HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 9 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 9 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku

Go down 
+9
mago
manon
Noćna-MORA
glock34
karta franka
Tito
SPLIT-AKD
Ptičurina
Admin
13 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 175
Age : 43
Registration date : 09.09.2007

Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Empty
PostajNaslov: Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku   Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Emptysri lis 15, 2008 11:32 pm

Tema otvorena ovdje tekst pročitajte OVDJE

Ispričavam se što su nestali postovi koje ste do sad postali imamo malih tehničkih problema ,nastavite dalje
[Vrh] Go down
Ptičurina
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Ptičurina


Broj postova : 92
Registration date : 09.09.2008

Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Empty
PostajNaslov: Re: Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku   Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Emptysri lis 15, 2008 11:42 pm

Več sam poludio kad san vidio da mi nema posta pa ponavljam.Svaka čast kolegama na hrabrosti što su izašli u medije i prekinuli sve skupa več mi je pun ****** jeb...anja raznih komitenata novčarskih ustanova evo im .Bilo bi mi drago da se u raspravu uključe momci iz Šibenika:frt: angry-smiley-002 angry-smiley-002 angry-smiley-002 angry-smiley-002
[Vrh] Go down
SPLIT-AKD
Početnik
Početnik
SPLIT-AKD


Broj postova : 12
Registration date : 30.09.2008

Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Empty
PostajNaslov: Re: Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku   Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Emptysri lis 15, 2008 11:49 pm

u jebote da smo mi u Splitu tako složni u AKD*-a bilo bi svega ,čitam na nekom blogu baš o toj ženskoj iz Fine da je zajebana full . thumbsdown kava
[Vrh] Go down
Tito
Član
Član
Tito


Broj postova : 25
Registration date : 10.09.2007

Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Empty
PostajNaslov: Re: Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku   Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Emptysri lis 15, 2008 11:59 pm

Alo ekipa živ forum i puno bolji nego prije welcome Moran se osvrnit na ekipu iz Sokol Šibenik, bravo tako se to radi u medije pa nek se jebu ,i mi u Splitu imamo problema ja radin u banci i ova šefica nas debelo jebe ne želin je za sad imenovat ali morat ću .Da je vidite kako izgleda :rigo:A to su sve krivi naši gazde, za takvo ponašanje komitenta prema nama, jer kad oni ne drže do nas kako će komitent a uz to nas drže ka nužno zlo evo im angry-smiley-002 angry-smiley-002 angry-smiley-002 dobrih smajla rofl rofl rofl rofl
[Vrh] Go down
karta franka
Ozbiljan član
Ozbiljan član
karta franka


Broj postova : 135
Age : 47
Location : KRANČEVIČEVA
Registration date : 30.09.2008

Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Empty
PostajNaslov: Re: Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku   Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Emptyčet lis 16, 2008 12:58 am

Tito je napisao/la:
Alo ekipa živ forum i puno bolji nego prije welcome Moran se osvrnit na ekipu iz Sokol Šibenik, bravo tako se to radi u medije pa nek se jebu ,i mi u Splitu imamo problema ja radin u banci i ova šefica nas debelo jebe ne želin je za sad imenovat ali morat ću .Da je vidite kako izgleda :rigo:A to su sve krivi naši gazde, za takvo ponašanje komitenta prema nama, jer kad oni ne drže do nas kako će komitent a uz to nas drže ka nužno zlo evo im angry-smiley-002 angry-smiley-002 angry-smiley-002 dobrih smajla rofl rofl rofl rofl
treba svima pokazati da nismo samo objekti za popunjavanje praznog prostora po objektina i vreče za boksanje u prevodu objekti za pražnjenje isfrustruranih kvazi bankara na nama,a gazde kao gazde nemaju vremena za nas,svojim radom i ponašanjem ne smijemo im dozvoliti da s..u po nama ama baš nitko,samo bez nasilja,živio gandi Amen
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Empty
PostajNaslov: Re: Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku   Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Emptypet lis 17, 2008 6:32 pm

"Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku" Ovaj naslov puno govori.
Da je ta gospođa opićena,to sigurno,ako su je zaštitari poslušali,onda su i oni glupi ko .....c,a još su pri tome počinili kazneno djelo gonjeno po službenoj dužnosti. Od remećenja javnog reda i mira,preko ugrožavanja prisutnih osoba,građana,pa da ne nabrajam dalje. Dotična gospođa bi također trebala odgovarati kazneno zbog poticanja osoba na izvršenje opće opasne radnje. "MISAO"-kolege,ne slušajte sve i svašta,jer če te nepotrebno na...i i još će Vam se izrudivati,a za šta...?
[Vrh] Go down
Noćna-MORA
Početnik
Početnik
Noćna-MORA


Broj postova : 10
Registration date : 04.10.2008

Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Empty
PostajNaslov: Re: Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku   Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Emptysub lis 18, 2008 12:21 pm

glock34 je napisao/la:
"Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku" Ovaj naslov puno govori.
Da je ta gospođa opićena,to sigurno,ako su je zaštitari poslušali,onda su i oni glupi ko .....c,a još su pri tome počinili kazneno djelo gonjeno po službenoj dužnosti. Od remećenja javnog reda i mira,preko ugrožavanja prisutnih osoba,građana,pa da ne nabrajam dalje. Dotična gospođa bi također trebala odgovarati kazneno zbog poticanja osoba na izvršenje opće opasne radnje. "MISAO"-kolege,ne slušajte sve i svašta,jer če te nepotrebno na...i i još će Vam se izrudivati,a za šta...?


Upravo tako kolega. To nam samo govori koliko su ljudi nesigurni u sebe, koliko se boje i koliko nemaju povjerenja u svoje nadležne da im se obrate za pomoć. Ako se smatrate muškarcima onda to i budite.
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Empty
PostajNaslov: Re: Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku   Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Emptyned lis 19, 2008 6:19 pm

Točno nočna moro,sramotno je da ne možeš od nadzornika očekivati ako zagusti jedan dobar beckup,rame za oslonac i pomoć za dalje. Ali oni su ti koji bi trebali ispred direktora podružnice ili uprave stat pred tebe i zaštiti te, jer kad im trebe popunit neku ruipu na objektu oni zovu i možeš ih lako odj...i,a ako si međusobno pomažete,posao če ići i biti će svi zadovoljni. Opet se vraćamo na međuljudske odnose,ali neke najminimalnije osnove bi trebale postojati. Twisted Evil
[Vrh] Go down
karta franka
Ozbiljan član
Ozbiljan član
karta franka


Broj postova : 135
Age : 47
Location : KRANČEVIČEVA
Registration date : 30.09.2008

Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Empty
PostajNaslov: Re: Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku   Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Emptyned lis 19, 2008 9:10 pm

glock34 je napisao/la:
Točno nočna moro,sramotno je da ne možeš od nadzornika očekivati ako zagusti jedan dobar beckup,rame za oslonac i pomoć za dalje. Ali oni su ti koji bi trebali ispred direktora podružnice ili uprave stat pred tebe i zaštiti te, jer kad im trebe popunit neku ruipu na objektu oni zovu i možeš ih lako odj...i,a ako si međusobno pomažete,posao če ići i biti će svi zadovoljni. Opet se vraćamo na međuljudske odnose,ali neke najminimalnije osnove bi trebale postojati. Twisted Evil
a lipa pištolo moja ,sve je to jako lipo, i sam znaž da i da dođe do toga da nadzornici stanu na našu stranu, ne usuđuju se "svakome" stati u obranu jer nebi prošlo puno vremena isti taj naš kolega bi mu ga zabija da bi vidija sve zvizde a ne bi mu kapalo iz pi..e.. biraju kega če branit kega ne,PORKO ZELJE! Amen živio gandi
[Vrh] Go down
manon
Početnik
Početnik
manon


Broj postova : 8
Registration date : 11.10.2008

Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Empty
PostajNaslov: Re: Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku   Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Emptypon lis 20, 2008 6:55 am

Koje budale!.... i glupača bez imalo emocionalne inteligencije! Fali joj nešto u krevetu pa se iživljava na mlakonjama koji ne znaju svoje ovlasti i prava!! angry-smiley-002
[Vrh] Go down
mago
Legenda foruma
Legenda foruma
mago


Broj postova : 154
Age : 59
Location : zg
Registration date : 11.09.2008

Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Empty
PostajNaslov: Re: Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku   Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Emptyuto lis 21, 2008 11:25 am

a jednostavno je pitanje

znaju li dečki gdje je kraj njihove odgovornosti?

i znaju li na kraju kome su zadnjem odgovorni?
[Vrh] Go down
tbsokolkc
Početnik
Početnik



Broj postova : 2
Registration date : 28.10.2008

Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Empty
PostajNaslov: Re: Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku   Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Emptyuto lis 28, 2008 8:09 pm

Tog ima i kod nas u kc, ako radiš u banci onda si intelektualac, ako si zaštitar onda si debil, takvo mišljenje ta gospoda u novčarskim ustanovama imaju o nama. Po nekad i s razlogom jer kakvi sve debili danas rade naš posao to nije za povjerovat. Ali glavno je da mi koji s takvim ljudima radimo od početka napravimo distancu i pokažemo gdje je granica i da mi nismo debili i nečiji antistres objekt.
[Vrh] Go down
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Empty
PostajNaslov: Re: Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku   Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Emptyčet lis 30, 2008 6:37 pm

Haha, distancu je malo teško držati kad te svi ispituju tko si, što si,gdje si, zašto si itd....

A što se nadzornika tiče - najviše ih volim - kad ih nema. Ovako i onako sam se naučio "sam za sebe" pod svaku cijenu. Njih pitaš nešto i onda te traže zauzvrat uslugu, a kad ti njih pitaš zauzvrat uslugu - e onda ima problema.

Marulić (Rijeka) je bio legenda. Mare moj mili....
[Vrh] Go down
karta franka
Ozbiljan član
Ozbiljan član
karta franka


Broj postova : 135
Age : 47
Location : KRANČEVIČEVA
Registration date : 30.09.2008

Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Empty
PostajNaslov: Re: Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku   Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Emptyčet lis 30, 2008 11:21 pm

Vintorez je napisao/la:
Haha, distancu je malo teško držati kad te svi ispituju tko si, što si,gdje si, zašto si itd....

A što se nadzornika tiče - najviše ih volim - kad ih nema. Ovako i onako sam se naučio "sam za sebe" pod svaku cijenu. Njih pitaš nešto i onda te traže zauzvrat uslugu, a kad ti njih pitaš zauzvrat uslugu - e onda ima problema.

Marulić (Rijeka) je bio legenda. Mare moj mili....
vidiš ja nikad nisam imao problema sa njima,jer kako mi je poznato oni funkcioniraju na principu kompromisa,oni meni -ja njima,normalno bez računa ,i tako do penzije,to šljaka vitezmirko
[Vrh] Go down
sico-zg
Početnik
Početnik



Broj postova : 1
Registration date : 30.10.2008

Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Empty
PostajNaslov: Re: Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku   Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Emptyčet lis 30, 2008 11:44 pm

Moram priznati da to kaj se dogodilo u Šibeniku nije mi baš jasno.
Mislim da je užas furka od dotične
[Vrh] Go down
medvjed
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 22.10.2008

Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Empty
PostajNaslov: Re: Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku   Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Emptyčet lis 30, 2008 11:46 pm

karta franka je napisao/la:
Vintorez je napisao/la:
Haha, distancu je malo teško držati kad te svi ispituju tko si, što si,gdje si, zašto si itd....

A što se nadzornika tiče - najviše ih volim - kad ih nema. Ovako i onako sam se naučio "sam za sebe" pod svaku cijenu. Njih pitaš nešto i onda te traže zauzvrat uslugu, a kad ti njih pitaš zauzvrat uslugu - e onda ima problema.

Marulić (Rijeka) je bio legenda. Mare moj mili....
vidiš ja nikad nisam imao problema sa njima,jer kako mi je poznato oni funkcioniraju na principu kompromisa,oni meni -ja njima,normalno bez računa ,i tako do penzije,to šljaka vitezmirko

Kolega u potpunosti si u pravu,Marula je bio zakon,samo j....a nije se mogao sa rogatim bost.
[Vrh] Go down
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Empty
PostajNaslov: Re: Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku   Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Emptyčet lis 30, 2008 11:51 pm

karta franka je napisao/la:
Vintorez je napisao/la:
Haha, distancu je malo teško držati kad te svi ispituju tko si, što si,gdje si, zašto si itd....

A što se nadzornika tiče - najviše ih volim - kad ih nema. Ovako i onako sam se naučio "sam za sebe" pod svaku cijenu. Njih pitaš nešto i onda te traže zauzvrat uslugu, a kad ti njih pitaš zauzvrat uslugu - e onda ima problema.

Marulić (Rijeka) je bio legenda. Mare moj mili....
vidiš ja nikad nisam imao problema sa njima,jer kako mi je poznato oni funkcioniraju na principu kompromisa,oni meni -ja njima,normalno bez računa ,i tako do penzije,to šljaka vitezmirko

Tako i ja funkcioniram sa njima, ali ima ih što bi najradije htjeli da napraviš što ti kažu a ne bi ništa zauzvrat. Nadzornici si malo previše uzmu za način razmišljanja da smo svi mi vojnici i policajci pa naredbu ne smijemo odbiti. Jednostavno sam dokazivao suprotno. Nažalost rijetko će te tko od njih pitati (nedaj bože zamoliti) ako mu to možeš napraviti. A i kad su to shvatili, žestoko to koriste - naravno, opet uz ne-volju da uslugu i uzvrate.

Poruka nadzornicima je jednostavna; zamolite i ostvariti će vam se. Barem sam se osobno u to uvjerio. (treba mi službena majica kratkih rukava L veličine, a što kažeš tebi treba ići 12h na getro, ali ja sam slobodan danas!? Hmmm... Ok... Dogovorili smo se.)
[Vrh] Go down
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Empty
PostajNaslov: Re: Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku   Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Emptyčet lis 30, 2008 11:55 pm

Je, bome je.

Neznam kamo je on otišao, zadnje vrijeme što je bio u sokolu je svaki dan bio nadrkan nešto... A šteta. Ali nisu ni ovi dečki sada loši, Plazibat mi je legendaran postao (iako sam mu sasvim slučajno,nepromišljenošću napravio pi**riju),
Slavonac je isto legenda svoje vrste - uvijek fer, a Brkota nisam dugo vidio. Opatića nisam dugo vidio pa neću ništa reći - a žao mi ga je. Toliko se upravi uvlačio da postane nadzornik a sad mu je pun kufer posla i sad je požalio...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Empty
PostajNaslov: Re: Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku   Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku Empty

[Vrh] Go down
 
Šefica Fine natjerala zaštitare na pregled oružja u parku
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Preuzimanje Fine!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: SOKOL MARIĆ-
Forum(o)Bir: