HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 8 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 8 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
izjasnite se??????????? Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
izjasnite se??????????? Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
izjasnite se??????????? Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
izjasnite se??????????? Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
izjasnite se??????????? Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
izjasnite se??????????? Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
izjasnite se??????????? Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
izjasnite se??????????? Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
izjasnite se??????????? Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 izjasnite se???????????

Go down 
+4
karta franka
Security
Lamb of God
drax
8 posters
Autor/icaPoruka
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

izjasnite se??????????? Empty
PostajNaslov: izjasnite se???????????   izjasnite se??????????? Emptyuto sij 06, 2009 12:25 pm

ovu temu sam otvorio da vidim šta vas smeta u AKD-z i kako to promjeniti.....osim plača naravno koje su kriminalne šta vas još smeta...... beerchug
[Vrh] Go down
Lamb of God
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lamb of God


Broj postova : 72
Age : 40
Location : Zagreb
Registration date : 20.10.2008

izjasnite se??????????? Empty
PostajNaslov: Re: izjasnite se???????????   izjasnite se??????????? Emptyuto sij 06, 2009 11:19 pm

Više nego išta me smeta katastrofalan pad u kvaliteti ljudstva i bezbroj bakica!Počinjem se osjećat kao da dolazim u vrtić,a one su tete koje me čuvaju Smile Šalu na stranu,meni je to neozbiljno i žalosno,ja znam da će svatko prihvatiti posao kakav ima,kad nema drugog izbora,ali brate ne u ovako ozbiljnom poslu!Odnosno očito malo ljudi još ovo doživljava kao ozbiljan posao,a više kao neku lakrdiju!
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

izjasnite se??????????? Empty
PostajNaslov: Re: izjasnite se???????????   izjasnite se??????????? Emptysri sij 07, 2009 9:38 am

u potpunosti se slažem sa tobom,prije 10 godina kada sam počeo radit ovaj posao malo se je drugačije pričalo o AKD-z i o drugim firmama.....najžalosnije je da je sokol bio oduvijek sokol ili šafranić ili ti ga marić.....izrabljivali su ljude prije kao i sada,dok sa našom "preddragom firmom nije tako.....struka koja se izjednačila sa strukama čistača ulica i čistaćica(ne omalovažavam te poslove nego su mi pali prvi na pamet)gdje nije potrebno apsolutno ništa,a dok kod nas gledaju dlaku u jajetu na lječničkom(čuo sam da je dosta ljudi ponavljalo testove zbog gluposti)....da je posao zaštitara pao na niske grane krivi su naši poslodavci,a i mi šljakeri nažalost Sad
[Vrh] Go down
Security
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Security


Broj postova : 71
Registration date : 09.02.2008

izjasnite se??????????? Empty
PostajNaslov: Re: izjasnite se???????????   izjasnite se??????????? Emptysri sij 07, 2009 10:24 am

Nije ljudstvo nista krivo krivi su poslodavci. Jer da je plaća dvije do tri tisuće eura onda bi u zaštitarstvu radio visokoobrazovani i visoko psihofizički sposoban kadar. Ali brate mili za dvije i pol tisuće kn takav kadar sigurno neće radit. Eto to je problem zaštitarstva te dok se to ne riješi ništa od kvalitete. A i ljudi već na zaštitare gledaju kao na "niži oblik života" a ne na nekakav organ vlasti.
[Vrh] Go down
karta franka
Ozbiljan član
Ozbiljan član
karta franka


Broj postova : 135
Age : 47
Location : KRANČEVIČEVA
Registration date : 30.09.2008

izjasnite se??????????? Empty
PostajNaslov: Re: izjasnite se???????????   izjasnite se??????????? Emptysri sij 07, 2009 10:41 am

Šta mislite da je drugdje bolje ,što se ljudi tiče....
-ima noge
-ima ruke
-ima licencu
-zna se potpisat....bitan je broj,(kvantiteta)a, (ne kvaliteta) i šta sad?te netko mora pop..... a to su kvalitetni ljudi,a ima ih dosta....
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

izjasnite se??????????? Empty
PostajNaslov: Re: izjasnite se???????????   izjasnite se??????????? Emptyčet sij 08, 2009 12:08 am

karta franka je napisao/la:
Šta mislite da je drugdje bolje ,što se ljudi tiče....
-ima noge
-ima ruke
-ima licencu
-zna se potpisat....bitan je broj,(kvantiteta)a, (ne kvaliteta) i šta sad?te netko mora pop..... a to su kvalitetni ljudi,a ima ih dosta....
Slažem se top2
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

izjasnite se??????????? Empty
PostajNaslov: Re: izjasnite se???????????   izjasnite se??????????? Emptyčet sij 08, 2009 1:31 am

X-PLOSIV je napisao/la:
karta franka je napisao/la:
Šta mislite da je drugdje bolje ,što se ljudi tiče....
-ima noge
-ima ruke
-ima licencu
-zna se potpisat....bitan je broj,(kvantiteta)a, (ne kvaliteta) i šta sad?te netko mora pop..... a to su kvalitetni ljudi,a ima ih dosta....
Slažem se top2

slaže se ali zar je to rješenje?????????????????????????????????????????????? Sleep
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

izjasnite se??????????? Empty
PostajNaslov: Re: izjasnite se???????????   izjasnite se??????????? Emptypet sij 09, 2009 9:29 am

drax je napisao/la:
X-PLOSIV je napisao/la:
karta franka je napisao/la:
Šta mislite da je drugdje bolje ,što se ljudi tiče....
-ima noge
-ima ruke
-ima licencu
-zna se potpisat....bitan je broj,(kvantiteta)a, (ne kvaliteta) i šta sad?te netko mora pop..... a to su kvalitetni ljudi,a ima ih dosta....
Slažem se top2

slaže se ali zar je to rješenje?????????????????????????????????????????????? Sleep
Drugog rješenja nema misli
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

izjasnite se??????????? Empty
PostajNaslov: Re: izjasnite se???????????   izjasnite se??????????? Emptysub sij 10, 2009 12:57 pm

X-PLOSIV je napisao/la:
drax je napisao/la:
X-PLOSIV je napisao/la:
karta franka je napisao/la:
Šta mislite da je drugdje bolje ,što se ljudi tiče....
-ima noge
-ima ruke
-ima licencu
-zna se potpisat....bitan je broj,(kvantiteta)a, (ne kvaliteta) i šta sad?te netko mora pop..... a to su kvalitetni ljudi,a ima ih dosta....
Slažem se top2

slaže se ali zar je to rješenje?????????????????????????????????????????????? Sleep
Drugog rješenja nema misli


u biti najbolje je otići iz tog posla i točka?????????????????? baj_baj
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

izjasnite se??????????? Empty
PostajNaslov: Re: izjasnite se???????????   izjasnite se??????????? Emptysub sij 10, 2009 1:07 pm

drax je napisao/la:
X-PLOSIV je napisao/la:
drax je napisao/la:
X-PLOSIV je napisao/la:
karta franka je napisao/la:
Šta mislite da je drugdje bolje ,što se ljudi tiče....
-ima noge
-ima ruke
-ima licencu
-zna se potpisat....bitan je broj,(kvantiteta)a, (ne kvaliteta) i šta sad?te netko mora pop..... a to su kvalitetni ljudi,a ima ih dosta....
Slažem se top2

slaže se ali zar je to rješenje?????????????????????????????????????????????? Sleep
Drugog rješenja nema misli


u biti najbolje je otići iz tog posla i točka?????????????????? baj_baj
Slažem se klap klap klap
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

izjasnite se??????????? Empty
PostajNaslov: Re: izjasnite se???????????   izjasnite se??????????? Emptysub sij 10, 2009 2:05 pm

X-PLOSIV je napisao/la:
drax je napisao/la:
X-PLOSIV je napisao/la:
drax je napisao/la:
X-PLOSIV je napisao/la:
karta franka je napisao/la:
Šta mislite da je drugdje bolje ,što se ljudi tiče....
-ima noge
-ima ruke
-ima licencu
-zna se potpisat....bitan je broj,(kvantiteta)a, (ne kvaliteta) i šta sad?te netko mora pop..... a to su kvalitetni ljudi,a ima ih dosta....
Slažem se top2

slaže se ali zar je to rješenje?????????????????????????????????????????????? Sleep
Drugog rješenja nema misli


u biti najbolje je otići iz tog posla i točka?????????????????? baj_baj
Slažem se klap klap klap


nažalost još ništa,ali??????????????????????????tko zna....ljudi sretno
[Vrh] Go down
Slavonski
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 105
Registration date : 16.04.2011

izjasnite se??????????? Empty
PostajNaslov: Re: izjasnite se???????????   izjasnite se??????????? Emptyčet stu 24, 2011 5:02 pm

Bezveze su mi ovi komentari nekih nadobudnih zaštitara u kojima se oni tobože zgražavaju što im je znatan dio radnih kolega starije životne dobi, pretili, što su fizički nepodobni za maraton i slične nebuloze. Da se razumijemo, mlada sam osoba u 20-tima koja se bavi ovim poslom, i u prilično sam solidnoj formi hvala Bogu.
Ali takvim nadobudnim vršnjacima poručujem da ne omalovažavaju druge radne kolege. Ako su toliko "zabrijali" na neku elitu kako to da rade onda u najneuglednijem poslu u Republici ?? Jako su sposobni, a niti u vojsku niti u MUP ne bi bili primljeni vjerovatno niti sa vezom...
Po meni bi upravo i trebali ovaj posao raditi oni koji su se u životu izradili, napatili, a nedostaje im do mirovine kako je hvala Bogu i nekoć bilo. Druga kategorija koji bi trebali raditi su studenti koji uče.
Oni koji misle da bi ovaj posao trebali raditi ljudi u top psihofizičkoj formi za 3 000 kn do kraja radnog vijeka NEKA NE LUPETAJU GLUPOSTI.
[Vrh] Go down
krakun
Ozbiljan član
Ozbiljan član
krakun


Broj postova : 71
Registration date : 12.09.2008

izjasnite se??????????? Empty
PostajNaslov: Re: izjasnite se???????????   izjasnite se??????????? Emptypet stu 25, 2011 2:27 pm

Slavonski je napisao/la:
Bezveze su mi ovi komentari nekih nadobudnih zaštitara u kojima se oni tobože zgražavaju što im je znatan dio radnih kolega starije životne dobi, pretili, što su fizički nepodobni za maraton i slične nebuloze. Da se razumijemo, mlada sam osoba u 20-tima koja se bavi ovim poslom, i u prilično sam solidnoj formi hvala Bogu.
Ali takvim nadobudnim vršnjacima poručujem da ne omalovažavaju druge radne kolege. Ako su toliko "zabrijali" na neku elitu kako to da rade onda u najneuglednijem poslu u Republici ?? Jako su sposobni, a niti u vojsku niti u MUP ne bi bili primljeni vjerovatno niti sa vezom...
Po meni bi upravo i trebali ovaj posao raditi oni koji su se u životu izradili, napatili, a nedostaje im do mirovine kako je hvala Bogu i nekoć bilo. Druga kategorija koji bi trebali raditi su studenti koji uče.
Oni koji misle da bi ovaj posao trebali raditi ljudi u top psihofizičkoj formi za 3 000 kn do kraja radnog vijeka NEKA NE LUPETAJU GLUPOSTI.

Dobro onda kad je tako neka šef kad treba na osiguranje zove tu babetinu a ne mene kužiš,neka ne prihvaćaju rizične poslove nego samo poslove koje i žena u 59 godini može obavljat .A ne kad je stani pani onda šef viće a nemam ljudi jer te tvoje babe i studenti isto ili nemogu ili se boje. Da si primio ljude kako treba imao bi ih angry-smiley-002
[Vrh] Go down
Slavonski
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 105
Registration date : 16.04.2011

izjasnite se??????????? Empty
PostajNaslov: Re: izjasnite se???????????   izjasnite se??????????? Emptysub stu 26, 2011 12:44 am

krakun je napisao/la:

Dobro onda kad je tako neka šef kad treba na osiguranje zove tu babetinu a ne mene kužiš,neka ne prihvaćaju rizične poslove nego samo poslove koje i žena u 59 godini može obavljat .A ne kad je stani pani onda šef viće a nemam ljudi jer te tvoje babe i studenti isto ili nemogu ili se boje. Da si primio ljude kako treba imao bi ih angry-smiley-002
Da, ali zato i postoji kategorizacija poslova, zato i jest za redarenje i tjelohranitelje veća satnica. Za interventne kolege isto. Navedeno iako spada pod opseg zaštitarskih poslova je ipak specifična vrsta posla, pa ju i treba uglavnom raditi specifičniji (i bolje plaćeni dakako) kadar.
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

izjasnite se??????????? Empty
PostajNaslov: Re: izjasnite se???????????   izjasnite se??????????? Emptysri pro 07, 2011 12:49 am

Slavonski je napisao/la:
krakun je napisao/la:

Dobro onda kad je tako neka šef kad treba na osiguranje zove tu babetinu a ne mene kužiš,neka ne prihvaćaju rizične poslove nego samo poslove koje i žena u 59 godini može obavljat .A ne kad je stani pani onda šef viće a nemam ljudi jer te tvoje babe i studenti isto ili nemogu ili se boje. Da si primio ljude kako treba imao bi ih angry-smiley-002
Da, ali zato i postoji kategorizacija poslova, zato i jest za redarenje i tjelohranitelje veća satnica. Za interventne kolege isto. Navedeno iako spada pod opseg zaštitarskih poslova je ipak specifična vrsta posla, pa ju i treba uglavnom raditi specifičniji (i bolje plaćeni dakako) kadar.
slažem se kolega
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

izjasnite se??????????? Empty
PostajNaslov: Re: izjasnite se???????????   izjasnite se??????????? Emptysub vel 11, 2012 3:21 am

Slavonski je napisao/la:
krakun je napisao/la:

Dobro onda kad je tako neka šef kad treba na osiguranje zove tu babetinu a ne mene kužiš,neka ne prihvaćaju rizične poslove nego samo poslove koje i žena u 59 godini može obavljat .A ne kad je stani pani onda šef viće a nemam ljudi jer te tvoje babe i studenti isto ili nemogu ili se boje. Da si primio ljude kako treba imao bi ih angry-smiley-002
Da, ali zato i postoji kategorizacija poslova, zato i jest za redarenje i tjelohranitelje veća satnica. Za interventne kolege isto. Navedeno iako spada pod opseg zaštitarskih poslova je ipak specifična vrsta posla, pa ju i treba uglavnom raditi specifičniji (i bolje plaćeni dakako) kadar.

-koja crna kategorizacija u AKD-u nema takvih stvari.......pitajte ljude u operativnom dežurstvu kako se biraju ljudi za vanredna osiguranja i kako to kad god sam bio na vanrednom osiguranju nisam vidio nitijednu osobu iz operative koji su isto zaštitari kao i ja.....uvijek iste njuške nezadovoljnika pa ti odradi osiguranje kako treba :S....čast izuzecima
[Vrh] Go down
la.dervis
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 21.02.2012

izjasnite se??????????? Empty
PostajNaslov: Re: izjasnite se???????????   izjasnite se??????????? Emptyuto vel 21, 2012 3:43 pm

Najveći problem je plaća, jer od nje kreće sve ostalo.
Sa ovakvom plaćom u zaštitarstvu,još malo budu radili samo invalidi.
Tako da još uvijek ,zaštit. tvrtke imaju dobar kadar u odnosu na plaću.
[Vrh] Go down
Sponsored content





izjasnite se??????????? Empty
PostajNaslov: Re: izjasnite se???????????   izjasnite se??????????? Empty

[Vrh] Go down
 
izjasnite se???????????
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: AKD-ZAŠTITA-
Forum(o)Bir: