HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 6 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 6 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
PROMOVIRANJE PRIVATNE ZAŠTITE Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
PROMOVIRANJE PRIVATNE ZAŠTITE Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
PROMOVIRANJE PRIVATNE ZAŠTITE Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
PROMOVIRANJE PRIVATNE ZAŠTITE Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
PROMOVIRANJE PRIVATNE ZAŠTITE Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
PROMOVIRANJE PRIVATNE ZAŠTITE Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
PROMOVIRANJE PRIVATNE ZAŠTITE Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
PROMOVIRANJE PRIVATNE ZAŠTITE Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
PROMOVIRANJE PRIVATNE ZAŠTITE Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 PROMOVIRANJE PRIVATNE ZAŠTITE

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
pantera
Član
Član
pantera


Broj postova : 43
Registration date : 11.09.2008

PROMOVIRANJE PRIVATNE ZAŠTITE Empty
PostajNaslov: PROMOVIRANJE PRIVATNE ZAŠTITE   PROMOVIRANJE PRIVATNE ZAŠTITE Emptyned lis 12, 2008 2:43 pm

Poštovane kolege i kolegice zaštitari,

situaciju u zaštitarstvu možemo okarakterizirati kao jednom prašumom, nije sjajno, koma je, ali želim vas sve potaknuti da svoj bijes, revolt, usmjerite na promoviranje privatne zaštite jer je to struka koja ima budućnost. Od pisanja i žaljenja jedni drugima, pljuvanja po poslodavcima, sindikalistima i državnom vrhu nismo postigli ništa. Postoji način da nas se čuje na daleko konstruktivniji način.

Ne znam koliko od vas je upoznato s održavanjima konferencija o sigurnosti svake godine oko 6.mjeseca, zastupljena su sva područja sigurnosti - zaštita na radu, zaštita od požara, zaštita okoliša, menadžment sigurnosti, zaštita i spašavanje, i naravno privatna zaštita. Ono što je pozitivno u programu jest da sami možemo nastupiti na konferenciji prijavom tematskog rada po vlastitom odabiru, drugim riječima, možemo napraviti anketu među zaštitarima, analizirati statističke podatke, predložiti promjene, i sl., ovo je bio samo primjer, izbor teme je na vama.
Nemojte mi reći da od ovoga kruha nema, jer ima, nema boljeg načina od prezentiranja zaštitarskog posla sa svim njegovim nedostatcima i problemima, socijalnim, tržišnim statusom struke na jednom mjestu pred uglednim stručnjacima sigurnosti iz RH i inozemstva.
Prednost ovoga je i što vam rad bude objavljen u pisanom obliku i dostupan javnosti.

Negdje se moraju postaviti čvrsti temelji za borbu s vjetrenjačama, a tko će to napraviti bolje od nas ljudi na terenu?
Mi smo desna ruka i oči na terenu, kako poslodavcima tako i državnim sigurnosnim službama.
Ako si sami ne pomognemo, nitko drugi neće.
[Vrh] Go down
pantera
Član
Član
pantera


Broj postova : 43
Registration date : 11.09.2008

PROMOVIRANJE PRIVATNE ZAŠTITE Empty
PostajNaslov: Re: PROMOVIRANJE PRIVATNE ZAŠTITE   PROMOVIRANJE PRIVATNE ZAŠTITE Emptyned lis 19, 2008 2:19 am

- nitko da bi i komentar napisao od kolega..
- lakše je sjediti i kukati stalno,zar ne..
[Vrh] Go down
mago
Legenda foruma
Legenda foruma
mago


Broj postova : 154
Age : 59
Location : zg
Registration date : 11.09.2008

PROMOVIRANJE PRIVATNE ZAŠTITE Empty
PostajNaslov: Re: PROMOVIRANJE PRIVATNE ZAŠTITE   PROMOVIRANJE PRIVATNE ZAŠTITE Emptyned lis 19, 2008 4:56 pm

zaštitarstvo je zanimanje koje ima budučnost
pa možda i je ali ne tako brzo i ne ovakovi zaštitari kakovi su danas i najvjerojatnije ne za ovakav posao koji rade danas
da promoviram zaštitarstvo
zašto
za koga
i još k tome da idem na konferenciju za sigurnost
pa i to košta a kakove koristi bi mi moglo donjeti
skoro pa nikakve
tema je dobra ideja
ali
da uvijek postoji onaj ali
o čemu bi ja tamo trebal govoriti koja stajališta zastupati
ili jednostavno otiči i reči kako smo mi zaštitari ugroženo zanimanje a nitko nas ne želi platiti adekvatno našoj odgovornosti
pa to svi znaju i bez toga da im ja velim


multistars
[Vrh] Go down
pantera
Član
Član
pantera


Broj postova : 43
Registration date : 11.09.2008

PROMOVIRANJE PRIVATNE ZAŠTITE Empty
PostajNaslov: Re: PROMOVIRANJE PRIVATNE ZAŠTITE   PROMOVIRANJE PRIVATNE ZAŠTITE Emptyned lis 19, 2008 7:00 pm

- kolega, od nekud se mora početi stvarati plodno tlo za temelje i borbu za status
- rekli ste da od toga ne biste imali nkakve koristi, pa moram vas razočarati i reći da nešto prvo morate uložiti da biste dobili,zar ne? I obrt kad otvarate morate imati poćetni temeljni kapital
- iznenadili biste se, ali ima ljudi visoko pozicioniranih iz područja sigurnosti na takvim okupljanjima,ali recite mi,zašto bi netko drugi prvi pustio glas ,kad je to naš zadatak,o našim leđima i egzistenciji se radi
- nemojte misliti da nitko ne bi reagirao na naša izlaganja,pogotovo nakon crnih statističkih podataka,osim toga,ovo je izvanredan način legalnog prozivanja svih uprava zaštitarskih firmi za vođenje ilegalnog poslovanja i usudim se reći,trgovanja ljudima,pa nismo stoka!!

-samo se osvrnite unatrag i recite da li smo išta postigli dosadašnjim proglasima i istupanjima,žaljenjem,pljuvanjem,NE!

-ne mislite li da onda griješimo u pristupu problemu,mi se trebamo promijeniti u smislu drukčijeg pristupa rješavanju svega toga,teško je da,sporo-možda,ali dok se zaštitari sami ne čuju i ne počnu pojavljivati na govornicama,sustav će ostati status quo.

razmislite o tome
kolegice i kolege zaštitari!
[Vrh] Go down
mago
Legenda foruma
Legenda foruma
mago


Broj postova : 154
Age : 59
Location : zg
Registration date : 11.09.2008

PROMOVIRANJE PRIVATNE ZAŠTITE Empty
PostajNaslov: Re: PROMOVIRANJE PRIVATNE ZAŠTITE   PROMOVIRANJE PRIVATNE ZAŠTITE Emptyuto lis 21, 2008 8:15 pm

draga moja panterice
gle mogo bi ja i otiči tamo i veleumno mudrovati
pametovati
i reči puno divnih
pametnih
lijepih stvari
mogao bi ispričati šta sam sve naučio kroz posao
i šta sam druge naučio
ali čemu sve to
kad pored ovakvog našeg sindikata prijeti raspad sistema koji se temelji na privatnoj zaštiti
potpisivanjem ovakvog kolektivnog ugovor dat je legimititet svim poslodavcima čak i onima koji su više plačali da sad jednostavno smanje davanja
potpisivanje ovakvog ku razbucat če i ovo malo kadra koji radi i dovest če do toga da če država početi tražiti drugi model za provođenje zaštite
[Vrh] Go down
Sponsored content





PROMOVIRANJE PRIVATNE ZAŠTITE Empty
PostajNaslov: Re: PROMOVIRANJE PRIVATNE ZAŠTITE   PROMOVIRANJE PRIVATNE ZAŠTITE Empty

[Vrh] Go down
 
PROMOVIRANJE PRIVATNE ZAŠTITE
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Općenito o zaštitarstvu-
Forum(o)Bir: