HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 9 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 9 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Pitanje Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Pitanje Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Pitanje Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Pitanje Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Pitanje Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Pitanje Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Pitanje Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Pitanje Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Pitanje Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Pitanje

Go down 
+3
Admin
branka666
Alan
7 posters
Autor/icaPoruka
Alan
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 17.11.2009

Pitanje Empty
PostajNaslov: Pitanje   Pitanje Emptyčet stu 19, 2009 9:28 pm

Poštovani Zaštitari, imam par upita za Vas a to je ako mi može netko od Vas odgovoriti koja mi je njiga potrebna za polaganje ispita za dobivanje licence,obzirom da bih sam privatno išao to polagati,gdje knjigu mogu nabaviti,kada su termini za te ispite u Rijeci ili Puli,unaprijed hvala na odgovorima. top2
[Vrh] Go down
branka666
Početnik
Početnik



Broj postova : 17
Registration date : 25.03.2009

Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje Emptypet stu 20, 2009 9:37 am

Pa knjigu dobiješ tamo gdje ideš na obuku bez obzira dali išao privatno ili preko zavoda ona ti je uračunata u cijenu.
[Vrh] Go down
Alan
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 17.11.2009

Pitanje Empty
PostajNaslov: Branka 666   Pitanje Emptysri pro 02, 2009 2:21 am

Zahvaljujem Vam se na odgovoru,nažalost nisam Vam se prije mogao javiti jer sam imao problema sa kompjuterom,a ujedno bih Vas još zamolio za Vaš komentar u vezi mog slučaja,naime jučer sam bio na razgovoru kod jednog voditelja zaštitarske službe u jednom turističkom poduzeču,naime traže nove zaštitare za predstoječu sezonu i voljni su mi platiti obuku za dobivanje licence,razgovor mi nije ni malo bio ugodan imao sam osječaj kao da razgovaram sa nekim udbaškim isljednikom ,tip mi je doslovce isprao mozak kada mi je sve nabrojao zadatke koji oni traže od svojih zaštitara,radi se o čuvanju hotela,autokampova,radi se pretežno noću,zatim znanje par stranih jezika,stalna komunikacija sa gostima kao da se radi o poslu menađera a ne zaštitara,a vrhunac stupidnosti je bio da pored svih tih zadataka moraš po potrebi mjenjati i recepcionera,pa sada ja ne znam kako bih nazvao to radno mjesto službeno si zaštitar a neslužbeno katica za sve,pa bih Vas još jednom molio za Vaše komentare u vezi mog slučaja,dali ima više smisla sa tom firmom dalje pregovarati ili tražiti posao u nekoj drugoj zaštitarskoj firmi,u nadi Vašeg javljanja sve Vas pozdravljam. pale
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 175
Age : 43
Registration date : 09.09.2007

Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje Emptypet pro 04, 2009 2:18 am

Alan je napisao/la:
Zahvaljujem Vam se na odgovoru,nažalost nisam Vam se prije mogao javiti jer sam imao problema sa kompjuterom,a ujedno bih Vas još zamolio za Vaš komentar u vezi mog slučaja,naime jučer sam bio na razgovoru kod jednog voditelja zaštitarske službe u jednom turističkom poduzeču,naime traže nove zaštitare za predstoječu sezonu i voljni su mi platiti obuku za dobivanje licence,razgovor mi nije ni malo bio ugodan imao sam osječaj kao da razgovaram sa nekim udbaškim isljednikom ,tip mi je doslovce isprao mozak kada mi je sve nabrojao zadatke koji oni traže od svojih zaštitara,radi se o čuvanju hotela,autokampova,radi se pretežno noću,zatim znanje par stranih jezika,stalna komunikacija sa gostima kao da se radi o poslu menađera a ne zaštitara,a vrhunac stupidnosti je bio da pored svih tih zadataka moraš po potrebi mjenjati i recepcionera,pa sada ja ne znam kako bih nazvao to radno mjesto službeno si zaštitar a neslužbeno katica za sve,pa bih Vas još jednom molio za Vaše komentare u vezi mog slučaja,dali ima više smisla sa tom firmom dalje pregovarati ili tražiti posao u nekoj drugoj zaštitarskoj firmi,u nadi Vašeg javljanja sve Vas pozdravljam. pale

Pozdrav Od svih zaštitarskih tvrtki ti si išao na razgovor u želji biti interni zaštitar nekog hotela.Nije ni u Zaštitarskim tvrtkama bajno ali barem nečeš biti katica za sve nego češ raditi samo i isključivo zaštitarski posao.Iako i ovde ima komitenata koji bi htjeli da smo mi sve samo ne zaštitari ali je ipak drugačije .Slušaj ako Katica ima vrlo dobru plaču onda zašto ne ali ako če te neko podcjenjivati onda ga odguzi top2
[Vrh] Go down
Alan
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 17.11.2009

Pitanje Empty
PostajNaslov: Odovor admiru   Pitanje Emptypet pro 04, 2009 11:45 am

Zahvaljujem Vam se na javljanju i na Vašem osvrtu vezano za moje pitanje,obzirom da tražim posao u zaštitarstvu a ta firma posluje u mome gradu smatrao sam za shodno da se prvo njima javim,šta se plače tiče ona se kreče do četiri tisuće kuna,problem je šta oni zapošljavaju samo na određeno vrijeme nemaju stalnih zaštitara,ponavljam otišao sam na taj razgovor jer sam mislio da njihova zaštitarska služba radi isključivo zaštitarski posao a ne posao recepcionera na recepciji,to je kao da zaštitar koji radi banci ili fini obavlja posao na šalteru umjesto službenice a ona da po potrebi obavlja posao zaštitare,imaju potpuno izvrgnute vrijednosti, šta se tog lika tiče od voditelja to je tragedija od čovjeka,čovjek doslovce uživa da ispire ljudima mozak,još mi je rekao pored ostalog da im je firma u sklopu koje djeluju smanjila buđet za njihov sektor zaštitarstva pa sada od svojih zaštitara traže da budu tri puta kvalitetniji u obavljanju svih tih zadataka nego do sada jer če im u protivnom menadžment firme ukinuti taj sektor,sada prate svaki pokret svojih zaštitarajoš video nadzorom,i na najmanji eventualni propust prijete otkazima,mislim da ču ipak po svemu sudeči tražit posao u nekoj drugoj firmi,još jednom hvala na javljanju,veliki pozdrav. top2
[Vrh] Go down
Ameno
Početnik
Početnik



Broj postova : 1
Registration date : 23.07.2011

Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje Emptysub srp 23, 2011 1:52 pm

Pozz... ovako... ja takoder imam jedno pitanjce... imam 20 godina te imam crni pojas u karateu... pa me zanima dali bi mi to bila prednost kod zaposljavanja te dali bi mi taj crni pojas mogao utjecati da imam vecu placu.. Hvala..
[Vrh] Go down
krakun
Ozbiljan član
Ozbiljan član
krakun


Broj postova : 71
Registration date : 12.09.2008

Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje Emptyned srp 24, 2011 10:49 pm

Ameno je napisao/la:
Pozz... ovako... ja takoder imam jedno pitanjce... imam 20 godina te imam crni pojas u karateu... pa me zanima dali bi mi to bila prednost kod zaposljavanja te dali bi mi taj crni pojas mogao utjecati da imam vecu placu.. Hvala..

Ovisi od firme do firme ,uglavnom bi ti to pomoglo da npr budeš u pratnji love naprimjer umjesto da si na porti neke firme,samim tim ti je veča plaća...
[Vrh] Go down
Đomba10
Početnik
Početnik



Broj postova : 24
Registration date : 29.06.2011

Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje Emptyuto srp 26, 2011 8:11 pm

U nekim firmama ti ne pomaže ništa,ni borilačke vještine ili ako si odličan strijelac itd.U normalnim okolnostima za svakog zaštitara bi bilo poželjno da zna bar neke osnove bilo koje borilačke vještine.Na žalost nije realno očekivati od prosječnog zaštitara da se u slobodno vrijeme bavi takvim stvarima.Jer su plače male i večina kolega puno radi pa nemaju ni vremena a ni volje za takve aktivnosti.U večini firmi se napreduje preko neke veze a ne radi sposobnosti.
[Vrh] Go down
Jurišnik
Početnik
Početnik



Broj postova : 4
Registration date : 05.06.2011

Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje Emptyuto kol 02, 2011 11:09 am

Ja sam se bavio dosta dugo streljaštvom i trenirao sam tajlandski boks. Sada čekam potvrdu iz MUP-a da mogu na školovanje za zaštitara. Razgovarao sam s ljudima po firmama, ovima što obučavaju, ugl. ti ne znači puno.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje Empty

[Vrh] Go down
 
Pitanje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pitanje
» pitanje
» pitanje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Budući zaštitari-
Forum(o)Bir: