HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 12 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 12 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Policijski dosje Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Policijski dosje Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Policijski dosje Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Policijski dosje Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Policijski dosje Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Policijski dosje Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Policijski dosje Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Policijski dosje Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Policijski dosje Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Policijski dosje

Go down 
+6
X-PLOSIV
Hellscream
Neboder
Vintorez
Admin
nikola
10 posters
Autor/icaPoruka
nikola
Početnik
Početnik



Broj postova : 2
Registration date : 27.09.2008

Policijski dosje Empty
PostajNaslov: Policijski dosje   Policijski dosje Emptysub ruj 27, 2008 3:17 am

Pozdrav svima na forumu!

Imam jedno pitanje, molim vas da mi odgovorite.
Bez okolisanja, iskreno, u vrijeme kada sam imao 18 godina, upao sam u lose drustvo.
Eksperimentirali smo s marihuanom i alkoholom, rezultat toga bio je privodenje u lokalnu nadleznu policijsku postaju
zbog zlouporabe opojnih droga.Stjecajem okolnosti preuzeo sam krivnju na sebe.Radilo se o jednom jointu,dakle manje
od grama marihuane.Kako sam u to vrijeme bio mladi punoljetnik, s prvim prijestupom, sto mi je islo u prilog,
poslan sam da razgovram s savjetnicom za mladež, koja me je uputila sutkinji na zupanijskom sudu.
Sutkinja je rekla da necu biti sudski kaznjen, ako pristanem ici u jedan centar na razgovore s psihijatrima, psiholozima itd..., na sto sam pristao.Isao sam 6 mjeseci u taj centar, tako da nisam dosao do suda, nisam osudivan, protiv mene se nije vodio kazneni postupak,sve je obustavljeno zbog rehabilitacijskog programa.Sada slobodno mogu podignuti potvrdu o nekaznjavanju na sudu, u kojoj ce pisati da nisam kaznjavan.
Moje pitanje glasi da li sam ja podoban za zastitara?Policijski sam evidentiran, dok sudski nisam kaznjavan.Zanima me da li mogu dobiti potrebnu papirologiju za zaštitara?
Puno sam se pokajao za svoje grijehe iz mladosti, promijenio sam se, sve bih dao da mogu promijeniti proslost,ali ne mogu,samo mogu buducnosti i sadasnjost.
Molim vas da mi netko odgovori.

Hvala!
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 175
Age : 43
Registration date : 09.09.2007

Policijski dosje Empty
PostajNaslov: Re: Policijski dosje   Policijski dosje Emptysub ruj 27, 2008 12:07 pm

nikola je napisao/la:
Pozdrav svima na forumu!

Imam jedno pitanje, molim vas da mi odgovorite.
Bez okolisanja, iskreno, u vrijeme kada sam imao 18 godina, upao sam u lose drustvo.
Eksperimentirali smo s marihuanom i alkoholom, rezultat toga bio je privodenje u lokalnu nadleznu policijsku postaju
zbog zlouporabe opojnih droga.Stjecajem okolnosti preuzeo sam krivnju na sebe.Radilo se o jednom jointu,dakle manje
od grama marihuane.Kako sam u to vrijeme bio mladi punoljetnik, s prvim prijestupom, sto mi je islo u prilog,
poslan sam da razgovram s savjetnicom za mladež, koja me je uputila sutkinji na zupanijskom sudu.
Sutkinja je rekla da necu biti sudski kaznjen, ako pristanem ici u jedan centar na razgovore s psihijatrima, psiholozima itd..., na sto sam pristao.Isao sam 6 mjeseci u taj centar, tako da nisam dosao do suda, nisam osudivan, protiv mene se nije vodio kazneni postupak,sve je obustavljeno zbog rehabilitacijskog programa.Sada slobodno mogu podignuti potvrdu o nekaznjavanju na sudu, u kojoj ce pisati da nisam kaznjavan.
Moje pitanje glasi da li sam ja podoban za zastitara?Policijski sam evidentiran, dok sudski nisam kaznjavan.Zanima me da li mogu dobiti potrebnu papirologiju za zaštitara?
Puno sam se pokajao za svoje grijehe iz mladosti, promijenio sam se, sve bih dao da mogu promijeniti proslost,ali ne mogu,samo mogu buducnosti i sadasnjost.
Molim vas da mi netko odgovori.

Hvala!

Koliko je prošlo vremena od tog događaja Question

Bez obzira što možeš podignuti potvrdu na sudu o nekažnjavanju ti se i dalje vodiš u policijskoj krim evidenciji i siguno če ti praviti probleme prilikom dobivanja licence.Ako je od tvog slučaja prošlo 10 i više godina po zakonu je ispunjena vremenska norma za rehabilitaciju kaznenog djela i onda možeš poslati zahtjev najbližoj policjiskoj upravi za brisanje iz krim evidencije što je najčešće uspješno, osim ako nemaš više kaznenih djela, u tom slučaju zaboravi.
[Vrh] Go down
nikola
Početnik
Početnik



Broj postova : 2
Registration date : 27.09.2008

Policijski dosje Empty
PostajNaslov: Re: Policijski dosje   Policijski dosje Emptysub ruj 27, 2008 11:29 pm

Pozdrav svima!

Hvala na odgovoru, od toga događaja prošlo je negdje oko 5 godina.Osim navedenoga, nisam za ništa evidentiran u policijskoj postaji.Nemam više prekršajnih i kaznenih djela.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 175
Age : 43
Registration date : 09.09.2007

Policijski dosje Empty
PostajNaslov: Re: Policijski dosje   Policijski dosje Emptyned ruj 28, 2008 12:21 am

nikola je napisao/la:
Pozdrav svima!

Hvala na odgovoru, od toga događaja prošlo je negdje oko 5 godina.Osim navedenoga, nisam za ništa evidentiran u policijskoj postaji.Nemam više prekršajnih i kaznenih djela.

Nema ti druge nego čekat još 5 god i onda napraviti onako kako sam ti napisao ili druga opcija ako znaš nekoga da ti to ubrza znaš več kako se to radi Twisted Evil
[Vrh] Go down
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

Policijski dosje Empty
PostajNaslov: Re: Policijski dosje   Policijski dosje Emptyčet lis 23, 2008 2:38 am

Sorry ali mislim da nećeš proći sigurnosnu provjeru, dok bi potvrdu o nekažnjavanju mogao dobiti. Imao sam sličan problem i vodim se u krim-evidenciji (sustav Mup-a) iako (MAJKE MI) nisam bio odgovoran - te je djelo poništeno. Da nisi preuzeo krivnju, još bi se dalo nešto, ali ovako...

Iako bi ti bilo pametno da provjeriš kako se vodiš u krim-evideniciji ?
Postoji manja mogućnost (obzirom da djelo počinjeno dok si bio mlađi punoljetnik) i od počinjenja je prošlo više od 5 godina, surađivao si sa državnim odvjetništvom itd itd... da ti možda čak i ne bi pravili probleme jer imaju i pametnijega posla. Wink

Arapi bi rekli "Maktub" ilitiga; tako je moralo biti. Vjeruj mi, i bolje ti je bez zaštitarstva. Nemoj si mladost upropastiti... Smile Osim ako nisi freak poput mene pa te privlače ovakvi poslovi ... albino
[Vrh] Go down
Neboder
Početnik
Početnik



Broj postova : 1
Registration date : 17.09.2009

Policijski dosje Empty
PostajNaslov: Re: Policijski dosje   Policijski dosje Emptyčet ruj 17, 2009 12:03 pm

A ako smo upali u tako neke probleme kada smo bili maloljetni, a nemamo dosje već je "oprošteno"? Prošlo od toga 6 godina.
[Vrh] Go down
Hellscream
Početnik
Početnik
Hellscream


Broj postova : 2
Age : 34
Location : Petrinja
Registration date : 10.11.2010

Policijski dosje Empty
PostajNaslov: a sto ako se potuces   Policijski dosje Emptysri stu 10, 2010 9:57 pm

a sto ako se potuces i kakvu kaznu onda dobivas i hoce li to imati efekt na licencu
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Policijski dosje Empty
PostajNaslov: Re: Policijski dosje   Policijski dosje Emptyčet pro 30, 2010 12:40 am

Ako se potučeš automatski ti oduzimaju licencu.
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

Policijski dosje Empty
PostajNaslov: Re: Policijski dosje   Policijski dosje Emptysub sij 01, 2011 1:31 pm

Iako moramo imati srednju školu,bit zdravi psihofizički i naravno nekažnjavani ipak imamo najmanju plaču u državi hahaha Question Question are you crazy
[Vrh] Go down
Cebo
Početnik
Početnik



Broj postova : 2
Registration date : 04.02.2011

Policijski dosje Empty
PostajNaslov: Re: Policijski dosje   Policijski dosje Emptypet vel 04, 2011 5:00 am

evo ovako pozdrav svima vidim da neko ima probleme oko "sitnica"nazovimo to tako, gle ako nisi kaznjavan radi dzointa i sl,to ti se brise nakon god.dana ali ako i dalje nisi imo nikakvih sranja a ako si imao narusavanje j.r.m-a onda stari zaboravi sve ti ovisi o slucaju koji si imao sa maricom i fajtom jer stvarno kako ljudi misle oni su heroji tukli su se i neznam sta odmah imaju + eee stari moj nema trte mrde Smile) POZDRAV SVIM KOLEGAMA U CIJELOJ HRVATSKOJ I SRETNO SVIMA!!!!P.S. PAMET U GLAVU Smile)
[Vrh] Go down
Cebo
Početnik
Početnik



Broj postova : 2
Registration date : 04.02.2011

Policijski dosje Empty
PostajNaslov: Re: Policijski dosje   Policijski dosje Emptypet vel 04, 2011 5:02 am

drax pusti placu placa je najmanji problem ako zelis to radit i ako ti se svida taj poso prihvatit ces ga ako ne idi kopaj krumpire :PP Smile) salim se Wink
[Vrh] Go down
Slavonski
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 105
Registration date : 16.04.2011

Policijski dosje Empty
PostajNaslov: Re: Policijski dosje   Policijski dosje Emptypon svi 09, 2011 5:50 pm

Srećom, policijski dosje sam stekao tek nakon dobivene licence i zaposlenja u ovoj branši, tako da mi nije utjecao na posao.
[Vrh] Go down
redizg
Početnik
Početnik



Broj postova : 4
Registration date : 28.05.2011

Policijski dosje Empty
PostajNaslov: Re: Policijski dosje   Policijski dosje Emptysub svi 28, 2011 10:25 pm

j
[Vrh] Go down
redizg
Početnik
Početnik



Broj postova : 4
Registration date : 28.05.2011

Policijski dosje Empty
PostajNaslov: Re: Policijski dosje   Policijski dosje Emptysub svi 28, 2011 10:26 pm

j
[Vrh] Go down
redizg
Početnik
Početnik



Broj postova : 4
Registration date : 28.05.2011

Policijski dosje Empty
PostajNaslov: Re: Policijski dosje   Policijski dosje Emptysub svi 28, 2011 10:26 pm

l,
[Vrh] Go down
Sponsored content





Policijski dosje Empty
PostajNaslov: Re: Policijski dosje   Policijski dosje Empty

[Vrh] Go down
 
Policijski dosje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Budući zaštitari-
Forum(o)Bir: