 12:21 am

miga je napisao/la:
a što se tiče savjetnika, vjerujem da bi bilo ok da i ti i svi drugi koji mislite, ili znate nešto, što bi moglo pomoći da se situacija u zaštitarstvu poboljša, o tome otvoreno govorite, kako na blogu i forumu, tako i sa kolegama na poslu...
...na taj način svi možemo profitirati...

Upravo tako,ako imate neke informacije podijelite to sa ostalima i tako omogućite brži dolazakk do cilja
[Vrh] Go down
007
Ozbiljan član
Ozbiljan član
007


Broj postova : 86
Location : Hrvatska
Registration date : 06.12.2007

Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Ako mi dozvolite.....   Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptyned pro 16, 2007 1:10 am

Nisam iz Sokol-Marića te neznam da li ćete mi dozvoliti da se uključim ali u startu vas molim da prestanete.
Ovo nije razgovor dvojice ili trojice odgovornih ljudi ,k tomu s jedne strane i povjerenika.
Nemojte odmah okrenuti cijevi jedni na druge ili mene i paljba.
Ako ništa drugo, bar poštovanje smo dužni jedni drugima.Ako nas već poslodavci ne cijene bar pokažimo da smo bolji od njih.
Iz osobnog iskustva znam da je stručna sprema kolega s kojima sam imao priliku raditi ,bila šarena,od fakultetski obrazovanih do osnovnoškolaca ,kojima se nakon novog zakona o zaštitarima priznavala sredjna stručna sprema ,iako je nisu imali.
Medju njima sam upoznao divne ljude ,zavidnog iskustva,od kojih sam puno naučio iako sam po stručnoj spremi visoko iznad njih,ali i fakultetlija koji nisu od ega vidjeli dalje od nosa.
Večina tih s višom ili visokom spremom su ostajali kratko u struci,dok ne pronadju adekvatan posao ili su kao i ja pripadali branši koja je raspadpm exjuge postala nepotrebna pa uz nakupljene godine života ,u regije gdje živimo postajemo nepoželjni ili teško zapošljivi.
Ali svi mi, onog trenutka kada ostajemo u ovom poslu ,postajemo kolege zaštitari i sve ostalo je nebitno.Ja sam konkretno nakon 15 godina rada u struci,na mjestu SSS I VSS ,početkom rata otišao u Policiju i proveo blizu 8 godina u postrojbama Policije i HV a nakon demobilizacije vratio se u firmu koja je privatizirana i upropaštena i završio medju zaštitarima s planom da prezimim i nadjem nešto drugo ali evo ostadoh do današnjeg dana i vjerovatno ostajem do kraja karijere.
Iz tog razloga se pokušavam izboriti ,ako ništa drugo,bar za iole primjerenu plaću.
Prepostavljam da je kolega pravda nešto mladji pa s tim zvanjem (elektrotehnika je poželjno i deficitarno zvanje) ja bih istog trena otišao i ne bih se okrenio.No ne želim ulaziti u njegove razloge zašto ostaje ali ako je odlučio baviti se sindikalnim radom za opće dobro i zaštitu naših prava ,onda mu dugujemo poštovanje.Njegov rad će ga ili udaljiti ili zadržati u sindikalnim vodama.
Jedina zamjerka ,bar koliko ja mogu suditi(tko sam ja) je to što ulazi u nepotrebne diskusije s osobom koja, iz tko zna kojih razloga ,provocira ,dali s razlogom ili ne ,neznam.
Za mene bi njegova riječ trebala imati neku težinu,odgovornost,neznam što,ali i dozu snošljivosti u odnosu na druge.
Ista stvar i za kolegu miga
A kolega kamikaza malo gricka i provocira.I za to postoji neki razlog,zar ne?
Zašto ova analiza? Ne iz želje da budem pametan jer da sam pametan ne bih radio ovaj posao,već iz razloga što neće proći dugo vremena kada će i oni koji ne misle kao mi boraviti na ovom forumu i naša vlastita prepucavanja iskoristiti protiv nas.
Ja ovaj forum prihvatam kao slamku spasa kojom ću i sam i uz pomoć drugih pokušati spasiti vlastitu egzistenciju.
Zato mislim da treba pokazati malo ozbiljnosti i tolerancije.Poneka šala ili zajedljiva primjedba neće štetiti ali izjave tipa "ti si nečiji čovjek,vip ili nevip itd"ipak u konačnici štete nama samima.

Svima ,koje sam spomenio, se ispričavam ,ako sam ih na neki način povrijedio.To mi nije bio cilj niti namjera.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptyned pro 16, 2007 7:54 am

Ostadoh u ovoj branši,jer nenađem posla u Osijeku,redovito šaljem zamolbe za drugi posao,ali ništa,upisao sam tečaj za java programera,ali firma u koju sam mislio da ću upast prestala primati nove ljude,a primali su i početnike.A u sindikat sam se učlanio jer mi je dosta nepravde i nadam se da to što sam povjerenik doprinosi ukupnom boljitku svih nas,a zašto RSRH?Zato što je to sindikat koji je dosta napravo za druge branše,a Mijač(on je "glavni" za zaštitu) je i sam iz naše branše i zaštitar,a tko se može bolje boriti,nego neko tko je iz naših redova i ima pravne osnove.
[Vrh] Go down
007
Ozbiljan član
Ozbiljan član
007


Broj postova : 86
Location : Hrvatska
Registration date : 06.12.2007

Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Empty
PostajNaslov: pa gdje si kolega   Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptyned pro 16, 2007 7:59 pm

Neznam zašto sam stekao dojam da si iz Zagreba i sada mi je jasnije što ostaješ u struci.I sam tako prolazim jer posao u Osijeku je dobitak na lotu ,naročito kada prodješ famoznu granicu od 30 godina osim ako nemaš nekoga da te pogura.
Doživio sam svašta.
U pravu si kada kažeš da će se za nas bolje zauzimati onaj koji zna kako izgleda naš posao i sve probleme koji su prisutni i zato stajem na tvoju stranu.
[Vrh] Go down
kamikaza
Član
Član
kamikaza


Broj postova : 30
Registration date : 11.12.2007

Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptypon pro 17, 2007 12:06 am

Danas za dobit posao bilo u kojem mjestu je loto. Nažalost previše nas ima da bi svi mogli sjedit u lijepom toplom uredu ili na nekim drugim atraktivnim pozicijama. I kako 007 kaže kolegi, imaš to završeno pa odi dalje radit. Vjerujem da i ti imaš dobru školu završenu pa šta ti još jadiš u zaštitarstvu. Nema posla u Osijeku odi u drugi grad kad je to po tebi samo tako lako.
[Vrh] Go down
007
Ozbiljan član
Ozbiljan član
007


Broj postova : 86
Location : Hrvatska
Registration date : 06.12.2007

Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Probao...   Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptypon pro 17, 2007 12:31 am

Kako je lako napadati ......
Što sam tražio to sam dobio samo što nisam tražio to što sam dobio.
Za kamikazu :kada čitaš, dobro pročitaj i obrati pažnju na brojeve u navodu (1) i zahvaljujem na podršci.
[Vrh] Go down
kamikaza
Član
Član
kamikaza


Broj postova : 30
Registration date : 11.12.2007

Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptyuto pro 18, 2007 4:05 pm

007 je napisao/la:
Kako je lako napadati ......
Što sam tražio to sam dobio samo što nisam tražio to što sam dobio.
Za kamikazu :kada čitaš, dobro pročitaj i obrati pažnju na brojeve u navodu (1) i zahvaljujem na podršci.


Na brzinu sam proletio očima po tekstu i nisam pažljivo pročitao. Ajd bez zamjerki. Smile
[Vrh] Go down
raptor5
Član
Član
raptor5


Broj postova : 39
Registration date : 11.10.2007

Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptyčet pro 27, 2007 12:21 am

kamikaza i da ja doniram taj komp na šta bi to ispalo na kraju Question Nego šalu na stranu upala mi je jedna dobra ideja za izlazak iz ove žabo krećine što se zove zaštitarstvo a to je vatrogastvo.Poznanik mi radi tamo i za fondić od 180 sati dobije 4000 kn a ljeti 6000 kada su požari i dežurstva.Pa rekoh da se sada raspitam i da položim taj tečaj i poćmem zarađivati kako valja.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptyčet pro 27, 2007 12:53 am

raptor5 je napisao/la:
kamikaza i da ja doniram taj komp na šta bi to ispalo na kraju Question Nego šalu na stranu upala mi je jedna dobra ideja za izlazak iz ove žabo krećine što se zove zaštitarstvo a to je vatrogastvo.Poznanik mi radi tamo i za fondić od 180 sati dobije 4000 kn a ljeti 6000 kada su požari i dežurstva.Pa rekoh da se sada raspitam i da položim taj tečaj i poćmem zarađivati kako valja.

Koliko ja znam i u sokolu su bolje plaćeni nego mi ostali,položi za vatrogasca i kod nas bi trebao onda imat oko 4000kn,ali ipak je bolje na državnom kruhu
[Vrh] Go down
kamikaza
Član
Član
kamikaza


Broj postova : 30
Registration date : 11.12.2007

Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptyčet pro 27, 2007 1:46 am

raptor5 je napisao/la:
kamikaza i da ja doniram taj komp na šta bi to ispalo na kraju Question Nego šalu na stranu upala mi je jedna dobra ideja za izlazak iz ove žabo krećine što se zove zaštitarstvo a to je vatrogastvo.Poznanik mi radi tamo i za fondić od 180 sati dobije 4000 kn a ljeti 6000 kada su požari i dežurstva.Pa rekoh da se sada raspitam i da položim taj tečaj i poćmem zarađivati kako valja.


Kolega kažeš:"šalu na stranu". Kad si to pisao koji dio šale si mislio stavit na stranu,ovaj o doniranju kompjutora ili da bi mogao upisat tečaj za vatrogasca. Smile
[Vrh] Go down
raptor5
Član
Član
raptor5


Broj postova : 39
Registration date : 11.10.2007

Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Emptypet pro 28, 2007 9:11 pm

Kolega kažeš:"šalu na stranu". Kad si to pisao koji dio šale si mislio stavit na stranu,ovaj o doniranju kompjutora ili da bi mogao upisat tečaj za vatrogasca.

Na ovako glupo pitanje mi se baš i ne da odgovatati Twisted Evil .
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Zašto Sokoli ne štrajkaju
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» SOKOLI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: SOKOL MARIĆ-
Forum(o)Bir: