HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 10 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 10 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Hrvatska uživo - 11.10.2007. - tema zaštitari Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Hrvatska uživo - 11.10.2007. - tema zaštitari Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Hrvatska uživo - 11.10.2007. - tema zaštitari Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Hrvatska uživo - 11.10.2007. - tema zaštitari Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Hrvatska uživo - 11.10.2007. - tema zaštitari Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Hrvatska uživo - 11.10.2007. - tema zaštitari Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Hrvatska uživo - 11.10.2007. - tema zaštitari Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Hrvatska uživo - 11.10.2007. - tema zaštitari Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Hrvatska uživo - 11.10.2007. - tema zaštitari Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Hrvatska uživo - 11.10.2007. - tema zaštitari

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Brada
Moderator
Moderator
Brada


Broj postova : 66
Registration date : 12.09.2007

Hrvatska uživo - 11.10.2007. - tema zaštitari Empty
PostajNaslov: Hrvatska uživo - 11.10.2007. - tema zaštitari   Hrvatska uživo - 11.10.2007. - tema zaštitari Emptyčet lis 11, 2007 10:23 pm

Ovdje mozete napisati komentare o danasnjoj emisiji "Hrvatska uzivo" i o cemu se pricalo u temi o zastitarstvu,tako da i oni koji nisu mogli gledati znaju o cemu je bila rijec...da ne bi morali za svaki dio otvarati istu temu,postavio sam je pod opcenito o zastitarstvu...
cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska uživo - 11.10.2007. - tema zaštitari Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska uživo - 11.10.2007. - tema zaštitari   Hrvatska uživo - 11.10.2007. - tema zaštitari Emptypet lis 12, 2007 8:55 pm

Nisam gledo emisiju,ali mi je dosta ljudi reklo da je voditeljica često prekidala i nije dala gostima da dovrše svoje rečenice,pa su tako mnoge stvari ostale nedorečene.A kao što rekoh,nisam gledo,pa nemogu objektivno
govorit o emisiji. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
nocni ćuk
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 54
Registration date : 11.09.2007

Hrvatska uživo - 11.10.2007. - tema zaštitari Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska uživo - 11.10.2007. - tema zaštitari   Hrvatska uživo - 11.10.2007. - tema zaštitari Emptypet lis 12, 2007 10:41 pm

nisam gledao emisiju al bode me u oci da je Jacimovic rekel d je zadovoljan sa razgovorom kojeg je vodio sa Kirohitom pa dobro mijac kaj mi koji te placamo nesmijemo znat kaj se dogadja pun mi je k... tajanstvenosti zelim znati o cemu se razgovaralo i najvaznje kakvi su zakljucci i kaj je konkretno dogovoreno sve ostalo je luk i voda i moze mijac pricat kaj oce njegove bajke slusam godinama a za toliko godina sindikatu sam dal najmanje jednu svoju placu zato trazim i da se konacno nesto i napravi Twisted Evil
[Vrh] Go down
Tito
Član
Član
Tito


Broj postova : 25
Registration date : 10.09.2007

Hrvatska uživo - 11.10.2007. - tema zaštitari Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska uživo - 11.10.2007. - tema zaštitari   Hrvatska uživo - 11.10.2007. - tema zaštitari Emptysub lis 13, 2007 12:14 am

miga je napisao/la:
Napokon da je netko bar započeo nekakvu temu o zaštitarima gdje je rečeno kako radimo i ginemo (na žalost) za mizernih 2500kuna, kako smo jadno plaćeni i kako je grozno raditi takav posao sa takvim uvjetima, te kako se određeni gazde bogate na tome (nama) i voze ferarie...

Za razliku od one reklame "sokola" na istrazi, gdje su rekli kako su plaće otišle u nebo kod njih :lol!: , ovdje nam stvarno može biti žao što emisija (prilog) nije trajao duže jer bi se puno toga još moglo reći, a nije izgledalo tako loše...
Zolota je pričao o obučenosti i treniranju zaštitara, govorilo se kako se ne obraća puno pažnje na to, kako izobrazba traje par sati, kako se događa da ljudi rade na objektima i nakon toga uskaču u pratnje...
Uglavnom se sve svodilo na to kako smo u teškoj situaciji i kako izgleda da nikoga (zakoni,gazde) nije previše briga da se nešto poboljša...

Mijač nažalost nije uspio puno toga reći, ali ono što bi trebalo izdvojiti je da nam je dosta ovakvog odnosa prema zaštitarima, ponovio je da nama (zaštitari + sindikat) izbori neznače odustajanje u smislu da neće biti štrajka ili prosvjeda,ako bude potrebno, ali i naglasio je da je održan sastanak sa Kirinom,i MUP-om i jedino je uspio reći da je zadovoljan sa onime što je tamo rečeno, zato kažem da mi je žao što nije uspio više o tome reći, ali siguran sam da ćemo u slijedećih par dana znati više o tome...

S obzirom na dosadašnje emisije tematike o zaštitarima, ova je bila zanimljiva,objektivna, ali kratka, šteta što netko to ne progura u neki bolji termin, da ovako nešto uleti u 20:00 u neku emisiju gdje bi to trajalo 90 minuta i gdje bi se dovelo par likova i otvorena kontakt linija sa gledateljima...
E to bi bilo strava, ovako... u svakom slučaju bolje od "istrage"...
Ža mi je Miga ali emisija je falitak malo vrimena a Jačimović priča priče umisto da ide u glavu i ono malo vrimena šta je ima nije iskoristija a drugo zašto novinarka nije pozvala zaštitara čovika običnoga koji če reć svoje tj naše probleme nego i ti na televiziji glume oče tobože istinu a u rukavicama ali nismo mi glupi neka znaju. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska uživo - 11.10.2007. - tema zaštitari Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska uživo - 11.10.2007. - tema zaštitari   Hrvatska uživo - 11.10.2007. - tema zaštitari Emptysub lis 13, 2007 9:36 am

I ja se slažem da je trebalo pozvati pored ovih gostiju i jednog portirčinu,samo se pitam kakve bi taj isti imao posljedice poslije naposlu kad bi rekao sve što ga muči.Vjerovatno bi s tv-a nazvali neku od firmi i tražili da im se posudi jedan zaštitar za emisiju,a firma bi im dala osobu koja je po njihovom ukusu i koja bi rekla da je sve divno i krasno,te da je njegova firma najkrasnija i najbolja na svijetu,te da su gazde i šefovi duše od čovjeka. :lol!:

Imao sam tako jednom priliku slušati kolegu koji je u prisustvu svoga šefa govorio komitentu da je sve super,firma da nemože biti bolja,a poslje toga je psovao okolo na račun firme i govorio sve najgore. Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska uživo - 11.10.2007. - tema zaštitari Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska uživo - 11.10.2007. - tema zaštitari   Hrvatska uživo - 11.10.2007. - tema zaštitari Emptyned lis 14, 2007 9:08 am

pravda je napisao/la:
I ja se slažem da je trebalo pozvati pored ovih gostiju i jednog portirčinu,samo se pitam kakve bi taj isti imao posljedice poslije naposlu kad bi rekao sve što ga muči.Vjerovatno bi s tv-a nazvali neku od firmi i tražili da im se posudi jedan zaštitar za emisiju,a firma bi im dala osobu koja je po njihovom ukusu i koja bi rekla da je sve divno i krasno,te da je njegova firma najkrasnija i najbolja na svijetu,te da su gazde i šefovi duše od čovjeka. :lol!:

Imao sam tako jednom priliku slušati kolegu koji je u prisustvu svoga šefa govorio komitentu da je sve super,firma da nemože biti bolja,a poslje toga je psovao okolo na račun firme i govorio sve najgore. Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil
dobro si rekao da najvjerovatnije taj koji bi došao po nekom dogovoru sa firmom, bi morao iznjeti da je sve super kao i onaj u istrazi gdje je nahvalio povećanje plaće u "sokolu", a poslije se svi tamo čude gdje je ta plaća...
... svijet priča kako su se izborili za 400 kuna, i to se vrti kao veliki uspjeh,a ono obična,neću reći laž, ali reklama,to definitivno...

ali isto tako bi bilo sjajno da se napravi neka emisija (kao što sam bio rekao) koja bi išla navečer, i koja bi uz te nekakve goste imala i otvorenu liniju, to bi onda bilo jaaakooo zanimljivo, istina i tu bi se vjerovatno javio netko iz neke uprave i nahvalio svoju firmu, a popljuvao konkurenciju, ali...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hrvatska uživo - 11.10.2007. - tema zaštitari Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska uživo - 11.10.2007. - tema zaštitari   Hrvatska uživo - 11.10.2007. - tema zaštitari Empty

[Vrh] Go down
 
Hrvatska uživo - 11.10.2007. - tema zaštitari
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Općenito o zaštitarstvu-
Forum(o)Bir: