HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 4 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 4 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Pitanje Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Pitanje Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Pitanje Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Pitanje Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Pitanje Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Pitanje Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Pitanje Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Pitanje Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Pitanje Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Pitanje

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
black_alpha
Član
Član
black_alpha


Broj postova : 33
Registration date : 14.03.2008

Pitanje Empty
PostajNaslov: Pitanje   Pitanje Emptysri ruj 17, 2008 1:48 pm

Evo jedno pitanje za Vintorez-a,s obzirom da je izgleda dobro upućen i na nekoj funkciji(tako sam stekao dojam):

Zašto Slavonci ne dobivaju prijevoz u visini kako to ostali po svim podružnicama dobivaju?Samo se dobije onih 550kn,ostali dobivaju po kilometraži.
[Vrh] Go down
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje Emptysri ruj 17, 2008 9:20 pm

Ja bih ti rado odgovorio na to pitanje - ali (uvijek ima ali....) nisam na funkciji da ti to odgovorim - no, ja ću ti rado dati broj kadrovske uprave u zagrebu pa da im bude neugodno.

Mogao sam biti na funkciji, ali ne volim da mi ljudi psuju sve po spisku pa sam odbio. Ali sam zato dugo u sokolu i volim jako pričati sa razno-raznim tetama i gospodom u upravi pa svašta saznam i čujem.

Ali me zanima, a što je kod vas TOTALNO ukinuta kilometraža ili ste u poziciji da birate između kilometraže i standardnog prijevoza - jer kod nas su napravili da moraš odabrati - ili ćeš po kilometru ili ćeš po mjesecu (što je by the way - premalo.) A po kilometru VRLO REVNO pregledavaju i čak ima situacija da su tražili osobno po benzinskim postajama potvrde tj. kopije računa - jer su im se cifre činile prevelike.

Ali za tvoj problem bih ti stvarno preporučio da nazoveš i pitaš ih u kadrovskoj.
[Vrh] Go down
black_alpha
Član
Član
black_alpha


Broj postova : 33
Registration date : 14.03.2008

Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje Emptysri ruj 17, 2008 9:45 pm

Nismo nikada imali tu mogućnost.Samo ono što na listi piše,nekada prije 9 godina su uveli kao po kilometraži za pojedince koji su dijelili sa ostalima,ali kad se to pročulo ukinuli su.Nisam mislio ništa loše sa onim za rukovodeći kadar,s obzirom na opseg informacija,lako se dođe do krivog zaključka.
[Vrh] Go down
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje Emptysri ruj 17, 2008 9:53 pm

Ne ne, sve okey.

Eh ovako, ja sam zaje... - SVIMA JE ukinuti prijevoz na kilometražu. I u rijeci i u puli i u slavoniji i zadar itd... Iako sam ja zadovoljan i sa svojih 550mjesečno (živim 5 minuta od radnog mjesta). Mislio sam da nije tako jer mi je kolegica pričala da ona još ima po kilometraži, sad kad sam ju kontaktirao mi je objasnila da je kilometraža zapravo "zona" autobusa.

A ovo za kilometražu su ukinuli tek nedavno i kod nas (u potpunosti naravno jer znam da smo imali opciju biranja do nedavno) tako da nisam imao pojma o tome - kada su kod vas to napravili?

Dakle, otiđeš po potvrdu od javnoga prijevoza (rijeka- Autotrans, pula-Pula Promet itd...) i tražiš da ti daju potvrdu da je npr. zona 4 košta toliko i toliko, i onda to odneseš u upravu. Naravno, to ti isplati samo ako ti karta košta više od 550 kn. A ja mislim da je kod vas u slavoniji poprilično skupa?
[Vrh] Go down
black_alpha
Član
Član
black_alpha


Broj postova : 33
Registration date : 14.03.2008

Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje Emptysri ruj 17, 2008 10:04 pm

meni dođe oko 960kn
[Vrh] Go down
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje Emptyčet ruj 18, 2008 8:01 am

Nosi brate potvrdu od prjevoznika u upravu neka ti sve refundiraju, jedina je frka i gnjavaža što svaki mjesec moraš ići po novu potvrdu - ali da vidiš kako pohvala na račun frizure i dve kave za tete u kancelariji čine čuda, dati će ti papira (potpisanih) za sljedećih par mjeseci.

Naravno, malo je bolje ako prijaviš boravište čim dalje od centra grada, jedan kolega dolazi iz delnica u rijeku na posao, dobije mačak 2000+ kuna prijevoza. Ima raznoraznih fora za čim veći prijevoz a i nitko ti ne može ništa... Osim otkaza kod vas - čujem da moraš imati "vezu" da bi došao u sokol, a kod nas primaju sve-i-svašta samo da popune kvote. Eh, samo slavonija ima najveću stopu nezaposlenosti pa ljudi idu na bilo što samo da se radi, i onda vas ovi iz sokola mogu prcati sa forama tipa "kompa, ako nećeš ti - ima drugih...." tako da mislim da vam nije lako tamo.... Moja sućut prijatelju...
[Vrh] Go down
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje Emptyčet ruj 18, 2008 8:46 pm

Okey... saznah zašto je bilo odabira!

U našoj upravi svi vole svoje djelatnike stoga su odlučili dati dva-tri tjedna za prilagodbu na novi sustav prijevoza, dok eventualno svi ne bi zaboravili da nam je oduzet prijevoz na kilometražu.

Heh, Sokol Marić... Pizd.. kao i uvijek.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje Empty

[Vrh] Go down
 
Pitanje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» pitanje
» jedno pitanje
» AKD pitanje
» Pitanje
» Pitanje u vezi valjanosti licence

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: SOKOL MARIĆ-
Forum(o)Bir: