HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 10 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 10 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu

Go down 
+15
Rojs
mago
debela
patrikv_0
krakun
Admin
glock34
Homer Simpson
karta franka
Vidi
Security
Jedan Iz Mase
Ptičurina
SPLIT-AKD
Maki
19 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Empty
PostajNaslov: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptyuto ruj 30, 2008 9:40 pm

neznam jeste li upoznati sa novim kolektivnim za sokola i akd ali po novim informacijama plaća ide na dolje 17kn brutto affraid kao i naknada za prijevoz sa 450kn na 290kn...navodno sve zato što je akd u gubitku od 4,5 mil kuna....ako ima netko da ovu info potvrdi ili opovrgne neka to odmah napravi affraid nadam se za naše dobro da ovo nije istina i da plaća ide gore bounce
[Vrh] Go down
Maki
Početnik
Početnik



Broj postova : 12
Registration date : 14.01.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptyuto ruj 30, 2008 9:54 pm

Sistematizacijom su nam ukinuli dodatak na staž, a ovim novim KU će nam ukinuti prijevoz. Tako to ide. Ako smanje plaću odoh iz tvrtke. Zbogom i više se ne vraćaj?????!!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptyuto ruj 30, 2008 9:59 pm

ja sam to danas saznala i zamalo se pokupila doma Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
SPLIT-AKD
Početnik
Početnik
SPLIT-AKD


Broj postova : 12
Registration date : 30.09.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptyuto ruj 30, 2008 10:54 pm

blue_jay je napisao/la:
neznam jeste li upoznati sa novim kolektivnim za sokola i akd ali po novim informacijama plaća ide na dolje 17kn brutto affraid kao i naknada za prijevoz sa 450kn na 290kn...navodno sve zato što je akd u gubitku od 4,5 mil kuna....ako ima netko da ovu info potvrdi ili opovrgne neka to odmah napravi affraid nadam se za naše dobro da ovo nije istina i da plaća ide gore bounce

Ma stani malo, jesi ti sigurna u to što pišeš misli ako je tako onda oni nisu normalni, i triba ovo sve odjebat lagano pa neka se gone u krasni ****** are you: are you crazy are you crazy Mi u Splitu pojma nemamo o tome a nitko ništa i ne govori tako da je ovo prvi put da čujem.
[Vrh] Go down
Ptičurina
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Ptičurina


Broj postova : 92
Registration date : 09.09.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptysri lis 01, 2008 12:03 am

Oni uvjek nađu neke rupe u zakonu, tako da se bojim da če to netto opet bit kao prije ne daj bože ali ..... zbunjeni
[Vrh] Go down
Jedan Iz Mase
Početnik
Početnik



Broj postova : 6
Registration date : 18.10.2007

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptysri lis 01, 2008 1:28 am

Točno je slijedeće:
-prijevoz za one prijavljene u Zgb ide na 290 kn, a za one van Zgb ide realna cijena ali do max. 500 kn...znaci vjerojatno ce svaki mjesec trebat donijet racun od vlaka ili busa
-osnovica se smanjuje sa 3080 kn na 2900 kn...znaci svima ide dolje i to odlukom direktora, a navodno samo na 6 mjeseci dok se ne oporavi firma...LOL Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptysri lis 01, 2008 2:00 am

znaći istina je....od naših crkavica financira se kupovina poslovnog prostora i korištenje službenih automobila u privatne svrhe te plaća govana sa vrha koji nisu ničim je zaslužili...pa tako nam i treba kad smo kreteni i neznamo stati ko jedno protiv njih...želim nam svima da što prije dobijemo neki bolji posao daleko od akd zaštite pa neka Marić kupi AKD za 1 kunu kao je i rekao da hoće angry-smiley-002
[Vrh] Go down
Security
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Security


Broj postova : 71
Registration date : 09.02.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptysri lis 01, 2008 9:50 am

Štrajk ljudi štrajk svi ko jedan bez sindikata sami se moramo izorganizirati. Ne doć na posao pa da vidim jesu li naši gazde tolike face da podijele 1500 otkaza i nađu isto tolko novih luđaka u dva dana, da ne dodje do pada sistema. angry-smiley-002 angry-smiley-002
[Vrh] Go down
SPLIT-AKD
Početnik
Početnik
SPLIT-AKD


Broj postova : 12
Registration date : 30.09.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptysri lis 01, 2008 11:55 am

Jedan Iz Mase je napisao/la:
Točno je slijedeće:
-prijevoz za one prijavljene u Zgb ide na 290 kn, a za one van Zgb ide realna cijena ali do max. 500 kn...znaci vjerojatno ce svaki mjesec trebat donijet racun od vlaka ili busa
-osnovica se smanjuje sa 3080 kn na 2900 kn...znaci svima ide dolje i to odlukom direktora, a navodno samo na 6 mjeseci dok se ne oporavi firma...LOL Laughing Laughing

Pa jebote to je stvarno istina,državna služba i umisto da se izdignu iznad privatnika oni nas j..bu gore od nekog Šime šta ima 15 zaposlenih .Ova država je jad jeb...i jad thumbsdown thumbsdown thumbsdown Mad .Riga mi se na ovaj posa i akd rigo
[Vrh] Go down
Vidi
Početnik
Početnik
Vidi


Broj postova : 18
Registration date : 23.09.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptysri lis 01, 2008 2:23 pm

mislim da je to strašno,vidjet čemo šta sindikat kaže.piše da je potpisivanje ovog ugovora povijesni čin al neznam za koga? za nas šljakere vjerojatno i nije.šta če nam novci imamo kolektivni....
[Vrh] Go down
http://sandi4you.atspace.com/proba.htm#
karta franka
Ozbiljan član
Ozbiljan član
karta franka


Broj postova : 135
Age : 47
Location : KRANČEVIČEVA
Registration date : 30.09.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptysri lis 01, 2008 10:26 pm

Security je napisao/la:
Štrajk ljudi štrajk svi ko jedan bez sindikata sami se moramo izorganizirati. Ne doć na posao pa da vidim jesu li naši gazde tolike face da podijele 1500 otkaza i nađu isto tolko novih luđaka u dva dana, da ne dodje do pada sistema. angry-smiley-002 angry-smiley-002
NE TREBA ŠTRAJKAT ,DOVOLJNO JE DA OSTANE VEČINA NA BOLOVANJU ,JER SVI MI MOŽEMO DOBITI"MEKANU STOLICU" ILI PR...V! Amen
[Vrh] Go down
Homer Simpson
Početnik
Početnik
Homer Simpson


Broj postova : 6
Registration date : 25.12.2007

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptyčet lis 02, 2008 11:36 am

objavljen vam je novi kolektivni ugovor za sokole i nas ,i granski kolektivni na ****************

sjebani smo totalka
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptyčet lis 02, 2008 3:57 pm

Kruzi prica da ce AKD voditi bivši opjevani MUP-ov ministar Kirin.
[Vrh] Go down
Maki
Početnik
Početnik



Broj postova : 12
Registration date : 14.01.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptyčet lis 02, 2008 5:46 pm

Po mojoj skromnoj procjeni popušili smo 300 kn mjesečno. Sad vi razmislite da li ćete ostati u AKD-u ili otići. Ja čekam plaću pa ću razmisliti sa kojim datumom ću napisati sporazumni raskid ugovora, jer kod lopova nemam što tražiti
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 175
Age : 43
Registration date : 09.09.2007

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptyčet lis 02, 2008 7:18 pm

Homer Simpson je napisao/la:
objavljen vam je novi kolektivni ugovor za sokole i nas ,i granski kolektivni na ****************

sjebani smo totalka


Zabranjeno reklamiranje web stranica bez dopuštenja administratora

Vidi pravila ponašanja Twisted Evil
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptyčet lis 02, 2008 10:10 pm

29. rujan 2008.| Mišel Mihalinec
Bolji uvjeti zaštitarima Sokol Marića i AKD-a

Zaključuju se kućni kolektivni ugovori

Republički sindikat radnika Hrvatske, najveći sindikat koji okuplja zaštitare, u ponedjeljak sa Sokolom Marić i AKD Zaštitom, dvije najveće zaštitarske tvrtke, zaključuje kućne kolektivne ugovore.
Prema odredbama, poslodavac je obvezan čuvaru isplatiti najmanje 16 kuna, zaštitaru bez oružja 17 kuna, 19 kuna satnica je zaštitara s oružjem, 25 za zaštitarsko-pratiteljske poslove, a 34 kune plaćat će se sat rada na tjeločuvarskim, redarskim i zaštitarsko-tehničkim poslovima. U Sokolu tvrde da su isplaćene plaće deset posto veće od kolovoških, a to znači da su na razini sa satnicama iz Ugovora.

Pročitajte Ovdje
[Vrh] Go down
krakun
Ozbiljan član
Ozbiljan član
krakun


Broj postova : 71
Registration date : 12.09.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptyčet lis 02, 2008 10:16 pm

[Vrh] Go down
SPLIT-AKD
Početnik
Početnik
SPLIT-AKD


Broj postova : 12
Registration date : 30.09.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptyčet lis 02, 2008 11:04 pm

Maki je napisao/la:
Po mojoj skromnoj procjeni popušili smo 300 kn mjesečno. Sad vi razmislite da li ćete ostati u AKD-u ili otići. Ja čekam plaću pa ću razmisliti sa kojim datumom ću napisati sporazumni raskid ugovora, jer kod lopova nemam što tražiti

Tako i ja mislim otič, ali di jebote Question Sve te firme su isto sranje ,triba ič iz zaštitarstva jednom zauvjek, i gotovo ,ovih dana san lud aaaaaaaa e065
[Vrh] Go down
patrikv_0
Član
Član
patrikv_0


Broj postova : 38
Age : 55
Location : osijek
Registration date : 10.01.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptypet lis 03, 2008 9:52 pm

E sad se mi svi lijepo mozemo medjusobno prozivat, i pitat dali bi mogli tuzit dobit tuzbu ili nesto slicno.
Kada su iz sindikata poslali papire za upis u sindikat barem u akd svi ili barem velik broj ljudi se odusevio kao sad ce biti bolje imamo nekoga tko ce radit za nas.clanarina se uredno placa jos neki uplacuju kup pa mogu podic pozajmicu sve pet.nakon nekog vremena taj dobri sindikat za pozajmicu koju automatski obustavljaju na placi trezi jamca/e,sta ako ovaj napusti firmu?kad je bilo govora da ce neki objekti u slavoniji biti izgubljeni i da ce zaposlenike preuzet neka druga firma nazovu decki sindikat a ovi odgovore da oni tu ne mogu nista samo neka se ostane radit za bilo koju firmu,podrezumjeva se da nastavis placat clanarinu.
nije mi jasno da se netko dosjetio da tuzi sindikat jer nije nista napravio nego ga je obmanuo.pa ljudi oni su se ogradili na svim njihovim papirima lijepo pise da clanstvo u sindikatu nije obaveza nego dobra volja.pa zbog toga sto ja imam dobru volju da nekome dajem mjesecno 40-50 kn*5god=3000kn a on mi nije nista pismeno pravovaljano obecao ili se obavezao ne mogu ga cak ni osnovano osumnjicit a kamoli tuzit.
al i kad bi ga tuzio da me obmanuo isti moze reci sve sam poduzeo da napravim sto smo se dogovarali putem sinda,pa vi ste dobili i bedzeve na kucne adrese znaci bili ste upoznati sto ce biti poduzeto slozili se sa istim stupivsi u provedbu velikog bijelog i sad ko susjed zagorac Sve vas bum tuzil! Pa bilo je ocito da se ide na ruku malim zastitarskim firmama cim se toliko odugovlacilo i najavljivalo sad ce bit u saborskoj proceduri, sad ce ministu unutarnjih poslova, a cini mi se da cemo mi u tri p...e m......e.
uz drugarski pozdrav!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptypet lis 03, 2008 9:56 pm

patrik troll ne kopiraj me misli no2 već sam to napisala pod sindikatima-tužba..pročitaj jumping
[Vrh] Go down
SPLIT-AKD
Početnik
Početnik
SPLIT-AKD


Broj postova : 12
Registration date : 30.09.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptysub lis 04, 2008 12:15 am

[quote="patrikv_0"]E sad se mi svi lijepo mozemo medjusobno prozivat, i pitat dali bi mogli tuzit dobit tuzbu ili nesto slicno.
Kada su iz sindikata poslali papire za upis u sindikat barem u akd svi ili barem velik broj ljudi se odusevio kao sad ce biti bolje imamo nekoga tko ce radit za nas.clanarina se uredno placa jos neki uplacuju kup pa mogu podic pozajmicu sve pet.nakon nekog vremena taj dobri sindikat za pozajmicu koju automatski obustavljaju na placi trezi jamca/e,sta ako ovaj napusti firmu?kad je bilo govora da ce neki objekti u slavoniji biti izgubljeni i da ce zaposlenike preuzet neka druga firma nazovu decki sindikat a ovi odgovore da oni tu ne mogu nista samo neka se ostane radit za bilo koju firmu,podrezumjeva se da nastavis placat clanarinu.
nije mi jasno da se netko dosjetio da tuzi sindikat jer nije nista napravio nego ga je obmanuo.pa ljudi oni su se ogradili na svim njihovim papirima lijepo pise da clanstvo u sindikatu nije obaveza nego dobra volja.pa zbog toga sto ja imam dobru volju da nekome dajem mjesecno 40-50 kn*5god=3000kn a on mi nije nista pismeno pravovaljano obecao ili se obavezao ne mogu ga cak ni osnovano osumnjicit a kamoli tuzit.
al i kad bi ga tuzio da me obmanuo isti moze reci sve sam poduzeo da napravim sto smo se dogovarali putem sinda,pa vi ste dobili i bedzeve na kucne adrese znaci bili ste upoznati sto ce biti poduzeto slozili se sa istim stupivsi u provedbu velikog bijelog i sad ko susjed zagorac Sve vas bum tuzil! Pa bilo je ocito da se ide na ruku malim zastitarskim firmama cim se toliko odugovlacilo i najavljivalo sad ce bit u saborskoj proceduri, sad ce ministu unutarnjih poslova, a cini mi se da cemo mi u tri p...e m......e.
uz drugarski pozdrav!

To je sve poznato sindikati zato i služe, a tužba je smišna tužit nekoga šta ti je tija pod navodnike pomoč i još zato ima dokaze rofl are you crazy
[Vrh] Go down
Vidi
Početnik
Početnik
Vidi


Broj postova : 18
Registration date : 23.09.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptysub lis 04, 2008 8:45 pm

ja sam ih pitao prošle godine 2 tisuće (sindikat)pa su mi davali nekakve bonove za pevec jer da nemaju keša itd,probajte i vi drugi tražit gotovinu tj pozajmicu pa vidite dal če vam dat
[Vrh] Go down
http://sandi4you.atspace.com/proba.htm#
patrikv_0
Član
Član
patrikv_0


Broj postova : 38
Age : 55
Location : osijek
Registration date : 10.01.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptypet lis 10, 2008 7:10 pm

blue_jay je napisao/la:
patrik troll ne kopiraj me misli no2 već sam to napisala pod sindikatima-tužba..pročitaj jumping
nisam namjerno moja greska
[Vrh] Go down
debela
Početnik
Početnik



Broj postova : 9
Registration date : 15.09.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptysub lis 11, 2008 10:04 pm

Security je napisao/la:
Štrajk ljudi štrajk svi ko jedan bez sindikata sami se moramo izorganizirati. Ne doć na posao pa da vidim jesu li naši gazde tolike face da podijele 1500 otkaza i nađu isto tolko novih luđaka u dva dana, da ne dodje do pada sistema. angry-smiley-002 angry-smiley-002
e pa s tobom se apsolutno slažem...u pravu si...samo malo je takvih koji bi na to pristali...znaš
[Vrh] Go down
debela
Početnik
Početnik



Broj postova : 9
Registration date : 15.09.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Emptysub lis 11, 2008 10:08 pm

SPLIT-AKD je napisao/la:
blue_jay je napisao/la:
neznam jeste li upoznati sa novim kolektivnim za sokola i akd ali po novim informacijama plaća ide na dolje 17kn brutto affraid kao i naknada za prijevoz sa 450kn na 290kn...navodno sve zato što je akd u gubitku od 4,5 mil kuna....ako ima netko da ovu info potvrdi ili opovrgne neka to odmah napravi affraid nadam se za naše dobro da ovo nije istina i da plaća ide gore bounce

Ma stani malo, jesi ti sigurna u to što pišeš misli ako je tako onda oni nisu normalni, i triba ovo sve odjebat lagano pa neka se gone u krasni ****** are you: are you crazy are you crazy Mi u Splitu pojma nemamo o tome a nitko ništa i ne govori tako da je ovo prvi put da čujem.

evo ja potvrđujem tvoju informaciju...točna je...nažalost...kolega
[Vrh] Go down
Sponsored content





Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu Empty

[Vrh] Go down
 
Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» i opet smo izigrani..novi granski kolektivni ugovor potpisan
» Kolektivni ugovor
» novi sindikat akd-a
» NOVI UGOVORI
» novi udar na standart

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: AKD-ZAŠTITA-
Forum(o)Bir: