HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 6 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 6 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Sokolska Božičnica Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Sokolska Božičnica Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Sokolska Božičnica Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Sokolska Božičnica Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Sokolska Božičnica Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Sokolska Božičnica Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Sokolska Božičnica Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Sokolska Božičnica Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Sokolska Božičnica Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Sokolska Božičnica

Go down 
+11
srg-narednik
medvjed
swatch
SPLIT-AKD
Vintorez
Ritam30
007
kamikaza
bubi
raptor5
glock34
15 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Sokolska Božičnica Empty
PostajNaslov: Sokolska Božičnica   Sokolska Božičnica Emptyuto stu 27, 2007 5:17 pm

Ove su godine na vrijeme izvijestili "generali" da cemo dobiti zasluženu nagradu za trud uložen za punjenje nečijeg đepa i to od 500 kuna,barem nešto da i daju kad vec uzimaju koliko im se ukaže prilika.
[Vrh] Go down
raptor5
Član
Član
raptor5


Broj postova : 39
Registration date : 11.10.2007

Sokolska Božičnica Empty
PostajNaslov: Re: Sokolska Božičnica   Sokolska Božičnica Emptyuto stu 27, 2007 6:41 pm

i to čemo vjerovatno dobiti u bonu od Konzuma . Evil or Very Mad Pošto su se ovako strašno isprsili ne znam dali će ova firma propasti od silne božićnice. Twisted Evil No ima boga pa i za drlikurčine kao Marić no sve u svoje vrijeme. Twisted Evil
[Vrh] Go down
bubi
Početnik
Početnik
bubi


Broj postova : 24
Location : Karlovac
Registration date : 16.11.2007

Sokolska Božičnica Empty
PostajNaslov: Re: Sokolska Božičnica   Sokolska Božičnica Emptyuto stu 27, 2007 7:33 pm

Sigurno je prodao ljetne gume na ferariu pa ima Maric i nesto sice za nas obicne smrtnike
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Sokolska Božičnica Empty
PostajNaslov: Re: Sokolska Božičnica   Sokolska Božičnica Emptyuto stu 27, 2007 7:37 pm

Ma nije prodao gume,nego je odlucio sinu ukinuti subotnji đeparac !!
[Vrh] Go down
raptor5
Član
Član
raptor5


Broj postova : 39
Registration date : 11.10.2007

Sokolska Božičnica Empty
PostajNaslov: Re: Sokolska Božičnica   Sokolska Božičnica Emptyuto stu 27, 2007 7:39 pm

nisam sklon komunizmu ali jedna mi je ostala prića iz tog vremena.Kada je 2s.r. završio partizani su pohvatali sve državne neprijatelje i one koji su radili s njima i bogatili se na račun sirotinje i uza zid. Šteta što toga nije bilo i kod nas jer pitao bi ja osuđenog "druga" kriminalca Marića kolika bi onda bila božićnica. afro
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sokolska Božičnica Empty
PostajNaslov: Re: Sokolska Božičnica   Sokolska Božičnica Emptysri stu 28, 2007 2:14 pm

glock34 je napisao/la:
Ove su godine na vrijeme izvijestili "generali" da cemo dobiti zasluženu nagradu za trud uložen za punjenje nečijeg đepa i to od 500 kuna,barem nešto da i daju kad vec uzimaju koliko im se ukaže prilika.


Živi bili pa vidili,i ja mislim da će biti konzum,jednom je bio i getro ako se nevaram
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Sokolska Božičnica Empty
PostajNaslov: Re: Sokolska Božičnica   Sokolska Božičnica Emptysri stu 28, 2007 10:47 pm

Ne vjerujem za Getro,gube se objekti,a koliko imam informaciju,novo ime Getro-a,bit ce Mercator. Zbog silnih pojacanih Konzumovih pratnja,predpostavljam na kompenzaciju,pa cemo vjerojatno tamo vratiti dobivenu lovu. "Djetetu das igracku,pa mu je odmah i uzmes!"
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sokolska Božičnica Empty
PostajNaslov: Re: Sokolska Božičnica   Sokolska Božičnica Emptyčet stu 29, 2007 7:59 pm

stvar bonova u konzumu nije vezana za nekakvu kompenzaciju ili ono svojedobnu glupost iz konzumove reklame "kupujmo hrvatsko" a tamo proizvodi od svuda....

no nebitno, konzum izlazi u susret firmama koje kod njega uzmu bonove za radnike na načn da im da određeni popust, tako npr za nekih 1000 kuna u bonovima firma (najvjerovatnije na odgodu plaćanja) plati nekih 700 kuna, i time ima nekakvu uštedu...

zato većina firmi koje dijele radnicima bonove uzimaju baš konzumove...

sad će netko reći zašto onda firme nedaju veću svotu, ili koliko onda konzum napumpava cijene kad može dati takav popust, ali... to ipak niej naše da se opterećujemo,...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sokolska Božičnica Empty
PostajNaslov: Re: Sokolska Božičnica   Sokolska Božičnica Emptypet stu 30, 2007 1:27 am

glock34 je napisao/la:
Ne vjerujem za Getro,gube se objekti,a koliko imam informaciju,novo ime Getro-a,bit ce Mercator. Zbog silnih pojacanih Konzumovih pratnja,predpostavljam na kompenzaciju,pa cemo vjerojatno tamo vratiti dobivenu lovu. "Djetetu das igracku,pa mu je odmah i uzmes!"

Sokol u Slavoniji čuva Mercatore,pa ako Getro promijeni ime,nevjerujem da će se nešto puno promijenit,jedino će osim jednog sokola na kapiji doći još dodatna dva unutar centra(tako je barem u Mercatoru Osijek)
[Vrh] Go down
bubi
Početnik
Početnik
bubi


Broj postova : 24
Location : Karlovac
Registration date : 16.11.2007

Sokolska Božičnica Empty
PostajNaslov: Re: Sokolska Božičnica   Sokolska Božičnica Emptypet stu 30, 2007 6:10 pm

Kako je u Osjeku tako je i u Karlovcu
[Vrh] Go down
kamikaza
Član
Član
kamikaza


Broj postova : 30
Registration date : 11.12.2007

Sokolska Božičnica Empty
PostajNaslov: Re: Sokolska Božičnica   Sokolska Božičnica Emptyuto pro 11, 2007 3:48 am

[quote="glock34"]Ove su godine na vrijeme izvijestili "generali" da cemo dobiti zasluženu nagradu za trud uložen za punjenje nečijeg đepa i to od 500 kuna,barem nešto da i daju kad vec uzimaju koliko im se ukaže prilika.


Pa kolega ti tak i tak odlaziš iz firme, sad bi još htjeo i nagradu. Pa nemreš vjerovat.
Oš da Mariću jadnom djeca gladuju. Ja se svog dijela odričem i sve za gazdu. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
kamikaza
Član
Član
kamikaza


Broj postova : 30
Registration date : 11.12.2007

Sokolska Božičnica Empty
PostajNaslov: Re: Sokolska Božičnica   Sokolska Božičnica Emptysub pro 15, 2007 1:52 am

glock34 je napisao/la:
Ne vjerujem za Getro,gube se objekti,a koliko imam informaciju,novo ime Getro-a,bit ce Mercator. Zbog silnih pojacanih Konzumovih pratnja,predpostavljam na kompenzaciju,pa cemo vjerojatno tamo vratiti dobivenu lovu. "Djetetu das igracku,pa mu je odmah i uzmes!"


Kolega Tebi jedna Velika isprika, dobar si ti. Evo kamion fornetića stiže na tvoju adresu po dogovoru i ostaje ti. Smile Smile Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sokolska Božičnica Empty
PostajNaslov: Re: Sokolska Božičnica   Sokolska Božičnica Emptysub pro 15, 2007 10:50 am

Stigli Konzum bonovi za božićnicu u Osijek,čak smo i vezicu za mobitel dobili sa logom firme
[Vrh] Go down
bubi
Početnik
Početnik
bubi


Broj postova : 24
Location : Karlovac
Registration date : 16.11.2007

Sokolska Božičnica Empty
PostajNaslov: Re: Sokolska Božičnica   Sokolska Božičnica Emptysub pro 15, 2007 2:35 pm

Very Happy Stigli Konzum bonovi i u Karlovac medutim brez vezica za mobitel.Mozda misle u ZG da mi nemamo mobitele Question
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Sokolska Božičnica Empty
PostajNaslov: Re: Sokolska Božičnica   Sokolska Božičnica Emptyned pro 16, 2007 12:43 am

A slabi ste mi vi,Pula djeli bonove,vezice,upaljace,blokove,rokovnike a mozda i jos nesto sta nije za javnost! Opet se vracamo na staru temu,za koju mi svi firmu radimo,a nosi isti naziv,ne ide mi u glavu?! Nek se javi netko iz Zagrebacke podruznice ili ti glavne centrale,pa ako nije bed da iznese koje pokloncice djeli onaj-oni tovar-ri? cheers
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Sokolska Božičnica Empty
PostajNaslov: Re: Sokolska Božičnica   Sokolska Božičnica Emptyned pro 16, 2007 12:46 am

bubi je napisao/la:
Very Happy Stigli Konzum bonovi i u Karlovac medutim brez vezica za mobitel.Mozda misle u ZG da mi nemamo mobitele Question

Nek tako i misle kad te trebaju zvati da negdje nabijas nepotrebne prekovremene,ali tada stizu i vezice preko veze!!!
[Vrh] Go down
kamikaza
Član
Član
kamikaza


Broj postova : 30
Registration date : 11.12.2007

Sokolska Božičnica Empty
PostajNaslov: Re: Sokolska Božičnica   Sokolska Božičnica Emptyned pro 16, 2007 11:33 pm

E kolege, kolege. Pa zar tako izglega Vaša borba za bolji standard? Da plačete šta niste dobili vezice za mobitele, blokiće itd. Ili da se zadovoljavate sa tim šta ste dobili bon od 500 kn. Mjesečno radite po 300 sati, koliko je to godišnje sati. Za rođendan dobijemo čestitku isprintanu na kompjutor, ludilo. Kada nam je netko zahvalio ili nas nagradio šta smo toliko sati odradili i još uz to i hrpu osiguranja. Tako kolege da ovih dobivenih 500 kn je poniženje za sve nas a svi Vi koji ste dobili vezice za mobitel Molim Vas da ih odmah bacite u smeče. Reklamirate firmu, i samim tim pokazujete da ste zadovoljni i ponosni na tu firmu odnosno na vlasnika firme. Nemojte se zadovoljavat mrvicom kad znamo da tih mrvica koje smo mi zaradili i koje bi trebale pripadat nama Marić troši na zabave i alkohol. Na šta on rasipa našu muku, a Vi se hvalite sa tim šta ste dobili vezicu za mobitel i zajebavate one koji ih nisu dobili. Ko djeca u prvom razredu osnovne škole.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sokolska Božičnica Empty
PostajNaslov: Re: Sokolska Božičnica   Sokolska Božičnica Emptypon pro 17, 2007 12:33 am

E moj kamikaza,to sa vezicom je bilo pomalo sarkastično,a što se tiče nezadovoljstva,šta misliš,koliko sam zam zadovoljan za 10 godina "volontiranja" u sokolu,12.12. sam navršio 10 godina u sokolu i dobio sam isprintanu čestitku za rođendan na taj dan i jedva čekam da dođe 12.03.2008.jer ode Pravda(tako se naime prezivam da nemisliš da sam si umislio nešto u glavi) na drugih 6 mjeseci porodiljnog dopusta,a ako niste znali mi tate smo malo povlašteniji od mama,pa ako koristimo duže od tri mjeseca,imamo pravo na dodatna dva mjeseca produžetka dopusta.Tako da me neće u firmi vidit narednih 8 mjeseci,osim ako se pokaže potreba da djelujem kao povjerenik.A plaća za to što sam sa djecom ista kao i da radim,nema putovanja,nema noćnih.A ako misliš da će to utjecat na posao poslje toga,neće,jer sam i prije tri godine iskoristio to pravo i dobivao sam plaću kao da radim,jedino nisam imao famozni prijevoz.
[Vrh] Go down
007
Ozbiljan član
Ozbiljan član
007


Broj postova : 86
Location : Hrvatska
Registration date : 06.12.2007

Sokolska Božičnica Empty
PostajNaslov: trudničko....   Sokolska Božičnica Emptypon pro 17, 2007 12:59 am

Što mislite koliko bih dobio da ja ostanem u drugom stanju ?
A što se tiče čestitke mi čak ni to ne dobivamo.Sad čak i rasporedi budu isprintani na papiru koji je već korišten.
A kolega pravda tolko da znaš imaš moju podršku za ovo što si napisao i što kaniš uraditi a i koristim priliku da čestitam i poželim svako dobro i podmladku i obitelji.
Iako kad razmislim ima nešto i u onome što je napisao kamikaza u vezi tih poniženja i ostalih kvazi nagrada naših poslodavaca.Ipak oni ne dijele svoje već novce koje smo mi krvavo zaradili.
Ove godine imam do danas 2360 sati i oko 100 noći na poslu.Pa zar nisam zaslužio nešto više bar za Blagdane kada već neda Božičnicu.A zaboravih napomenuti da imam cijeli G.O koji ću koristiti jednom samo neznam kada.Lanjski sam koristio u kolovozu ove i to jedva.
Sad mi se trudnoća čini izvanredna prilika....
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Sokolska Božičnica Empty
PostajNaslov: Re: Sokolska Božičnica   Sokolska Božičnica Emptypon pro 17, 2007 5:39 pm

Ako se nesto brzo u zastitarstvu ne promijeni,mislim da cemo svi zatrudnijeti,jer nas na veliko j...u! Prosle godine su nam i stolni kalendar poslali,ali ove izgleda nece,ipak je to trosak!
[Vrh] Go down
007
Ozbiljan član
Ozbiljan član
007


Broj postova : 86
Location : Hrvatska
Registration date : 06.12.2007

Sokolska Božičnica Empty
PostajNaslov: Re: Sokolska Božičnica   Sokolska Božičnica Emptyuto pro 18, 2007 12:05 pm

Ja sam u zadnje vrijeme preuzeo drugu taktiku.
Tražim,smiju mi se,ja opet tražim,oni se opet smiju,ja opet tražim onda oni pop.... i daju to što tražim da me skinu s k.... jer sam dosadan.
[Vrh] Go down
kamikaza
Član
Član
kamikaza


Broj postova : 30
Registration date : 11.12.2007

Sokolska Božičnica Empty
PostajNaslov: Re: Sokolska Božičnica   Sokolska Božičnica Emptyuto pro 18, 2007 4:02 pm

pravda je napisao/la:
E moj kamikaza,to sa vezicom je bilo pomalo sarkastično,a što se tiče nezadovoljstva,šta misliš,koliko sam zam zadovoljan za 10 godina "volontiranja" u sokolu,12.12. sam navršio 10 godina u sokolu i dobio sam isprintanu čestitku za rođendan na taj dan i jedva čekam da dođe 12.03.2008.jer ode Pravda(tako se naime prezivam da nemisliš da sam si umislio nešto u glavi) na drugih 6 mjeseci porodiljnog dopusta,a ako niste znali mi tate smo malo povlašteniji od mama,pa ako koristimo duže od tri mjeseca,imamo pravo na dodatna dva mjeseca produžetka dopusta.Tako da me neće u firmi vidit narednih 8 mjeseci,osim ako se pokaže potreba da djelujem kao povjerenik.A plaća za to što sam sa djecom ista kao i da radim,nema putovanja,nema noćnih.A ako misliš da će to utjecat na posao poslje toga,neće,jer sam i prije tri godine iskoristio to pravo i dobivao sam plaću kao da radim,jedino nisam imao famozni prijevoz.


Kolega Svaka Ti Čast za odluku da odeš na porodiljni. Cool

A to da mi muški imamo više povlastica od žena u svim segmentima života je istina. Kad smo odlučili da budemo toliko grubi prema njima red je da sada i mi snosimo posljedice naših postupaka.

Kolegi 007 dajem podršku da svoje želje ostvari. Pa kolega kreni sa djelom i odi na porodiljni. Smile
[Vrh] Go down
kamikaza
Član
Član
kamikaza


Broj postova : 30
Registration date : 11.12.2007

Sokolska Božičnica Empty
PostajNaslov: Re: Sokolska Božičnica   Sokolska Božičnica Emptyuto pro 18, 2007 6:35 pm

glock34 je napisao/la:
Ako se nesto brzo u zastitarstvu ne promijeni,mislim da cemo svi zatrudnijeti,jer nas na veliko j...u! Prosle godine su nam i stolni kalendar poslali,ali ove izgleda nece,ipak je to trosak!



Kolega ma nemoj mi se samo rasplakat, daj pošalji svoju adresu. Kupit ču ti najljepši kalendar na svijetu i bit če lijepši od sokolovog kalendara i poslat ti ga. Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Sokolska Božičnica Empty
PostajNaslov: Re: Sokolska Božičnica   Sokolska Božičnica Emptysri pro 19, 2007 11:57 pm

Bas imas smijesni avatar,bas me razveseli kad ga uocim! Razz
[Vrh] Go down
Ritam30
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Ritam30


Broj postova : 57
Location : Sokol Marić
Registration date : 22.09.2008

Sokolska Božičnica Empty
PostajNaslov: Re: Sokolska Božičnica   Sokolska Božičnica Emptypon ruj 22, 2008 8:34 pm

Bijo bi red da napokon ove godine Bozicnica bude 700kn Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sokolska Božičnica Empty
PostajNaslov: Re: Sokolska Božičnica   Sokolska Božičnica Empty

[Vrh] Go down
 
Sokolska Božičnica
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: SOKOL MARIĆ-
Forum(o)Bir: