HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 10 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 10 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Koliko traje obuka za zastitare? Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Koliko traje obuka za zastitare? Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Koliko traje obuka za zastitare? Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Koliko traje obuka za zastitare? Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Koliko traje obuka za zastitare? Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Koliko traje obuka za zastitare? Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Koliko traje obuka za zastitare? Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Koliko traje obuka za zastitare? Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Koliko traje obuka za zastitare? Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Koliko traje obuka za zastitare?

Go down 
+4
Leopan
karta franka
X-PLOSIV
jaa
8 posters
Autor/icaPoruka
jaa
Početnik
Početnik



Broj postova : 1
Registration date : 12.11.2008

Koliko traje obuka za zastitare? Empty
PostajNaslov: Koliko traje obuka za zastitare?   Koliko traje obuka za zastitare? Emptysri stu 12, 2008 4:49 pm

zanima me koliko traje obuka i ako netko zna gdje se vrsi obuka u puli?
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Koliko traje obuka za zastitare? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko traje obuka za zastitare?   Koliko traje obuka za zastitare? Emptypon stu 17, 2008 1:45 pm

Obuka ti traje oko 15 dana nakon toga ako to prođeš onda ti dolazi policajac u provjeru i to ako prođeš onda te MUP zove na polaganje znaći polažeš borilačke vještine i oružje i nakon toga slijedi teoriski dio Wink
[Vrh] Go down
karta franka
Ozbiljan član
Ozbiljan član
karta franka


Broj postova : 135
Age : 47
Location : KRANČEVIČEVA
Registration date : 30.09.2008

Koliko traje obuka za zastitare? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko traje obuka za zastitare?   Koliko traje obuka za zastitare? Emptysub stu 22, 2008 3:00 pm

X-PLOSIV je napisao/la:
Obuka ti traje oko 15 dana nakon toga ako to prođeš onda ti dolazi policajac u provjeru i to ako prođeš onda te MUP zove na polaganje znaći polažeš borilačke vještine i oružje i nakon toga slijedi teoriski dio Wink
ispravak kolega.. cijeli vijek traje obuka jer ako misliš da dobivanjem licence si gotov zaštitar grdno se varaš ,a to šta velika večina firmi poslje toga zaborave na tebe.
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Koliko traje obuka za zastitare? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko traje obuka za zastitare?   Koliko traje obuka za zastitare? Emptysub stu 22, 2008 3:22 pm

karta franka je napisao/la:
X-PLOSIV je napisao/la:
Obuka ti traje oko 15 dana nakon toga ako to prođeš onda ti dolazi policajac u provjeru i to ako prođeš onda te MUP zove na polaganje znaći polažeš borilačke vještine i oružje i nakon toga slijedi teoriski dio Wink
ispravak kolega.. cijeli vijek traje obuka jer ako misliš da dobivanjem licence si gotov zaštitar grdno se varaš ,a to šta velika večina firmi poslje toga zaborave na tebe.
ako misliš da znaš bolje onda napiši neku pametnu riječ dosta mi je tvoje bahatosti angry-smiley-002
[Vrh] Go down
Leopan
Član
Član
Leopan


Broj postova : 26
Registration date : 10.10.2008

Koliko traje obuka za zastitare? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko traje obuka za zastitare?   Koliko traje obuka za zastitare? Emptysub stu 22, 2008 9:24 pm

jaa je napisao/la:
zanima me koliko traje obuka i ako netko zna gdje se vrsi obuka u puli?

Izobrazba se sastoji od teoretskog i praktičnog dijela. Program izobrazbe za zaštitara traje 100 nastavnih sati, razvrstanih u 6 programskih cjelina, od čega je 50 sati teoretski dio, a 50 sati praktični dio.
Pristupnik koji je završio izobrazbu polaže stručni ispit pred ispitnim povjerenstvom, koje rješenjem imenuje ministar unutarnjih poslova.
A gdje se to vrši u Puli to ti neznam.
[Vrh] Go down
Mathasar
Početnik
Početnik



Broj postova : 2
Registration date : 10.07.2009

Koliko traje obuka za zastitare? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko traje obuka za zastitare?   Koliko traje obuka za zastitare? Emptypet srp 10, 2009 12:28 pm

Leopan je napisao/la:
jaa je napisao/la:
zanima me koliko traje obuka i ako netko zna gdje se vrsi obuka u puli?

Izobrazba se sastoji od teoretskog i praktičnog dijela. Program izobrazbe za zaštitara traje 100 nastavnih sati, razvrstanih u 6 programskih cjelina, od čega je 50 sati teoretski dio, a 50 sati praktični dio.
Pristupnik koji je završio izobrazbu polaže stručni ispit pred ispitnim povjerenstvom, koje rješenjem imenuje ministar unutarnjih poslova.
A gdje se to vrši u Puli to ti neznam.


e ovako ja sam iz zagreba i imam 19 godina razmišljam da se prijavim u sokol za zaštitara, e sad zanima me nakon što se ja prijavim i budem primljen koliko nakon toga počne obuka? i koliko nakon toga ja postajem zaštitar (dobijem radno mjesto) i koliko dugo moram raditi u sokolu?
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 175
Age : 43
Registration date : 09.09.2007

Koliko traje obuka za zastitare? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko traje obuka za zastitare?   Koliko traje obuka za zastitare? Emptyned srp 12, 2009 8:17 am

Probni rok ti je nekih 6 mjeseci ,odmah radiš kao zaštitar to ti je obuka !
[Vrh] Go down
boxer6
Početnik
Početnik



Broj postova : 11
Registration date : 17.07.2012

Koliko traje obuka za zastitare? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko traje obuka za zastitare?   Koliko traje obuka za zastitare? Emptyuto srp 17, 2012 3:04 pm

kOJE nebuloze vi pricate po forumu koja obuka i kakvi obuceni zastitari
Dođes tam u onaj LAS odslusas dosadno predavanje ak ti se baš da par sati ak ti se neda
mozes i to dogovorit (ja nisam ni iso na predavanja ) malo proučiš brošuru o zastiti
i tim glupostima pol vec znas i sam obavis onaj lijecnicki u zeljeznicaru i psiho test
koji je totalna smijurija kad sam vidio ko sve prolazi na tim ispitima ..
98 posto zastitara nebi po pravilu smjelo proc a svi dobe licence na lijepe oci
(pol ih je predebelo,pol imaju problema sa zdravljem a da ne pricam sa psihom a pol imaju prek 4 banke i nemreju si nac poso )
Obuka i zastitarstvo ne postoji u biti si samo UKRAS stojis negdje il sjedis i to ti je to.
Za to si placen,a iskreno nikad mi nije bilo jasno tko normalan bi za tu bijednu crkavicu kak vi nazivate radio u banci s lovom i pistoljem i riskiro metak...
Dok god ce bit takvih koji nemaju nikakav respekt prema sebi i koji bi s oprostenjem i ***** pojeli za 2500 kn tako ce se i poslodavci odnositi..i iskreno , tako bi ija radio da imam firmu..
Il jeb** il te je*u ..nema trećeg...
[Vrh] Go down
Hrčak
Član
Član
Hrčak


Broj postova : 29
Age : 32
Location : Vukojebina
Registration date : 09.05.2011

Koliko traje obuka za zastitare? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko traje obuka za zastitare?   Koliko traje obuka za zastitare? Emptysri kol 01, 2012 4:20 pm

e ovako ja sam iz zagreba i imam 19 godina razmišljam da se prijavim u sokol za zaštitara, e sad zanima me nakon što se ja prijavim i budem primljen koliko nakon toga počne obuka? i koliko nakon toga ja postajem zaštitar (dobijem radno mjesto) i koliko dugo moram raditi u sokolu?[/quote]


ak nemas licencu, posao neces ni dobit!
Sokol vec jedno 3 godine ne placa obuku
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koliko traje obuka za zastitare? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko traje obuka za zastitare?   Koliko traje obuka za zastitare? Empty

[Vrh] Go down
 
Koliko traje obuka za zastitare?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Budući zaštitari-
Forum(o)Bir: