HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 7 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 7 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
kolegijalnost usokolima? dali to još postoji? Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
kolegijalnost usokolima? dali to još postoji? Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
kolegijalnost usokolima? dali to još postoji? Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
kolegijalnost usokolima? dali to još postoji? Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
kolegijalnost usokolima? dali to još postoji? Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
kolegijalnost usokolima? dali to još postoji? Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
kolegijalnost usokolima? dali to još postoji? Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
kolegijalnost usokolima? dali to još postoji? Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
kolegijalnost usokolima? dali to još postoji? Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 kolegijalnost usokolima? dali to još postoji?

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
karta franka
Ozbiljan član
Ozbiljan član
karta franka


Broj postova : 135
Age : 47
Location : KRANČEVIČEVA
Registration date : 30.09.2008

kolegijalnost usokolima? dali to još postoji? Empty
PostajNaslov: kolegijalnost usokolima? dali to još postoji?   kolegijalnost usokolima? dali to još postoji? Emptyuto lis 07, 2008 11:28 pm

dali postoji kolegijalnost u sokolima i kakva je?slušao sam razgovor naših nadzornika jer sam se zatekao u njihovoj blizini žute sise (hono )iz milja i bokija i ive,da kad treba nekoga zamjeniti ili nači zamjenu,prvi su da pomognu kolegama i bez prigovora uleču nam po objektima,za neke kolege oni MORAJU.to napraviti,zadnji slučaj nimalo im nije bio drag,kratki su sa ljudima ,bolovanja,... rade sve i svašta ,a kad treba njima pomoći ne kao nadzornicima,več kao kolegama u večini slučajeva odgovor je NEMORAM im pomoći jer to im je posao ,žuta sisa i boki su takvi kakvi jesu ,netko ih voli netko ne,rade samo svoj posao i to kako treba,na kraju krajeva i oni su samo ljudi koji bez naše pomoći i kolegionalnosti ne mogu funkcionirati,svi mi pripadamo nekom čoporu,a ja znam kojem pripadam.zahvaljujući kolegama. Pop


Zadnja promjena: karta franka; uto lis 07, 2008 11:51 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

kolegijalnost usokolima? dali to još postoji? Empty
PostajNaslov: Re: kolegijalnost usokolima? dali to još postoji?   kolegijalnost usokolima? dali to još postoji? Emptyuto lis 07, 2008 11:37 pm

Postoji,ali u malom postotku,zalosno,ali istinito. Takva je situacija prisutna i u drugim zastitarskim,ali i ostalim firmama,bez cuđjenja,bit ce boilje...
[Vrh] Go down
Noćna-MORA
Početnik
Početnik
Noćna-MORA


Broj postova : 10
Registration date : 04.10.2008

kolegijalnost usokolima? dali to još postoji? Empty
PostajNaslov: Re: kolegijalnost usokolima? dali to još postoji?   kolegijalnost usokolima? dali to još postoji? Emptysub lis 11, 2008 8:19 am

Kolegijalnost!!!!! Aha. Postoji, postoji. Kad se nađemo u birtiji da ogovarmao jedni druge i da smišljamo priće o kolegama pa da vidimo čija će biti smješnija naravno da postoji, kad nekog treba popljuvat stojimo jedni iza drugih nema šta, prava kolegijalnost. Zaštitari su opčenito jadnici i bjednici, beskičmenjaci. Kolegijalnost ne znači samo da ako mi je potrebno
da mi netko uskoći u smjenu da me zamjeni, drage kolegice i kolege kolegijalnost je puno više od toga a toga ste i sami svjesni da među zaštitarima nema i nikada neće ni biti.
Zapitajte se samo kada i koliko ste puta stali iza nekog kad je komitent srao po jednom od vaših kolega a znali ste da vam kolega je nevin, ili kada su bahati interventni ili nadzornici,šefovi srali po vašim kolegama a znate da su nevini!!!!! Niste nikad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jednom napraviš nekome neku uslugu i onda narednih milijon puta zabijaš mu nož u leđa dali te to čini dobrom osobom zbog jednog dobrog učinjenog djela???? hm,hm,hm.
Pa pogledajte koliko smo samo pomogli obiteljima naših pokojnih kolega!!!!!! Prava kolegijalnost, nema šta.
Pa da, izborili smo se za svoja prava unutar firme i izborili smo se svi skupa da nas ne iskorištavaju i svi smo to zajedno učinili. Firma živi od nas i zbog nas , da nema nas nebi bilo ni Marića i mi smo svima to njima pokazali ---jesmo li kolege i stvarno se znamo držat zajedno i štitit leđa jedni drugima. Nedaj Bože da ikad dođem u tu situaciju da mi i jedan trenutak u životu ovisi o mom kolegi ili kolegici.
[Vrh] Go down
karta franka
Ozbiljan član
Ozbiljan član
karta franka


Broj postova : 135
Age : 47
Location : KRANČEVIČEVA
Registration date : 30.09.2008

kolegijalnost usokolima? dali to još postoji? Empty
PostajNaslov: Re: kolegijalnost usokolima? dali to još postoji?   kolegijalnost usokolima? dali to još postoji? Emptysub lis 11, 2008 7:11 pm

Noćna-MORA je napisao/la:
Kolegijalnost!!!!! Aha. Postoji, postoji. Kad se nađemo u birtiji da ogovarmao jedni druge i da smišljamo priće o kolegama pa da vidimo čija će biti smješnija naravno da postoji, kad nekog treba popljuvat stojimo jedni iza drugih nema šta, prava kolegijalnost. Zaštitari su opčenito jadnici i bjednici, beskičmenjaci. Kolegijalnost ne znači samo da ako mi je potrebno
da mi netko uskoći u smjenu da me zamjeni, drage kolegice i kolege kolegijalnost je puno više od toga a toga ste i sami svjesni da među zaštitarima nema i nikada neće ni biti.
Zapitajte se samo kada i koliko ste puta stali iza nekog kad je komitent srao po jednom od vaših kolega a znali ste da vam kolega je nevin, ili kada su bahati interventni ili nadzornici,šefovi srali po vašim kolegama a znate da su nevini!!!!! Niste nikad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jednom napraviš nekome neku uslugu i onda narednih milijon puta zabijaš mu nož u leđa dali te to čini dobrom osobom zbog jednog dobrog učinjenog djela???? hm,hm,hm.
Pa pogledajte koliko smo samo pomogli obiteljima naših pokojnih kolega!!!!!! Prava kolegijalnost, nema šta.
Pa da, izborili smo se za svoja prava unutar firme i izborili smo se svi skupa da nas ne iskorištavaju i svi smo to zajedno učinili. Firma živi od nas i zbog nas , da nema nas nebi bilo ni Marića i mi smo svima to njima pokazali ---jesmo li kolege i stvarno se znamo držat zajedno i štitit leđa jedni drugima. Nedaj Bože da ikad dođem u tu situaciju da mi i jedan trenutak u životu ovisi o mom kolegi ili kolegici.
kolega svaka ti čast, sve su to činjenice,stvarnost ,šta nije žalosno da u firmi ima ljudi koji stanu na prste jedne ruke skim bi bio siguran u pratnji,to je nedovoljno,svi gledaju smo da nekog zaj...,gledaju da se domognu pratnje i osim pratnje za njih uopče ne postoje drugi poslovi ,tu su krivi svi iz uprave ,što se ne mogu dogovoriti,jednom zauvjek,svi smo mi zaštitari i to u ugovoru piše.....di sam zabrijao! kolegijalnost ne postoji.
[Vrh] Go down
srg-narednik
Ozbiljan član
Ozbiljan član
srg-narednik


Broj postova : 66
Age : 48
Location : lijepa naša....Istra
Registration date : 20.11.2008

kolegijalnost usokolima? dali to još postoji? Empty
PostajNaslov: Re: kolegijalnost usokolima? dali to još postoji?   kolegijalnost usokolima? dali to još postoji? Emptypet stu 21, 2008 3:53 pm

karta franka je napisao/la:
Noćna-MORA je napisao/la:
Kolegijalnost!!!!! Aha. Postoji, postoji. Kad se nađemo u birtiji da ogovarmao jedni druge i da smišljamo priće o kolegama pa da vidimo čija će biti smješnija naravno da postoji, kad nekog treba popljuvat stojimo jedni iza drugih nema šta, prava kolegijalnost. Zaštitari su opčenito jadnici i bjednici, beskičmenjaci. Kolegijalnost ne znači samo da ako mi je potrebno
da mi netko uskoći u smjenu da me zamjeni, drage kolegice i kolege kolegijalnost je puno više od toga a toga ste i sami svjesni da među zaštitarima nema i nikada neće ni biti.
Zapitajte se samo kada i koliko ste puta stali iza nekog kad je komitent srao po jednom od vaših kolega a znali ste da vam kolega je nevin, ili kada su bahati interventni ili nadzornici,šefovi srali po vašim kolegama a znate da su nevini!!!!! Niste nikad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jednom napraviš nekome neku uslugu i onda narednih milijon puta zabijaš mu nož u leđa dali te to čini dobrom osobom zbog jednog dobrog učinjenog djela???? hm,hm,hm.
Pa pogledajte koliko smo samo pomogli obiteljima naših pokojnih kolega!!!!!! Prava kolegijalnost, nema šta.
Pa da, izborili smo se za svoja prava unutar firme i izborili smo se svi skupa da nas ne iskorištavaju i svi smo to zajedno učinili. Firma živi od nas i zbog nas , da nema nas nebi bilo ni Marića i mi smo svima to njima pokazali ---jesmo li kolege i stvarno se znamo držat zajedno i štitit leđa jedni drugima. Nedaj Bože da ikad dođem u tu situaciju da mi i jedan trenutak u životu ovisi o mom kolegi ili kolegici.
kolega svaka ti čast, sve su to činjenice,stvarnost ,šta nije žalosno da u firmi ima ljudi koji stanu na prste jedne ruke skim bi bio siguran u pratnji,to je nedovoljno,svi gledaju smo da nekog zaj...,gledaju da se domognu pratnje i osim pratnje za njih uopče ne postoje drugi poslovi ,tu su krivi svi iz uprave ,što se ne mogu dogovoriti,jednom zauvjek,svi smo mi zaštitari i to u ugovoru piše.....di sam zabrijao! kolegijalnost ne postoji.
------------
slažem se s vama gospodine poručniče... kiss
[Vrh] Go down
Sponsored content





kolegijalnost usokolima? dali to još postoji? Empty
PostajNaslov: Re: kolegijalnost usokolima? dali to još postoji?   kolegijalnost usokolima? dali to još postoji? Empty

[Vrh] Go down
 
kolegijalnost usokolima? dali to još postoji?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» DALI JE ISTINA

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: SOKOL MARIĆ-
Forum(o)Bir: