HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 10 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 10 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Isčlanjenje iz Sindikata!!!(ZVONIMIR SECURITY)!!! Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Isčlanjenje iz Sindikata!!!(ZVONIMIR SECURITY)!!! Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Isčlanjenje iz Sindikata!!!(ZVONIMIR SECURITY)!!! Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Isčlanjenje iz Sindikata!!!(ZVONIMIR SECURITY)!!! Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Isčlanjenje iz Sindikata!!!(ZVONIMIR SECURITY)!!! Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Isčlanjenje iz Sindikata!!!(ZVONIMIR SECURITY)!!! Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Isčlanjenje iz Sindikata!!!(ZVONIMIR SECURITY)!!! Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Isčlanjenje iz Sindikata!!!(ZVONIMIR SECURITY)!!! Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Isčlanjenje iz Sindikata!!!(ZVONIMIR SECURITY)!!! Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Isčlanjenje iz Sindikata!!!(ZVONIMIR SECURITY)!!!

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

Isčlanjenje iz Sindikata!!!(ZVONIMIR SECURITY)!!! Empty
PostajNaslov: Isčlanjenje iz Sindikata!!!(ZVONIMIR SECURITY)!!!   Isčlanjenje iz Sindikata!!!(ZVONIMIR SECURITY)!!! Emptyned stu 30, 2008 7:07 pm

Pozdrav svima nisam dugo pisao jer,mi se jednostavno nije dalo!!!!!Razocaran sam novim ugovorom te sam definitvno odlučio da se isclanim iz sindikata,jer vidim da nam rade samo stetu..kolektvni ugovor je totalna pusiona tako da smo ispali kreteni sto smo vjerovali da ce biti bolje....a nece biti nikad bolje sto se nas zastitara tice...Jeftinije je podkupit sindikalnog povjerenika pa onda on PREDLAZE NESTO STO JE POGODNO ZA POSLODAVCE!!Jos ovaj tjedan idem na razgovor za sefom u Zvonimir jer ,sam dobio placui manju za 600 KN!!!!!To mi je bila kap koja je prelila casu,pa cemo vidjet zasto sam prosli mjesec dobio za isti fond 3500 kn ,a sada 2900..!!TO ME LUDO ZANIMA_!!ako se necemo moci dogovorit zasto je to tako i koji je uzrok tome,e onda cemo se razici, to je moguce bez problema....Da se mi moramo stalno natezat oko placa(mislim da nisam jedini kojem su smanjili)..umoran sam vise od toga,za sve se ima osim za nas zastitare,da ne zaboravim i trgovce kojima je isto tako jako lose..Drzava nam je u kurcu i to je tako,a ocito nitko nista ne poduzima....sve njih boli ****** za nas...bas sve......ako netko zna gdje moram ici da se isclanim iz sindikata zastitara neka napise....pozdrav!!
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
Lamb of God
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lamb of God


Broj postova : 72
Age : 40
Location : Zagreb
Registration date : 20.10.2008

Isčlanjenje iz Sindikata!!!(ZVONIMIR SECURITY)!!! Empty
PostajNaslov: Re: Isčlanjenje iz Sindikata!!!(ZVONIMIR SECURITY)!!!   Isčlanjenje iz Sindikata!!!(ZVONIMIR SECURITY)!!! Emptypon pro 01, 2008 12:49 am

Moraš napisat razlog isčlanjenja u pismu i poslat adresirano na Miiomira JJačimovića,sjedište RSRH u Kneza Mislava 11/2,ili faksirat pismo na broj faksa 4611-615,ili se obratit sindikalnom povjereniku koji je zadužen za Zvonimir,ako takvog uopće ima tamo.Uglavnom objasniti razloge nezadovoljstva i iščlanjenja.Nemoj ih štedit!
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

Isčlanjenje iz Sindikata!!!(ZVONIMIR SECURITY)!!! Empty
PostajNaslov: Re: Isčlanjenje iz Sindikata!!!(ZVONIMIR SECURITY)!!!   Isčlanjenje iz Sindikata!!!(ZVONIMIR SECURITY)!!! Emptypon pro 01, 2008 1:10 am

Jedva cekam da dodjem tamo da im spomenem mamicu lopovsku,bezobraznu....Manje vise svi su upoznati s nasim kolektivnim ugovorom.a kad me je jednom zgodom admin upozorio da pisem neprimjeren sadrzaj,jer sam pricao da nece biti bolje da su svi lopovi mwedju njima,a on mi rekao cekaj da vidimo sto ce biti!! da ce KAO BITI BOLJE!!Evo nitko se ne javlja jer,ocito su svi duboko razocarani sa sindikatom..Nedam im vise ni lipe ma ni lipe,ne zelim nikakve papire kuci od njih,NE ZELIM!!Majku im njihovu i njihovom zalaganju za zastitare...stravicno!!
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
Sponsored content





Isčlanjenje iz Sindikata!!!(ZVONIMIR SECURITY)!!! Empty
PostajNaslov: Re: Isčlanjenje iz Sindikata!!!(ZVONIMIR SECURITY)!!!   Isčlanjenje iz Sindikata!!!(ZVONIMIR SECURITY)!!! Empty

[Vrh] Go down
 
Isčlanjenje iz Sindikata!!!(ZVONIMIR SECURITY)!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» IPPON SECURITY
» Zvonimir Security - Zagreb!!!
» General Security
» General Security

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Ostale Zaštitarske tvrtke-
Forum(o)Bir: