HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 7 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 7 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Stigla plaća ako se ono može tako zvati.

Go down 
+18
mago
Lamb of God
Ritam30
pegula
zero-cool
Luzer
pantera
zac
drax
zile666
patrikv_0
SPLIT-AKD
Rojs
debela
Vidi
Maki
nino
Security
22 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
zac
Početnik
Početnik



Broj postova : 1
Registration date : 17.10.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptypet lis 17, 2008 6:21 pm

Rojs je napisao/la:
Poštovani kolege i kolekice, novi sam ovde na forumu pa najprije sve ljepo pozdravljam!!!! Šta se to s nama događa,pa mi smo najgore plaćeni u Hrvatskoj!!!!! Pa nas nitko ne podržava, sindikat samo uzima pare, a kad trebaju nest napravit nema ih!!!!!! Plaća srezana za 500 kuna, katastrofa! Sindikat mi pare za rođenje djeteta jos nije uplatio a djete mi ima 6 mj. još malo!!!!! kako ćemo mi završit to ne zna nitko, svima plaće rastu, a mi na prosijački štap!!!!!!!! Treba nešta smišljat i riješavat pod HITNO jer ovo je KATASTROFA!!!!!!!!! Ajmo se svi dić izać na ulice i napravi taj štrajk da nas konačno shvate ozbiljno!!!!!!!!!!!!!

dic se i na ulicu a ko kad niko nema muda jer se boje da ce ostat bez posla a ovi pederi u kancelarijama su tolko mocni da nas budu sve otpustili ja bi cjeloj upravi cenzura mater
[Vrh] Go down
Rojs
Početnik
Početnik



Broj postova : 19
Registration date : 16.10.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptypet lis 17, 2008 7:15 pm

Pa to znam, zast bi netko tko se šefu uvukao u šupak išao štrajkat s nama ostalima, a to ak se boje izgobit posao, pa mislim da nemaju šta izgubit, ovo je najgore plaćeni posao u državi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A ovi naši iz sindikata samo blabla blabla,nist ne poduzimaju!!!!!! Samo da dobijem pare za dijete i odmah se ispisujem!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptypet lis 17, 2008 10:19 pm

trebalo bi pokušati da sami svatko na svom objektu jednostavno stan sa poslom i da im dokažemo da ovo sve nema smisla.......ako stane pet ili šest objekata mislim da mora doći do nekog pomaka pa i pod cijenu da se ostane bez posla,ima hvala bogu zaštitarski firmi u zagrebu....
[Vrh] Go down
Security
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Security


Broj postova : 71
Registration date : 09.02.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptysub lis 18, 2008 9:24 am

Ponavljam se opet na Markov trg u lance nema nam druge e065 e065
[Vrh] Go down
pantera
Član
Član
pantera


Broj postova : 43
Registration date : 11.09.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptysub lis 18, 2008 11:11 am

zile666 je napisao/la:
vidite smjesnu situaciju kada firmu treba izvaciti iz govana tu smo mi dobri,a kada treba nama dati regres i ostalo onda tko nas jebe..........ma sve njih treba odjebat...pa da vidimo kada bude manjka ljudi tko im bude isao raditi 230 sati na mjesec za 2800kn...........


- povijest se ponavlja svake godine..
- samo su u igri novi naivci..
- oni nikad neće biti u manjku, ljudi, shvatite to!!
- ne brinite tko će raditi za njih, zamijeniti vas koji želite otići, oni će ljudi uvijek imati, legalno i ilegalno...
- što se prekovremenih tiče, prijavljujte svaku platnu listu inspekciji rada, ne medijima, jer će te odgovarati za odavanje poslovne tajne
[Vrh] Go down
pantera
Član
Član
pantera


Broj postova : 43
Registration date : 11.09.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptysub lis 18, 2008 11:13 am

Vidi je napisao/la:
Rojs je napisao/la:
Hvala kolega! E da, danas nitkog u sindikatu nemožeš dobit, nitko neće da se javi na telefon šupci, ne znam samo do kad ce nam lagat i davat nam lažnu nadu, a na kraju nam opet zavuć kurčinu!!!!!!!!!!!!!!!!! ma jebe se njima za nas, ne rade oni za 2600 kuna jebe im se!!!!!!!

ja danas pitao ispisnicu nakon godina i godina plačanja



- velika stvar, neće niti osjetiti da ste se ispisali, jedan ode, a dvoje ljudi postane novim čanovima
- sindikat ne bira strane, uvijek će biti neutralna Švicarska
[Vrh] Go down
pantera
Član
Član
pantera


Broj postova : 43
Registration date : 11.09.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptysub lis 18, 2008 11:16 am

zile666 je napisao/la:
procitao sam tu da netko ima neke veze na tv ili u novinama,trebalo bi pokraj oglasa u 24sata staviti nase platne liste i stvarnu situaciju da sjebemo gamad kada seru kao foke...............treba ih popljuvati i to maximalno..........


- samo naprijed, želite li završiti na sudu
- shvatite da su oni u svakom pogledu zakonski zaštitili poslovanje tvrtke, ne možete im ništa, papirologija zakonski funkcionira
[Vrh] Go down
pantera
Član
Član
pantera


Broj postova : 43
Registration date : 11.09.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptysub lis 18, 2008 11:21 am

drax je napisao/la:
trebalo bi pokušati da sami svatko na svom objektu jednostavno stan sa poslom i da im dokažemo da ovo sve nema smisla.......ako stane pet ili šest objekata mislim da mora doći do nekog pomaka pa i pod cijenu da se ostane bez posla,ima hvala bogu zaštitarski firmi u zagrebu....


- možete stati s poslom, interventna će vas privremeno zamijeniti do dolaska novog "mesa" koje će nastaviti gdje ste vi stali, savršeni su u krpanju rupa..
- ima drugih zaštitarskih firmi u zagrebu, ali situacija je u svima jednaka
- kako ne shvaćate da čelni ljudi svih zaštitarskih firmi međusobno surađuju i glede tržišne utakmice kao i ljudskih resursa
[Vrh] Go down
pantera
Član
Član
pantera


Broj postova : 43
Registration date : 11.09.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptysub lis 18, 2008 11:25 am

Rojs je napisao/la:
Pa to znam, zast bi netko tko se šefu uvukao u šupak išao štrajkat s nama ostalima, a to ak se boje izgobit posao, pa mislim da nemaju šta izgubit, ovo je najgore plaćeni posao u državi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A ovi naši iz sindikata samo blabla blabla,nist ne poduzimaju!!!!!! Samo da dobijem pare za dijete i odmah se ispisujem!!!!!!!!!!!


- pa tko vas tjera da radite ovaj posao, radite neki drugi, bolje plaćen, gdje vas neće gaziti
- tko god je u milosti šefa, ima i dobru plaću, to imajte na umu kad slijedeći put netko takav počne kukati i izbjegavati razgovor o platnoj listi, sindikalnim akcijama, tračanju firme i sl.
[Vrh] Go down
Luzer
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 18.10.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptysub lis 18, 2008 11:49 am

Ne mogu oni mene malo platit ,koliko ja mogu malo i aljkavo radit.
Moj racku će interventna zatvorit rupe na objektima kad sad plane silna masa bolovanja.
[Vrh] Go down
pantera
Član
Član
pantera


Broj postova : 43
Registration date : 11.09.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptysub lis 18, 2008 11:59 am

Luzer je napisao/la:
Ne mogu oni mene malo platit ,koliko ja mogu malo i aljkavo radit.
Moj racku će interventna zatvorit rupe na objektima kad sad plane silna masa bolovanja.


- hoće, ilegalno, honorarcima na crno, dobro došli u stvarnost, to svi rade.
[Vrh] Go down
Luzer
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 18.10.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptysub lis 18, 2008 12:17 pm

- to u kokošinjcima...ne znam tko će uhodat petoricu na mom objektu, gdje normalnom čovjeku treba 20 dana za uhodavanje,a nekom takvom vikend uvoznom crnjaku će trebat pola godine... komintent će biti oduševljen.

Ne znam od kuda tolika doza skrušenog i potištenog pogleda prema šaki bivše ćoškarije.
Oni planski puštaju balone godinama,kako su moćni... nažalost masa to puši!

To pismo što budu slat , vratit ću nazad pošiljatelju... također će lukavci opet uvest kobasice ili šunke u dvanaestom...to ću im također vratit hp expres dostavom nazad uz sočno pismo.

Također neka odjebu sa onim retardiranim mjesečnim glasnikom.
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptysub lis 18, 2008 8:48 pm

pantera je napisao/la:
drax je napisao/la:
trebalo bi pokušati da sami svatko na svom objektu jednostavno stan sa poslom i da im dokažemo da ovo sve nema smisla.......ako stane pet ili šest objekata mislim da mora doći do nekog pomaka pa i pod cijenu da se ostane bez posla,ima hvala bogu zaštitarski firmi u zagrebu....


- možete stati s poslom, interventna će vas privremeno zamijeniti do dolaska novog "mesa" koje će nastaviti gdje ste vi stali, savršeni su u krpanju rupa..
- ima drugih zaštitarskih firmi u zagrebu, ali situacija je u svima jednaka
- kako ne shvaćate da čelni ljudi svih zaštitarskih firmi međusobno surađuju i glede tržišne utakmice kao i ljudskih resursa


zbog ovakvog razmišljanja nemožemo ništa......koliko firma ima interventnih 20-30 koliko.....naročito ako stane više objekata,tamo gdje ja radim neče raditi nitko ni pod prijetnjom otkaza a kamoli da diđe interventna odradit posao........cijela situacija ako bude popračena medijima sumnjam da će samo tako zamijenit 30-40 ljudi.....neče ljudi radit ko zaštitari zato što znaju kakva je situacija u firmama,meni je čovijek rekao u pučkoj kuhinji da rađe dođe u pučku kuhinju nego da radi moj posao.....nema više tako puno novog mesa....ako ima zašto radimo konstantno ubrzano
[Vrh] Go down
Rojs
Početnik
Početnik



Broj postova : 19
Registration date : 16.10.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptysub lis 18, 2008 9:14 pm

pantera je napisao/la:
drax je napisao/la:
trebalo bi pokušati da sami svatko na svom objektu jednostavno stan sa poslom i da im dokažemo da ovo sve nema smisla.......ako stane pet ili šest objekata mislim da mora doći do nekog pomaka pa i pod cijenu da se ostane bez posla,ima hvala bogu zaštitarski firmi u zagrebu....


- možete stati s poslom, interventna će vas privremeno zamijeniti do dolaska novog "mesa" koje će nastaviti gdje ste vi stali, savršeni su u krpanju rupa..
- ima drugih zaštitarskih firmi u zagrebu, ali situacija je u svima jednaka
- kako ne shvaćate da čelni ljudi svih zaštitarskih firmi međusobno surađuju i glede tržišne utakmice kao i ljudskih resursa


Pa kako je svagdje ista situacija, pa nitkom plaća nije išla dolje, o čemu pričaš ti kolega?????????????????????????????????????????????????????????????????????
To se samo kod nas može doživjet da je život u državi sve teži i skuplji, a nama plaće idu dolje, i to zbog nekog duga koji je napravljen iz pitaj Boga kakvih razloga mi moramo ispaštat i okusit muku na svojim leđima!!!!!!!!!!!!!!! beerchug
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptysub lis 18, 2008 9:39 pm

ja se slažem sa tobom,ali kolega pantera baš i ne,sada sam razgovarao sa kolegom iz druge zaštitarske firme i oni su potpisali ugovor ali njihov poslodavac je ispao fer i plače ostale iste,nije bilo smanjivanja jer je znao da sutra ostaje bez ljudi....
[Vrh] Go down
zero-cool
Početnik
Početnik



Broj postova : 1
Registration date : 18.10.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptysub lis 18, 2008 10:38 pm

plaćamo kredite firme cheers
[Vrh] Go down
Rojs
Početnik
Početnik



Broj postova : 19
Registration date : 16.10.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptysub lis 18, 2008 11:29 pm

zero-cool je napisao/la:
plaćamo kredite firme cheers


Ma ja mislim kolega da to nisu krediti od firme nego od nekih pojedinaca koji su si to mogli priuštit! king queen
[Vrh] Go down
Rojs
Početnik
Početnik



Broj postova : 19
Registration date : 16.10.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptysub lis 18, 2008 11:38 pm

drax je napisao/la:
ja se slažem sa tobom,ali kolega pantera baš i ne,sada sam razgovarao sa kolegom iz druge zaštitarske firme i oni su potpisali ugovor ali njihov poslodavac je ispao fer i plače ostale iste,nije bilo smanjivanja jer je znao da sutra ostaje bez ljudi....




Drago mi je kolega al malo je takvih koji se slažu s nama, vise bi ih bilo na panterinoj strani al ne kužim zašto, dali su svi slijepi da ne vide šta se s nama događa!? pa ispada da smo najmanje plaćeni od svih zaštitara u Hrvatskoj, a kao državna firma, pa trebali bi bit uzor svima. Amen
[Vrh] Go down
pantera
Član
Član
pantera


Broj postova : 43
Registration date : 11.09.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptyned lis 19, 2008 2:01 am

- kolega drax,

slažem se s vama u jednom, da drastično nedostaje zaštitara i čuvara, da ne dolaze ljudi raditi ovaj posao jer im se radi, ali morate shvatiti da je velika većina naših kolega u starijoj dobi, koji su već negdje radili pa izgubili posao i sad do mirovine šuteći trpe i rade zaštitarski posao do mirovine, od takvih ne možete očekivati da će štrajkati, jer mladi čovjek u RH danas teškom mukom pronalazi dobar posao.

- zamijenit će interventna svugdje pod prijetnjom otkaza, premještaja na objekt i sl., jer bolje im je i to pretrpjeti jer ipak imaju veće plaće od smrtnika na porti, a druga opcija kako sam već navela, jest dovođenje tzv.honoraraca na crno-bivših mupovaca, vojnika i sl. da krpaju smjene.


Zadnja promjena: pantera; ned lis 19, 2008 2:14 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
pantera
Član
Član
pantera


Broj postova : 43
Registration date : 11.09.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptyned lis 19, 2008 2:06 am

- kolega rojs,

ja sam inače kolegica..

- plaće idu dolje u privatnom sektoru društva, u državnoj službi je sad malo, ali neznatno porasla, što se tiče famozne državne zaštitarske firme, ona nije u nikakvim dugovima,ali znate i sami da je u 51% vlasništvu Vlade-to je njihova zlatna koka,vjerujte,upravi ne fali novca,profitabilnost i konkurentnost firme raste,ali životni standard je sve skuplji pa moraju sebi podebljati lisnice uzimajući zaštitarima.


Zadnja promjena: pantera; ned lis 19, 2008 2:16 am; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
pantera
Član
Član
pantera


Broj postova : 43
Registration date : 11.09.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptyned lis 19, 2008 2:11 am

drax je napisao/la:
ja se slažem sa tobom,ali kolega pantera baš i ne,sada sam razgovarao sa kolegom iz druge zaštitarske firme i oni su potpisali ugovor ali njihov poslodavac je ispao fer i plače ostale iste,nije bilo smanjivanja jer je znao da sutra ostaje bez ljudi....

- kolegica pantera..
- stanje je stabilnije u manijim firmama jer nisu megalomani, našli su zlatnu sredinu-određen broj objekata i ljudstva toliko da ih sve pokriju-ne šire se,ali uspješno zadržavaju ono što imaju, to se zove uprava koja zna upravljati rizicima,zaraditi,spremiti nešto u džep i platiti radnike.
[Vrh] Go down
pantera
Član
Član
pantera


Broj postova : 43
Registration date : 11.09.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptyned lis 19, 2008 2:13 am

Rojs je napisao/la:
zero-cool je napisao/la:
plaćamo kredite firme cheers


Ma ja mislim kolega da to nisu krediti od firme nego od nekih pojedinaca koji su si to mogli priuštit! king queen

-upravo tako kolega,i to je jedan od razloga famoznog deficita novca u blagajni za plaće,a ipak treba poplaćati luksuzna vozila u kojima se voze državni dužnosnici,između ostalog..
[Vrh] Go down
Rojs
Početnik
Početnik



Broj postova : 19
Registration date : 16.10.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptyned lis 19, 2008 12:06 pm

[quote="pantera"]- kolega rojs,

ja sam inače kolegica..

- plaće idu dolje u privatnom sektoru društva, u državnoj službi je sad malo, ali neznatno porasla, što se tiče famozne državne zaštitarske firme, ona nije u nikakvim dugovima,ali znate i sami da je u 51% vlasništvu Vlade-to je njihova zlatna koka,vjerujte,upravi ne fali novca,profitabilnost i konkurentnost firme raste,ali životni standard je sve skuplji pa moraju sebi podebljati lisnice uzimajući zaštitarima.[/quote



Ispričavm se kolegice! xyxwave


Pa al ta Vlada krade na sve strane i uzima od svih, pa do kada, ko će im stat na kraj, umjesto da pomažu ljudima, oni od njih uzimaju šakom i kapom, a mi jadnici nek žicamo od staraca djetetu za pelene i robicu, žalosno!!!!!!!! gunner r
Rekao sam vec da sam sam i da nemam obitelj vjerovatno bi mi se hebalo za smanjenje plaće, al ovak mi djete mora ispaštat, ne samo moje nego od svih kolegica i kolega, zbog nečijih stanova, apartmana na moru ili automobila, pa zar to nije žalosno kolegice i kolege!!!!! e065
[Vrh] Go down
pantera
Član
Član
pantera


Broj postova : 43
Registration date : 11.09.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptyned lis 19, 2008 1:00 pm

-Da žalosno-licemjerno i sarkastično!!

Kako objasniti djetetu zašto mu ne možeš nešto kupiti??
Ono ne razumije lopovluk i nepravdu,ova država od dobrih ljudi radi kriminalce,jer jedino tako možemo ići rame uz rame s njima,jer oni su kriminalci s bijelim ovratnikom i rukavicama,mali ljudi igraju otvoreno i završavaju na prekršajnim i kaznenim sudovima jer su se htjeli prehraniti i obući!!!
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Emptyned lis 19, 2008 10:18 pm

[quote="pantera"]-Da žalosno-licemjerno i sarkastično!!

Kako objasniti djetetu zašto mu ne možeš nešto kupiti??
Ono ne razumije lopovluk i nepravdu,ova država od dobrih ljudi radi kriminalce,jer jedino tako možemo ići rame uz rame s njima,jer oni su kriminalci s bijelim ovratnikom i rukavicama,mali ljudi igraju otvoreno i završavaju na prekršajnim i kaznenim sudovima jer su se htjeli prehraniti i obući!!![/quote


radio sam u manjim firmama i nije baš sjajno.......tamo stalno gazda visi nad glavom i nemožeš nikada biti siguran kad če njemu puhnuti u glavu i počet te maltretirat jer smatra da je on bog i batina na ovom svjetu i najpametniji u ovom dijelu svemira.......naša momentalno snaga je u količini,kada bi večina iskazala da se ne slaže sa politikom firme i tako poslala jasnu poruku upravi da smo spremni i otiči onda je to malo drugačije......vjeruj mi da vrlo dobro znam šta znači imat klince i kako objasniti limačima da mu nemožeš nešta priuštiti,a navodno radiš svaki dan........ispričavam se za ono "kolega"......pozdrav kolegice
[Vrh] Go down
Sponsored content





Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Stigla plaća ako se ono može tako zvati.
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: AKD-ZAŠTITA-
Forum(o)Bir: