HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 7 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 7 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Arsenal Ivezić Security - Page 2 Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Arsenal Ivezić Security - Page 2 Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Arsenal Ivezić Security - Page 2 Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Arsenal Ivezić Security - Page 2 Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Arsenal Ivezić Security - Page 2 Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Arsenal Ivezić Security - Page 2 Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Arsenal Ivezić Security - Page 2 Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Arsenal Ivezić Security - Page 2 Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Arsenal Ivezić Security - Page 2 Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Arsenal Ivezić Security

Go down 
+10
susedski
bad_boy
Lamb of God
mago
Admin
mirijam
bulletbeast
Leopan
Vintorez
Gandalf
14 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Gandalf
Početnik
Početnik
Gandalf


Broj postova : 21
Registration date : 17.09.2008

Arsenal Ivezić Security - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Arsenal Ivezić Security   Arsenal Ivezić Security - Page 2 Emptysri stu 26, 2008 5:02 pm

Ljep pozdrav kolegice i kolege!!!
Gledaj Leopančiću,to nisu moji problemi nego problemi mladih a sobzirom na tržište i svih drugih zaštitara koji nemaju gdje radit pa potisuju sve i svašta da dobiju posao!Neznam koliko si u našoj firmi da govoriš Mi nismo nikad imali kolektivni ugovor nije nam ni trebao jer smo dobivali SVE plačeno bez obzira koliko radili,to je odgovor na pitanje o prekovremenim i listi!Mi smo bili među prvima koji smo htjeli organizirati sindikat pa su ti ljudi dobili otkaze.Vjeruj mi da jako dobro znam svoja prava koja mogu ostvarit unatrag nekoliko godina putem odvjetnika i nemoj brinut dal če mi platit 1,3,ili7g,kao i to da sam uvjek govorio jasno i glasno! Ja ne pričam o prošlim vremenima jer se 60% današnjih mlađih zaštitara nebi moglo nosit sa njima sami bi dolazili po knjižice a i nebi radili u ovoj firmi jer ih nitko nebi zaposlio.Usporedi koliko je zaštitarskih firmi bilo do 2001 a koliko nakon nje i kakav je bio prvi zakon o zaštitarima sa komentarom.Mislim da je jako smiješno očekivat od sabora i sindikata nešto kao i čekat Eu.Ako je tebi novi kolektivni ugovor po zakonu otvori novi topic na ovoj starnici pa neki ti ga drugi kolege i kolegice komentiraju! Ja sam u tvojoj poziciji mladog zaštitara punog elana koji ima cilj dati maximum bio pa razumijem tvoje ambicije ,ali ti trebaš odgulit još puno smjena da bi shvatio o čemu ja pričam u ime nas Razz starih Razz ! Evo toliko o sukobu generacija Laughing Laughing Ajde sad priznaj jesi ti koga mrknuo na poslu da se malo razveselimo!!!
[Vrh] Go down
bulletbeast
Početnik
Početnik



Broj postova : 7
Registration date : 12.10.2008

Arsenal Ivezić Security - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Arsenal Ivezić Security   Arsenal Ivezić Security - Page 2 Emptyčet stu 27, 2008 10:52 am

pa koji ****** još radiš u arsenalu?
[Vrh] Go down
Gandalf
Početnik
Početnik
Gandalf


Broj postova : 21
Registration date : 17.09.2008

Arsenal Ivezić Security - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Arsenal Ivezić Security   Arsenal Ivezić Security - Page 2 Emptyčet stu 27, 2008 8:00 pm

Ma j... me nostalgija pa gledam,uživam i smijem se beljo beljo beljo smijem seeeeeeeee,smijem seeeeeeeee !
[Vrh] Go down
Leopan
Član
Član
Leopan


Broj postova : 26
Registration date : 10.10.2008

Arsenal Ivezić Security - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Arsenal Ivezić Security   Arsenal Ivezić Security - Page 2 Emptypet stu 28, 2008 12:09 pm

Pozdrav kolegicama i kolegama, pozdrav Gandalfu.
Prvo da razjasnim. Zahvaljujem što si otvorio ovu temu o Arsenalu i pozvao da se uključimo u što većem broju. Ja poštivam starije radnik u ovoj branši i nije me strah niti sram naučiti nešto od njih o ovom poslu. A pošto se ti predstavljaš ko jedan od najstariji onda nas možeš vjerojatno i nečemu naučiti. Uostalom to je i cilj ovog foruma za kojeg moramo zahvaliti ekipi koja ga je uredila.
I ja smatram da je kolektivni ugovor za zaštitare sramotni, tj. nudi najniže što može i znam kako će ga komentirati ostale kolegice i kolege. Već su ga komentirali, a taj komentar se odnosi na sadržaj samog KO a ne na usporedbu sa zakonom o radu. ZOR je pisan za sve radnike a ne samo za zaštitare. Jedna od promjena koja se mora uskladiti sa EU je min. broj dana go koji je kod nas 18 a u EU 24 dana.
Kak ja znam da mi nismo nikad imali KO? Prilikom zaposlenje moj ugovor o radu i prava koja imam regulirana su pravilnikom o radu. Da je postojao KO to bi bilo uređeno njime. A i rekli su mi stariji kolege da ga nikad nije bilo. Pa i sad dobivamo sve plaćeno bez obzira koliko radili.
Izgleda da te ovaj bulletbeast baš i ne voli? I gdje nam je nestala mirijam?
[Vrh] Go down
bad_boy
Početnik
Početnik
bad_boy


Broj postova : 5
Registration date : 23.11.2008

Arsenal Ivezić Security - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Arsenal Ivezić Security   Arsenal Ivezić Security - Page 2 Emptypet stu 28, 2008 5:09 pm

Dragi moji kolege sa EU se treba uskladiti ne samo godišnji nego PLAČE jer mislim da je to svima nama najbitnije, ali nažalost mislim da se to nikada neče dogoditi u našoj ljepoj državi.Jer kod nas je uvjek nadrapal mali i pošten narod. Pozdrav starim i mladim kolegama. santa santa santa
[Vrh] Go down
mago
Legenda foruma
Legenda foruma
mago


Broj postova : 154
Age : 59
Location : zg
Registration date : 11.09.2008

Arsenal Ivezić Security - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Arsenal Ivezić Security   Arsenal Ivezić Security - Page 2 Emptypet stu 28, 2008 9:43 pm

Leopan je napisao/la:
ZOR je pisan za sve radnike a ne samo za zaštitare. Jedna od promjena koja se mora uskladiti sa EU je min. broj dana go koji je kod nas 18 a u EU 24 dana.

da istina je da večina zemalja eu ima GO 24 do 28 dana ali njima se i nedelje broje u godišnji kaj isto treba istaknuti
[Vrh] Go down
Leopan
Član
Član
Leopan


Broj postova : 26
Registration date : 10.10.2008

Arsenal Ivezić Security - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Arsenal Ivezić Security   Arsenal Ivezić Security - Page 2 Emptysub stu 29, 2008 4:08 am

mago je napisao/la:


ali njima se i nedelje broje u godišnji kaj isto treba istaknuti
Pozdrav mago..
točno, treba sve istaknuti, ali ako ideš na go od, npr. 3.11. onda ti go traje do 22.11.(18 dana bez nedjelja)
dok bi to u EU trajalo do 26.11. (24 dana ak brojiš i nedjelje)
Ipak su to dodatna tri dana.
[Vrh] Go down
mago
Legenda foruma
Legenda foruma
mago


Broj postova : 154
Age : 59
Location : zg
Registration date : 11.09.2008

Arsenal Ivezić Security - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Arsenal Ivezić Security   Arsenal Ivezić Security - Page 2 Emptysub stu 29, 2008 12:18 pm

Leopan je napisao/la:
mago je napisao/la:


ali njima se i nedelje broje u godišnji kaj isto treba istaknuti
Pozdrav mago..
točno, treba sve istaknuti, ali ako ideš na go od, npr. 3.11. onda ti go traje do 22.11.(18 dana bez nedjelja)
dok bi to u EU trajalo do 26.11. (24 dana ak brojiš i nedjelje)
Ipak su to dodatna tri dana.

je ali kod nas su rijetki koji imaju samo 18 dana svi dobiju neki dodatak recimo dan na staž dva dana na uvjete rada i slično toga vani nema pa tako da ti se sve svodi na nekih 25 dana sa nedeljama u prosjeku

isto tako treba istaknuti da poslodavci i vani i kod nas mogu dati plačenog odmora kolko žele svojim zaposlenima
znači oni mogu dati i četrdeset dana sa nedeljama
poznati su mi slučaji i kod nas i vani
[Vrh] Go down
Leopan
Član
Član
Leopan


Broj postova : 26
Registration date : 10.10.2008

Arsenal Ivezić Security - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Arsenal Ivezić Security   Arsenal Ivezić Security - Page 2 Emptysub stu 29, 2008 5:04 pm

mago je napisao/la:
je ali kod nas su rijetki koji imaju samo 18 dana svi dobiju neki dodatak recimo dan na staž dva dana na uvjete rada i slično toga vani nema pa tako da ti se sve svodi na nekih 25 dana sa nedeljama u prosjeku

Kod nas je 18 dana (radnih) minimum koji je određen ZOR, a u Eu je minimum 4 tjedna ili 24 dana (radna) 6x4=24. Prema tome tu nisu uračunate nedjelje, osim ako su možda radne, ali je onda neki drugi dan neradni pa se on ne broji u go.
A i znaš da je njihov radni tjedan kraći od našeg pa će i tu biti promjene.
Dodaci na tih 18 dana mogu se dodati ako se odrede npr. kolektivni ugovorom, pravilnikom o radu ili ugovorom o radu. Uglavnom po ZOR poslodavac ti nije dužan dati više od 18 dana (plaćenog) go
[Vrh] Go down
Gandalf
Početnik
Početnik
Gandalf


Broj postova : 21
Registration date : 17.09.2008

Arsenal Ivezić Security - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Arsenal Ivezić Security   Arsenal Ivezić Security - Page 2 Emptysub stu 29, 2008 6:47 pm

Pozdrav svima!
Leopanček ja sam u ovom poslu od 1995 a ne u Arsenalu a da spadam među stariju ekipu u našoj firmi to stoji.Nije bilo prije k.u. ali su uvjeti bili bolji.Čovjek uči dok je živ a na kraju umre kao neznalica.Ma svi zakoni su u Hr pušiona,računaju nam se i subote u Go. a nebi se trebale, nekad se nisu računale i kad si bio nočna Go.se počeo računat sa drugim danom a ne sa prvim kao danas.A kaj se tiče bulletbeasta valjda mu je to kulturni način komuniciranja.Nemam pojima di se mirjam izgubila možda je na nekom mjestu di nebre tipkat.Jel se priča što kakva če biti božičnica Mago što se kod vas šuška?
[Vrh] Go down
mago
Legenda foruma
Legenda foruma
mago


Broj postova : 154
Age : 59
Location : zg
Registration date : 11.09.2008

Arsenal Ivezić Security - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Arsenal Ivezić Security   Arsenal Ivezić Security - Page 2 Emptysub stu 29, 2008 9:06 pm

Gandalf je napisao/la:
Pozdrav svima!
Leopanček ja sam u ovom poslu od 1995 a ne u Arsenalu a da spadam među stariju ekipu u našoj firmi to stoji.Nije bilo prije k.u. ali su uvjeti bili bolji.Čovjek uči dok je živ a na kraju umre kao neznalica.Ma svi zakoni su u Hr pušiona,računaju nam se i subote u Go. a nebi se trebale, nekad se nisu računale i kad si bio nočna Go.se počeo računat sa drugim danom a ne sa prvim kao danas.A kaj se tiče bulletbeasta valjda mu je to kulturni način komuniciranja.Nemam pojima di se mirjam izgubila možda je na nekom mjestu di nebre tipkat.Jel se priča što kakva če biti božičnica Mago što se kod vas šuška?

bon u konzumu od 100 do 700 kuna kako ko

ja 700

a lani su dobili i oni koji su bili dva mjeseca u firmi

[Vrh] Go down
Leopan
Član
Član
Leopan


Broj postova : 26
Registration date : 10.10.2008

Arsenal Ivezić Security - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Arsenal Ivezić Security   Arsenal Ivezić Security - Page 2 Emptyned stu 30, 2008 2:44 pm

Gandalf je napisao/la:
Ma svi zakoni su u Hr pušiona,računaju nam se i subote u Go. a nebi se trebale, nekad se nisu računale

...o tome i govorim, jednostavno se drže onog minimuma koji je propisan ZOR
Članak 48.
(4) Ako je rad organiziran u manje od šest radnih dana u tjednu, a kolektivnim ugovorom, pravilnikom o radu ili ugovorom o radu nije drukčije određeno, pri utvrđivanju trajanja godišnjeg odmora smatra se da je radno vrijeme raspoređeno na šest radnih dana.
[Vrh] Go down
Leopan
Član
Član
Leopan


Broj postova : 26
Registration date : 10.10.2008

Arsenal Ivezić Security - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Arsenal Ivezić Security   Arsenal Ivezić Security - Page 2 Emptyned pro 07, 2008 3:13 pm

Božićnica- bon 600 kn
[Vrh] Go down
Leopan
Član
Član
Leopan


Broj postova : 26
Registration date : 10.10.2008

Arsenal Ivezić Security - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Arsenal Ivezić Security   Arsenal Ivezić Security - Page 2 Emptyčet tra 02, 2009 11:57 pm

Bon za Uskrs - 400 kn
[Vrh] Go down
susedski
Početnik
Početnik



Broj postova : 14
Registration date : 21.01.2014

Arsenal Ivezić Security - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Arsenal Ivezić Security   Arsenal Ivezić Security - Page 2 Emptypon lis 20, 2014 7:34 pm

a danas situacija?
[Vrh] Go down
Gunner
Član
Član



Broj postova : 46
Registration date : 05.11.2013

Arsenal Ivezić Security - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Arsenal Ivezić Security   Arsenal Ivezić Security - Page 2 Emptysri stu 05, 2014 8:17 pm

I mene zanima situacija? Šta je s Tim Ivezićom,ajmo topnici neki info ak vas ima???
[Vrh] Go down
Gunner
Član
Član



Broj postova : 46
Registration date : 05.11.2013

Arsenal Ivezić Security - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Arsenal Ivezić Security   Arsenal Ivezić Security - Page 2 Emptysri lip 03, 2015 12:14 pm

Trenutno stanje:plaća 2420kn(neovisno o broju sati) prijevoz:bon od 250 kn u lokalnoj trgovini,plaća kasni cca dva mj.
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

Arsenal Ivezić Security - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Arsenal Ivezić Security   Arsenal Ivezić Security - Page 2 Emptypon lip 08, 2015 11:07 am

Nije mi jasno kako tako smiješne firme uopće mogu poslovati, kako takve firme tipa tog Ivezića uopće nisu zatvorene..pa koji je ovo cirkus od države i svega ostalog..tu nema nikakvog reda. Totalna sprdnja se pravi od svega!
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
Lumen
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lumen


Broj postova : 104
Registration date : 06.03.2010

Arsenal Ivezić Security - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Arsenal Ivezić Security   Arsenal Ivezić Security - Page 2 Emptyuto lip 09, 2015 12:55 pm

Hm, pa kako će vrana, vrani oči kopati?

Najveći domobljubi su oni koji odlaze iz ove Domovine, jer ne žele živjeti na tuđoj grbači, te ih treba odlikovati najvećim državnim odlikovanjima.

Oni koji odlaze za iz ove države, za mene su junaci.
Amen
[Vrh] Go down
sparky
Početnik
Početnik



Broj postova : 1
Registration date : 24.06.2009

Arsenal Ivezić Security - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Arsenal Ivezić Security   Arsenal Ivezić Security - Page 2 Emptysri ruj 16, 2015 2:15 pm

Evo i danasnja situacija u Arsenalu,nema zaostatka place, normalno se dobije placa za prošli mjesec,placene prekovremene jedino su putni u bonu ostalo je sad sve ok
[Vrh] Go down
Sponsored content





Arsenal Ivezić Security - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Arsenal Ivezić Security   Arsenal Ivezić Security - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Arsenal Ivezić Security
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» General Security
» Energon Security
» General Security
» IPPON SECURITY

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Ostale Zaštitarske tvrtke-
Forum(o)Bir: