HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 13 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 13 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Štrajk u Sokolu Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Štrajk u Sokolu Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Štrajk u Sokolu Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Štrajk u Sokolu Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Štrajk u Sokolu Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Štrajk u Sokolu Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Štrajk u Sokolu Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Štrajk u Sokolu Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Štrajk u Sokolu Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Štrajk u Sokolu

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Štrajk u Sokolu Empty
PostajNaslov: Štrajk u Sokolu   Štrajk u Sokolu Emptysub lis 20, 2007 10:19 pm

Evo s obzirom na štrajk u akd-u,ne bi bilo loše da se dodirnemo te teme i u Sokol Marić-u,pa s toga pozivam sokole da komentiraju,daju sugestije i prijedloge o mogućem štrajku u našoj firmi.Bez ustručavanja molim Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
intercep
Gost




Štrajk u Sokolu Empty
PostajNaslov: Re: Štrajk u Sokolu   Štrajk u Sokolu Emptyned lis 21, 2007 3:05 am

Bok dečki, ja sam jedan od štrajkaša u AKD-u i mogu vam reči da ide sve polako ali sigurno, g. Mijač nas je uputio na pravi put i ništa ne prepušta slučajnosti niti daje mogučnost upravi AKD-a da nas pokuša izmanipulirati na bilo koji način, zbog toga mu hvala. Mi smo počeli i nemojte misliti da ne mislimo na sve vas sokolići jer smo kolege i bio bi red kada bi zaštitari dvije največe firme u Hrvatskoj bili jedni uz druge. Čujte se sa Mijačem pa čemo dogovoriti štrajk svi zajedno pa nek se onda Marič i Martič dogovaraju kako da poboljšaju stanje nabolje za sve nas. Vrijeme je da rivalstvu dođe kraj, mi smo uz vas!!! Bok dečki.
[Vrh] Go down
kile29
Član
Član
kile29


Broj postova : 32
Location : Zagreb
Registration date : 10.09.2007

Štrajk u Sokolu Empty
PostajNaslov: Re: Štrajk u Sokolu   Štrajk u Sokolu Emptyned lis 21, 2007 11:57 am

interceptor je napisao/la:
Bok dečki, ja sam jedan od štrajkaša u AKD-u i mogu vam reči da ide sve polako ali sigurno, g. Mijač nas je uputio na pravi put i ništa ne prepušta slučajnosti niti daje mogučnost upravi AKD-a da nas pokuša izmanipulirati na bilo koji način, zbog toga mu hvala. Mi smo počeli i nemojte misliti da ne mislimo na sve vas sokolići jer smo kolege i bio bi red kada bi zaštitari dvije največe firme u Hrvatskoj bili jedni uz druge. Čujte se sa Mijačem pa čemo dogovoriti štrajk svi zajedno pa nek se onda Marič i Martič dogovaraju kako da poboljšaju stanje nabolje za sve nas. Vrijeme je da rivalstvu dođe kraj, mi smo uz vas!!! Bok dečki.


Slažem se s tobom sad drage kolege iz sokola lijepo se sastanite dogovorite se kontaktirajte nas iz Akd-a pa čemo zajednićkim snagama napraviti bolje za nas nek javnost vidi da je dosta , :lol!: :lol!: :lol!:
[Vrh] Go down
Antun
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 12.10.2007

Štrajk u Sokolu Empty
PostajNaslov: Re: Štrajk u Sokolu   Štrajk u Sokolu Emptyned lis 21, 2007 10:10 pm

Jasam uvjek za štrajk legalni ili nelegalni dosta mi je 250 sati mjesečno 3700kn svaki dan po 10 sati pancirka nameni leđa mi otpadaju u utorak na bolovanije.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Štrajk u Sokolu Empty
PostajNaslov: Re: Štrajk u Sokolu   Štrajk u Sokolu Emptypon lis 22, 2007 10:35 am

kile29 je napisao/la:
interceptor je napisao/la:
Bok dečki, ja sam jedan od štrajkaša u AKD-u i mogu vam reči da ide sve polako ali sigurno, g. Mijač nas je uputio na pravi put i ništa ne prepušta slučajnosti niti daje mogučnost upravi AKD-a da nas pokuša izmanipulirati na bilo koji način, zbog toga mu hvala. Mi smo počeli i nemojte misliti da ne mislimo na sve vas sokolići jer smo kolege i bio bi red kada bi zaštitari dvije največe firme u Hrvatskoj bili jedni uz druge. Čujte se sa Mijačem pa čemo dogovoriti štrajk svi zajedno pa nek se onda Marič i Martič dogovaraju kako da poboljšaju stanje nabolje za sve nas. Vrijeme je da rivalstvu dođe kraj, mi smo uz vas!!! Bok dečki.


Slažem se s tobom sad drage kolege iz sokola lijepo se sastanite dogovorite se kontaktirajte nas iz Akd-a pa čemo zajednićkim snagama napraviti bolje za nas nek javnost vidi da je dosta , :lol!: :lol!: :lol!:

odlična ideja, zamislite kako bi to izgledalo da se AKD-ovci i Sokol-ovi dogovore oko štrajka, vjerujem da bi se sve riješilo u pet minuta...
...podržavam ideju...

ali isto tako i da sokolovi sami štrajkaju za neka posebna prava unutar svoje firme... mislim da je pitanje vremena kad će do toga morati doći, ili je tamo sve super???
[Vrh] Go down
intercep
Gost




Štrajk u Sokolu Empty
PostajNaslov: Re: Štrajk u Sokolu   Štrajk u Sokolu Emptypon lis 22, 2007 2:10 pm

Evo ga, to je to, ajmo ovaj tjedan sve organizirati, skupite ljude i razgovarajte s Mijačem i problemi su nam riješeni!!! Ali najbitnije je da se slažemo oko toga da prvo riješimo pitanje plača pa onda sve ostalo!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Štrajk u Sokolu Empty
PostajNaslov: Re: Štrajk u Sokolu   Štrajk u Sokolu Emptyuto lis 23, 2007 5:59 pm

A gdje su sokoli confused confused confused confused confused
[Vrh] Go down
kile29
Član
Član
kile29


Broj postova : 32
Location : Zagreb
Registration date : 10.09.2007

Štrajk u Sokolu Empty
PostajNaslov: Re: Štrajk u Sokolu   Štrajk u Sokolu Emptyuto lis 23, 2007 8:51 pm

]A gdje su sokoli confused confused confused confused confused[/quote

Sokoli šta se čeka da li se želite uključiti u borbu za vaše bolje jocolor afro :lol!: ]
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Štrajk u Sokolu Empty
PostajNaslov: Re: Štrajk u Sokolu   Štrajk u Sokolu Emptysri lis 24, 2007 9:44 am

kile29 je napisao/la:
]A gdje su sokoli confused confused confused confused confused[/quote

Sokoli šta se čeka da li se želite uključiti u borbu za vaše bolje jocolor afro :lol!: ]

sokolovima je dobro,imaju slabije uvjete od nas, ali nema veze... oni se ne žale.... :lol!:
[Vrh] Go down
raptor5
Član
Član
raptor5


Broj postova : 39
Registration date : 11.10.2007

Štrajk u Sokolu Empty
PostajNaslov: Re: Štrajk u Sokolu   Štrajk u Sokolu Emptysri lis 24, 2007 8:25 pm

dobro nam je ludnica jedna.Crying or Very sad
Kod mene u Makarskoj svi bi sutra stupili u štrajk i cijelo vrijeme pričamo o vama i svaka vam čast. Problem je što ovi šupci iz pratnje ne govore ništa mjesto da se udruže a znam da ima momaka koji bi isto kao i ja sutra u štrajk.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Štrajk u Sokolu Empty
PostajNaslov: Re: Štrajk u Sokolu   Štrajk u Sokolu Emptysri lis 24, 2007 8:31 pm

raptor5 je napisao/la:
dobro nam je ludnica jedna.Crying or Very sad
Kod mene u Makarskoj svi bi sutra stupili u štrajk i cijelo vrijeme pričamo o vama i svaka vam čast. Problem je što ovi šupci iz pratnje ne govore ništa mjesto da se udruže a znam da ima momaka koji bi isto kao i ja sutra u štrajk.

pa evo, za početak, malo priče između sebe(vas sokolova i ostalih u Makarskoj), malo se angažirate po blogu i iznosite svoje probleme i(li) viđenja stvari u zaštitarstvu i unutar sokola, (vidiš primjer AKD-a, koliko se javljamo i pišemo o svemu, znači malo animiraš dečke po Makarskoj, a kontaktiraš i RSRH, vjerujem da se lako nađe načina da vas se uključi u buduće akcije (nebitno što vaša pratnja misli i radi, pa porte su uvijek najvažnije)....
[Vrh] Go down
raptor5
Član
Član
raptor5


Broj postova : 39
Registration date : 11.10.2007

Štrajk u Sokolu Empty
PostajNaslov: Re: Štrajk u Sokolu   Štrajk u Sokolu Emptysri lis 24, 2007 8:41 pm

nas je u Makarskoj samo 7 i svi radimo u bankama . Svi radimo više manje 250 h za nekih 3900 do max 4000 ali s pratnjama tako da nam je živa koma .
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Štrajk u Sokolu Empty
PostajNaslov: Re: Štrajk u Sokolu   Štrajk u Sokolu Emptyčet lis 25, 2007 2:13 am

prijatelju u poslu (i nevolji) vidiš na primjeru AKD-a da se sve može postići samo ako ste prava ekipa..

a ono za sate sam ti rekao jer znam kako je , inače pratnja ti je plaćena 2.04 eura u nettu po satu tako da i to možeš lako izračunati, da, zaboravio sam reći da prekovremeni sati su jako dobro plaćeni u Sokolu, i iznose skoro kao i noćni cca 11-12 kuna.. a pogledaj malo kako su se AKD-ovci uspjeli danas izboriti za povećanje plaće..

za razliku od Sokola ovo nije samo na papiru, i rekla kazala.... ali s obzirom da nam je svima cilj da svi zaštitari žive malo normalnije, nadam se da će sada i Miki morati prestati samo pisati obećanja i da će i vama povećati plaću....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Štrajk u Sokolu Empty
PostajNaslov: Re: Štrajk u Sokolu   Štrajk u Sokolu Empty

[Vrh] Go down
 
Štrajk u Sokolu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» placa u sokolu?
» Kakva je situacija u Sokolu?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: SOKOL MARIĆ-
Forum(o)Bir: