HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 7 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 7 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
vjerujete li sindikatu???????????????????? Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
vjerujete li sindikatu???????????????????? Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
vjerujete li sindikatu???????????????????? Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
vjerujete li sindikatu???????????????????? Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
vjerujete li sindikatu???????????????????? Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
vjerujete li sindikatu???????????????????? Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
vjerujete li sindikatu???????????????????? Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
vjerujete li sindikatu???????????????????? Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
vjerujete li sindikatu???????????????????? Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 vjerujete li sindikatu????????????????????

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

vjerujete li sindikatu???????????????????? Empty
PostajNaslov: vjerujete li sindikatu????????????????????   vjerujete li sindikatu???????????????????? Emptyčet sij 15, 2009 1:40 am

ako vjerujete zašto,a ako ne isto koji su razlozi.........ja osobno ne vjerujem jer su mi ti ljudi poznati od samih početaka i čuo sam ih da pričaju bajke od početka,tako da sumnjam da če oni išta napravit za nas........molim razuvjerite me
[Vrh] Go down
Security
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Security


Broj postova : 71
Registration date : 09.02.2008

vjerujete li sindikatu???????????????????? Empty
PostajNaslov: Re: vjerujete li sindikatu????????????????????   vjerujete li sindikatu???????????????????? Emptyčet sij 15, 2009 12:06 pm

Naši sindikati su na istom levelu ko naši političari toliko toga obećaju da mi se više sere da prostite od njihovih obećanja. A manje više nijedno nisu ostvarili. Evo sad su obećali da će podići tužbu protiv firme u svezi isplate božićnica za svoje članove. Ma živo me interesira oče li šta bit od toga. Nisam baš siguran.
[Vrh] Go down
Lamb of God
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lamb of God


Broj postova : 72
Age : 40
Location : Zagreb
Registration date : 20.10.2008

vjerujete li sindikatu???????????????????? Empty
PostajNaslov: Re: vjerujete li sindikatu????????????????????   vjerujete li sindikatu???????????????????? Emptyčet sij 15, 2009 4:10 pm

Ja osobno poznajem sindikalistu zaduženog za zaštitarstvo ( onaj isti koji je izmislio takav KU ) jer smo radili skupa skoro godinu dana,još dok ga je plačao AKD i mogu reći da je to jedan od najnesposobnijih ljudi koje sam vidio!Dakle nikaj čudno da je ovako ispalo!A kaj ti treba razlog??Napravili su KU koji je ustvari minimalac!Tolku plaću moraš po zakonu RH dobiti da radiš bilo gdje!Ali bitno da su 2 tjedna prije potpisa obećavali satnicu od 22 do 27 kn!Gamad!
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

vjerujete li sindikatu???????????????????? Empty
PostajNaslov: Re: vjerujete li sindikatu????????????????????   vjerujete li sindikatu???????????????????? Emptyčet sij 15, 2009 4:22 pm

Security je napisao/la:
Naši sindikati su na istom levelu ko naši političari toliko toga obećaju da mi se više sere da prostite od njihovih obećanja. A manje više nijedno nisu ostvarili. Evo sad su obećali da će podići tužbu protiv firme u svezi isplate božićnica za svoje članove. Ma živo me interesira oče li šta bit od toga. Nisam baš siguran.

vidiš to nisam znao,dali to ima negdje napismeno ili sami rekla kazala????? cheers
[Vrh] Go down
Maki
Početnik
Početnik



Broj postova : 12
Registration date : 14.01.2008

vjerujete li sindikatu???????????????????? Empty
PostajNaslov: Re: vjerujete li sindikatu????????????????????   vjerujete li sindikatu???????????????????? Emptyčet sij 15, 2009 7:33 pm

Security je napisao/la:
Naši sindikati su na istom levelu ko naši političari toliko toga obećaju da mi se više sere da prostite od njihovih obećanja. A manje više nijedno nisu ostvarili. Evo sad su obećali da će podići tužbu protiv firme u svezi isplate božićnica za svoje članove. Ma živo me interesira oče li šta bit od toga. Nisam baš siguran.
Na osnovu čega će tužit? Pročitajte KU u svezi i glede božićnice
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

vjerujete li sindikatu???????????????????? Empty
PostajNaslov: Re: vjerujete li sindikatu????????????????????   vjerujete li sindikatu???????????????????? Emptyčet sij 15, 2009 9:46 pm

Maki je napisao/la:
Security je napisao/la:
Naši sindikati su na istom levelu ko naši političari toliko toga obećaju da mi se više sere da prostite od njihovih obećanja. A manje više nijedno nisu ostvarili. Evo sad su obećali da će podići tužbu protiv firme u svezi isplate božićnica za svoje članove. Ma živo me interesira oče li šta bit od toga. Nisam baš siguran.
Na osnovu čega će tužit? Pročitajte KU u svezi i glede božićnice

mislim da imaju osnove jer je sindikat uveo aneks ugovora da bi se ona stavka o božičnici i regresu počela primjenjivati od 23.12.2008. bar je tako pisalo u sind expresu baj_baj
[Vrh] Go down
Lamb of God
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lamb of God


Broj postova : 72
Age : 40
Location : Zagreb
Registration date : 20.10.2008

vjerujete li sindikatu???????????????????? Empty
PostajNaslov: Re: vjerujete li sindikatu????????????????????   vjerujete li sindikatu???????????????????? Emptypet sij 16, 2009 9:38 am

Ali tu dodatnu stavku nije AKD potpisao...oni će se držat prvotnog ugovora po kojem se božičnica ili regres isplačuju od 2009. i možemo se svi jeb...hvala sindikatu još jednom,kasno ste se sjetili,gamad!!
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

vjerujete li sindikatu???????????????????? Empty
PostajNaslov: Re: vjerujete li sindikatu????????????????????   vjerujete li sindikatu???????????????????? Emptypet sij 16, 2009 10:18 am

Lamb of God je napisao/la:
Ali tu dodatnu stavku nije AKD potpisao...oni će se držat prvotnog ugovora po kojem se božičnica ili regres isplačuju od 2009. i možemo se svi jeb...hvala sindikatu još jednom,kasno ste se sjetili,gamad!!


upravo to i cijelo vrijeme govorim da mi možemo lagano "sjest i plakat" jer akd-z ne radi protuzakonito nego po ugovoru.....neznm šta je sindikat htio sa onim famoznim aneksom napraviti,vjerovatno malo skinuti pritisak sa leđa,ali to nemože pit vodu......zašto nisu pazili šta rade prije,a ne sada pokušavaju kokošariti,moje mišljenje i dalje stoji da sindikat radi u dogovoru,ako ne i u PLAČENOM dogovoru sa svim zaštitarskim firmama.......nažalost jedina stvar koju mi možemo napraviti je da odemo u drugu firmu pa opet ispočetka......nitijedna firma koju vodi privatna osoba neće bježat od ovog ugovora jer manje love radniku a više njemu i to još sve po zakonu..... are you crazy tko je ovdje lud
[Vrh] Go down
Security
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Security


Broj postova : 71
Registration date : 09.02.2008

vjerujete li sindikatu???????????????????? Empty
PostajNaslov: Re: vjerujete li sindikatu????????????????????   vjerujete li sindikatu???????????????????? Emptypet sij 16, 2009 11:17 am

Kolege o kakvom vi aneksu pričate zaboravite i aneks i kku koji je potpisan od strane Akd i sokola sad je na snazi gku koji je razlicit od kku a vrijedi za kompletnu zaštitarsku djelatnost možete ga naći na stranicama narodnih novina njega i odluku koju je potpisao ministar polančec o primjeni za sve. Po tom ugovoru imamo pravo ma božićnicu i ako se tužba podigne garantiran uspjeh. Ja sam osobno zvao upravu sindikata i oni su mi rekli da će najprije dogovorom (mirnim putem) pokušati isposlovati isplatu božićnice a ako to ne urodi plodom sljedi kolektivna tužba. Pa sad čekamo kao i uvijek.
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

vjerujete li sindikatu???????????????????? Empty
PostajNaslov: Re: vjerujete li sindikatu????????????????????   vjerujete li sindikatu???????????????????? Emptypet sij 16, 2009 1:10 pm

Security je napisao/la:
Kolege o kakvom vi aneksu pričate zaboravite i aneks i kku koji je potpisan od strane Akd i sokola sad je na snazi gku koji je razlicit od kku a vrijedi za kompletnu zaštitarsku djelatnost možete ga naći na stranicama narodnih novina njega i odluku koju je potpisao ministar polančec o primjeni za sve. Po tom ugovoru imamo pravo ma božićnicu i ako se tužba podigne garantiran uspjeh. Ja sam osobno zvao upravu sindikata i oni su mi rekli da će najprije dogovorom (mirnim putem) pokušati isposlovati isplatu božićnice a ako to ne urodi plodom sljedi kolektivna tužba. Pa sad čekamo kao i uvijek.


pa čekat i čekat do kada......cenzura ja božičnicu,ja hoču plaču dostojnu za život,vi ste zapeli na božiću,ako neznate prošao je i jedan i drugi božić.....hoču plaču tako da mi netreba njihova nazovimo ju božičnica ......hoču da kad dobijem plaču da i od nje mogu živjet,za božić ču se snač ako bude sve uredu sa plačom,jedino ako je vama dovoljno 2800 kuna kao plača jebenog zaštitara ili portira ili neznam koga to nije plača za nikoga,a vi zapeli za božičnicu.......
[Vrh] Go down
Security
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Security


Broj postova : 71
Registration date : 09.02.2008

vjerujete li sindikatu???????????????????? Empty
PostajNaslov: Re: vjerujete li sindikatu????????????????????   vjerujete li sindikatu???????????????????? Emptypet sij 16, 2009 1:25 pm

Moj post nije vezan samo za božićnicu nego brate mili za sindikat kako i tema nalaže a ako ne dobijemo u je.enu božićnicu znači od njihovih obećanja ništa a to vrijedi i za ono čuveno obećanje od vraćanja plaći na staro i povećanja za 6%. A ako ni od toga ne bude ništa onda smo brate svi u teškom s prosčenjem kurcu.
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

vjerujete li sindikatu???????????????????? Empty
PostajNaslov: Re: vjerujete li sindikatu????????????????????   vjerujete li sindikatu???????????????????? Emptypet sij 16, 2009 1:40 pm

Security je napisao/la:
Moj post nije vezan samo za božićnicu nego brate mili za sindikat kako i tema nalaže a ako ne dobijemo u je.enu božićnicu znači od njihovih obećanja ništa a to vrijedi i za ono čuveno obećanje od vraćanja plaći na staro i povećanja za 6%. A ako ni od toga ne bude ništa onda smo brate svi u teškom s prosčenjem kurcu.


zar nepostoji stavka do oni mogu to lagano odgađat do 2018 ili tako negdje godine misli .......????
[Vrh] Go down
Security
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Security


Broj postova : 71
Registration date : 09.02.2008

vjerujete li sindikatu???????????????????? Empty
PostajNaslov: Re: vjerujete li sindikatu????????????????????   vjerujete li sindikatu???????????????????? Emptypet sij 16, 2009 1:51 pm

Ako mislis na bozicnicu da postoji datum zastare 31.12.2012 al to samo znaci da ako niko nista ne poduzme u tom roku vise nema pravo na tuzbu.
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

vjerujete li sindikatu???????????????????? Empty
PostajNaslov: Re: vjerujete li sindikatu????????????????????   vjerujete li sindikatu???????????????????? Emptypet sij 16, 2009 4:03 pm

dali zaista misliš sa će nam sada netko pomoč,mogli su kada je bilo sve otvoreno a ne sada kad se moraju povlačit tužbe tuctuc
[Vrh] Go down
Security
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Security


Broj postova : 71
Registration date : 09.02.2008

vjerujete li sindikatu???????????????????? Empty
PostajNaslov: Re: vjerujete li sindikatu????????????????????   vjerujete li sindikatu???????????????????? Emptypet sij 16, 2009 5:38 pm

Gku ih obvezuje nj pregovore u svrhu poboljsanja standarda. Al nemoj ti kolega mislit da ja nekog Sindikalist sve su to gamad i sindikati i nasa uprava.
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

vjerujete li sindikatu???????????????????? Empty
PostajNaslov: Re: vjerujete li sindikatu????????????????????   vjerujete li sindikatu???????????????????? Emptyčet sij 22, 2009 11:19 pm

zadnja informacija iz sindikata je da će akd-z isplatiti božičnicu samo se nezna na koji način i kako......vračanje plače na staro otpada,jer akd-z ne radi ništa protuzakonito i nemožemo im ništa......večina zaštitarskih firmi je u istoj poziciji tako da niti prelazak nije opcija.......kerajem ovog i početkom sljedečeg tjedna znat čemo najvjerovatnije sve tako da čemo znat na čemu smo (valjda).......što se mene tiče ja gibam dalje jer ovo nema smisla da radim za 2000 kuna.....tako nije bilo loše ni kada sam počeo raditi imao sam jačumplaču a manje sam radio.......POZDRAV
[Vrh] Go down
ja
Početnik
Početnik



Broj postova : 7
Registration date : 15.10.2008

vjerujete li sindikatu???????????????????? Empty
PostajNaslov: Re: vjerujete li sindikatu????????????????????   vjerujete li sindikatu???????????????????? Emptypet sij 30, 2009 12:06 pm

drax je napisao/la:
zadnja informacija iz sindikata je da će akd-z isplatiti božičnicu samo se nezna na koji način i kako......vračanje plače na staro otpada,jer akd-z ne radi ništa protuzakonito i nemožemo im ništa......večina zaštitarskih firmi je u istoj poziciji tako da niti prelazak nije opcija.......kerajem ovog i početkom sljedečeg tjedna znat čemo najvjerovatnije sve tako da čemo znat na čemu smo (valjda).......što se mene tiče ja gibam dalje jer ovo nema smisla da radim za 2000 kuna.....tako nije bilo loše ni kada sam počeo raditi imao sam jačumplaču a manje sam radio.......POZDRAV

kako mislis vracanje na staro otpada? nezelim na to uopce pomisljati... ako se to desi je prvi ne dolazim na posao, ne strajkam na bijelo nego jednostavno ne dolazim na posao... Kolege i kolegice, ako se placa ne poveca kolektivni strajk je jedino rijesenje...
stanimo jednom skupa za nasa prava jer ako se ne pobunimo gazit ce nas sve gore i gore...
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

vjerujete li sindikatu???????????????????? Empty
PostajNaslov: Re: vjerujete li sindikatu????????????????????   vjerujete li sindikatu???????????????????? Emptypet sij 30, 2009 2:46 pm

ja je napisao/la:
drax je napisao/la:
zadnja informacija iz sindikata je da će akd-z isplatiti božičnicu samo se nezna na koji način i kako......vračanje plače na staro otpada,jer akd-z ne radi ništa protuzakonito i nemožemo im ništa......večina zaštitarskih firmi je u istoj poziciji tako da niti prelazak nije opcija.......kerajem ovog i početkom sljedečeg tjedna znat čemo najvjerovatnije sve tako da čemo znat na čemu smo (valjda).......što se mene tiče ja gibam dalje jer ovo nema smisla da radim za 2000 kuna.....tako nije bilo loše ni kada sam počeo raditi imao sam jačumplaču a manje sam radio.......POZDRAV

kako mislis vracanje na staro otpada? nezelim na to uopce pomisljati... ako se to desi je prvi ne dolazim na posao, ne strajkam na bijelo nego jednostavno ne dolazim na posao... Kolege i kolegice, ako se placa ne poveca kolektivni strajk je jedino rijesenje...
stanimo jednom skupa za nasa prava jer ako se ne pobunimo gazit ce nas sve gore i gore...

nažalost kolega i ja bih volio da se sve vrati kako je i bilo,ali izgleda da su nas nasanjkali kao i uvijek
Sad ,a što se tiče štrajka na mojem obijektu od 24 čovjeka samo 4 su bila za štrajk,tako da sumnjam u to....daj bože da se varam....ubiti vidjet čemo ubrzo za 10 dana kava
[Vrh] Go down
Sponsored content





vjerujete li sindikatu???????????????????? Empty
PostajNaslov: Re: vjerujete li sindikatu????????????????????   vjerujete li sindikatu???????????????????? Empty

[Vrh] Go down
 
vjerujete li sindikatu????????????????????
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: AKD-ZAŠTITA-
Forum(o)Bir: