HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 10 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 10 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva?

Go down 
+12
dezorjentirani škamp
prokazatelj
BORG
raptor5
nino
johnnyb
Brada
kile29
nocni ćuk
sedmi
medo
omar
16 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
omar
Početnik
Početnik



Broj postova : 6
Registration date : 10.09.2007

Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Empty
PostajNaslov: Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva?   Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptypon ruj 24, 2007 7:03 pm

Da imate prliku dali biste otišli iz zaštitarstva?
[Vrh] Go down
medo
Početnik
Početnik
medo


Broj postova : 14
Registration date : 10.09.2007

Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Empty
PostajNaslov: Re: Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva?   Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptypon ruj 24, 2007 7:20 pm

omar je napisao/la:
Da imate prliku dali biste otišli iz zaštitarstva?

Ako imaš šta pametno za dobru plaću podjeli s nama.
Da bi i nadam se da neću dugo ćekati taj dan.
[Vrh] Go down
sedmi
Početnik
Početnik



Broj postova : 11
Registration date : 18.09.2007

Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Empty
PostajNaslov: Re: Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva?   Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptypon ruj 24, 2007 9:43 pm

S obzirom na okolnosti i opasnost od liječničkog pregleda(jer godine idu a liječnički je kao za pilote u odnosu na druga zanimanja) rado bih napustio ovu jadnu,iskorištenu branšu i iskreno rečeno svakodnevno tražim neke bolje poslove.
[Vrh] Go down
nocni ćuk
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 54
Registration date : 11.09.2007

Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Empty
PostajNaslov: Re: Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva?   Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptyuto ruj 25, 2007 12:12 pm

iz ovih stopa bih napustio ovu zabokrecinu za normalan posao i ovakvu placu da mogu sa obitelji bit u subotu nedeljo i praznikom da mogu u ljeti otic na kupanje nekud a ne da crncim cijelo ljeto ko konj jedino kaj otidjem na more i to mi je sve jer jednostavno ne stignem nikud u ljetno doba pitam kad ce konacno bit bolje kad cemo u strajk i kad ce taj prokleti kolektivni ugovor kad ce mijac konacno pocet gladat za nas sljakere a ne samo na svoj tekuci racun kad cu konacno pocet zivjet ko svaki normalan covijek i kad cu pocet zivjet od svoje place a ne da moram fusati da prezivim rijesenje je jednostavno prepisat kolektivni ugovor od policije i bok poslodavci nece potpisat bok sve ce stat pa nek si jubito i ekipa osiguravaju objekte boli me ona stvar znam javi ce se sad oni koji ce rec da je to nemoguce al nije da su oni na proracunu a mi ne pa ljudi moji mi njih financiramo a ne oni nas pa valjda bi mogli imat i prava i obaveze kakve imaju oni uh ljut sam boje da stanem
[Vrh] Go down
kile29
Član
Član
kile29


Broj postova : 32
Location : Zagreb
Registration date : 10.09.2007

Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Empty
PostajNaslov: Re: Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva?   Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptyuto ruj 25, 2007 1:28 pm

omar je napisao/la:
Da imate prliku dali biste otišli iz zaštitarstva?

I to bez razmišljanja vjerojatno i za istu plaću samo da je radno vrijeme normalno cheers Basketball :lol!:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Empty
PostajNaslov: Re: Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva?   Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptyuto ruj 25, 2007 9:08 pm

naravno da bi otišao kao i velika većina, ali naravno da bi to morala biti adekvatna ponuda... ili jako veća plaća ili bolji uvjeti rada ili mogućnosti da vremenom postignem nešto više... itd itd... isto tako nebi otišao bilo gdje, koliko imate prijatelja i poznanika koji rade kod privatnika za još manju plaću od nas, za još gore uvjete i još više sati... gdje nema G.O. i slobodnih dana itd itd... e, tamo nebi otišao...

"nažalost" i u zaštitarstvu postoje smjene od ponedjeljka do petka, bar se u akd zaštiti dobivaju godišnji... ali normalno da ne ispadne da "hvalim" affraid zaštitarstvo... volio bi imati neki stari socijalistički posao u nekoj kancelarijici Sleep plaću od 5-6 milja minimum, vikende slobodne, i godišnji od 30 dana kad poželim... iskreno za te uvjete bi bio i zaštitar do penzije Laughing :lol!:
[Vrh] Go down
Brada
Moderator
Moderator
Brada


Broj postova : 66
Registration date : 12.09.2007

Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Empty
PostajNaslov: Re: Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva?   Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptyčet ruj 27, 2007 1:54 am

omar je napisao/la:
Da imate prliku dali biste otišli iz zaštitarstva?

Da,i to odmah,za osjetno veću plaću i bolje uvjete,znajući da ću se,u najgorem slučaju,uvijek moći vratiti u zaštitarstvo,naravno,ako me zdravlje posluži...

Žalosno,ali istinito...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Empty
PostajNaslov: Re: Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva?   Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptyčet ruj 27, 2007 12:05 pm

Brada je napisao/la:
omar je napisao/la:
Da imate prliku dali biste otišli iz zaštitarstva?

Da,i to odmah,za osjetno veću plaću i bolje uvjete,znajući da ću se,u najgorem slučaju,uvijek moći vratiti u zaštitarstvo,naravno,ako me zdravlje posluži...

Žalosno,ali istinito...
e ovo je nažalost prava istina... možemo mi pričati šta želimo, ali Brada je sve rekao...
[Vrh] Go down
intercep
Gost




Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Empty
PostajNaslov: Re: Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva?   Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptypon lis 08, 2007 5:16 pm

Naravno da bi otišao, ali samo za bolju plaču! I to se da promjeniti, bolja plača nam je nadomak ruke samo se treba izboriti za nju! Največi argument nam je to da radimo opasan posao koji je jako potplačen i mislim da bi svi u AKD-u trebali razgovarati sa svojim sindikalnim povjerenicima te ih zapitati kad če se što pokrenuti, ja ne kažem ništa protiv njih, dapače sve najbolje ali mislim da smo udarili u dno ljudi moji i treba od nekud krenuti a to možemo samo zajedno!!!
[Vrh] Go down
johnnyb
Član
Član
johnnyb


Broj postova : 37
Age : 41
Location : Osijek
Registration date : 05.10.2007

Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Empty
PostajNaslov: Re: Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva?   Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptypon lis 08, 2007 11:10 pm

Ljudi, morate biti svjesni jedne stvari: kako god okrenuli i kako god gledali naš posao je za poslodavce nužno zlo! Kako je netko već rekao ako iz zaštitarstva i odeš na nešto bolje plaćenu posao i nešto pođe po zlu, u zaštitare se uvijek možeš vratiti! Gledajte realno, kakvo je stanje po objektima, nekim našim djelatnicima je najbitnije kako prosjediti ( pomalo i odmoriti) 12 sati i otići kući! Tko će vas negdje dalje platiti za sjedenje i lapljenje?!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
nino
Početnik
Početnik
nino


Broj postova : 19
Location : Osijek
Registration date : 10.09.2007

Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Empty
PostajNaslov: Re: Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva?   Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptyuto lis 09, 2007 1:20 pm

johnnyb je napisao/la:
Tko će vas negdje dalje platiti za sjedenje i lapljenje?!!!!!!!!!!!!!

Ovo je totalno krivo gledanje na zastitarski posao. Isto tako mozes reci i da vatrogasci sjede i lape. Dok ne izbije pozar!
[Vrh] Go down
johnnyb
Član
Član
johnnyb


Broj postova : 37
Age : 41
Location : Osijek
Registration date : 05.10.2007

Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Empty
PostajNaslov: Re: Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva?   Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptyčet lis 11, 2007 8:14 am

Dragi Nino, kad bi polovica naših zaštitara gledala na ovaj posao kako treba, a ne tipa doći prolapiti i otići kući, davno bi ovaj posao bio i cijenjen i možda bi bilo nekih pomaka! ljudi nas gledaju tipa "....vidi kakav je ovaj, sigurno su takvi i svi......"!!!!!!
[Vrh] Go down
raptor5
Član
Član
raptor5


Broj postova : 39
Registration date : 11.10.2007

Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Empty
PostajNaslov: Re: Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva?   Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptyčet lis 11, 2007 6:48 pm

omar je napisao/la:
Da imate prliku dali biste otišli iz zaštitarstva?

iskreno sutra:bounce: , jer je ovo loše plaćena branša.Trenutno mi ništa ne pada na pamet ali se nadam uskoro nekakvoj realizaciji bolje plačenog posla.
[Vrh] Go down
BORG
Početnik
Početnik
BORG


Broj postova : 14
Registration date : 19.10.2007

Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Empty
PostajNaslov: Re: Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva?   Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptypet lis 19, 2007 11:16 pm

omar je napisao/la:
Da imate prliku dali biste otišli iz zaštitarstva?

ako se iskopa nesto bolje zasto ne,pod tim bolje se podrazumjeva veca placa prijava (ali ne na minimalac),osmosatno radno vrijeme slobodne subote i nedjelje,placen prijevoz .......................
Very Happy Very Happy da li mozda trazim previse? :lol!:
[Vrh] Go down
BORG
Početnik
Početnik
BORG


Broj postova : 14
Registration date : 19.10.2007

Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Empty
PostajNaslov: Re: Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva?   Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptypet lis 19, 2007 11:18 pm

nino je napisao/la:
johnnyb je napisao/la:
Tko će vas negdje dalje platiti za sjedenje i lapljenje?!!!!!!!!!!!!!

Ovo je totalno krivo gledanje na zastitarski posao. Isto tako mozes reci i da vatrogasci sjede i lape. Dok ne izbije pozar!

potpis Cool


Zadnja promjena: ; sub lis 20, 2007 8:22 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
intercep
Gost




Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Empty
PostajNaslov: Re: Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva?   Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptysub lis 20, 2007 3:44 pm

Dečki kaj niste učili :lol!: :lol!: :lol!: :lol!:
[Vrh] Go down
johnnyb
Član
Član
johnnyb


Broj postova : 37
Age : 41
Location : Osijek
Registration date : 05.10.2007

Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Empty
PostajNaslov: Re: Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva?   Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptypet stu 02, 2007 11:07 am

Tko mi je zaista kriv kad sam se počeo baviti ovim zanimanjem mislivši....AH bit ću tu koju godinicu dok neiskrsne nešto bolje, ........A kad ONO proletiše godine da se niti okrenio nisam!
A znate kako se kaže....U NADI LEŽI SPAS........, samo se po nas NADAM da ova NADA nije k.... flower
[Vrh] Go down
prokazatelj
Početnik
Početnik
prokazatelj


Broj postova : 11
Age : 47
Location : u p***i m*******j
Registration date : 04.12.2007

Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Empty
PostajNaslov: Re: Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva?   Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptyuto pro 04, 2007 12:23 pm

oooo da Very Happy ......pun mi k***c radnih kolega koji imaju mozak kokoske affraid ...koji svoju glupocu niti nisu u stanju izmjeriti Question
..prcanja na racun "pa zar se to sto radis zove posao" Twisted Evil
place koja je ravna skupljanju plastićne(i staklene) ambalaze.... jocolor

i naravno....pu mi je k***c AKD-a....i kretena po zagrebu(uprava) a bogumi i okolici.. :suspect:

a naravno da isti tako spomenem maloumni SINDIKAT :lol!: to je ejdino sto na spomen SINDIKATA Basketball SAM U SATNJU DA NAPRAVIM :lol!:
[Vrh] Go down
dezorjentirani škamp
Član
Član
dezorjentirani škamp


Broj postova : 30
Age : 49
Location : na drugoj stativi
Registration date : 05.12.2007

Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Empty
PostajNaslov: Re: Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva?   Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptysri pro 05, 2007 8:07 pm

intercep je napisao/la:
Dečki kaj niste učili :lol!: :lol!: :lol!: :lol!:

imam jednu sveučilišnu diplomu ( 9, 10 g. ) i još jedan apsolventski (koji traje već godiiinama he he), a radim kao zaštitar još od prošlog milenija... tako da ti to ne stoji... Evil or Very Mad
otišao bi za istu plaću ili čak i nešto manju za kreativniji posao i normalno radno vrjeme....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Empty
PostajNaslov: Re: Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva?   Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptysub pro 15, 2007 9:20 pm

prva prilika i odoh odmah Twisted Evil najgore je što nema napredovanja niti nekakvog smisla da se nešto novo nauči osim izmjene kojekakvih ministara i tajnika Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Nekadašnji
Početnik
Početnik



Broj postova : 4
Registration date : 20.12.2007

Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Empty
PostajNaslov: Re: Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva?   Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptyčet pro 20, 2007 5:33 pm

Prvom prilikom sam nestao.Bilo mi žao ženskice na ulazu kaj mora ostat crnčit tamo.
[Vrh] Go down
http://marko.ford@gmail.com
Nekadašnji
Početnik
Početnik



Broj postova : 4
Registration date : 20.12.2007

Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Empty
PostajNaslov: Re: Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva?   Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptysub pro 22, 2007 2:39 am

Dame i gospodao, ja sam nakon 6 godina prvom prilikom dao petama vjetra, iako sam imao dobru plaču (1,6) i vjerujte ništa ne može nadoknaditi sve one noči koje sam izgubio. U 90% slučajeva biti će vam bolje nego sada vjerujte. Ne cijene vas dovoljno, mada vi izlažete svoju guzicu svakavim idiotima i zarađujete njihovu plaču. Boli njih ono mali pimpek za vas. Ne daj Bog da vam se kaj desi (bolest - slabiji vid, šečer, skleroza, sudar u kojem čete ostat djelomično invalidi) odjebat će vas dok kažete keks. Ako možete ljudi vjerujte, zbrišite iz zaštitarstva, nemojte da vam život prođe u prekovremenima. U najgorem slučaju, uvijek se u zaštitarsku firmu možete vratiti stoga - MAGLA OD TUDA!!!
[Vrh] Go down
http://marko.ford@gmail.com
007
Ozbiljan član
Ozbiljan član
007


Broj postova : 86
Location : Hrvatska
Registration date : 06.12.2007

Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Empty
PostajNaslov: Re: Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva?   Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptysub pro 22, 2007 11:36 pm

Nekadašnji je napisao/la:
Dame i gospodao, ja sam nakon 6 godina prvom prilikom dao petama vjetra, iako sam imao dobru plaču (1,6) i vjerujte ništa ne može nadoknaditi sve one noči koje sam izgubio. U 90% slučajeva biti će vam bolje nego sada vjerujte. Ne cijene vas dovoljno, mada vi izlažete svoju guzicu svakavim idiotima i zarađujete njihovu plaču. Boli njih ono mali pimpek za vas. Ne daj Bog da vam se kaj desi (bolest - slabiji vid, šečer, skleroza, sudar u kojem čete ostat djelomično invalidi) odjebat će vas dok kažete keks. Ako možete ljudi vjerujte, zbrišite iz zaštitarstva, nemojte da vam život prođe u prekovremenima. U najgorem slučaju, uvijek se u zaštitarsku firmu možete vratiti stoga - MAGLA OD TUDA!!!

I imaš i nemaš pravo.Kada bolje razmislim ipak si u pravu.Svako dobro i ne vraćaj se.
[Vrh] Go down
Nekadašnji
Početnik
Početnik



Broj postova : 4
Registration date : 20.12.2007

Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Empty
PostajNaslov: Re: Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva?   Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptyned pro 23, 2007 2:26 am

Ne namjeravam se vratiti ni u kom slučaju. Ali zato svatko tko želi, može me upitati što i kako učiniti, tu ću mu pomoči bez ikakve rezerve i zadrške. Vi svi zaslužujete bolje, i tu vam mogu pomoći svojim iskustvom. Ako trebate pomoč oko takvih stavri pišite na mail marko.ford@gmail.com. Ukoliko mogu pomažem!!!
[Vrh] Go down
http://marko.ford@gmail.com
sonny
Početnik
Početnik



Broj postova : 4
Registration date : 23.12.2007

Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Empty
PostajNaslov: Re: Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva?   Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Emptyned pro 23, 2007 7:16 pm

ljudi prijeđite u bilic-eric
minimalna satnica je 15
sefovi i kontrolori su super
ako nista imat cete vecu satnicu i bit ce te vise cijenjeni
[Vrh] Go down
Sponsored content





Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Empty
PostajNaslov: Re: Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva?   Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva? Empty

[Vrh] Go down
 
Da imate priliku da li biste otišli iz zaštitarstva?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: AKD-ZAŠTITA-
Forum(o)Bir: