HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007

Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 44, dana sub srp 14, 2012 11:56 pm.
Latest topics
» Plaće u Securitasu
pon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
pon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
čet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
sri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

» Zračna Luka Split
sri stu 09, 2016 6:55 pm by Apostol

» Kako je u AKD-u
uto lis 11, 2016 9:12 pm by Lumen

» novac
pon ruj 26, 2016 11:27 am by Lumen

» Zabranjeno korištenje godišnjih odmora u Sokolu
pon srp 04, 2016 5:33 pm by master-x

» IRAQ, Afganistan, Somalia
sub lip 18, 2016 4:40 pm by Hrčak

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Možda i nas to čeka ?
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1848.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: lav666.

Ukupno postova: 5454. in 504 subjects

Share | 

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
debela
Početnik
Početnik

Broj postova : 9
Registration date : 15.09.2008

PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   sub lis 11, 2008 10:08 pm

SPLIT-AKD je napisao/la:
blue_jay je napisao/la:
neznam jeste li upoznati sa novim kolektivnim za sokola i akd ali po novim informacijama plaća ide na dolje 17kn brutto affraid kao i naknada za prijevoz sa 450kn na 290kn...navodno sve zato što je akd u gubitku od 4,5 mil kuna....ako ima netko da ovu info potvrdi ili opovrgne neka to odmah napravi affraid nadam se za naše dobro da ovo nije istina i da plaća ide gore bounce

Ma stani malo, jesi ti sigurna u to što pišeš misli ako je tako onda oni nisu normalni, i triba ovo sve odjebat lagano pa neka se gone u krasni ****** are you: are you crazy are you crazy Mi u Splitu pojma nemamo o tome a nitko ništa i ne govori tako da je ovo prvi put da čujem.

evo ja potvrđujem tvoju informaciju...točna je...nažalost...kolega
[Vrh] Go down
Korisnički profil
mago
Legenda foruma
Legenda foruma

Broj postova : 154
Registration date : 11.09.2008

PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   ned lis 12, 2008 11:17 am

izgleda da netko stvarno ima namjeru kupit akd jer državne firme nisu platile negdje oko 4.500.000 kuna
pa kad ju netko kupi onda če platit račune

jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping

poznati scenarij
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Dno_Dna
Početnik
Početnik

Broj postova : 7
Registration date : 03.10.2008

PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   sri lis 15, 2008 12:58 pm

Mozda bi trebalo da kupi neko akd, makar i maric, samo da rastjera one začahurene hoštaplere i nepotrebnih mali milion direktora, tajnica i pravnika iz uprave! I sve na portu ih stavit!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Rojs
Početnik
Početnik

Broj postova : 19
Registration date : 16.10.2008

PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   pet lis 17, 2008 7:28 pm

Dno_Dna je napisao/la:
Mozda bi trebalo da kupi neko akd, makar i maric, samo da rastjera one začahurene hoštaplere i nepotrebnih mali milion direktora, tajnica i pravnika iz uprave! I sve na portu ih stavit!

Pa ajmo nas par se skupit, dat im 1 kunu i kupit firmu, ionako se državne firme sve kupuju za male pare, a mi si to od svoje velike cheers plaće možemo prijuštit!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
drax
Legenda foruma
Legenda foruma

Broj postova : 208
Registration date : 17.10.2008

PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   pet lis 17, 2008 10:08 pm

mislite da će to trajat samo par mjeseci,to nije trebalo niti počet......dugovi jesu 4 mil kuna koje je napravila uprava a otplačujemo je svi.......ja vas pitam dali se može živjeti sa 2800 kuna osnovnice 6 ili više mjeseci..
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Rojs
Početnik
Početnik

PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   pet lis 17, 2008 10:14 pm

drax je napisao/la:
mislite da će to trajat samo par mjeseci,to nije trebalo niti počet......dugovi jesu 4 mil kuna koje je napravila uprava a otplačujemo je svi.......ja vas pitam dali se može živjeti sa 2800 kuna osnovnice 6 ili više mjeseci..

Ma kojih 2800 osnovice, pa ja sam dobio 2737 sa 230 kn prevoza, pa toliku plaću nisam imao ni kad sam poceo radit prije tri godine!?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
drax
Legenda foruma
Legenda foruma

PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   pet lis 17, 2008 10:28 pm

dobro to sam i mislio....zašto ispaštat za tuđe pizdarije......jedan vozač nkv(osoba koja vozi poštu) u akd-u ima koeficijent 2.50 pa vi sad gledajte radi pon-pet službeni auto i još dobiva naknadu za prijevoz....menađerski ugovori koji nisu transparentni,ljudi dragi kradu i uzimju gdje stignu,a mi otplačujemo.....ima li tko ideju molim vas......... No osječam se jebeno iskorišteno
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Lamb of God
Ozbiljan član
Ozbiljan član

Broj postova : 72
Registration date : 20.10.2008

PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   pon lis 20, 2008 6:38 pm

Genijalno je spuštanje postotka za rad nedjeljom sa 30% na 5%!Tko je uopće vidio bit plačen za rad nedjeljom!Da mi je samo znat tko će radit nedjelju više! meni se sve čini da će se sad najedamput desit takav manjak ljudi,da će i onih 150 mulaca iz uprave morat ić po objektima radit,pa će vidjet što su napravili!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
drax
Legenda foruma
Legenda foruma

PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   sri lis 22, 2008 4:44 pm

Lamb of God je napisao/la:
Genijalno je spuštanje postotka za rad nedjeljom sa 30% na 5%!Tko je uopće vidio bit plačen za rad nedjeljom!Da mi je samo znat tko će radit nedjelju više! meni se sve čini da će se sad najedamput desit takav manjak ljudi,da će i onih 150 mulaca iz uprave morat ić po objektima radit,pa će vidjet što su napravili!

neboj se nači če oni ljude,jer je njima isplativije školovat ljude sa ceste nego tebe pošteno platit.. beerchug
[Vrh] Go down
Korisnički profil
mago
Legenda foruma
Legenda foruma

PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   čet lis 23, 2008 9:02 pm

drax je napisao/la:

neboj se nači če oni ljude,jer je njima isplativije školovat ljude sa ceste nego tebe pošteno platit.. beerchug

a s obzirom kako su sokoli krenuli u mobilizaciju ljudi iz drugih firmi i obečavaju brda i doline
teško da če se ponovo nači ljude samo tak lako
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Vidi
Početnik
Početnik

Broj postova : 18
Registration date : 23.09.2008

PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   pet lis 24, 2008 11:57 am

da sokol sad hara okolo i prikuplja ljude i po Rijeci,dećki u sokolu rade i po 300 sati,katastrofa je svuda,a mi u akd imamo najmanju plaču čak slabiju od protecta.veliko hvala sindikatu,ja više nisam u njemu
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://sandi4you.atspace.com/proba.htm#
mago
Legenda foruma
Legenda foruma

PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   pet lis 24, 2008 12:38 pm

Vidi je napisao/la:
da sokol sad hara okolo i prikuplja ljude i po Rijeci,dećki u sokolu rade i po 300 sati,katastrofa je svuda,a mi u akd imamo najmanju plaču čak slabiju od protecta.veliko hvala sindikatu,ja više nisam u njemu

jesi siguran da se ispisivanjem iz sindikata nešto postiže?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Lamb of God
Ozbiljan član
Ozbiljan član

PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   pet lis 24, 2008 3:50 pm

To bi ih trebalo najviše zaboliti,ipak su to novci i da se isčlani samo 100 ljudi,to je na godišnjoj razini oko 60000 kn,pa bi se malo zapitali kad bi njima bilo rezanje troškova
[Vrh] Go down
Korisnički profil
mago
Legenda foruma
Legenda foruma

PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   pet lis 24, 2008 7:28 pm

To bi ih trebalo najviše zaboliti,ipak su to novci i da se isčlani samo 100 ljudi,to je na godišnjoj razini oko 60000 kn,pa bi se malo zapitali kad bi njima bilo rezanje troškova

njih ti to uopče ne sekira
njihova koža ti je deblja nego od medvjeda
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Vidi
Početnik
Početnik

Broj postova : 18
Registration date : 23.09.2008

PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   pet lis 24, 2008 8:37 pm

čuj ja sam im davao po 600 kn godišnje pa vidi ako po grlu toliko izgube onda ima da se trgnu, a ne upisujem se dok ne bude generalni štrajk,nikakav bijeli pa rozi itd jer ja im više ništa ne vjerujem ni njima ni firmi.oni gledaju samo svoje guzice a ta članarina im znači i u to se možeš kladit
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://sandi4you.atspace.com/proba.htm#
Mc Ozy
Početnik
Početnik

Broj postova : 4
Registration date : 22.10.2008

PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   pet lis 24, 2008 10:02 pm

Evo oglasa u novinama.Traže zastitare s licencom,nude plaćene prekovremene,noćne,nedjelje,blagdane i prijevoz.Ja u T-Cktić mogu samo sanjati o tome.Inače koliko vidim do sad su nam plaće bile tu negdje,za iste sate !?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Rojs
Početnik
Početnik

PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   pet lis 24, 2008 11:11 pm

Mc Ozy je napisao/la:
Evo oglasa u novinama.Traže zastitare s licencom,nude plaćene prekovremene,noćne,nedjelje,blagdane i prijevoz.Ja u T-Cktić mogu samo sanjati o tome.Inače koliko vidim do sad su nam plaće bile tu negdje,za iste sate !?

E moj kolega kad bi to bilo tako sve bajno kako piše na oglasu mislis da bi se mi ovdje žalili i jadali jedan drugom!!!!!!!!!!!! Jebeno je bilo a sad je još jebenije moj kolega!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Rojs
Početnik
Početnik

PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   pet lis 24, 2008 11:17 pm

Još idući mjesec koega i onda i ja potpisujem raskid, još 500 kn da im uzmem pa i ja odoh što dalje od sindikata!!!!!!!!! To su obični šupci!!!!!!! Pa da je takav sindikat bio za vrijeme Yuge, svi bi oni bili protjerani od strane radnika, jer onda se radnikova riječ poštovala, a ne ko sada, kao prema stoki se ponašaju prema nama!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Lamb of God
Ozbiljan član
Ozbiljan član

PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   uto lis 28, 2008 5:21 pm

Jeste čuli da sindikat potpisuje kolektivni ugovor sa Bilić-Erić za kunu više bruto po svakoj stavki!Dakle zaštitarski bez oružja će biti 18,s oružjem 20. Ostali postotci su isti!Znači Bilić-Erić trenutno nudi najveću plaču!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
X-PLOSIV
Super član
Super član

Broj postova : 314
Registration date : 17.09.2008

PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   uto lis 28, 2008 5:53 pm

ajmo svi u Bilić-Erić cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   

[Vrh] Go down

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 'Novi zakon o udžbenicima'