HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 10 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 10 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
STEGOVNE MJERE Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
STEGOVNE MJERE Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
STEGOVNE MJERE Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
STEGOVNE MJERE Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
STEGOVNE MJERE Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
STEGOVNE MJERE Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
STEGOVNE MJERE Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
STEGOVNE MJERE Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
STEGOVNE MJERE Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 STEGOVNE MJERE

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
pantera
Član
Član
pantera


Broj postova : 43
Registration date : 11.09.2008

STEGOVNE MJERE Empty
PostajNaslov: STEGOVNE MJERE   STEGOVNE MJERE Emptypon ruj 15, 2008 1:30 pm

Poštovane kolegice i kolege,

postoji li u vašim firmama pravilnik o stegovnim mjerama,da li ste u svom dosadašnjem radu bili disciplinski kažnjavani,procesuirani destimulacijom ili nagrađeni na bilo koji način?

-što mislite smije li poslodavac uzimati određeni postotak plaće u određenom periodu kao primjer stegovne mjere?
[Vrh] Go down
Gandalf
Početnik
Početnik
Gandalf


Broj postova : 21
Registration date : 17.09.2008

STEGOVNE MJERE Empty
PostajNaslov: Re: STEGOVNE MJERE   STEGOVNE MJERE Emptyčet ruj 18, 2008 2:32 pm

Nemože ti nitko ništa uzeti dok ne dobiješ pismeno riješenje zašto kako i zbog čega! Možeš biti preraspodjeljen na drugo radno mjesto ako nisi ništa kriv plača ostaje ista npr.bio si u pratnji i nakon toga trebali su te negdje na porti, banci ostaje ti satnica iz pratnje! Napominjem da to vrijedi ako nije bilo nikakvih nepravilnosti u tvom radu!
[Vrh] Go down
marko74
Početnik
Početnik
marko74


Broj postova : 2
Registration date : 09.02.2008

STEGOVNE MJERE Empty
PostajNaslov: Re: STEGOVNE MJERE   STEGOVNE MJERE Emptysub ruj 20, 2008 3:06 pm

U RVR-u je destimulacija normalna stvar, valjda što više nismo pri hž
[Vrh] Go down
Security
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Security


Broj postova : 71
Registration date : 09.02.2008

STEGOVNE MJERE Empty
PostajNaslov: Re: STEGOVNE MJERE   STEGOVNE MJERE Emptyned ruj 21, 2008 5:52 am

E ovako to ide u prošloj firmi u kojoj sam radio (neču je imenovati) Sad sam u AKD-u tu su stvari malo bolje Smijena 7:00 do 7:00 da dobro ste pročitali 24h u komadu, svaki sat vremena moraš kucati registrator koji udaljen od kapije cca 500m ako preskočiš jedan sat odbijaju ti se dva na plači a ako ih preskočiš pet u mijesecu ode topli obrok stimulacija i prijevoz pa na kraju za nekih osamdeset do sto prekovremenih dobiješ 1800kn ponavljam 1800KN i onda lijepo daš otkaz jer ako se nekom žališ nečeš postič ama baš ništa. Sad sam u AKD-u tu su stvari malo bolje. Ah što se dobro osiječam nakon što sam ovo podijelijo sa širom javnosti.
[Vrh] Go down
milanm
Početnik
Početnik
milanm


Broj postova : 12
Age : 37
Registration date : 02.05.2013

STEGOVNE MJERE Empty
PostajNaslov: Re: STEGOVNE MJERE   STEGOVNE MJERE Emptysri lis 02, 2013 2:22 pm

pantera je napisao/la:
Poštovane kolegice i kolege,

postoji li u vašim firmama pravilnik o stegovnim mjerama,da li ste u svom dosadašnjem radu bili disciplinski kažnjavani,procesuirani destimulacijom ili nagrađeni na bilo koji način?

-što mislite smije li poslodavac uzimati određeni postotak plaće u određenom periodu kao primjer stegovne mjere?
U firmi u kojoj sam radio do nedavno(25.09) postoje takve gluposti da to tako nazovem.Dan prije odlaska mi je dosao "Nadzornik" i krenuo pisat zapisnik. Prvo porta nije bila cista,sto nije moja krivica svaki put iza sebe pometem i počistim, pa onda posto je padala kisa i bilo poprilicno hladno imao sam vestu na sebi naravno vesta je imala oznaku i pripada uniformi, ispod sam imao maicu takoder sluzbenu, u dnevnoj smjeni se morala nositi kosulja. Koliko sam skuzio nebi nista pisao da sam imao kosulju ispod veste koja je bila do grla zakopcana. Taj zapisnik sam odbio potpisati,jer sam tom "nadzorniku" odmah na licu mjesta objasnio u cemu je stvar, sto se tice porte u firmi u kojoj sam radio ima toliko šefova i nadzornika da boli glava,nek dodu pogledati stanje porte, ugl. u knjizi primopredaje duznosti nigdje nisam naveo da sam preuzeo smjenu u ispravnom stanju,jer sam se par puta opekao pa sam odustao od pisanja "Preuzimam smjenu u ispravnom stanju od bla bla bla bla". Savjetujem: ako niste krivi i to znate, zapisnik nemojte potpisivati, napisite ocitovanje i nemoze vam nitko nista. Ali se slazem sa firmama koje imaju pravila, zamislite kako bi bilo da zastitar dolazi na objekt neobrijan,prljav,neosisan itd itd.
[Vrh] Go down
Sponsored content





STEGOVNE MJERE Empty
PostajNaslov: Re: STEGOVNE MJERE   STEGOVNE MJERE Empty

[Vrh] Go down
 
STEGOVNE MJERE
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Općenito o zaštitarstvu-
Forum(o)Bir: