HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 8 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 8 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
POČELO JE POČELO - Page 2 Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
POČELO JE POČELO - Page 2 Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
POČELO JE POČELO - Page 2 Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
POČELO JE POČELO - Page 2 Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
POČELO JE POČELO - Page 2 Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
POČELO JE POČELO - Page 2 Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
POČELO JE POČELO - Page 2 Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
POČELO JE POČELO - Page 2 Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
POČELO JE POČELO - Page 2 Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 POČELO JE POČELO

Go down 
+7
Tedy Bear
nocni ćuk
nino
Bik Koji Sjedi
Brada
kile29
medo
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
bivsi_akadeovac
Početnik
Početnik



Broj postova : 13
Registration date : 17.10.2007

POČELO JE POČELO - Page 2 Empty
PostajNaslov: !!!   POČELO JE POČELO - Page 2 Emptyuto lis 30, 2007 12:10 am

interceptor je napisao/la:
Malo se više potrudi! Nemože baš svatko doč radit.

interceptor kej si time htio reći? Da ste Vi u pratnji ljudi posebnog kova ?
Da u pravu si nekad u pratnju nisi mogao doći ako nisi imao dobru vezu ali unazad godinu dana...primali su sve što hoda jocolor jer im je bila frka za ljude!Sorry ali kad sam pročitao tvoj odgovor kolegi naježio sam se, i dok je tako dok Vi mislite da ste bogom dani nema tu pomaka da se napravi nešto da bude svima bolje a ne samo vama.
[Vrh] Go down
akd-zaštitar
Početnik
Početnik
akd-zaštitar


Broj postova : 18
Registration date : 23.10.2007

POČELO JE POČELO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO - Page 2 Emptyuto lis 30, 2007 1:45 am

bivsi_akadeovac je napisao/la:
interceptor je napisao/la:
Malo se više potrudi! Nemože baš svatko doč radit.

interceptor kej si time htio reći? Da ste Vi u pratnji ljudi posebnog kova ?
Da u pravu si nekad u pratnju nisi mogao doći ako nisi imao dobru vezu ali unazad godinu dana...primali su sve što hoda jocolor jer im je bila frka za ljude!Sorry ali kad sam pročitao tvoj odgovor kolegi naježio sam se, i dok je tako dok Vi mislite da ste bogom dani nema tu pomaka da se napravi nešto da bude svima bolje a ne samo vama.

oni ljudi koi su mi rekli da predam zamolbu rekli su da bi trebo bit primljen jer je u zadnje vrjeme primljeno svakakvih ljudi i da jos uvjek fali ljudi za pratnju i da nema razloga da me ne prime
[Vrh] Go down
Bik Koji Sjedi
Početnik
Početnik
Bik Koji Sjedi


Broj postova : 13
Registration date : 02.10.2007

POČELO JE POČELO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO - Page 2 Emptyuto lis 30, 2007 2:38 am

interceptor je napisao/la:
Malo se više potrudi! Nemože baš svatko doč radit.

Očito pismenost nije potrebna.
[Vrh] Go down
intercep
Gost




POČELO JE POČELO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO - Page 2 Emptyuto lis 30, 2007 9:45 pm

Kaj ti treba značiti to s pismenošču? Da ja sam u pratnji godinu i pol i da bolji sam od vas!!!!!!!!! Puuuuuuuuno bolji!!!!!!!!!!! Zato što sam ja pismeniji od vas zato i jesam u pratnji i imam veču plaču od vas 1500 kn. Koliko ste dugo u AKD-u?????
I gdje ste sad? Ja sam u AKD-u 4 god i imam veču plaču od vas. Da ne primaju svakakve pacijente u pratnju vrijednosti. Dok čete god biti toliko veliki da serete po nama vjerujte da postoji neko veči i pametniji od vas a to smo mi PRATNJA!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Bik Koji Sjedi
Početnik
Početnik
Bik Koji Sjedi


Broj postova : 13
Registration date : 02.10.2007

POČELO JE POČELO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO - Page 2 Emptyuto lis 30, 2007 11:08 pm

interceptor je napisao/la:
Kaj ti treba značiti to s pismenošču? Da ja sam u pratnji godinu i pol i da bolji sam od vas!!!!!!!!! Puuuuuuuuno bolji!!!!!!!!!!! Zato što sam ja pismeniji od vas zato i jesam u pratnji i imam veču plaču od vas 1500 kn. Koliko ste dugo u AKD-u?????
I gdje ste sad? Ja sam u AKD-u 4 god i imam veču plaču od vas. Da ne primaju svakakve pacijente u pratnju vrijednosti. Dok čete god biti toliko veliki da serete po nama vjerujte da postoji neko veči i pametniji od vas a to smo mi PRATNJA!!!!!!!!!!

Opet nisi popio tabletu? Zasto ne slušas doktora?
Nevjerojatno da si prošao psiho test. Ustvari nevjerojatno je da si uopće uspio napisati pravilno i svoje ime. Nemoj koristiti dijakritičke znakove kada ne razlikuješ č i ć, jednostavno piši c.
Stvarno si portirčina, što god budeš radio u životu, ostat ćeš panj.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




POČELO JE POČELO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO - Page 2 Emptyuto lis 30, 2007 11:31 pm

interceptor je napisao/la:
Kaj ti treba značiti to s pismenošču? Da ja sam u pratnji godinu i pol i da bolji sam od vas!!!!!!!!! Puuuuuuuuno bolji!!!!!!!!!!! Zato što sam ja pismeniji od vas zato i jesam u pratnji i imam veču plaču od vas 1500 kn. Koliko ste dugo u AKD-u?????
I gdje ste sad? Ja sam u AKD-u 4 god i imam veču plaču od vas. Da ne primaju svakakve pacijente u pratnju vrijednosti. Dok čete god biti toliko veliki da serete po nama vjerujte da postoji neko veči i pametniji od vas a to smo mi PRATNJA!!!!!!!!!!!!

jbg interceptor, malo ga pretjeruješ, mislim da ako već želiš nekoga vrijeđati, uradi to sa onima koji su to zaslužili...
ne zaboravi da i u pratnji i na portama ima svakakvih, tako da nastoj da ne koristiš te neke epitete, bar ne onda kad nisu zaslužili...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 175
Age : 43
Registration date : 09.09.2007

POČELO JE POČELO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO - Page 2 Emptyuto lis 30, 2007 11:43 pm

interceptor je napisao/la:
Kolko je sve ovo nisko od vas!!! DI STE SVI BILI KAD JE TREBALO STATI ???? DI???!!!!! PAPCI!!! glavno da kasnije kritizirate pratnju, kolektivni če biti potpisani do polovice iduče godine i to je sigurno jer u protivnom opet idemo u štrajk. I ne serite protiv pratnje jer i sami znate da to nije uredu. Da smo prihvatili prvu nagodbu kojoj je bio jedini uvjet da pratnja dobije veču plaču je taj da na svim objektima ostane ista plača. Ne kažem da budete zadovoljni s tim ali nije to ništa jer da se sve vas pitalo vi bi svi još uvjek radili za istu lovu jer vam fali muda!!! Kaj ti treba značiti to s pismenošču? Da ja sam u pratnji godinu i pol i da bolji sam od vas!!!!!!!!! Puuuuuuuuno bolji!!!!!!!!!!! Zato što sam ja pismeniji od vas zato i jesam u pratnji i imam veču plaču od vas 1500 kn. Koliko ste dugo u AKD-u?????
I gdje ste sad? Ja sam u AKD-u 4 god i imam veču plaču od vas. Da ne primaju svakakve pacijente u pratnju vrijednosti. Dok čete god biti toliko veliki da serete po nama vjerujte da postoji neko veči i pametniji od vas a to smo mi PRATNJA!!!!!!!!!

nocni ćuk je napisao/la:
papak si ti i nemoj mi srat o kolektivnom ta price slusam godinama

Interceptor već smo te upozoravali pp na neprikladno ponašanje na forumu, a sad opet koristiš neprimjerene rećenice,molimo te da korigiraš svoje postove u suprotnom ćemo iste izbrisati a tebi če biti zabranjen pristup forumu i za tebe nocni ćuk vrijedi isto Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
akd-zaštitar
Početnik
Početnik
akd-zaštitar


Broj postova : 18
Registration date : 23.10.2007

POČELO JE POČELO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO - Page 2 Emptysri lis 31, 2007 2:20 am

interceptor je napisao/la:
Kaj ti treba značiti to s pismenošču? Da ja sam u pratnji godinu i pol i da bolji sam od vas!!!!!!!!! Puuuuuuuuno bolji!!!!!!!!!!! Zato što sam ja pismeniji od vas zato i jesam u pratnji i imam veču plaču od vas 1500 kn. Koliko ste dugo u AKD-u?????
I gdje ste sad? Ja sam u AKD-u 4 god i imam veču plaču od vas. Da ne primaju svakakve pacijente u pratnju vrijednosti. Dok čete god biti toliko veliki da serete po nama vjerujte da postoji neko veči i pametniji od vas a to smo mi PRATNJA!!!!!!!!!

Nisi u pratnji zato jer si pismeniji nego zato jer si to zaslužio ili zato jer imaš veze, a oni ljudi koji su mi rekli da predam zamolbu rade u pratnji puno dulje nego ti.
[Vrh] Go down
intercep
Gost




POČELO JE POČELO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO - Page 2 Emptyčet stu 01, 2007 12:24 am

NeČu ja niš korigirati a ako me hoČe neko maknuti s foruma samo nek izvoli, tak mi se neda više slušati ove pacijente jer nemaju pojma o čem govore!!! To vrijedi samo za nekolicinu, a oni znaju ko su.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 175
Age : 43
Registration date : 09.09.2007

POČELO JE POČELO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO - Page 2 Emptyčet stu 01, 2007 1:20 am

interceptor je napisao/la:
NeČu ja niš korigirati a ako me hoČe neko maknuti s foruma samo nek izvoli, tak mi se neda više slušati ove pacijente jer nemaju pojma o čem govore!!! To vrijedi samo za nekolicinu, a oni znaju ko su.

Interceptor više nije s nama a tako če biti i s ostalima koji se ne budu pridržavali pravila foruma !
[Vrh] Go down
johnnyb
Član
Član
johnnyb


Broj postova : 37
Age : 41
Location : Osijek
Registration date : 05.10.2007

POČELO JE POČELO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO - Page 2 Emptypet stu 02, 2007 10:41 am

PORUKA HR.ZAŠTITARIMA (za admina): kasno palite! A što se tiće prepucavanja nemojte se toliko lijepiti za kojekakve izjave! Ljudi ovo je otvoreni forum gdje se iznose razna razmišljanja! Možda je ponekad i druga strana u pravu!!!!!!!!! :clown:
LJUDI bitno nam je izboriti napredak ali dok nam se nepoklope sve stvari (od novoga zakona, od cijene satnice, od ZAISTA nelojalne konkurencije pa do samih zaštitara) za ovo što se sada događa možemo reći da je ZAISTA VELIKI pomak ma kako on izgledao mali! cheers
[Vrh] Go down
Brada
Moderator
Moderator
Brada


Broj postova : 66
Registration date : 12.09.2007

POČELO JE POČELO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO - Page 2 Emptysub stu 03, 2007 12:54 am

johnnyb je napisao/la:
PORUKA HR.ZAŠTITARIMA (za admina): kasno palite! A što se tiće prepucavanja nemojte se toliko lijepiti za kojekakve izjave! Ljudi ovo je otvoreni forum gdje se iznose razna razmišljanja! Možda je ponekad i druga strana u pravu!!!!!!!!! :clown:
LJUDI bitno nam je izboriti napredak ali dok nam se nepoklope sve stvari (od novoga zakona, od cijene satnice, od ZAISTA nelojalne konkurencije pa do samih zaštitara) za ovo što se sada događa možemo reći da je ZAISTA VELIKI pomak ma kako on izgledao mali! cheers

Nisu oni kasno palili,vec ja... Mad Nisam ni slutio da ce nekakvo prepucavanje prijeci u takvo bezrazlozno vrijedjanje...nije me bilo dan i pol na forumu,a kad sam dosao,totalna ludnica...nadam se da je to prvi i posljednji incident ovdje,te da ja necu morati banati nikoga zbog uvreda...svi smo mi isti i jedemo iz istog tanjura...istina je da nam zasad porcije nisu iste,ali i to ce se,nadam se,promijeniti...

Prepucavanje i razmjena misljenja - DA ,
bilo kakvo vrijedjanje , bezrazlozno ili ne - NE
[Vrh] Go down
Brada
Moderator
Moderator
Brada


Broj postova : 66
Registration date : 12.09.2007

POČELO JE POČELO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO - Page 2 Emptysub stu 03, 2007 1:11 am

Za ostvarenje nekakvog napretka treba se poklopiti mnogo toga :

MUP - hitna izmjena i dopuna Zakona o privatnoj zastiti

HCZ - donosenje statuta strukovne komore

HUP - potpisivanje granskog kolektivnog ugovora

promijeniti Zakon o zaštiti tržišnog natjecanja - ne dopušta definiranje minimalne cijene rada u zaštitarstvu

Ali ono sto je najbitnije od toga,a trebalo bi biti na prvom mjestu,to smo MI !!! Ako medju nama nece biti sloge,ne unutar jedne firme,vec svih zastitara zajedno,neovisno o tome koju boju odore nosimo,cekat cemo puno duze nego dosad,a i ovako nas jos ocekuje,po mom misljenju,put od jos najmanje godinu dana,pa i vise Sad
[Vrh] Go down
Tedy Bear
Početnik
Početnik
Tedy Bear


Broj postova : 15
Registration date : 23.10.2007

POČELO JE POČELO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO - Page 2 Emptysub stu 03, 2007 9:14 pm

Brada je napisao/la:
Za ostvarenje nekakvog napretka treba se poklopiti mnogo toga :

MUP - hitna izmjena i dopuna Zakona o privatnoj zastiti

HCZ - donosenje statuta strukovne komore

HUP - potpisivanje granskog kolektivnog ugovora

promijeniti Zakon o zaštiti tržišnog natjecanja - ne dopušta definiranje minimalne cijene rada u zaštitarstvu

Ali ono sto je najbitnije od toga,a trebalo bi biti na prvom mjestu,to smo MI !!! Ako medju nama nece biti sloge,ne unutar jedne firme,vec svih zastitara zajedno,neovisno o tome koju boju odore nosimo,cekat cemo puno duze nego dosad,a i ovako nas jos ocekuje,po mom misljenju,put od jos najmanje godinu dana,pa i vise Sad

U potpunosti se slažem sa tobom.
Mislim da se svi previše svađate oko toga tko je gore, a tko dole (nadzornik, interventna, pratitelj,zaštitar u poslovnici ili na objektu) što mislim da sada to nije tema svih nas.
Prva u nizu i največa tema ovih ovdje postova bi trebala biti boljitak u našoj struci koja još nije priznata kao struka i boljitak svih nas skopa.
Financiski, radno vrijeme, komunikacija između svih nas (voditelj prema zaštitaru i obrnuto) itd.
[Vrh] Go down
Sponsored content





POČELO JE POČELO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
POČELO JE POČELO
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: AKD-ZAŠTITA-
Forum(o)Bir: