HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 7 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 7 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Stigla plaća ako se ono može tako zvati.

Go down 
+18
mago
Lamb of God
Ritam30
pegula
zero-cool
Luzer
pantera
zac
drax
zile666
patrikv_0
SPLIT-AKD
Rojs
debela
Vidi
Maki
nino
Security
22 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
pegula
Početnik
Početnik



Broj postova : 1
Registration date : 19.10.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Emptyned lis 19, 2008 11:45 pm

Poštovani!
Čitam vaše komentare i mislim kako sam imao za razliku od vas malo više sreće.Naime radio sam u akd zaštiti više godina.Nepravdi,nepotizma pokvarenosti određenih kolega na pretek.Neki su i još danas na istim mjestima.Bilo je srećom dobrih ljudi i danas sam s njima u prisnim odnosima tako da na neki način proživljavam ovo što se vama dešava.Naravno u lakšem obliku.Pokušao sam se boriti doslovno svim sredstvima ali nije jednostavno išlo.Rijetki nadređeni koji su pokušali nešto učiniti brzo su ušutkani.Shvačam ih.Danas imam NORMALAN POSAO.Stres mi je nepoznanica.Međutim svakoga dana izlaze dodatne informacije kako sam od pojedinaca rođaćkim i ostalim vezama bio opstruiran.Rekao sam da mi duguju.A dugovi se moraju vratiti.Ne žurim jer kamate su nezgodna stvar.Što reći nego da se borite.MASU NE MOŽE NIŠTA ZAUSTAVITI.Za početak toliko a kasnije ču izići s imanima i s događajima s konkretnim dokazima.



ISTINA JE VODA DUBOKA
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Emptypon lis 20, 2008 10:51 am

naš jedini problem,a to onima gore pogoduje što smo mi totalno nezainteresirani za ovo što nam rade....neki će reć da nije istina,a ja tvrdim upravo suprotno,nije iskazivanje nezadovoljstva kad se nađemo negdje i ispucamo jedan drugom kako smo u banani sa lovom,kako smo nezadovoljni sa svime što se povezuje sa novcima i radom u firmi,treba se to sve reć ali na drugu adresu tj. jednostavno skupiti 50 ili više ljudi koji misle jednako i jednostavno možda grubo zvuči postaviti ultimatum.......hočemo to i to i iza toga stajati pa makar i pod cijenu otkaza,u što čisto sumnjam........neznam dali ste primjetili da nakon ovog famoznog riješenja našeg nazovimo ga vodstva drugi dan u svim novinama izašli oglasi da AKD traži zaposlenike,znači ne zaštitare ni čuvare nego bilo koga i da če ga školovat ako treba,za to se love ima a za nas koji smo tu nema love i prodaje se nakraju priča da smo mi krivi za gubitak firme od 4,5 mil. kuna,jer su nam plačali prijevoz 450 kuna umijesto 290 to da nije tragično bilo bi smiješno.......zaključak ZAJEDNO SMO JAČI to morate shvatiti.....POZDRAV KOLEGAMA
[Vrh] Go down
Ritam30
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Ritam30


Broj postova : 57
Location : Sokol Marić
Registration date : 22.09.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Emptypon lis 20, 2008 12:02 pm

Treba prlazit u Sokola, u Splitu su 15 ljudi dalo otakaze i kad odrade otkazni rok prelaze u Sokol.
[Vrh] Go down
Lamb of God
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lamb of God


Broj postova : 72
Age : 40
Location : Zagreb
Registration date : 20.10.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Emptypon lis 20, 2008 4:05 pm

Pozdrav,novi sam i da se uključim u temu...

Kao prvo,da nabrojim za što nas je sve firma zakinula u zadnjih godinu dana-ukidanje dodataka na minuli rad (time su neki gubili i po 500kn),rezanje foeficijenata,tj.ukidanje s-ova i čuvara 3,s čime je firma također štedila po čovjeku preko 500 kn,na svim objektima su se dizale cijene usluga,oni koji nisu htjeli dići su se raspuštali.
A što su dali?Digli bruto osnovicu na 3080 kn i neke jadne koeficijente po radnim mjestima,jadne postotke na prekovremene,nočne i nedjelje!I sad kao nemaju najedamput para pa nam skidaju još više te postotke i skidaju nam prijevoz i bruto osnovicu,jer kao mi smo krivi što je firma u minusu,kako se uopće usuđujemo tražit bilo kakvu plaču jeli?Pas im mater! I ako će se nešto organizirat,nas u mimari je 9 koji trunemo tamo i pišamo krv svaki mjesec zbog prekovremenih i spremni smo i na upad s oružjem u Cibonu pa neka vide što znače očajnu ljudi! MORAMO SE POKRENUT!!!BEZ TOGA NAM NEMA SPASA!!!
[Vrh] Go down
Rojs
Početnik
Početnik



Broj postova : 19
Registration date : 16.10.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Emptypon lis 20, 2008 7:38 pm

Ma sve su to šupici koji gledaju samo na svoju guzicu, samo gledaju kako bi nam zavukli kurčinu, a onda se smiju iz svojih fotelja mamu im jebem neradničku!!!!!!!!!


Njih 80%nebi sjedilo u tim foteljama i kancelarijama da se firma privatizira, svi bi oni išli kući pa bi vidjeli kako je to bit bez novaca i smišljat kako platit račune i djetetu kupit čokoladu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Dali bi se onda smijali pitam se ja sada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????



kolegice i kolege, ako se uspijemo skupit i otić u Savsku mislim da bi ih malo uzdrmali i zaplašili jer nije lako nać 50-ak ljudi za jedan dan ako nam odluče podjelit otkaze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Kad sam počeo radit imao sam koeficjent 1,2, a sad mi je 1,00, i vrijednost 2800 i nesta kunića, umjesto da raste on pada, nema više dodatka na staž, nema više ništa ljudi moji, ovo je očajno!!!!!!!! Kako ćemo mi preživjet to ne zna nitko!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Lamb of God
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lamb of God


Broj postova : 72
Age : 40
Location : Zagreb
Registration date : 20.10.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Emptyuto lis 21, 2008 12:01 am

Može li se naći 50 ljudi ovdje????Pa makar došli pred Cibonu za vrijeme pauze od pol sata i stajali tamo par minuta?Pa i 20 bi bilo dobro za početak,kasnije kad bi se pročulo valjda bi bilo i više!Moramo sakupiti kritičnu masu!Ako vide da se ne bunimo tko kaže da će nam i nakon ta 3 mjeseca dič plaće?Reči će gle ovi šute,ajde dobro kad je tako,nek rade,bit će više za nas!!
[Vrh] Go down
mago
Legenda foruma
Legenda foruma
mago


Broj postova : 154
Age : 59
Location : zg
Registration date : 11.09.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Emptyčet lis 23, 2008 1:25 am

ma ljudi dragi za postizanje rezultata je potrebna kritična masa
znači mora se pojaviti više ljudi ne desetak

a akd je valjda jedina državna firma gdje se ne primjenjuju zakoni kao u ostalim firmama u državnom vlasništvu
[Vrh] Go down
Security
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Security


Broj postova : 71
Registration date : 09.02.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Emptypet stu 07, 2008 10:33 am

Dragi kolege dali slučajno neko zna šta smo mi po klasifikacij državne firme Državni namijesnici ili državni službenici (službene osobe)?
[Vrh] Go down
Maki
Početnik
Početnik



Broj postova : 12
Registration date : 14.01.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Emptypet stu 07, 2008 11:34 am

mi smo ti g... k....
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 175
Age : 43
Registration date : 09.09.2007

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Emptypet stu 07, 2008 5:44 pm

Maki je napisao/la:
mi smo ti g... k....
top2 top2 klap
[Vrh] Go down
Leopan
Član
Član
Leopan


Broj postova : 26
Registration date : 10.10.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Emptypet stu 07, 2008 7:31 pm

Security je napisao/la:
Dragi kolege dali slučajno neko zna šta smo mi po klasifikacij državne firme Državni namijesnici ili državni službenici (službene osobe)?

Mi zaštitari smo jednostavno djelatnici.
A ovo ti je spisak osoba koji su zakonom određeni kao službene osobe.
Službena osoba je izabrani ili imenovani dužnosnik u predstavničkom tijelu, državni dužnosnik i službenik koji obavlja službene poslove u tijelima državne uprave, lokalne samouprave i uprave, jedinici lokalne samouprave, tijelima sudbene vlasti, u Ustavnom sudu Republike Hrvatske, Državnom odvjetništvu, Državnom pravobraniteljstvu ili Pučkom pravobraniteljstvu Republike Hrvatske, Uredu predsjednika republike, tijelu, uredu i stručnoj službi Vlade Republike Hrvatske i Sabora Republike Hrvatske, nositelj pravosudne dužnosti, sudac Ustavnog suda Republike Hrvatske, Državni odvjetnik Republike Hrvatske i njegovi zamjenici, Državni pravobranitelj Republike Hrvatske i njegovi zamjenici, Pučki pravobranitelj Republike Hrvatske i njegovi zamjenici te javni bilježnik.
[Vrh] Go down
Lamb of God
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lamb of God


Broj postova : 72
Age : 40
Location : Zagreb
Registration date : 20.10.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Emptyuto stu 11, 2008 5:07 pm

Kaj se to desilo da je plača već došla?Malo su u panici izgleda beljo Inače da se pohvalim,3520kn za 48 prekovremenih,mamu im njihovu nabijem! Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Intervent
Početnik
Početnik



Broj postova : 1
Registration date : 11.12.2007

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Emptypon stu 17, 2008 10:38 am

u 10.mjesecu sam dobio plaću umanjenu za 600 kn,a u 11.sam dobio normalnu plaću znači 3350 kn. Inače radim u akd-u,a kad smo postavili pitanje našim nadređenima Evil or Very Mad zašto je to tako dobili smo odgovor da je firma u problemima jer ne može naplatiti potraživanja i dugovanja i kako ne bi otišla u stečaj moraju nama skinuti 20 posto s plaće da se oporave. Te su dodali da će tako biti do 31.12. ove godine. Ako je to i istina,nije mi jasno kako takva firma kao što je akd može dopustiti da se nađe u takvoj situaciji. No
[Vrh] Go down
Lamb of God
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lamb of God


Broj postova : 72
Age : 40
Location : Zagreb
Registration date : 20.10.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Emptypon stu 17, 2008 4:44 pm

AKD-z će godinu završiti sa cca 200.000 kn u plusu,dakle od 1. mjeseca će se stvari moć vratit na približno isto.Dakle firma se izvukla,a ti problemi su nastali zbog sindikata rsrh,koji je vježbao svoju strogoću na AKD-z,iako je AKD-z jedina zaštitarska firma koja dozvoljava aktivnosti sindikata bez smetanja i miješanja u njegove poslove ( ostali ne dozvoljavaju djelovanje sindikata,ili imaju vlastite "sindikate",tipa ono-ili se učlani,ili traži drugu firmu...) i tako je sindikat krajem 2007.g.tražio više nego što je firma mogla dati,odnosno tražio je više nego što firma zarađuje od komitenata i to po cijenu prosvjeda,tužbi i štrajka,ako firma ne pristane ( sjetite se da je tad prijevoz otišao sa 210 kn,na 450 kn + dizanje osnovice bruto + razni postotci...) uglavnom,sindikat je u potpunosti diktirao sve to i AKD-z je pristala na takvu ucjenu i desilo se da u 7. mjesecu nije više bilo para za plaće!Nakon toga se desilo što se desilo,rezanje troškova,na štetu svih!I sad sindikat pere ruke,prebacuje odgovornost i neznam kaj!Ne žele ni pričat s ljudima koje su zaj...

Uglavnom,eto,nisam mogao vjerovati,ali sam vidio osobno da si je i direktor smanjio plaču za 4000 kn i cijela uprava za 400-600 kn i eto,bilo je vraški ozbiljno,ali uspjelo se nekak sredit sve!Sad čekamo 1. mjesec da vidimo poboljšanje...
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Emptypon stu 24, 2008 12:06 am

poštovane kolege,mi smo od prvog mjeseca najvjerovatnije u radu privatizacije jer se firma koja nije solventna na kraju godine malo teže prodaje za lovu koja je vjerovatno dana.....tako dali će nam biti bolje ili ne živi bili pa vidjeli....... kava ...bilo bi ljepo da se stvari poslože i vrati se na staro u najmanju ruku,mada smo mi na gubitku kako god to okrenemo ili izvrtimo na sve strane.... xyxwave
[Vrh] Go down
Security
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Security


Broj postova : 71
Registration date : 09.02.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Emptysri pro 10, 2008 6:11 pm

je..n im mater sugavu svima u direktivi i u sindikatu ovo je privrsilo svaku mijeru za 160 sati banke 2550 kuna plunem im svima posred nosa prasad pokvarena. Admin sory na rjecniku al morao sam
[Vrh] Go down
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Emptysri pro 10, 2008 6:49 pm

320 sati

4400 kn

sretniji sada? Smile
[Vrh] Go down
Lamb of God
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lamb of God


Broj postova : 72
Age : 40
Location : Zagreb
Registration date : 20.10.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Emptyčet pro 11, 2008 5:27 pm

Gdje ti u AKD-u uspiješ odratiti 320 sati čovječe????Kaj to sam tražiš ili?Ja u 6 godina nisam uspio proći 250,ma kolko se trudio i uzimao svakakva osiguranja...
[Vrh] Go down
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Emptyčet pro 11, 2008 7:58 pm

Lamb of God je napisao/la:
Gdje ti u AKD-u uspiješ odratiti 320 sati čovječe????Kaj to sam tražiš ili?Ja u 6 godina nisam uspio proći 250,ma kolko se trudio i uzimao svakakva osiguranja...

Ostani prijatelju u AKD-u i nemoj se žaliti previše jer ti je još dobro.... (naprema meni)

Ja nisam u AKD-u,a ako želiš znati gdje sam onda - daj da te pitam, jel znaš onu pjesmu;

...sivi sokoleee, prijatelju stari....
Smile
[Vrh] Go down
mago
Legenda foruma
Legenda foruma
mago


Broj postova : 154
Age : 59
Location : zg
Registration date : 11.09.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Emptypon pro 15, 2008 1:28 pm

danas je plaća u akd-eu

kak izgleda ?
[Vrh] Go down
Lamb of God
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lamb of God


Broj postova : 72
Age : 40
Location : Zagreb
Registration date : 20.10.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Emptypon pro 15, 2008 4:57 pm

Bila prije 3 dana...3410 kn za 58 prekovremenih!NEMOGUĆE!!!Čuo sam da se puno ljudi buni da su nekaj opako smuljali!Šaljem sindikatu na provjeru i ako su nekaj sj...a jesu sigurno,onda zovem inspekciju i pokažem im lijepo sve radne naloge za cijelu godinu,sve prekovremene i tako...siguran sam da će naći još toga...
[Vrh] Go down
Security
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Security


Broj postova : 71
Registration date : 09.02.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Emptypet sij 09, 2009 4:03 pm

Oče li danas ona naša mizerija od place?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Stigla plaća ako se ono može tako zvati.
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: AKD-ZAŠTITA-
Forum(o)Bir: